Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Мексико сити преди два месеца EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Мексико сити преди два месеца EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Мексико сити преди два месеца EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Мексико сити преди два месеца EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Мексико сити преди два месеца EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Мексико сити преди два месеца EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Мексико сити преди два месеца EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Мексико сити преди два месеца EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Мексико сити преди два месеца EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Мексико сити преди два месеца Vote_lcapМексико сити преди два месеца Voting_barМексико сити преди два месеца Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Мексико сити преди два месеца Vote_lcapМексико сити преди два месеца Voting_barМексико сити преди два месеца Vote_rcap 
Renesmee (996)
Мексико сити преди два месеца Vote_lcapМексико сити преди два месеца Voting_barМексико сити преди два месеца Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Мексико сити преди два месеца Vote_lcapМексико сити преди два месеца Voting_barМексико сити преди два месеца Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Мексико сити преди два месеца Vote_lcapМексико сити преди два месеца Voting_barМексико сити преди два месеца Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Мексико сити преди два месеца Vote_lcapМексико сити преди два месеца Voting_barМексико сити преди два месеца Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Мексико сити преди два месеца Vote_lcapМексико сити преди два месеца Voting_barМексико сити преди два месеца Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Мексико сити преди два месеца Vote_lcapМексико сити преди два месеца Voting_barМексико сити преди два месеца Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Мексико сити преди два месеца Vote_lcapМексико сити преди два месеца Voting_barМексико сити преди два месеца Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Мексико сити преди два месеца Vote_lcapМексико сити преди два месеца Voting_barМексико сити преди два месеца Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Мексико сити преди два месеца 3634557V Мексико сити преди два месеца Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Мексико сити преди два месеца Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Мексико сити преди два месеца

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyПет Мар 30, 2012 8:37 pm

Ох Мескико Сити.Един от любимите ми градове.Вярно че тук не е пълен лукс и нещо кой знае какво,но ми харесва.А и има доста приятели тук.Дойдох тук преди една седмица да за да видя една моя много блиска приятелка,която се премести тук преди години.Вечерта решихме да отидем на дискотека и да се позабавляваме.Приятелката ми ме заведе в най-готината дискотека тук която се казва Corzon del Mar.Много е добра,а и само хубава музика пускат.Както си седяхме на нашата маса забелязах един сладур на бара.Той също ме забеляза и нарочно му намигнах в очакване да видя какво ще направи.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyПет Мар 30, 2012 9:40 pm

Изпих си текилата, която ми бяха налели в чашата. Погледнах към момичето, което ми намигна и след като станах от бара се доближих. Стоях с ръка в джоба и мила усмивка на лицето, като каах:
-Добър вечер, дами! - след това загледах русокоската, която ми привлече вниманието. Подадох ръка към нея и попитах:
-Един танц? Надявам сте да сте добра в салсата? - и се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyСъб Мар 31, 2012 9:21 pm

Непознатия дойде и ме покани на танц,как можех да откажа.
-Разбира се че искам и впрочем много съм добра.-станах и отидохме на дансинга.
Щом отидохме веднага започнахме да танцуваме.Салсата е един от любимите ми танци и много добре го танцувам.Забелязах и че той добре танцува.Приближих се до ухото му и прошепнах:
-Браво сладур.-и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 5:39 am

Двамата танцувахме нежно, когато тя усети как я завъртях и тялото и се отпусна надолу, като единственото нещо, което го придържаше, за да не падне беше ръката ми. Доближих се и тя усети дъха ми по вратлето, а аз казах:
-Сигурна ли си, че съм сладък? - след тези думи се изправих, като тялото на Мел последва моето и я притиснах в себе си. Движехме се бавно и нежно, като тя беше с гръб към мен, а аз прокарвах ръце по тялото й и попитах на уше:
-Искаш ли.. след танца да се разходим?
Върнете се в началото Go down
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 7:01 am

-Непознатия много добре се справи с танца.Но идеята му да се разходим след танца ми се стори странна,но защо не.Та кога мен ме е било страх или нещо подобно от непознати мъже.Не можех да пропусна такова парче.
-Еми добре,ще се разходим.
Щом танца свърши аз отидох при приятелката си и си взех нещата след което тръгнах с непознатия.
Разхождахме се по една алея в парка,а там нямаше никой.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 7:12 am

Вървях до нея, като се зачудих как да започна. Просто говорехме разни работи за танци и Мексико, когато ми дойде идея. Посочих едни храсти и казах:
-Видя ли? Видя ли катеричката? -хванах я за ръката и я придърпах натам, когато се скрихме някъде между дърветата я погледнах и казах:
-Е.. изгубихме я - а когато се обърнах бях лице в лице с нея и я държах за ръка:
-Ами.. сами.. в парка.. какво ти се прави? - и я гледах любопитно, докато лунната светлина ни осветяваше.
Върнете се в началото Go down
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 7:26 am

Това с катеричката ми се стори доса изтъркан номер.И преди са ми правили този номер,но никога не минава при мен.Може а изглеждам глупава и наивна,но не съм такава.
-Аз никъде не видях катеричка,явно нещо ти се привижда.
Личеше си че този мъж искаше нещо да направим,но на мен не ми се нравеше това,колкото и да зъм разписната.Това е едно от правилата ми да не спа с непозна отще на първа среща,а това дори не е среща.
Забелязах как той ме придръпна към себе си и опита да ме целуне но аз се отдръпнах и казах:
-Това че сме съми нищо не значи,просто няма да спя с теб-казах го леко грубо.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 7:32 am

Стиснах ръката й, която държах и казах:
-Не.. това значи, че аз ще правя каквото желая с теб! - след тези думи тя усети как започнах да се движа и изведнъж тялото й беше притиснато от моето. Ръката ми се плъзна по кракът и нагоре и го повдигна, а аз казах:
-Сега си само моя .. - опитах се да я целуна, но не като да е с желание, а доста грубо и си личеше, че е насила..
Върнете се в началото Go down
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 8:06 am

Този тип няма да постигне своето ще направя всичко за да се измъкна.Когато ръката му се плъзна по крара ми ми стана гадно, а и опита за груба целувка също.Но аз своя страна трябва бързо да се измъкна преди да е направил нещо с мен.
-Съжалявам пич но таза няма да я бъде с мен-след тези дум както бях близо до него го ритнах мужду краката и той падна на земята.През това време аз тръгнах да бягам.Но токчетата доста ми пречеха едвам успявах да бягам.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 8:17 am

Отдавна не бях чувствал такава болка. Издишах и просто изпсувах:
-Ах ти малка куч*о... - бавно се изправих и я видях на къде бяга. Тръгнах след нея и преодолях това, което ми се случи. Не бях спринтьор, но се движех по-бързо от нея и накрая я настигнах, като я хванах и тя усети нещо. Беше ръката ми, която беше сложила нещо на устата й. Да.. бях я приспал.


След около петнадесет минути тя се събуди и това, което усети беше че ръцете и краката й са вързани. Устата й беше запушена, а тя ... беше чисто гола. Бяхме в гората и бях използвал много здрави дървета, за да я завържа. Когато видях, че се събужда се доближих и казах:
-Здравей красавице... - тя видя че стоя до нея и можеше да забележи че съм без горнище... и без панталон. Бях само по боксерки и й казах:
-Знаеш ли че ти ме удари тук.. - и посочих достойнството си, а след това допълних:
-Сега.. ще го излекуваш.. като го поемеш в тялото си.. - паднах на колене пред нея и разкрачих краката й, като усещах, че още е под контрола на упойката. Облизах си средния пръст и го прокарах грубо по клитора й.. Усетих, че освен уплашена в момента е и възбудена. Усмихнах се и навлязох в нея със среден пръст и видях как тялото й се изви. Усмихнах се доволно и й казах:
-Искаш го.. нали? Поклати глава и докажи, че искаш да правим секс!
Върнете се в началото Go down
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 8:27 am

Не исках да ме докосва с гнусните си ръце.Вярно е че в дискотеката бях доста хлътнала по него,но там не знаех че е такъв мръсник.Когото показа досойството си ми стана гадно,а щом вкара пръста си в мен направо щях да повърна.Никога до сега не съм правела сеск на сила и това щеше да е нещо много гадно.Разбрах че няма да се измъкна и реших поне да е по-приятно щом ще го правим.
Опитах се да кажа нещо но превръската на устата ми пречеше,той забеляза и я свали.
-Да искам го,но нека поне да бъде както трябва да съм със свободни ръце и крака,а и се сещам за доста палави щеща.Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 8:31 am

Засмях се и се доближих до лицето й, като пениса ми беше точно пред устата й, а аз и казах:
-Трябва да си го заслужиш! - след това я погледнах в очите и й казах:
-Ако ме накараш да свърша.. ще си спечелиш един крак.. освободен.. - след тези думи я погледнах и допълних:
-Ако ме накараш да свършва втори път.. една ръка... - след това я гледах и допълних:
-За да стигнем до истинското забавление трябва да ме накараш да свърша четири пъти.. - след това се усмихнах и допълних:
-Та.. от къде искаш да започнем? - и я гледах с един много голям пламък в очите, който се радваше, че поне има такава перверзна жертва..
Върнете се в началото Go down
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 8:36 am

Това което каза бе отврат.Нямаше начин да го направя за да се освободя.По-добре направо да го направи отколкото да правя каквото той пожелае като чели съм някаква негова робиня.Но пък от друга страна може и така някак си поне леко да се измъкна.Рших да рискувам едва ли ще стане по-лошо от това.
-Е добре съгласна съм.Какво искаш да направя идиот такъв.-казах го с злоба и презрение.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 8:39 am

Хванах главата й с ръце и се доближих до нея, като тя можеше да го усети. Възбуденото ми достойнство, което пулсираше пред устните й. Доближавах го бавно, но спрях на милиметри и й казах:
-Избери си... как да ме задоволиш! - след тези думи се облизах по устните и допълних:
-Но внимавай, защото ако си непослушна.. ще стане много.. много болезнено! - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Е? Избра ли си?
Върнете се в началото Go down
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 8:47 am

Идиотщината на този започваше много,много да ме дразни но нямах избор.Трябва да избера някакъв начин или лошо ми се пише.Личи си че тоя е психопат.Но под такова напрежение съм че нищо не ми идва на ум,затова реших да импровизирам.
-Ами ако искаш мога да...............ами нали се сешаш.........да направя туй унй-помислих си каква простотия изтърсих туко що,но нищо друго не ми дойде на ум.
Нарочно започнах да се свличам надоло за де не гледам някои неща пред лицето си.Надявах се да не се усети.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 8:56 am

Погледнах я и казах:
-Знаеш ли какво.. срещал съм много по-забавни жени от теб.. - след тези думи слязох надолу и отново бяхме лице в лице. Езика ми се плъзна по вратлето й а аз я бях разкрачих и казах:
-Сега ще те накарам да ме желаеш.. - бавно слизах надолу и за разлика от повечето изнасилвачи аз просто стигнах до най-нежното и място и започнах да го облизвам с езиче, като я дарявах с наслада. Но това беше само началото. Изправих се бавно и докато беше разкрачена пред мен и напълно отпусната усети как налязох рязко в нея и пое целият ми пенис без да се замислям..
Върнете се в началото Go down
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 9:11 am

Да ме накара да го желая,това е пълен абсурд.Няма начин да стане такова нещо.Когато почна с номерата не отричам че не ми харесаха,но ако бяха при други обстоятелства са ок,но тук са гадни.Когато рязко лезе в мен не издържах и извиках.
-Ти к*чи сине ще те накарам да съжаляваш затова.-казах го с много злоба.
Нарочно започнах да се извивам в стремеж да се освободя и да се махна от него.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 9:19 am

Усмихнах се доволно и й казах:
-Мислиш ли че това ще е достатъчно? - след тези думи се задвижих много бързо. Движех се рязко и грубо, докато накрая просто не свърших в нея. Бавно се отдръпнах от нея и започнах да се обличам. Докато закопчавах панталона си й казах:
-Не струваш.. - след което се облякох напълно и допълних:
-А да.. щях да забравя нещо.. - когато се доближих тя си мислеше, че ще я отвържа, но аз направих обратното. Запуших и устата и просто си тръгнах..
Върнете се в началото Go down
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца EmptyНед Апр 01, 2012 9:27 am

Той го направи.Чувствам се умарсена и напърно разбита.Това ще остави дълбока следа в съзнанието ми.Едва ли след тази случка някога ще бъда отново с мъж.Гледах го как си тръгва и единственото което можех да направя е да прача.Мразех го и винаги ще го мразя,но един де ще го накарм да си плати за това.Не след дълго успях накак си да сваля превръската от устата си и бързо потърсих телефона си.Трудно стигнах до него но с много трудности успях да набера приятелката си.След около 10 минути тя дойде и ме развърза след което се облякох и тръгнахме към нейната къща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мексико сити преди два месеца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мексико сити преди два месеца   Мексико сити преди два месеца Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мексико сити преди два месеца
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» St. Valentine's day, преди няколко дни.
» Лос Анджелис - преди 5 дни.
» Ел Ей, преди един ден.
» Ел Ей,преди една година.
» Преди няколко дни във Холивуд.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В друго измерение :: Минало-
Идете на: