Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Crustacean Restaurant EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Crustacean Restaurant EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Crustacean Restaurant EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Crustacean Restaurant EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Crustacean Restaurant EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Crustacean Restaurant EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Crustacean Restaurant EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Crustacean Restaurant EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Crustacean Restaurant EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Crustacean Restaurant Vote_lcapCrustacean Restaurant Voting_barCrustacean Restaurant Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Crustacean Restaurant Vote_lcapCrustacean Restaurant Voting_barCrustacean Restaurant Vote_rcap 
Renesmee (996)
Crustacean Restaurant Vote_lcapCrustacean Restaurant Voting_barCrustacean Restaurant Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Crustacean Restaurant Vote_lcapCrustacean Restaurant Voting_barCrustacean Restaurant Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Crustacean Restaurant Vote_lcapCrustacean Restaurant Voting_barCrustacean Restaurant Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Crustacean Restaurant Vote_lcapCrustacean Restaurant Voting_barCrustacean Restaurant Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Crustacean Restaurant Vote_lcapCrustacean Restaurant Voting_barCrustacean Restaurant Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Crustacean Restaurant Vote_lcapCrustacean Restaurant Voting_barCrustacean Restaurant Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Crustacean Restaurant Vote_lcapCrustacean Restaurant Voting_barCrustacean Restaurant Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Crustacean Restaurant Vote_lcapCrustacean Restaurant Voting_barCrustacean Restaurant Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Crustacean Restaurant 3634557V Crustacean Restaurant Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Crustacean Restaurant Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Crustacean Restaurant

Go down 
+5
Меган Озера
Summer Turner
Елизабет Дейвис
Annabelle Carter
Кристофър Рандал
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyВто Мар 08, 2011 5:30 am

Crustacean Restaurant Luxury-Restaurants
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyВто Мар 08, 2011 7:38 am

Чух се с Лиз по телефона и се разбрахме да я чакам в ресотранта. Паркирах пред заведението и влязох вътре. Любезна серивтьорка дойде до мен и си поръчах чаша червено вино. Тя го донесе бързо и отпих една голяма глътка. Оставих чашата на масата и запалих една цигара в чакане на Лиз...
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyВто Мар 08, 2011 7:46 am

След като си тръгнах от овеселителният парк се прибрах до вкъщи да се оправя за вечерята с Крис.Реших да му дам още един шанс.Това щеше да е последният му.Ако се издънеше Край.Оправих се и излязох пред нас.Колата ми ме чакаше.Слава богу нямаше задръствания.Стигнах навреме.Влязох вътре и мернах Крис на една маса.Отидох до него и му казах :
-Здрасти-усмихнах се.И се настаних на масата.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyВто Мар 08, 2011 8:03 am

След като Лиз влезе с неустоима черна рокля която подчертаваше перфектно извяното й тяло, тя се настани на стола срещу мен. Стоеше настрана, чужда от мен. Бях я наранил и жестоко съжалявах за постъпките си.
- Благодаря че дойде - отвърнах аз и й се усмихнах.
Повиках сервитьорката, и отново се обърнах към Лиз.
- Ще пиеш ли нещо?
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyВто Мар 08, 2011 8:09 am

Нямаше да му се доверя толкова лесно.Беше ме наранил доста.Доста неща преживях заради него.Той извика сервитьорката и ме попита дали искам нещо за пиене.
-Да,мерси.Една маргарита ако може-усмихнахсе на момичето.
Беше неловко.И двамата стояхме и мълчахме.Маргаритата ми дойде.Отпих от нея и казах.
-Наслада.-Отворих малката си чантичка и от там извадих кутията си с цигари.Запалих си една и си дръпнах.Отпусна ме страшно много.
-Как е виното ? - попитах.Незнаех какво да кажа.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyВто Мар 08, 2011 8:24 am

Виното, наистина?!? Аз изгарях отвътре, а тя се интересуваше от виното.
- Горчиво, леко трапчиво с мек завършех, но като цяло вкусно... - отвърнах.
Не исках да я притискам, страхувах се за нея...
-Добре ли си? - попитах и впих поглед в очите й,
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyВто Мар 08, 2011 8:28 am

Той ми отговори и ме попита как съм.Погледнах го и отпих от маргаритата.
-Как мислиш че съм Кристофър.Бях в болница,унижена,и пребита.Как мислиш ти.
Казах му го съвсем спокойно.Дори не повиших тон.Дръпнах си от цигарата и зачаках какво ще каже.Чуствата ми се разбунтуваха.Не знаех какво да направя.Трябваше на запазя хладнокръвие.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyВто Мар 08, 2011 9:12 am

Всяко дума която излизаше от устата й, се забиваше в мен като браснарски нож. Усещах как губя контол над ситуацията и изпадах в ужас. Не знаех какво да кажа стоях безмълвен. Изпих и последната глътка вино и се вгледах отново в Лиз. Снежно бялата й кожа бе настръхнала,а погледа и шареше из помещението. Извадих портмонето си и оставих една банкнота от 100$ на масата.
- Обичам те, искам да съм с теб и за мен това не е края... - казах аз и се запътих към изхода.
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyВто Мар 08, 2011 10:05 am

Той ме гледаше като застрелян.Явно разбра какво е да боли.
Изпи последната глътка от виното си и ме погледна.Извади портмонето си и тръсна 100 долара на масата.Стана и си тръгна.Незнаех какво става.Всичко се въртеше.Успях да чуя само :
- Обичам те, искам да съм с теб и за мен това не е края...
Изпаднах в някаква криза.Стоях на едно място незнаех какво да направя.Хората ни гледаха.А аз извиках.
-Някой да ме махне от тук веднага.-сълзите ми текнаха.Той доказаа че беше един страхливец.Намразих го толкова много.Неисках да го виждам никога повече.
Някакъв мъж дойде и се погрижи за мен.Качи ме в колата,а тя потегли към нас.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПон Мар 21, 2011 7:51 am

Още преди да си доспи телефонът на Елизабет завибрира и любимата й песен на Линкин парк огласи цялата стая..Беше Нейт с който се разбраха да се видят в някакъв ресторант.Тя навлече една от новите си рокли толкова бързо,че и се зави свят и си хвана такси.Ето,че вече влизаше в ресторантът и се оглеждаше за него.Огледа първите маси и продължи навътре,когато най накрая го видя да й маха.
-Хей-измърмори все още сънено тя и се настани в столът срещу него.
-Честно казано..не мислех,че ще звъннеш.-промълви тя и се усмихна на мъжът срещу нея.Истината бе,че мислеше за него като всички останали..но явно не беше такъв!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПон Мар 21, 2011 8:09 am

Дълго време след като се прибрах не можах да заспя.Мислех само и единствено за нея.На сутринта веднага след като се събудих 'и звъннах.Тя ми вдигна и се разбрахме да се срещнем в един хубав ресторант.След известно време,вече бях там.
Видях я и се приближих.Седнах срещу нея и се усмихнах.
-Здрасти! - казах и се усмихнах. -Как си? - зададох първия си въпрос аз.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПон Мар 21, 2011 8:19 am

-По добре от снощи..-отвърна му тя и се усмихна.Скоро сервитьорът дойде и тя си поръча само вода.След като изчака и Нейт да си поръча тя отпрати сервитьорът с думите,че по късно ще си поръчат нещо за хапване.
-Ъм..значи все пак се сети за мен.-добави тя и се почувства щастлива,че той иска да я види отново.Снощи преди да заспи тя не спираше да мисли за него и това до някаква степен я изплаши,но тя реши,че иска да го вижда.
-Как се чувстваш след снощи?-зададе своя въпрос и отпи от вече донесената й вода.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПон Мар 21, 2011 8:22 am

-Радвам се,че се чувстваш добре. - казах аз. - Относно снощи,чувствам се добре,но все още леко ме боли главата,това не е добре да препиваш два дни подред. - засмях се аз и погледнах към нея. - Ами ти,добре ли си,май не ти се отрази много добре двойното уиски? - попитах аз загрижено и се понаместих малко на мястото си.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПон Мар 21, 2011 8:43 am

-Никога повече няма да пия двойно уйски-заяви тя и се засмя тихо.Беше дочула,че наоколо има парти.Искаше да отиде,но не и без Чейс.
-Ъм..искаш ли да отидем на автър партито,което се състои на близо?-попита тя несигурно и подръпна леко роклята си,за да я намести.
-Ако не искаш няма да ходим,защото все пак не познавам никой там и не искам да ходя сама-побърза да добави тя и отново се усмихна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПон Мар 21, 2011 8:45 am

Когато попита дали ми се ходи на партито аз кимнах.
Ходеше ми се на това парти,колкото и тъпо да звучаше исках да се запозная с нови хора и да намеря нови приятелства.Надявах се да не попадам на повече женски боеве.
Двамата се изправихме и тръгнахме натам.Радвах се,че и двамата бяхме супер добре облечени,защото нямаше да е много добре да отидем с лошо облекло.Макар и да знаех,че Елизабет е хубава в всякакви дрехи.
Върнете се в началото Go down
Summer Turner
Study right!?
Study right!?
Summer Turner


Брой мнения : 113
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Самър Търнър

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПет Мар 25, 2011 7:22 am

Когато вече бях приключила напълно с подреждането ан апартамента както и на личния си живот, записването в университета и посещаване на работното ми място. Е, вече реших, че е време да възвърна и социалния си живот поне на нивото, на което беше в Ню Йорк. За това потърсих в телфона си имената на познати от Ел Ей. Исках да се видя с някой, с когото не само сме се запознали, разменили фейсбук и т.н. Някой малко по-стойностен.
Звъннах на Мегън. Уговорихме се да излезем на обяд. Имах достатъчно време, така че се изкъпах. Облякох се, приведох се в подобаващ външен вид и излязох от вкъщи. Все още не познавах улиците, така че предпочетох да си хвана такси. Мегън ми обясни точния адрес на ресторанта, както и аз след това на шофьора.
Изчаках Мег малко встрани от входната врата.


Последната промяна е направена от Summer Turner на Пет Мар 25, 2011 8:40 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Меган Озера

Меган Озера


Брой мнения : 94
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Меган Озера

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПет Мар 25, 2011 7:34 am

Тъкмо излизах от банята когато Самър ми се обади.Много се зарадвах да разбера,че се е преместила в ЛА и че иска да се видим.Разбрахме се да се чакаме пред един ресторат в който още не бях влизала,но съм минавала покрай него много пъти. Изсуших си косата и си обякох нещо което ми беше под ръка.За жалост все още отлагах покупката на кола за това отидох с градският транспорт. Само защото неможах да си хвана такси.Самър ме чакаше в страни от входа.
-Здравей.-поздравих я усмихната и я прегърнах.-Изглеждаш невероятно!
Наистина много се радвах да я видя.Двете влезнахме в ресторанта и ни настаниха на предварително резервираната от мен маса. В ЛА беше много трудно да си намериш място да живееш,но поне не става същият бой какъвто става за маса в ресторант.Щом ни настаниха ни оставиха две менюта.
-Предполагам вече си се записала в университета.-започнах.
Върнете се в началото Go down
Summer Turner
Study right!?
Study right!?
Summer Turner


Брой мнения : 113
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Самър Търнър

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПет Мар 25, 2011 7:47 am

- Освен това се настаних по всички параграфи, освен, че още не съм го поляла с бутилка шампанско. А си намерих и съквартирантка. Татко ми осигури работа, макар че исках сама да си спечеля интервюто, но той настоя. Поне го накарах да обещае, че когато си стъпя здаво на краката, сякаш живея тук от години ще ме остави да се грижа сама за себе си - засмях се, а след това прехапах долната си устна. Беше ми лош навик. Особено ако бях в някой бар или дискотека, когато гоправех несъзнателно и погледа ми без да искам попадне върху някой мъж, започваха да ми намигват, да ми махат, да ме черпят, сякаш казваха: "Точно така. Правилен избор". Не беше никакъв трик за прелъстяване, а просто лош навик. Но иди и го обяснявай на всеки, който те види да прехапвах устната си.
- Ела довечера вкъщи, ако си свободна, да изпразним шампанското, което си бях купила преди няколко години и все още не съм отворила, защото чаках точно този момент.
Междувременно сервитьорът дойде. Пак несъзнателно захапах устната си, избирайки поръчката си, а когато се осъзнах веднага престанах. На пук на всички които като видеха слабо момиче си казваха: "как може да изяде толкова много" си поръчах салата, порция спагети карбонара и натурален сок. Според мен фигурата си ми беше добре. Ако на някой му пречеше колко и какво ям, това си е негова работа.
Върнете се в началото Go down
Меган Озера

Меган Озера


Брой мнения : 94
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Меган Озера

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПет Мар 25, 2011 8:02 am

-Това е чудесно.-казах и се усмихнах.-Всъщнос ти си здраво стъпила на земята...за разлика от мен.Не знам дали знаеш,но бандата се разпадна...в момента съм безработна и се чудя какво да правя.
Тя имаше същият навик като мен,и аз прехапвах много често долната си устна или премятах назад косата си с едно движение на ръката.И аз като нея го правех несъзнателно,но каво друго мога да направя.Пушенето вътре в ресторанта е забранено.Когато дойдоха да вземат поръчката ни изчаках Самър да си поръча след това поръчах бутилка червено вино за двете ни.Не знам дали ще иска,но на мен ми се пиеше.Поръчах сипролетна салата,пиле със сметанов сос и за десерт парче шоколадова торта.
-Как реши да се преместиш тук...и как изобщо се сети за мен?-попитах я.
Върнете се в началото Go down
Summer Turner
Study right!?
Study right!?
Summer Turner


Брой мнения : 113
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Самър Търнър

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПет Мар 25, 2011 8:32 am

- Съжалявам за бандата - казах искрено съчувствайки й и хванах ръката й. - Ами всъщност стана много бързо - преместването. Исках независимост, а това означаваше да съм поне в другия край на страната. И така избрах Ел Ей. Преди седмица слязох на летището. И в интерес на истината доста бързо подредих парченцата на пъзела. Очаква да ми отнеме поне месец с цялото това преместване. Разбира се, все още не съм свикнала с заобикалящата ме среда и с високите температури през март. В Ню Йорк все още има еднометров сняг.
Най-накрая поръчките ни дойдоха. Слава бого! Бях гладна като вълк. Но не ми се ядеше нищо за десерт сега. Е, дали по-късно или пък утре пак щях да наваксам с кутия сладолед.
- Само настоявам да ми кажеш веднага ако има някакъв начин по който мога да ти помогна. Ама наистина веднага щом го измислиш. - Реших да сменя темата, защото самата аз знаех какво е да не можеш да свържеш двата края и че това не бе приятна тема за разговор. Не, не беше заради финансова липса или нещо подобно, ататко се грижеше да имам всичко от което се нуждая и отгоре.
- Как е брат ти? - попитах я, навивайки спагети на вилицата си. Лично аз нямах против да пием и вино.
Върнете се в началото Go down
Меган Озера

Меган Озера


Брой мнения : 94
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Меган Озера

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyПет Мар 25, 2011 8:47 am

Поклатих глава и се усмихнах.
-Не съжалявай...беше взаимно решение.-повдигнах рамене и отново прехапах долната си устна.Избутах мисълта за цигари от съзнанието си.
-Господи колко съм гладна...-прошепнах щом видях ястието което поръчах.Двете се засмях ме. Беше много мило това което правеше баща й за нея,поне се интересуваше от дъщеря си.Тя ме попита за Артър.
-Добре е...предполагам.Не съм го виждала откакто си хвана гадже.-засмях се,но всъщност ми беше много мъчно.-Представям си какво ще бъде ако се оженят...
Мисълта изпрати студени тръпки нагори и надолу по гърбът ми.Мисълта изобщо не ми хареса.Сипаха ни от виното и двете си казахме наздраве.
-Какво мислиш да правиш след като завършиш?
Върнете се в началото Go down
Summer Turner
Study right!?
Study right!?
Summer Turner


Брой мнения : 113
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Самър Търнър

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyСъб Мар 26, 2011 8:47 am

- Ами... нямам си ни най-малка представа. Не знам дали ще ми хареса да съм асистентка. Разбира се, всичко зависи от отношението на шефът или шефката ми, все още не знам. Въобще не искам да мисля за бъдещето, защото се вбесявам. Не може зрял човек на 18 години, защото мисля че съм достатъчно зряла за възрастта си а и не само, такъв човек да не знае какво иска да прави с живота си. Имам планове за сватбата, за семейството, за това колко деца искам и с каква възрастова разлика, дори и имена съм обмисляла... сякаш единственото в което ме бива да е да режа и лепя хартийки, правейки някаква картичка. Не искам да съм като онези жени в предаванията с такава тематика, които си изкарват доходите занимавайки се с бебешки неща. Да, вероятно са бебешки, но на мен ми хаесват. Хресва ми да ги правя в свободното си време, ако въобще имам такова, а не да се чудя каква друга глупост да измайсторя, защото имам прекалено много време. - Вече бях минала фазта на извинения относно дългото ми говорене пред Мег, при това преди доста време. Тя просто си ме знаеше, така че когато приключих или поне си мислих че приключих с речта си, тя се засмя. Това накара и мен да се засемя, но очевидно имах да кажа още нещо.
- Така че, сега ще си уча някоко години, ще посещавам лекциите, а ако работата не ми харесва ще напусна и в следващите 20 минути още ще получа предложение за работа от татко. Между другото, ако си търсиш работа, каквато и да е, мисля че бих могла да ти помогна. Не искам да се изявявам като ангел-пазител или да се правя на много важна с връзките си. Просто искам да бъда прищтелка, готова да помогне с каквото може - усмихнах се. Последното изречение върна малко неприятно спомени в съзнанието ми, но ги пренебрегнах.
Върнете се в началото Go down
Меган Озера

Меган Озера


Брой мнения : 94
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Меган Озера

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyСъб Мар 26, 2011 11:10 pm

Слушах я внимателно докато малко по малко опустошавах чинията си.
-В крайна сметка животът е пред теб. Ти си умна,млада и с големи възможности.И най-вече си в град,който с радост ще ти даде всички тези възможности.
Отпих от виното си и са замислих.Тя бе планирала да има дом,семейство,а аз дори за гадже не се бях замисляла.Може би защото още не съм срещнала момчето за мен.Въздъхнах и се заиграх с чашата си с вино.Нима всъщност нямам никакъв план за живота ми,за бъдещето ми.Нима просто ме е страх...не,не ме е страх да се обвържа,но си нямам никакво понятие от връзките.
-Може би е време да сменя професията...-казах и се засмях.-Може би е време да стана солов артист и да видя какво ще стане.И без това групите са отживелица...Между другото как е брат ти? А и... в музея ще отварят нов митологичен раздел,ако искаш да го разгледаме заедно...
Върнете се в началото Go down
Summer Turner
Study right!?
Study right!?
Summer Turner


Брой мнения : 113
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Самър Търнър

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyНед Мар 27, 2011 6:30 am

- Добре е... предполагам - отвърнах с нейните думи и двете се засмях. Подобно на нея и аз не се бях чувала с моя брат от доста време. Нямаше си гадже, надявах се, че не се е забъркал в нещо, но по-вероятно бе да го е направил.
Изключително се зарадвах, когато Мег ми съобщи за този раздел.
- Така ли? Страхотно, кога? - попитах я с блеснали очи. Обожавах митологията. Само дето напоследък сякаш на никойне му пукаше з анищо или поне за това. Сама си ходех на изложения в музеи, сама си четях митове в интернет и т.н.
Върнете се в началото Go down
Меган Озера

Меган Озера


Брой мнения : 94
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Меган Озера

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant EmptyНед Мар 27, 2011 6:39 am

-Не съм сигурна точно кога,но понеже апартамента ми е близо до музея и минавам от там всеки ден.Само дочух,че ще има ново крило.Всъщност сега се сетих за това,защото си спомних,че много обичаш всичко свързано с митологията.
Много се радвам,че се съгласи да дойде с мен.Макар,че живея точно до музея никога не съм влизала да го разгледам,което е много тъжно.Но просто нямах никакво време.Сега имам време и компания.Усмихнах се и си налях още вино.
-Нямам търпение да го открият за да можем да идем.Веднага щом разбера датата ще ти се обадя.-усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Crustacean Restaurant Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crustacean Restaurant   Crustacean Restaurant Empty

Върнете се в началото Go down
 
Crustacean Restaurant
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Sunset Boulevard / Булевард Сънсет-
Идете на: