Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_lcapНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Voting_barНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_lcapНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Voting_barНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_rcap 
Renesmee (996)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_lcapНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Voting_barНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_lcapНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Voting_barНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_lcapНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Voting_barНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_lcapНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Voting_barНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_lcapНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Voting_barНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_lcapНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Voting_barНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_lcapНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Voting_barНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_lcapНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Voting_barНе мога да се сетя за някакво шантаво име XD Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD 3634557V Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Empty
ПисанеЗаглавие: Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD   Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyПон Мар 21, 2011 2:58 am

ДддрастИИИИ!!
Аз съм Александър. Сашо/Алекс...избирайте! На 16 от СФ.
Не ме питайте за компютърни игри-спрял съм да играя такива от 11 годишен! Просто ми е тъпо...
Пушех само една година в 7-ми клас...И съм горд, че ги спрях!
Чета много, няма значение какво-романи, повести, опаковки, брошури, списания, опътвания :D
Дори съм чел сагата Здрач, но само посмейте да ме наречете гей!!! /имам си гадже...и е момиче :D/ Честно казано-отвратителна е! Систъра ме накара да я прочета и повръщах на всяка страница. Стигнах до 32 на New Moon и бях изправен пред изобра:да се заколя или да спра да чета. Избрах второто по всичко личи :D
Момичета, които се правят на итересни не ме впечатлияват, моля моля!
Гледам Glee..Любим герой:Кърт :D :D :D :D :D Бъзик:Пък


Последната промяна е направена от Зак Майер на Пон Мар 21, 2011 3:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD   Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyПон Мар 21, 2011 3:05 am

Стигнах до 32 на New Moon и бях изправен пред изобра:да се заколя или да спра да чета. Избрах второто по всичко личи :D

Това на края направо ме уби ;дд :04:

Тъ...

Каква музика слушаш?
Любим филм?
Ден от седмицата?
Число?
Ще сложеш ли една снимка в албумчето ни?
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD   Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyПон Мар 21, 2011 3:09 am

Каква музика слушаш?
-Каквато дойде. Тоест, не се групирам метъл, рок, поп...Всякаква.
Любим филм?
-Не се смейте, но...A series of unfortuned events. Просто тея милички, сладички дечица и тоя толкова смешен и очерователен злодей ми влязоха под кожата...Плюс Хари Потър 4
Ден от седмицата?
-Петък
Число?
-9
Ще сложеш ли една снимка в албумчето ни?
-Ще си помисля XD
Върнете се в началото Go down
Ким Петерфройнд

Ким Петерфройнд


Брой мнения : 44
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Кимбърли Крейвиър

Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD   Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyПон Мар 21, 2011 6:46 am

Ооо, адаш. xD
Какво толкова харесваш в Пък? Прическата, нали? *ама то си личи отдалече хД*
Сега кажи от момичетата коя ти е любимата?!
Рейчъл понякога обаче мноооооооооооого дразни. ;х
Таа... уат ар ю дуинг в момента?
Омръзвам, нали?
И дразня?

Затова.... чао. хД

БТВ - ААААААААААААААААА! ФЕН НА ХАРИ ПОТЪР СИ! ^^ *щом харесваш 4-тия филм хД*
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD   Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD EmptyПон Мар 21, 2011 7:11 am

Какво толкова харесваш в Пък? Прическата, нали? *ама то си личи отдалече хД*
-да, завижда мму на прическата XD ми пич е...пък и е пълната противоположност на гея и тряя да дразня сестрата/която е луда по Бионсе 2/...Виж, кво, Кърт /типично НЕ момчешко мнение, но.../ е хубавичък, ако не беше такъв мазен и не беше гей сигурно той също щеше да ми е любимец ...Мисля, че май се казваше Крис..
Сега кажи от момичетата коя ти е любимата?!
-Британи!!! Жестока е тая мацка:It`s Britney...bitch :D и как живяла цял живот в сянката на Бритни...I demand all solos to be gaven to me!
Рейчъл понякога обаче мноооооооооооого дразни. ;х
-Мен ВИНАГИ ме дразни!!! *Team Quinn*
Таа... уат ар ю дуинг в момента?
-Нищууу
Омръзвам, нали?
-Да :D
И дразня?
-Не чак толкова
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD   Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD Empty

Върнете се в началото Go down
 
Не мога да се сетя за някакво шантаво име XD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Клуб "Не мога и ден без шоколад!!!"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободна зона :: За потребителите :: Представете се-
Идете на: