Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Снимачната площадка  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Снимачната площадка  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Снимачната площадка  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Снимачната площадка  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Снимачната площадка  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Снимачната площадка  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Снимачната площадка  EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Снимачната площадка  EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Снимачната площадка  EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Снимачната площадка  Vote_lcapСнимачната площадка  Voting_barСнимачната площадка  Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Снимачната площадка  Vote_lcapСнимачната площадка  Voting_barСнимачната площадка  Vote_rcap 
Renesmee (996)
Снимачната площадка  Vote_lcapСнимачната площадка  Voting_barСнимачната площадка  Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Снимачната площадка  Vote_lcapСнимачната площадка  Voting_barСнимачната площадка  Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Снимачната площадка  Vote_lcapСнимачната площадка  Voting_barСнимачната площадка  Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Снимачната площадка  Vote_lcapСнимачната площадка  Voting_barСнимачната площадка  Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Снимачната площадка  Vote_lcapСнимачната площадка  Voting_barСнимачната площадка  Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Снимачната площадка  Vote_lcapСнимачната площадка  Voting_barСнимачната площадка  Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Снимачната площадка  Vote_lcapСнимачната площадка  Voting_barСнимачната площадка  Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Снимачната площадка  Vote_lcapСнимачната площадка  Voting_barСнимачната площадка  Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Снимачната площадка  3634557V Снимачната площадка  Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Снимачната площадка  Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Снимачната площадка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Снимачната площадка  Empty
ПисанеЗаглавие: Снимачната площадка    Снимачната площадка  EmptyСъб Мар 12, 2011 5:48 am

Снимачната площадка  RAZORDOLLS%20096web
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хъджънс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Ванеса Хъджънс


Брой мнения : 17
Join date : 11.02.2012
Име на героя : Ванеса Хъджънс
Години на героя : 35

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Майка мъртва баща Тиодор.
Гадже: Гадже:: Няма
БФФ: БФФ:: Няма

Снимачната площадка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимачната площадка    Снимачната площадка  EmptyПет Фев 24, 2012 6:20 am

Имаше 5 часа до края на снимачния ден снимките минаваха доста бавно но като свършиха бях готова да си тръгна,запътих се към караваната където бе моята съблекалня.
-Ванеса,утре в 13 на снимачната площадка!
Кимнах,като извиках:
-Добре Джейм!
Тръгнах напред бях доста гримирана но това бе нормално заради камерата. Но мечтаех да се изкъпя вече.
Върнете се в началото Go down
Rebecca.

Rebecca.


Брой мнения : 15
Join date : 24.02.2012
Име на героя : Ребека Джоунс

Снимачната площадка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимачната площадка    Снимачната площадка  EmptyПет Фев 24, 2012 6:46 am

Не мога да повярвам, че отново трябваше да се снимам във филм. Не исках, мразех това. Исках да съм себе си- не да се преструвам за пари. Но бях принудена. Мениджърът ми ме накара. Както и да е...щях да преживея няколко дена на снимачната площадка. И друг път съм била пред камерата, не бе чак толкова зле. Просто трябваше да си кажа репликата и ми носеха безплатно кафе. Ролята не бе толкова голяма. Просто колкото да зарадва феновете и да ги накара да гледат глупавото блудкаво сериалче.
Щях да играя Хелън- стара позната на главната героиня, която идва в градът за няколко епизода. Обещаха ми че ще са два- три, но ако интересът е голям може да добавят още няколко. Боже...всичко бе твърде комерисиално.
Този ден нямах снимки, но ми препоръчаха да се запозная с Ванеса Хъджънс, екранната ми най-добра приятелка. Нямах проблем с това. Намирах я за секси. Нищо чудно да ми излезе късметът. Не знам защо но...имах такова чувство. Даже бях напълно обедена. Много я харесвах даже...зяпала съм много пъти снимките й по списанията, особенно по-разголените...Така, че си обяках нещо по-разголено и тръгнах към снимачната площадка.
Почуках на съблекалнята и изчаках да чуя "Влез" след, което се намъкнах вътре.
- Ванеса...- усмихнах се съвсем леко- Аз съм Ребека, сигурно знаеш естествено...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хъджънс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Ванеса Хъджънс


Брой мнения : 17
Join date : 11.02.2012
Име на героя : Ванеса Хъджънс
Години на героя : 35

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Майка мъртва баща Тиодор.
Гадже: Гадже:: Няма
БФФ: БФФ:: Няма

Снимачната площадка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимачната площадка    Снимачната площадка  EmptyПет Фев 24, 2012 6:52 am

Бях по халат,тъкмо си бях облякла бельото но тогава чух женски глас и реших да я пусна,поне от жени не се срамувах. Косата ми бе малко мокра,бях толкова чиста,невероятно,харесвах края на снимките:
-Да Ребека. Какво те води насам?
Усмихнах и се,не вярвах,че ще дойде чак до тук,като я погледнах беше с много секси рокля:
-Четох сценария за серияла,ще сме най добри приятелки.
За мен се носеше слава,че никой не ме мрази,защото винаги се държах добре с всички:
-Заповядай настанявай се.
Бутнах леко косата си с хавлията:
-Искаш ли кафе или чай?
Върнете се в началото Go down
Rebecca.

Rebecca.


Брой мнения : 15
Join date : 24.02.2012
Име на героя : Ребека Джоунс

Снимачната площадка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимачната площадка    Снимачната площадка  EmptyПет Фев 24, 2012 7:09 am

Посрещна ме по халат и полу суха коса. О, боже... изпитания ли ми пращаш? Искаше ми се да поговорим поне за двадесет минути преди да й се нахвърля, а сега...
Настаних се на един от фотьойлите и кръстосах крака, оставяйки чантата в скута си.
- Не, благодаря, добре съм си така...- казах
Бе по секси и от кориците. Бе направо страхотна. Възбуждах се само като я гледах. Как ми се изкаше още сега да махна този халат... но нямаше да е много прилично от моя страна, нали така?
Ванеса се завъртя за миг, суетеше се около тоалетката си за миг. Прехапах неспокойно устна, а измежду зъбите ми се прокрадна стенание. Момичето веднага се обърна, а аз се почувствах леко смутена.
- Ъм...- измърморих- Та...Седни да си поговирм.
Стисках силно бедрата си. Боже, чувствах се като ужасен човек в този момент.
- Е, радвам се, че ще работя с теб...- казах
Не, не бе така. Не се радвам да работя с който и да е, но това нямаше значение точно сега.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хъджънс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Ванеса Хъджънс


Брой мнения : 17
Join date : 11.02.2012
Име на героя : Ванеса Хъджънс
Години на героя : 35

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Майка мъртва баща Тиодор.
Гадже: Гадже:: Няма
БФФ: БФФ:: Няма

Снимачната площадка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимачната площадка    Снимачната площадка  EmptyПет Фев 24, 2012 7:17 am

-Само секунда се се облека!
Казах аз,като влязох в банята и облякох една синя рокля,след като се облякох излязох и седнах срещу нея,като кръстосах краката си. Пригладих леко роклята си:
-И аз наистина се радвам,за първи път,ще участваме в един проект.
Усмихнах се,защото наистина ми бе много приятно. Струваше ми се малко притеснена,малко скована или нещо такова:
-Не се притеснявай,ще видиш колко забавно,ще е и работата,ще се превърне в удоволствие. Всъщност не обичам снимките и за това обичам да превръщам времето зад кадър по забавно. Всички го знаят...
Прехапах устни,надигнах се леко,за да си взема една чаша вода:
-Само малко се притеснявам трябва да говоря с агентите не искам секс сцената в филма,с някакъв актьор. До сега не съм играла и ще е доста неловко.
Върнете се в началото Go down
Rebecca.

Rebecca.


Брой мнения : 15
Join date : 24.02.2012
Име на героя : Ребека Джоунс

Снимачната площадка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимачната площадка    Снимачната площадка  EmptyПет Фев 24, 2012 9:14 am

Слава богу, халатът бе премахнат и заменен от доста сладка синя рокля. Хареса й. На ум отбеляза, че на нея щеше да й седи по-добре и продължи да зяпа разсеяно гримьорната. Не бе много хубава. Изглежда Ванеса бе в нея от скоро.
Момичето започна да говори, не че Ребека я слушаше, бе твърде заета да се взира в деколтето й. Странно как Ванеса не забеляза. Нещо за филма -ала бала, дрън-дрън-дрън. Не пропускаше нещо бавно, бе сигурна. Сигурно й обясняваше нещо за сценария и колко се радва да работи с нея. Но Ребека се включи точно за последното изречение:
-Само малко се притеснявам трябва да говоря с агентите не искам секс сцената в филма,с някакъв актьор. - сподели Ванеса- До сега не съм играла и ще е доста неловко.
Добре, щеше да го каже сега. Не я интересуваше. Не можеше да чака още, ако ще да я отблъснеше.
- Искаш ли да ти помогна със сцената?- прехапа устна предизвикателно Ребека- Да порепетираме...сега, ако си свободна?
Искаше я още сега. Гореше от желание да се докосне до гръдта й.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Хъджънс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Ванеса Хъджънс


Брой мнения : 17
Join date : 11.02.2012
Име на героя : Ванеса Хъджънс
Години на героя : 35

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Майка мъртва баща Тиодор.
Гадже: Гадже:: Няма
БФФ: БФФ:: Няма

Снимачната площадка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимачната площадка    Снимачната площадка  EmptyПет Фев 24, 2012 9:25 am

-Оу ами не знам...
Малко се изчервих,бях правила секс един път с мъж,по скоро с момче но това беше неудобно не исках да се излагам. Не знаех дали е уместно да правим това. Може би бях чувала,че харесва жени но си мислех,че е просто пиар и нищо повече:
-Сигурно,ще може мениджъра да договори да премахнат сцената.
Боже цялата се бях зачервила но не бях такава,можеше да се каже... Не знам дали харесвам жени,не не знам... Изглеждаше секси но да докосвам. Оу,аз не можех...
Бях твърде консервативна:
-Виж май не е доба идея,аз....
Не спирах да се червя,какво можех да и отговоря в този момент:
-Виж аз такова...
Продължавах да се чувствам неудобно:
-Чувала съм,че харесваш жени но аз не съм,аз не харесвам жени по този начин...
Прехапах устни:
-Не искам да ми се обиждаш но..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Снимачната площадка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимачната площадка    Снимачната площадка  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Снимачната площадка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Детската площадка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Запрятайте ръкави,време е за работа. :: Paramount studio-
Идете на: