Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Залата за награждаване - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Залата за награждаване - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Залата за награждаване - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Залата за награждаване - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Залата за награждаване - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Залата за награждаване - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Залата за награждаване - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Залата за награждаване - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Залата за награждаване - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Залата за награждаване - Page 2 Vote_lcapЗалата за награждаване - Page 2 Voting_barЗалата за награждаване - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Залата за награждаване - Page 2 Vote_lcapЗалата за награждаване - Page 2 Voting_barЗалата за награждаване - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Залата за награждаване - Page 2 Vote_lcapЗалата за награждаване - Page 2 Voting_barЗалата за награждаване - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Залата за награждаване - Page 2 Vote_lcapЗалата за награждаване - Page 2 Voting_barЗалата за награждаване - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Залата за награждаване - Page 2 Vote_lcapЗалата за награждаване - Page 2 Voting_barЗалата за награждаване - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Залата за награждаване - Page 2 Vote_lcapЗалата за награждаване - Page 2 Voting_barЗалата за награждаване - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Залата за награждаване - Page 2 Vote_lcapЗалата за награждаване - Page 2 Voting_barЗалата за награждаване - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Залата за награждаване - Page 2 Vote_lcapЗалата за награждаване - Page 2 Voting_barЗалата за награждаване - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Залата за награждаване - Page 2 Vote_lcapЗалата за награждаване - Page 2 Voting_barЗалата за награждаване - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Залата за награждаване - Page 2 Vote_lcapЗалата за награждаване - Page 2 Voting_barЗалата за награждаване - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Залата за награждаване - Page 2 3634557V Залата за награждаване - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Залата за награждаване - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Залата за награждаване

Go down 
+6
Катрин Пиърс <3
Алисън Хоуп
Бен Барнс
Триша Тиъри
Джейсън Милър
Annabelle Carter
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 1:31 am

Знаех, че доста закъснявам. Все пак трябваше да обиколя половината свят за да дойда за награждаването. Бях облечена с бяла рокля.
Бързо стигнах до залата за награждаване. Лимузината спря точно пред червения килим. Излязох от колата. Навън имаше хиляди папараци, които снимаха. Додох няколко интервюта и бързо влязох.
Отидох направо към бара за да видя дали някое от момичетата не е там.
Както и предположих...Фел беше там и не беше сама.. Отидох до нея и Елизабет.
-Какво става?? Много ли изпуснах?- попитах ги и им се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 1:39 am

Елизабет дойде при нас и ме прегърна.
- Ам Лиз това е Нейт - казах гледайки към момчето което ме беше прегърнало. - А това е Бен! - казах посочвайки другото момче. След това и Алисън дойде при нас.
Обвих ръце около врата на Нейт.
- Е къде предпочиташ да отидем? - попитах го. Уф..вече едвам фокусирах..май не знаех кога да спра с алкохола..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 1:43 am

Няколко момичета си присъединиха към нас.
Фелисити обви ръце около врата ми и ме попита къде предпочитам да отидем.
-Ами,ако искаш у нас!?! - предложих аз и се усмихнах. - Аз съм Нейт! - представих се на момичетата. - Приятно ми е да се запознаем!
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 1:52 am

-Приятно ми е Нейт аз съм Елизабет.Викай ми Лиз.
Толкова бяха сладки заедно.Завиждах и.Oгледах се наоколо да видя дали онова момче ще ме последва.Но го няамаше.Беше ми гадно,но щах да се забавлявам тази вечер.
Нейт и фелисити май се канеха да напускат мястото.
-Фел зарязваш ли ме.С кой ще остана ?-погледнах я мило
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 2:03 am

Приятелят на Фел се представи.
-Аз съм Алисън. Приятно ми е.
Изглежда те се канеха да напускат мястото. Може би искаха да се усамотят малко....
Обърнах се към Лиз.
-Ее... Лиз.. Изглежда оставаме сами. Освен ако и ти нямаш планове...
Чак сега се сетих да питам и най-важното...
-Забравих да ви попитам..спечелихте ли някоя награда?
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 2:15 am

- Лиз да не би да искаш да се присъединиш? - пошегувах се и се засмях и отново отдадох цялото си внимание на Нейт. Всъщност докато Алис не попита дали сме спечелили нещо.
- Ъм не...Но разбрах, че ти и Серина сте спечелили оскари. Браво! - казах на Алисън и я прегърнах.
- Е Нейт, ще тръгваме ли? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 2:18 am

Обърнах се към нея.
-Ако искаш остани малко с приятелките си,аз ще се разходя малко и после ще мина да те взема,не искам да ви преча,очевидно имате доста да си поговорите. - усмихнах се аз. - Няма да се отдалечавам,спокойно! - целунах я и тръгнах из тълпата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 2:31 am

Нейт ме остави с момичетата и тръгна из тълпата.
Повдигнах вежда като видях израженията на момичетата, тези изражения определено не ги бях виждала, но не им обърнах голямо внимание.
- Е Али... ти си най - добрата певица! - зарадвах се за най - добрата ми приятелка. - Нооо все още не съм те чула да пееш! - казах й и се усмихнах дяволито заради идеите заформящи ми се в главата. Едните бяха свързани с ъм Али и това как да я изкарам да пее пред всички. Не мисля, че щеше да възрази ако я помоля и все пак трябваше да си имам и резервен план. А другите идеи...ами те бяха свързани с Нейт.. останалото предполагам вече е ясно.
Засмях се леко при тези мисли и си поръчах още едно уиски.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 3:08 am

Нейт си тръгна и Фел остана при нас.
След това Фелисити ми каза, че съм спечелила награда. Аз бях спечелила награда? Не можах да повярвам.
Освен това искаше да пея.
-Наистина ли искаш да ме чуеш как пея? Точно сега? - погледнах я със зачуден поглед.
Ако толкова настояваш мога да ти изпея нещо...
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 4:00 am

- Да...настоявам! - казах на Али. Сериозно никога не я бях чувала да пее, не си бях купувала нейни СиДи-та и не съм си теглила нейна музика. Може би ако случайно са пуснали някое нейно парче в някой клуб или бар, но ме съмнява, защото макар и да не съм я слушала, познавах стила й и определено в никой бар не пускаха такива песни. Нейните песни бяха...ами по - бавни, някои дори тъжни. Е това поне е хорското мнение.
Отново седнах на бар-стола и затършувах с поглед за Нейт. Не че с момичетата не ми беше приятно, но определено неговата компания ми доставяше по - голямо удоволствие..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 6:32 am

Обиколих няколко пъти залата,докато не ми писна.Започнах да се оглеждам за Фелисити,най - накрая я намерих и отидох при нея.Прегърнах я и я обърнах към мен.Целунах я продължително и страстно.
-Е,какво ще кажеш,да тръгваме? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 6:55 am

Видях Фелисити,но трбваше да свърша нещо за това й прошепнах,че ще я оставя за пет минути и се връщам.Трябваше да говоря с едни хора по случай нов проект който се надявам да започна в най-скоро време,но ми трябва партньор. След като се опитах да говоря с тях се запътих към Фелисити.Тя беше с друго момче.Само се усмихнах тъжно и се запътих към изхода.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 6:58 am

Погледнах часовника си..времето течеше прекалено бавно.
-Е по-добре да отида на скучното награждаване..-помислих си.
Сложих една къса черна рокля,която наскоро бях купила от Кавали и обух токчетата.
На излизане взех шишето уиски,което стоеше на кухненската маса и тръгнах към близкия булевард.Веднага след като закрачих по улицата надигнах бутилката и отпих голяма глътка..определено имах нужда от алкохола за да не проспя церемонията..нали все пак трябваше да си намеря някой симпатичен костюмар.
Едно такси ме докара до мястото на събитието.Платих на шофьора и слязох от колата.
В помещението имаше много хора,огледах се за това,което търсех...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:08 am

Нейт дойде при мен и ме прегърна, след което ме целуна страстно.
- Е, какво ще кажеш, да тръгваме? - попита той. Прегърнах го и тогава видях Бен с тъжна усмивка да излиза от залата. Мамка му толкова ли бях оплескала нещата...
- Да е сега тръгваме...само да си взема нещата! - казах му и го оставих, за да си взема нещата, които бях оставила на бара.
Взех си чантата от бара и казах чао на Лиз и Алисън. Приближавайки се към него забелязах, че някакво момиче го е заговорило.

Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:14 am

Реших все пак да отида на Оскарите и взех колата за по-сигурно, че не се знаеше в какво състояние ще се прибирам. Бях изнамерил някакъв костюм в нас и се чувствах странно, но не можех да отида по дънки на такова събитие. Влязох и се огледах. Беше пълно с непознати хова. Проправих си път до бара, седнах и си поръчах чиста водка. След малко забелязах сестра си Лиз и й махнах да дойде.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:16 am

Докато чаках Фелисити да дойде,някакво момиче си приближи към мен.
-Здрасти! - казах аз и се усмихнах на момичето. - Аз съм Нейт! - предствих се любезно аз,и подадох едната си ръка за да се ръкостискаме.
Беше симпатична,но все пак не трябваше да се заглеждам по другите момичета,когато бях с Фелисити.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:27 am

Дарън Кейн написа:
Реших все пак да отида на Оскарите и взех колата за по-сигурно, че не се знаеше в какво състояние ще се прибирам. Бях изнамерил някакъв костюм в нас и се чувствах странно, но не можех да отида по дънки на такова събитие. Влязох и се огледах. Беше пълно с непознати хова. Проправих си път до бара, седнах и си поръчах чиста водка. След малко забелязах сестра си Лиз и й махнах да дойде.

Докато си се разхождах изведнъж забелязах брат ми Дарън.Той пък какво правеше тук.Той ме викна и аз се на бързо изприпках и го гушнах.
-Е,брат ми.Как изглеждам?-засмях се.
Запалих си една цигара и го погледнах с милато си лице.Много обичах да го тормозя.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:29 am

Погледа ми попадна на едно момче в дъното на залата.Повечето от момичетата биха го описали като привлекателен,но на мен единствената дума,която ми изплуваше беше секси..
-Идеално.-помислих си.
Тръгнах в неговата посока и измислих перфектната стратегия да привлека вниманието му.
Винаги са ми казвали,че съм страхотна актриса и това беше моят коз.Когато се приближих достатъчно,се направих,че съм се спънала и връхлетях право към непознатата доза сексапил.Той ми хвана и ми помогна да възстановя равновесието си.Усмихнах му се с онази,любимата на всички мъже усмивка..
-Здравей-каза той
- Аз съм Нейт! - предстви се любезно.


Последната промяна е направена от Катрин <3 на Съб Мар 19, 2011 7:31 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:30 am

- Е,брат ми.Как изглеждам?-засмя се Лиз.
- Невероятна, както винаги, но мен просто не можеш да ме засенчиш! - ухилих се и запалих цигара. - Нещо за пиене?
Погледнах я. Отпих от водката и огледах залата в търсене на... някой.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:33 am

Погледнах към момичето и се усмихнах.
-Добре ли сте? - попитах любопитно и се засмях,след което се огледах за Фелисити,която от никъде не се виждаше. - Има ли нещо,с което да ви помогна? - зададох втория си въпрос.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:36 am

Дарън Кейн написа:
- Е,брат ми.Как изглеждам?-засмя се Лиз.
- Невероятна, както винаги, но мен просто не можеш да ме засенчиш! - ухилих се и запалих цигара. - Нещо за пиене?
Погледнах я. Отпих от водката и огледах залата в търсене на... някой.

-A ти какво правиш тук?Да не си дошъл заради момиче ?-засмях се.
Един келнер мна и си поръчах едно уиски.Дръпнах си от цигара и издишах облак дим.
-И на всичко от горе сестра ти печели оскар.Представяш ли си.
Толкова бях пияна че не знаех какви ги говоря.
Върнете се в началото Go down
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:38 am

Дръпнах си от цигарата и се усмихнах.
- Гордея със сестра ми! Не че се съмнявах, че ще грабнеш статуетка...
Личеше си, че е пийнала, но реших да не казвам нищо.
- Какво правя тук ли? - ухилих се. - Търся си компания... Помощ?
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:42 am

Дарън Кейн написа:
Дръпнах си от цигарата и се усмихнах.
- Гордея със сестра ми! Не че се съмнявах, че ще грабнеш статуетка...
Личеше си, че е пийнала, но реших да не казвам нищо.
- Какво правя тук ли? - ухилих се. - Търся си компания... Помощ?

-Не искаш компанията ми ли?-нацупих се.
Келнера дойде и ми донесе уискито.Пийнах си и си дръпнах от цигарата.
-Не съм те виждала поне от 2 месеца.Къде се покри?-попитах го очудена.
Знаех си че не беше разбрал че бях в болница.Заради това му бях сърдита че не дойде да ме види.Но миналото,минало.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс <3
Study right!?
Study right!?
Катрин Пиърс <3


Брой мнения : 184
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Катрин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: сестра-Nikole Wild
Гадже: Гадже:: Ноуп
БФФ: БФФ:: Ariadne Dawson.,Alisa Kerr

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:45 am

Нейт Арчибалд написа:
Погледнах към момичето и се усмихнах.
-Добре ли сте? - попитах любопитно и се засмях,след което се огледах за Фелисити,която от никъде не се виждаше. - Има ли нещо,с което да ви помогна? - зададох втория си въпрос.


- Има ли нещо,с което да ви помогна? - попита Нейт.
- Оо и още как-думите сякаш сами излязоха от устата ми.
Засмях се и допълних:
- Можеш да ме наричаш,Катрин,Кат или както пожелаеш.
Нямах време за официалности,защото знаех,че непознатото момиче с Нейт ще се върне скоро.
Прокарах ръката си по мускулестите му гърди и зачаках реакция..Той само се усмихна..явно беше лапнал въдицата.Повдигнах се и го целунах стастно и продължително...
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:49 am

Е...явно вече всеки си бе намерил компания. А аз все още стоях сама. Седнах на бара и си поръчах едно уиски. Оглеждах се за някого, с когото да си говоря, но всеки беше зает. Лиз говореше с някакво много симпатично момче, а Фел беше с Нейт. В тълпата единствено не можах да открия Серина.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Залата за награждаване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за награждаване   Залата за награждаване - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Залата за награждаване
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Залата за посещения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: РП архив-
Идете на: