Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_lcapМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Voting_barМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_lcapМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Voting_barМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_lcapМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Voting_barМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_lcapМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Voting_barМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_lcapМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Voting_barМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_lcapМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Voting_barМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_lcapМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Voting_barМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_lcapМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Voting_barМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_lcapМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Voting_barМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_lcapМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Voting_barМотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 3634557V Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Мотел "Blue Swallow" Room 202

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Шарлийн Уитсток
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 142
Join date : 03.03.2012
Име на героя : Шарлийн Уитсток
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Рик Колин
БФФ: БФФ::

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Май 03, 2012 9:16 am

Усещах как подивява с всеки следващ тласък, но имаше нещо, което го притесняваше, а аз не бях много сигурна какво беше. В момента не беше толкова нежен и невинен, за колкото го мислех, но май самия той нямаше никаква представа колко много ми харесваше това. Нежно преминах с нокти по гърба му, като повторих движението си малко по-грубо, а после още малко, надявайки се той да обърне достатъчно внимание на случващото се и да се отпусне. Не исках да бъде притеснен, докато го правехме. Не беше от хората, които се сковаваха, но въпреки това усещах напрежението в него, а щом той не можеше да се отпусне, значи и аз нямаше да се отпусна, като така никой нямаше да се наслади до край на нещата.
Чак тогава чух думите му и се замислих над тях. Знаех, че можеше да ме накара да крещя така името му, че да ме чуят и на луната, но МОЕТО момченце просто имаше нужда от малко провокация. Хванах нежно лицето му, карайки го да ме погледне право в очите, в които играеше онова примамващо пламъче, а усмивката ми беше повече дяволита, отколкото предизвикателна.
- Така не е честно ... за това ти давам един опит, да ми покажеш, че си по-добър от мен - надигнах се и перверзно набутах езичето си в устата му (понякога не използвах устните си, защото това ми се виждаше невероятно възбуждащо), като се надявах това да не го притесни или отблъсне, но преди да е казал нещо, аз казах онези провокиращи думи, докато го гледах право в очите, без да мигам - извоювай си лидерството ....
Върнете се в началото Go down
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Май 03, 2012 9:58 am

Все още се сдържах, все още имах контрол над тялото си. Желанието не беше завладяло напълно всичко. Усетих ноктите на Чарли по гърба си, а скоро след това и езичето й в устата си. Провокиращите й думи погалиха слуха ми и вече нищо нямаше значение. Само тя и онова парещо желание теглещо ме към нея. Ръцете ми я притиснаха към леглото ограничавайки движенията и под мен максимално. Добре казано беше “Внимавай какво си пожелаваш!”. Тя си беше пожелала онова мое аз, което съзнанието ми не можеше да контролира, а когато то излезеше на свобода, нямах достатъчно силна воля, за да го укротя отново, поне докато не свърша.
Навлизанията на пениса ми в нея ставаха все по резки и груби. Целувките ми се преместиха от устните на врата й, за да мога да чувам по добре стоновете й на удоволствие, който ме възбуждаха още повече и ме караха да я желая не само сега, а завинаги. Завинаги така разкрачена под тялото ми, а аз непрекъснато отново и отново да се движа в нея, както с груби, така и с нежни движения. Ритъма се забърза още повече, сърцето ми биеше в пълен синхрон с нейното, беше толкова магично, направо нереално. Засмуках кожата на врата й, а след минута на това място се появи смучка, кочто много приличаше на синина на няколко дена, голяма и лилава. С това я маркирах като своя, така че всеки който я погледне да разбере, че не е свободна.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 142
Join date : 03.03.2012
Име на героя : Шарлийн Уитсток
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Рик Колин
БФФ: БФФ::

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Май 03, 2012 10:17 am

Дори и за секунда не съжалих за това, което бях поискала. Движенията му в мен бяха не само по-груби и по резки, а и много ... МНОГО по-възбуждащи. Стенанията ми бяха така шумни, че озвучаваха не само стаята, но и целия етаж, но на нас просто не ни пукаше. Дори възнамерявах да направя нещата още по-интересни и приятни, както за мен, така и за него.
- Изправи се - казах стенейки, а той ме погледна учудено, но тогава видя как заприличах на подивяла лисичка, като изкрещях - ИЗПРАВИ СЕ!
Не знам защо реши да ме послуша ... може би от любопитство, но бързо се изправи в седнало положение, като беше седнал на стъпалата си, а аз само се приближих към него, като крачетата ми се намираха на вратлето му. Усмихнах му се палаво и още с навлизането той усети, че така бях още по-тясна, а същевременно навлизаше много по-лесно и рязко в ме. Имах чувството, че ще пропадна, макар че нямаше къде, освен ако не счупехме леглото от секс, но за това щеше да ни трябва цял маратон. Стиснах здраво завивките и преди да се усетя, вече ги бях събрала около себе си, но аз гледах само към Рик, който държеше краката ми за прасците, като така му беше по-лесно да се движи.
Върнете се в началото Go down
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Май 03, 2012 11:41 am

Чарли ме изненада. Да се изправя ли? Незнам как успя да го постигне, но подивялото ми аз я послуша. Изправих се поне до седнало положение, а Чарли се намести така че крачетата й бяха на врата ми, а проникването ми в нея ми се стори невъзможно, сега определено можех да твърдя, че е много по тясна, а удоволствието от това беше почти несравнимо. Почти, защото с Чарли всяко едно нещо е по – уникално от предишното. Единственото което не ми допадаше в тази поза, беше това, че нямах добър достъп до устните й . Забързах ритъма, движенията ми загрубяха, а стонове излизах не само от устата на Чарли.
- Обожавам те… - Прошепнах тихо и задъхано с леко ръмжане, гледайки я в очите, а тя ясно можеше да види пожара от страст горящ в моите. Тъй като устните и бяха далече започнах да целувам първата част от нея която се спря пред очите ми. Не ме интересуваше, че това е крачето й, нито колко странно изглежда от страни исках да усещам кожата й под устните си, без значение коя част от нея целувам. Аз я харесвах цялостно.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 142
Join date : 03.03.2012
Име на героя : Шарлийн Уитсток
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Рик Колин
БФФ: БФФ::

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyПет Май 04, 2012 2:38 am

По крачетата ми преминаха тръпки, подобни на електричество, което се съедини между крачетата ми и това можеше да го усети дори и той, под формата на вибрации, докато все още беше в мен. Меките му устни оставяха невидими следи по глезените ми, които създаваха илюзията, че все още ме целува там, дори след като устните му бяха на друго място. Чувството беше несравнимо, а думите му ме караха да се пренасям в един съвсем различен свят, който беше само наш.
Аз също му казах, че го обожавам, а за мен това си беше признание на сериозни чувства, но ми се видя някак … недостатъчно. Затегнах захвата на крачетата си около врата му и ги сгънах в коленете, придърпвайки го към себе си, изгаряща от нужда да вкуся сладките му устни. Сега сгъвките на коленете ми се намираха на раменете му, а крачетата ми стърчаха нагоре, като се поклащаха в същия ритъм, в който и ние двамата. Облизвах, смучех и хапех устните му, обсебена от желанието да ги имам само за себе си. Бях пропуснала да му спомена подробността, че съм УЖАСНО ревнива, но щеше да разбере, ако се обвържеше официално с мен и посмееше да направи нещо, което да не ми се понрави.
- Оооо Ри-и-и-и-ик – простенах невероятно силно, използвайки това, че устните му се бяха преместили на врата ми.
Крачетата ми трепереха леко, като го караха да усеща вибрации по вратлето си. Не можех да го обясня, но просто наистина много ми харесваше, дори ме възбуждаше, когато ме подчиняваше. За момент се притесних, че може да реши, че съм прекалено перверзна, но се надявах, ако е така, да го сподели с мен, преди да съм прекалила.
Върнете се в началото Go down
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyПет Май 04, 2012 10:01 am

Не можех да отрека, че позата си я биваше, всеки път когато крачета и се клатеха изпитвах дяволската нужда да навлезна по дълбоко в нея, а накрая това вече беше невъзможно. Бях я изпълнил изцяло и имах чувството, че ще я разкъсам, но като че ли това и допадаше. Чувах единствено стенанията от удоволствие без никаква болка в тях, както и името си между тях. Как за бога ми действаше по този невероятен начин. Как ме караше да се чувствам ненаситен към тялото й и вечно възбуден за нова порция удоволствия. Можеше да до постигне само като прошепне перверзно името ми в ухото.
Свалих едното и краче от рамото си и го оставих да се увие около кръста ми. Тялото и се изви в дъга, помагайки ми да проникна още по навътре, но както преди се оказа невъзможно. Чарли стенеше и това не караше да се възгордявам, макар да не правех кой знае какво. Това, че беше с нея го правеше специално. Наклоних се на една страна повличайки и нея със себе си Легнахме на една страна, така че челата ни се допираха а дъхът ни се сливаше. Движенията ми не се забавиха нито за секунда, напротив даже се забързаха.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 142
Join date : 03.03.2012
Име на героя : Шарлийн Уитсток
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Рик Колин
БФФ: БФФ::

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyСря Май 16, 2012 8:37 am

Усещах, че няма да издържа още много, но той беше просто ... как беше онази дума? Аааа да - ПЕРФЕКТНИЯ! Усетих как започна да пулсира в мен, като беше забързал движенията си максимално за тази поза и ме галеше нежно по тялото, докато аз държах едната си ръка на лицето му и го целувах така отдадено и влюбено. Устните му ме побъркваха толкова много, но побъркващата тръпка тепърва предстоеше. Усетих как отново ме изпълни максимално и онази приятна топлина, която ми подсказваше, че е почувствал най-голямото удоволствие от секса.
Не спря веднага, а около 20 секунди забавяше движенията си, но само тези от кръста надолу. Ръцете му все още ме обсипваха с ласки и можеше да усети как кожата ми настръхва от приятното докосване. Аз обаче не се задържах дълго на леглото, дори точно обратното - станах веднага, щом той спря. Видях неодобрителния му поглед, който едновременно беше тъжен и объркан, но щом видя как отидох до чантата си, за да извадя апарата си и се затичках обратно, се усмихна широко. Легнах отново и двамата се отпуснахме, като преплетохме краката си. Харесваше ми така, но можеше да бъде много по-красив, когато използваше онази разтуптяваща сърцето ми усмивка.
- Представи си, че го няма - казах с широка усмивка и се надигнах, като целунах нослето му.
Тя отново се усмихна така ... влюбено. Усмивката не беше пресилена, а съвсем лека, като загатваше много повече от това, което всъщност се виждаше. Точно това беше удоволствието да заснемаш такива специални мигове, а още по-приятно беше, когато бяха твоите. Сложих няколко възглавници под главата си, за да съм малко по-висока и да мога да го заснема добре, а той гледаше луничките над гърдите ми и правеше невидими следи с пръст, сякаш играеше на свържете точките.
Spoiler:
- Мислил ли си да ставаш модел - казах с широка усмивка и видях как това го накара да се засмее и да ме погледне скиптично. Обърнах се, за да оставя апарата на нощното шкафче и когато се върнах отново в ръцете му, се сгуших в него, като нослето ми се опираше в неговото, а аз казах закачливо - и не го казвам само, защото ще трябва да спиш с мен, за да се издигнеш в бизнеса.
Засмях се весело, като инстинктивно затворих очите си и отново впих устни в неговите.
Върнете се в началото Go down
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyЧет Май 17, 2012 11:33 pm

Оставяйки ме сам в леглото си помислих, че вероятно бърза за самолета си, но когато отново се върна с апарата си стана ясно какво беше намислила. Работата й беше хоби и удоволствие, какво не бих дал да имам нейния късмет. Усмихнах се леко и след секунди светкавицата ме заслепи леко, не и обърнах особено внимание, щом на Чарли и харесваше да ме снима щеше да го прави без никакви възражения от моя страна. Въпросът и ме развесели, АЗ – МОДЕЛ да бе, не ставах за такива неща. Последва целувка която ме разсея за момент, но не успях да се сдържа и се отдръпнах леко.
- Бих станал модел, ако ти ме издигнеш в бизнеса… - Усмихнах се широко, нямах нищо против да останем в леглото до утре, или другиден, до следващата седмица или месец.
Всяка секунда прекарана с Чарли беше един незабравим миг, които си струваше всичко, което бях захвърлил или оставил зад гърба си. Караше ме да се чувствам щастлив и да забравя, че останалия свят съществува. Той беше ненужен, щом тя беше тук.
Целунах я отново като преплетох езичето си с нейното. В целувката нямаше намек за сек, просто ми харесваше да усещам вкуса в устичката и, да докосвам топлите й меки устни със своите. Желанието ми не беше неизпълняемо, но ако исках да бъдем заедно трябваше да се грижа за нея, а това означаваше, че ще има разходи, за разходите бяха необходими пари, а парите се изкарваха чрез работа. С други думи трябваше да си намеря работа и по възможност в Ел Ей, но първо трябваше да се добера до там.
Прекъснах с нежелание целувката, която беше започнала да се задълбочава приятно много, но трябваше да стана, трябваше да отида до хотела. Дори и Уилиам да не искаше да говори с мен щеше да му се наложи. Нямаше да се откажа от Чарли, но това не беше предателство към него или поне така смятах аз.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 142
Join date : 03.03.2012
Име на героя : Шарлийн Уитсток
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Рик Колин
БФФ: БФФ::

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyВто Май 29, 2012 8:35 am

Всяка негова дума ми се виждаше все по-сладка, но не колкото устните му. Все пак не исках да изчерпвам всичко със секс, затова щях да намаля темпото. Протегнах се към него и той усети как ръката ми измести един кичур коса, който падаше на челото му, а после се заигра с него, докато аз му се усмихвах и го гледах прави в очите. Беше толкова … ТОЛКОВА красив и не го мислех, само защото беше моя красавец, а защото беше едно от най-сладките момчета, които бях виждала. Беше запазил онова невероятно детско излъчване, което го правеше ужасно чаровен и ме караше да се разтапям по него.
- Миличък, какво ще кажеш да обядваме заедно преди полета ми – попитах тихичко, докато все още го галех – в дванайсет и половина най-късно трябва да съм на летището – казах усмихната и се надигнах, за да видя колко е часа, докато продължавах да говоря – полета ми е в ед …
Останах с отворена уста и не можех да повярвам, че беше един без пет. Защо бях спала толкова много? Защо телефона ми не ме събуди? Защо поне Рик не ме събуди?
Отпуснах се назад в леглото … не, по-скоро се тръшнах и то така силно, че чак Рик подскочи, защото цялото легло се движеше. Почувствах се толкова безотговорна и си бях бясна … много, много, МНОГО бясна, затова просто не се сдържах и изкрещях с всичка сила.
- МАМКА МУ!
Сложих ръката си на очите си и се опитах да се успокоя, преди да започна да се държа откачено … грешка – преди да съм продължила, защото държанието ми в момента не беше никак нормално. Боже … как можеше да съм толкова глупава … кой знае какво щеше да си помисли сега Рик за мен. Трябваше ли да се извиня за думите си? Така беше правилно и етично, но сякаш аз не съжалявах, че ги бях изрекла, а само че ги беше чул. Бях толкова бясна на себе си, че предпочетох да си държа устата затворена, преди да изръся някоя по-голяма глупост.
Върнете се в началото Go down
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyВто Май 29, 2012 10:03 am

Не разбирах какво е станало. Аз ли бях направил нещо не както трябва? Започнах да връщам лентата назад… Да стана модел… да обядваме заедно… да хване полета… Мамака му...
Погледнах часовника и сега вече разбрах къде е проблема, най – късно в дванадесет и половина, а сега беше един без малко. Компанията нямаше да се навие да смени билета, защото Чарли беше изпуснала самолета по своя вина, което означаваше, че и двамата сме закотвени в Кан. Поне Париж да беше близо…Като се замисля, не е чак толкова далече. Все пак да сме във Франция и да не отидем до Париж си е грях нали? Погледнах към Чарли, която все още изглеждаше, много повече от бясна. Трябваше да я разведря с нещо, макар да не бях сигурен, че е добра идея изобщо да говоря в този момент.
- Защо не отскочим до Париж? – Казах го така сякаш я попитах защо не слезем до рецепцията. – Това е съдба… Нали знаеш, трябвало е да се случи. – Махнах ръката от очите й и се вгледах в тях. – Нямаме кола, ще спрем някой на стоп… - Целунах я леко и заспусках устните си по врата й. Не знам защо си мислех, че така ще съм по убедителен.
- Ще е забавно… като тийнейджъри… - Целувах я нежно надолу по врата до рамото. - И после когато се озовем в града на любовта… - Започнах да изкачвам устните си отново нагоре до устните й. Последва една френска целувка… - точно като тийнейджъри…
Отдръпнах се от нея и се усмихнах накриво.
- Моля те… нека идем в Париж… - Замолих й се като малко дете пред щанд с желирани бонбонки.
Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 142
Join date : 03.03.2012
Име на героя : Шарлийн Уитсток
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Рик Колин
БФФ: БФФ::

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyВто Май 29, 2012 10:43 am

Можех ли да откажа, след като ме молеше по този начин? Той очевидно искаше да ме измъчва до последно, а на мен просто ми харесваше, каквото и да правеше с мен. Искаше ми се да му кажа „Не”, но беше толкова сладък така, те сърцето ми се късаше, само като си помислих да му откажа. Тогава той просто продължи да ми се умилква, а целувките му ме накараха да се разтопя като блокче бял шоколад в ръцете му.
- Мммм, ти ще ми прибереш багажа – казах накрая измъчено, а той ме целуна доста страстно и отдадено.
Усетих как сърцето ми се разтуптя лудо, а и бях сигурна, че и той ще го усети, защото все още бяхме голи и силно притиснати един към друг. Все пак трябваше да станем, ако искахме наистина да отидем някъде, затова бързо му избягах, като се затворих в банята. Имах нужда от душ, защото усещах колко лепкаво беше тялото ми, заради дивия секс, който бяхме правили преди малко. Не че имах нищо против … това беше най-ефикасния и най-приятния фитнес.
Влязох под душа и пуснах горещата вода, като кожата ми веднага реагира и започна да се зачервява, но това не ми пречеше особено. Исках да се изкъпя колкото се можеше по-бързо, защото вече имах невероятни планово за деня. Очевидно нямаше да ме вземат на тази работа … да, още едно безотговорно нещо от моя страна, което ме дразнеше прекалено много, но майната му.
Върнете се в началото Go down
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyВто Май 29, 2012 11:26 am

След като Чарли завзе банята се протегнах към телефона и се свързах с рецепцията, за да кажа на жената там, че ще се изнасяме и да ни приготви сметката. След това се изправих бавно и започнах да събирам дрехите на Чарли от стаята. Добре де не бяха чак толкова много. Сгънах ги и ги подредих в малкото сакче оставено на единия от фотьойлите. Бях изпълнил това което ми беше казала за това сметнах, че вече съм свободен да правя каквото си поискам.
Открехнах леко врата на банята и се проврях през процепа вътре. Парата беше гъста и едвам можех да виждам протегнатата си ръка до лакътя. Как изобщо се дишаше тук? Беше топло като в сауна. Приближих се до източника на парата (врялата вода течаща от душа) съответно и до Чарли, без да издавам какъвто и да е звук, а дори и да се чуваше нещо леко, се губеше от звука на водата падащ по плочките. Чарли беше с гръб към мен, точно както миналата вечер, тогава това не завърши добре и се надявах, че причината не е в банята иначе пак нямаше да има много “Happy End”. Този път не и показах с нищо, че съм зад нея, без прегръдка, без целувка, нищо прост бях на милиметри от кожата й и чаках да се обърне. Вероятно щеше да се изплаши или да извика, но нямаше как да знам какво ще стане, просто издишах продължително във врата й. Чарли явно го усети защото се обърна почти на секундата…

Върнете се в началото Go down
Шарлийн Уитсток
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Шарлийн Уитсток


Брой мнения : 142
Join date : 03.03.2012
Име на героя : Шарлийн Уитсток
Години на героя : 31

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Рик Колин
БФФ: БФФ::

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyВто Май 29, 2012 11:51 am

Усетих нещо зад себе си и веднага подскочих, защото се стреснах ужасно много, но когато видях онова усмихнато личице, усетих как се усмихнах и аз. Сърцето ми все още биеше така, сякаш бях видяла призрак, затова реших да се успокоя по най-хубавия начин. Сложих ръката си на врата му и го придърпах към себе си, като го целунах страстно, но преди да усетя, се оказах притисната към стената. Ама той сериозно и? Бяхме го правили до сега и просто не очаквах нито да има сили за още, нито да иска, но действията му показваха точно това.
- Мислех … че ще тръгваме – казах накъсано между целувките, но не се дръпнах от него.
Самата аз не можех да реша, дали искам да го отблъсна от себе си … така де, беше ясно, че не искам, но някак си и не ми се виждаше добре да го направим сега отново. Щеше да е превъзходно … за това нямаше две мнения, но го правехме сутрин и вече, ако добавехме и по още веднъж на всеки път, май щеше да дойде малко в повече.
Най-накрая сложих ръката си на гърдите му и с голямо нежелание отделих устните си от неговите, като му се усмихнах широко. Не исках да си помисли, че не го желая, защото въобще не беше така … дори вече бях мокра, но не мислех, че е добра идея да продължаваме. Познавах се много добре. Щях да правя секс с него денонощно, а накрая щях да го зарежа, само защото секса ми е омръзнал, но не можех да му кажа това, затова предпочетох да го излъжа.
- Ако продължаваш така, ще ме изтощиш и ще си останем в мотела …
Върнете се в началото Go down
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 EmptyВто Май 29, 2012 12:59 pm

Не ми пречеше да стоя тук с години, но да кажем, че това нямаше значение. Шибаната баня беше прокълната! Отдръпнах се от Чарли и й се усмихнах така сякаш нищо не се беше случило.
- Това беше само за разсейване, сега душа е мой… - Напъхах се под врялата вода и ми се искаше да изпищя. Имах чувството, че кожата ми се свлича да не говорим че още имах следи от нокти до гърба си, ако не пресни рани. Да харесваше ми чувството, докато ги получавах, онова чувство, че си нужен…
Все пак придърпах Чарли към себе си и след кратка целувка я обгърнах с ръце и прошепнах в ухото й:
- Добре нека направим така… ще се къпем заедно… без отклонения… - Ухилих се насреща й и взех шампоана като изсипах в шепата си доста от него и започнах да го мажа по косата й. – Как мислиш, дали ще е забавно?
Шампоана започна да се пени върху главата й и да образува удивително много пияна (еххх да имаше вана). Засмях се и започнах да правя различни формички в косата и, а след това да разтривам леко скалпа й и отново да направя формички. Поиграх си така около пет минути и след това я дръпнах под струята за да се отмие шампоана. Когато не остана нищо от него върху косата и Чарли отново отвори очи, които беше затворила, за да не й залюти, а аз взех душ – гела и изстисках малко от него върху една гъба.
Предполагам нямаше да е добра идея да сапунисвам и тялото й, като се имаше в предвид, колко лесно се възбуждам от нея, но вече бях започнал играта…

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мотел "Blue Swallow" Room 202   Мотел "Blue Swallow"     Room 202 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мотел "Blue Swallow" Room 202
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Blue Mountain State

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В друго измерение :: Да попътуваме в чужбина :: Франция - Кан. :: В Кан.-
Идете на: