Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
На брега EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
На брега EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
На брега EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
На брега EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
На брега EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
На брега EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
На брега EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
На брега EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
На брега EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
На брега Vote_lcapНа брега Voting_barНа брега Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
На брега Vote_lcapНа брега Voting_barНа брега Vote_rcap 
Renesmee (996)
На брега Vote_lcapНа брега Voting_barНа брега Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
На брега Vote_lcapНа брега Voting_barНа брега Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
На брега Vote_lcapНа брега Voting_barНа брега Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
На брега Vote_lcapНа брега Voting_barНа брега Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
На брега Vote_lcapНа брега Voting_barНа брега Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
На брега Vote_lcapНа брега Voting_barНа брега Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
На брега Vote_lcapНа брега Voting_barНа брега Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
На брега Vote_lcapНа брега Voting_barНа брега Vote_rcap 
Vip friends of the forum
На брега 3634557V На брега Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
На брега Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 На брега

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: На брега   На брега EmptyНед Мар 11, 2012 1:13 am

На брега 4508111Q
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyНед Мар 25, 2012 6:39 am

Беше пролет,но все едно вече беше лято!Не можех да издържа у дома на тази жега..непоносимо беше!Дори роклите от специална материя,която не доставяше допълнително топлина на кожата не бяха в състояние да направят така,че да не ми е горещо.Сигурно бях станала от час,а вече бях направила няколко нервни обиколки из къщата като постоянно пуфтях и най-сетне се усетих,че държа телефона си в ръка.Да!Точно той ми трябваше.Щях да се обадя на Серина и да излезем на плаж!Бях повече от убедена,че ще се навие.Това момиче на всичко беше съгласно,сигурно и на края на света пеша би отишла.Както и да е.Обадих й се и чух точно,каквото ми трябваше.След час щяхме да се чакаме на плажа.
Бързо се качих в стаята си и разбира се извиках Дорота.Отворих гардероба си и извадих всичките си бански като ги пдоредих на леглото.Започнах един по един да ги разглеждам и меря.Разбира се,всички ми стояха удивително,но трябваше да избера най-хубавия.
Дам,спрях се на червеният,който ми беше от Париж,подарък от татко.Облякох го,сресах косата си,оформих я както обикновено и сложих една червена лента за коса,която правеше видът ми още по съвършен.
Облякох една къса рокличка отгоре,обух чехлите си и след минута вече бях в лимузината,казвайки на Ваня къде да паркира.
Слязох от колата,лепнах една мазна усмивка и се запътих към брега,настаних се удобно на единшезлонг и изпратих СМС на С. че съм там.След секунди тя ми върна обратно,че нещо се объркало и нямало да може да дойде!Ама разбира се..както и да е.Не смятах да си развалям деня и да се мръщя,не исках да рискувам да получа бръчки!
Отпуснах глава назад и притворих очи,наслаждавайки се на гъделичкащия допир на слънчевите лъчи върху крехкото ми тяло.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyНед Мар 25, 2012 7:01 am

Беше една от онези непоносими и горещи пролети в Ел Ей. Ама разбира се, дори не съм се съмнявал, че тази година ще е нещо по - различно от останалите и все пак, цялата тази жега ми дойде изненадващо и опрделено не бях оптимистично настроен към нея. И въпреки, че абсолютно всички климатици във вилата бяха включени, не че бяха много, но вътре бе станало като фризер сигурно и все пак ми бе някак топло, а и честно казано нямах настроение да стоя на едно място в къщата. Звъннах на Алекс, но естествено той бе зает с Алисън, нищо ново под облаците. Тони също се луташе някъде в облаците и осъзнах, че и него няма да удостоя с присъствието си. Е явно щях да прекарам този следобед сам, не ми пречеше особено.
И естествено какво по - хубаво място да прекараш един следобед сам на хладно от плажа!? Тъкмо и гледката си я биваше, особено когато беше претъпкано с полуголи момичета. Качих се в стаята си, и навлякох някакви шорти, а нагоре една кремаво бяла риза с къс ръкав, като бях закопчал само няколко копчета по простата причина, че завирах.
Естествено не дочаках, шофьора да се накани да ме закара, ами просто взех мотора, който стоеше от сигурно година в гаража и се запътих към плажа. Естествено всичко бе спокойно в околността, но щом влязох в града, задръстването не ме подмина, имах добър късмет, че бях с мотор и набързо минах покрай колите като 30 минути след това вече бях на плажа, паркирал мотора на тревистата част.
С бавна крачка тръгнах към плажа като погледа ми минаваше от едно момиче на друго и изглеждаше те имаха интерес, но моя се губеше. Не си заслужаваха толкова.
Минавайки покрай шезлонгите погледа ми заигра върху една брюнетка. Свалих слънчевите си очила и я погледнах по - добре, определено имаше хубаво тяло. Но след малко повече от секунда се усетих, че това всъщност беше Блеър и тогава един смях се разля от устата ми, като се настаних на съседния шезлонг.
- Окей, успя да опровергаеш очакванията ми за тялото си, даже и усещам как в съзнанието ми се заформят разни фантазии. - засмях се, след което я погледнах, а тя едвам сега забеляза кой стоеше насреща и'.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyНед Мар 25, 2012 7:55 am

Всичко беше прекрасно,докато един до болка познат глас не развали спокойствието ми и не накара да сваля слънчевите си очила.Чък...че кой друг ще си позволи наглостта да прекъсва почивката ми и да отправя такива коментари.Единствени Бас можеше да прави това перфектно.
-Здравей,Бас...
Измрънках и извъртях очи като се намръщих,защото слънцето блестеше точно в очите ми,а това бе едно от най-дразнещите ме неща.Не че изгарях от желание да гледам физиономията на Чък,но предпочитах да не ослепея.
-Какво правиш тук?Подбираш си компаньонките за довечера ли?
Попитах,усмихвайки се злобничко като някое дяволче.С Чък правехме две неща перфектно:
1.Да се заяждаме и 2. да го връщаме тъпкано на някого.Бяхме като крал и кралица в тези две неща,които странно ни доставяха огромно удоволствие.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyВто Мар 27, 2012 3:07 am

О не въобще не очаквах нормална или смекчаваща реакция от Блеър.
- Мдам Блеър, точно това правя и мисля, че си намерих компаньонка, всъщност стои точно до мен. - казах поглеждайки към нея, след което и' намигнах и сложих отново слънчевите очила на лицето си. О бях убеден, че събеседничката ми всеки момент щеше да избухне, никой не беше наричал Блеър Уолдорф компаньонка...до сега, но честно казано не ми пукаше каква щеше да е реакцията и'. Или всъщност...нямаше по - хубава гледка от това да я дразня и да гледам последствията от тези дразги, които бяха...ами виковете и', които се разнасяха на километри, а с тях не постигаше нищо друго освен странните погледи на страничните минувачи.
Просто се усмихнах доволно и се излегнах назад, като сложих ръцете си зад тила и погледа ми се насочи към водата и по - точно момичетата в нея.
- Е явно отново остана сама, с какво оправдание минаха този път скъпоценните ти приятели? Все още ли не са ти признали, че просто не им е приятна твоята "скромна" особа и компания или го държат в себе си, защото знаят какво ще им причиниш след това...не имам по - добро предположение, просто им е жал за теб и мъничкото ти каменно сърце!? - повдигнах вежда, не че се виждаше нещо, през очилата, но все едно. Знаех, че с всяка моя следваща дума вбесявах Блеър все повече и това ми правеше деня...някак по - хубав и пълноценен. Алекс и Фреди по - често трябваше да са заети, за да се натъквам така по случайност на Уолдорф.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyВто Мар 27, 2012 3:19 am

Аз да съм НЕГОВА компаньонка?!Блеър Уолдорф-компаньонка-Блеър Уолдорф-Чък Бас...звучеше противно!Той целият беше противен!
-Свиня!
Казах по-силно,изправих се,махнах очилата му,хвърляйки ги на пода и го зашлевих,а от това се чу доста силен шум.Дори привлече погледите на хората,които започнаха да си шушукат и подсмихват.А злобните им погледи сигурно щяха да ни изядат.Присмиваха му се,от което трябваше само да се радвам,но някак си ми стана гадно.Знаех колко високо самочувствие има Чък,по-високо дори от моето.
-Какво гледате пък вие?!Гледайте си работата,буболечки такива!
Извиках укорително и застанах пред Чък.Не,не го защитавах,просто ми беше все пак приятел.
Обърнах се към него и изшептях през зъби срещу лицето му.
-Не си и помисляй,че съм те съжалила или изпитала угризения!Направих го за себе си.
Обърнах се и с бързи крачки влязох във водата.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyВто Мар 27, 2012 4:28 am

О да, определено не съм се надявал на друга реакция, различна от тази, честно казано и шамара не ми направи голямо впечатление и не ме изненада. Даже една доволна и извратена усмивка се появи на лицето ми. Мдам странна реакция след шамар, но не ми пукаше. Усмивката ми се разшири след като Блеър извика на "публиката" ни и силен смях се разля от устните ми. Ама тя сериозно ли!? Първо ме удря, а след това защитава!?
- Не си и помисляй, че съм те съжалила или изпитала угризения! Направих го за себе си. - изсъска срещу лицето ми, след което с бързи крачки тръгна към водата, като влезе вътре. Е определено това беше...гадно!? Кофти? Тъпо?! По малко от всичко това. Станах от шезлонга събличайки ризата си и захвърляйки я на шезлонга, като тръгнах след нея, влизайки в хладната вода, а усмивката ми се разшири още повече. Минах зад нея обвивайки едната си ръка около талията и', а устните ми бяха на милиметри от врата и'.
- Знаеш ли, много си секси като си ми бясна!? - казах, усмивкайки се, след което съвсем леко целунах врата и' и се отдръпнах, навлизайки по - навътре във водата, обеден че Блеър щеше да ме последва за поредната буйна реакция.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyВто Мар 27, 2012 5:27 am

Честно не очаквах да дойде и той във водата.Но защо пък не?!Как щеше да пропусне възможността да ме дразни още.
Усетих присъствието му и колко беше близо.Ръката ми потрепна,искаше да го отблъсне,но всичко друго в мен крещеше да остане.Ама..какво ме прихващаше?!Как можех да му позволя дори за секунди да е толкова близо до мен?!И..о Милостиви Боже!Щом усетих устните му на врата си цялото ми тяло настръхна и за миг съвсем забравих къде сме.
Но щом той се отдръпна сякаш дойдох на себе си и го погледнах смръзяващо.
-Чък Бас!-казах ядосано и го настигнах като хванах челюстта му с едната си ръка и тъкмо,когато щях да го скастря просто думите не излизаха от устата ми.Седях втренчена в него,нито аз,нито той помръдвахме.Добре че беше една вълна,която ме плисна доста силно и се опомних.Отново се приближих към него и казах:
-Не,не знам колко съм секси,но знам,че докоснеш ли ме още един път няма да отговарям за действията си!
Усмихнах се злобничко и не отместих погледа си от очите му,които някак странно ме привличаха.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyВто Мар 27, 2012 6:07 am

Хвана челюстта ми с едната си ръка и тръгна да казва нещо, но сякаш думите просто не искаха да излязат от устните и', което ме накара да се усмихна, но отдалечаването и' поради вълната ме издразни леко.
-Не,не знам колко съм секси,но знам,че докоснеш ли ме още един път няма да отговарям за действията си! - каза тя, а аз се засмях гласно и определено силно, след което просто извърнах погледа си настрани.
-И какво ще направиш Блеър!? Ще ме удариш...не това вече го минахме...амм ще ми срежеш гумите на колата или ще ме унижиш пред всички!? Сама знаеш, че не би посмяла, защото аз си го връщам двойно повече на всеки, независимо кой е и ти Уолдорф няма да си изключение. - казах със злоба, но естествено в думите ми почти нямаше истина. Е да отмъщавах си доста добре, но по някаква причина в момента не мислех, че ще съм способен да направя нещо срещу Блеър, колкото и да се налага да търпя от нейна страна.
И все пак се приближих до нея, като едната ми ръка леко погали косите и', и премина към бузата и', а с другата я придърпах към себе си като скъсих максимално разстоянието помежду ни, като устните ми се впиха жадно в нейните.
- Хайде Уолдорф, предизвиквам те. Нека видим "действията ти"!? Нали великата Блеър Уолдорф не отказва на предизвикателства!? Давай Блеър! - казах и' след като се отдръпнах от нея, а в следващият момент и' намигнах и се отдалечих излизайки от водата и връщайки се на шезлонга.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyВто Мар 27, 2012 6:27 am

-Няма ли някой друг тук,с който да се заяждаш?!
Изсъсках и тръгнах подире му.Не всъщност не подир него!Просто...просто щях да изляза и да се попека на слънцето!Никога не бих тръгнала след Чък Бас!Трябва да съм напълно луда,но истината беше,че още усещах устните му върху моите,дори когато беше на метри от мен.Дори...исках да го целуна отново,но не разбирах защо?!Та той беше толкова отвръщаващ и гнусен и...секси.Точно това,че не спирахме да се дразним ме караше да искам устните му отново върху моите,но това никога нямаше да му го призная!
-Точно така,Бас.Не отказвам предизвикателства.
Казах злобно и изцедих водата от косата си върху гърдите му като се усмихвах самодоволно при физиономията му.
-И противно на очакванията ти..
Не довърших изречението си,а направо се надвесих над него,хванах силно челюстта му и го целунах грубо.И не,целувката изобщо не беше кратка,беше доста продължителна.След като приключи допълних:
-Нали знаеш че вече сме в блога на Клюкарката?
Повдигнах вежди и се изправих,настаних се удобно на шезлонга си,сложих слънчевите си очила и се държах сякаш нищо не е станало.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyСря Мар 28, 2012 1:10 am

Целувката и' определено ме изненада, но честно казано не ме учуди особено. Никоя до сега не беше устоявала на някой Бас, защо Блеър да е някакво изключение? Е може би ми беше странно, защото все пак това беше Блеър Уолдорф, а аз Чък Бас и нещо не се връзваше, бяхме израстнали заедно, но в момента бях някак си странно привлечен от нея.
- Нали знаеш че вече сме в блога на Клюкарката? - въпроса на Блеър ме оттърси от мислите ми и се обърнах към нея със самодоволна и подмолна усмивка.
- И защо това трябва да ме интересува? Аз си имам репутация на женкар, ти трябва да се притесняваш Уолдорф, вечната девственица налита на "свиня", както ти честно имаш навика да ме наричаш. О това определено би съсипало твоята репутация. - намигнах и'. Господи какво удоволствие ми доставяше дразгата с нея, може би по - голямо и от това което целувката нанесе преди броени минути.
Сложих слънчевите си очила отново и погледа ми стрелна към морето, заглеждайки се в буйните вълни и по - дяволите, от кога Чък Бас гледаше вълните!?
- Е естествено, ако искаш винаги можем да сринем репутацията ти още с това, ако искаш. - казах смъквайки очилата леко надолу, а след това се подсмихнах и повдигнах дясната си вежда.
- Естествено това е само по твое желание Уолдорф, макар че съм обеден, че определено го желаеш. - смигнах и' и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyСря Мар 28, 2012 1:42 am

-Е,все пак трябва и нещо различно.А и всички знаят,че никога повече не бих те целунала,камо ли нещо повече!
Сопнах му се и при следващите му думи свалих очилата си и го погледнах изпитателно.
-Да се повтори...в някой друг живот,Бас.Никога не съм и няма да изпитвам привличане към теб.
Заявих твърдо,но кой се опитах да заблудя?Него или себе си?Беше повече от ясно,че Чък ме привлича,все пак не целувах мъжете просто ей така,все пак бях Блеър Уолдорф.
-Избери си друг,с който да се заяждаш Чък.
Казах,усмихвайки се злобничко.Въпреки че да се заяждаме..оо това беше такова удоволствие за мен,а сигурна съм че и за него.Бяхме като куче и котка,даже по-зле.
Усещах как слънцето напичаше още по-силно и ако скоро не сложех плажно мляко на тялото си щях да изгоря,а това беше недопустимо!
Извадих от чантичката си една тубичка с плажно мляко и започнах бавно да го разтривам по ръцете,деколтето и корема си,но не можех да намажа и гърба си.Бих помолила всеки друг,но в момента единственият който познавай беше Чък..
-Ще..ще ми помогнеш ли?
Смотолевих и го погледнах миличко за миг,отмествайки погледа си от него.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyСря Мар 28, 2012 4:43 am

Подсмихнах се, след което се надигнах от шезлонга поглеждайки към Блеър.
- Явно великата мис Уолдорф, все пак има нужда от мен...макар и за такова незначително нещо, нали знаеш, че ще си ми длъжница Блеър!? - намигнах и' и застанах зад нея, вземайки плажното мляко, след което изсипах малко върху дланта си и го размазах по гърба и', нежно, като от време на време движенията ми ставаха по - груби. Когато размазах млякото по нея си отдръпнах ръцето от гърба и', като отместих косата от врата и' и устните ми отново се допряха до него, като с целувки заслизаха на долу, и щом стигнах рамото и' се отдръпнах.
- Даже вече знам как ще ми се отплатиш! - казах гледайки едновременно учудената и' и ядосана физиономия.
- Ще излезеш с мен. Вечерта. Приеми го като среща ако искаш, мястото е изненада. - намигнах и', връщайки се върху шезлонга си, като отново се излегнах и затворих очи, зачаквайки реакцията и', а докато чаках вече замислях мястото на предполагаемата "среща". Определено не беше по - вкуса на Блеър, но и определено беше точното място за нея - Стриптийз Клуб. Какво по - хубаво място за среща от това?! Е да, вероятно някой пет звезден ресторант, частен самолет, някоя слънчева беседка около вилата ми или обяд на яхтата на Барт, но защо да и' предоставям срещата мечта!? Целта все пак не беше, щастието и очарованието и'.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyСря Мар 28, 2012 9:24 pm

-Среща?!Аз и ти?О,не ме карай да се смея,Чък.
Казах пренбрежително и избухнах в смях.Но той изглеждаше сериозен,което се случваше един път в годината сигурно.
-За едно плажно мляко ли трябва да ти се реванширам?!
Измрънках и скръстих ръце пред гърдите си като някое малко детенце.Но той..той все още беше сериозен.
-Хубаво.И посмей да закъснееш!Ще останеш без език!
Защо реших да е точно езика не знам.Може би, защото той му помагаше да говори,а само с думите си ме дразнеше!
-И ако не ти е ясно..аз..можех и сама!Просто реших,че ти е скучно.
Повдигнах рамене и се обърнах по корем и притворих очи.Трябваше да измисля какво ще облека довечера и..къде ли щеше да ме заведе?Досега не бях излизала с него,освен ако не трябваше да следим някого.Може би в някой клуб?Ъх,започвахд а се дразня.Не можех да съм в неведение!
-Поне подскажи какво ще е мястото!Трябва да знам какво да облека!
Казах,поглеждайки го.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyЧет Мар 29, 2012 1:06 am

Опитвах се да поддържам сериозното изражение на лицето си, макар и да усещах, че всеки момент щях да изпадна в бурен подигравателен смях и поредната доза сарказъм и ирония отправена към Блеър, по простата причина, че макар и първоначално да отказа, Блеър се нави доста бързо, преди дори да успея да кажа и една дума или да отправя и една мимика. Такава си беше тя, знаех си, че имаше нещо към мен, иначе би ли се навила толкова бързо!? Не вярвам. Повдигнах двете си вежди и се ухилих като някакъв хлапак, който сякаш за пръв път щеше да му върже с момиче. Пхах.
- Да Блеър, аз никога не правя нещо за някого за който дори не ми пука, без той да ми е длъжен. - казах с леден тон, целящ единствено да срина до някаква степен самочувствието и', което макар да не можеше да достигне моето, го гонеше упорито и беше доста голямо.
- Колкото до дрескода, няма абсолютно никакво значение, за мястото на което отиваме, даже и с типичният Блеър Уолдорф стил ще се впишеш без никакъв проблем. - смигнах на брюнетката и се подсмихнах самодоволно.
- Ще дойда да те взема в осем и гледай да не се бавиш Уолдорф, знаеш колко мразя да чакам някой. - намигнах и' и знаех, че от страни изглеждах като тоталния задник, но точно това беше целта. Единственото нещо, което правехме с Блеър беше или да се дразним или да планираме социалното унищожение и спад на някой и определено в момента бяхме в първата фаза "дразненето".
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyЧет Мар 29, 2012 1:15 am

Станах от шезлонга си без да кажа нито дума.Взех плажното мляко от чантата си,махнах капачката му и се приближих до Чък като нежно прокарах пръсти по врата,смъквайки се по гърдите му.Устните ми бяха на милиметри от неговите и точно,когато той щеше да ме целуне изстисках цялото шишенце с плажно мляко върху гърдите му.
-Внимавай да не изгориш,Чък.
Измсях се подигравателно и се върнах на шезлонга си като не спирах зсе подсмихвам на физиономията му.Беше като малко раздразнено момченце,а аз точно това целях.
-Ще те чакам точно в осем,Бас.Възползвай се от плажното мляко.
Засмях се пренебрежително,събрах нещата си и на тръгване прокарах пръст по голямото количество плажно мляко по гърдите му и го оцапах лекичко по носа.Засмях се и тръгнах към лимузината,която ме чакаше точно на паркинга.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Harry Stylesss ;]]
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Harry Stylesss ;]]


Брой мнения : 53
Join date : 26.03.2012
Име на героя : Harry Stylles
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алек - брат
Гадже: Гадже:: Christina Grimmie
БФФ: БФФ:: Alisa Kerr [ANGEL ♥]

На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега EmptyПет Мар 30, 2012 8:30 pm

Изведнъж една кола дойде до плажа. Беше черна с стикер на огнен скелет и имаше черни джанти. От колата излезе едно русокосо момче с раница и сърф на ръката. Той остави раничката и си изкара тениската. После скочи на водата и заплува. Изведнъж се сети за нещо и се върна на брега. Взе телефона си която марка беше ,,Android LG''. Потърси нещо в чантичката си и намери един лист с телефонен номер. Той преписа номера на телефона си и се обади. Той разговори малко и не след дълго затвори. Взе си сърфа и скочи на водата. След 10 минути излезе и видя че едно момиче идва към морето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На брега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На брега   На брега Empty

Върнете се в началото Go down
 
На брега
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Брега на реката.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Плажа-
Идете на: