Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Парк "St.Jame's" - Page 3 Vote_lcapПарк "St.Jame's" - Page 3 Voting_barПарк "St.Jame's" - Page 3 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Парк "St.Jame's" - Page 3 Vote_lcapПарк "St.Jame's" - Page 3 Voting_barПарк "St.Jame's" - Page 3 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Парк "St.Jame's" - Page 3 Vote_lcapПарк "St.Jame's" - Page 3 Voting_barПарк "St.Jame's" - Page 3 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Парк "St.Jame's" - Page 3 Vote_lcapПарк "St.Jame's" - Page 3 Voting_barПарк "St.Jame's" - Page 3 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Парк "St.Jame's" - Page 3 Vote_lcapПарк "St.Jame's" - Page 3 Voting_barПарк "St.Jame's" - Page 3 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Парк "St.Jame's" - Page 3 Vote_lcapПарк "St.Jame's" - Page 3 Voting_barПарк "St.Jame's" - Page 3 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Парк "St.Jame's" - Page 3 Vote_lcapПарк "St.Jame's" - Page 3 Voting_barПарк "St.Jame's" - Page 3 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Парк "St.Jame's" - Page 3 Vote_lcapПарк "St.Jame's" - Page 3 Voting_barПарк "St.Jame's" - Page 3 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Парк "St.Jame's" - Page 3 Vote_lcapПарк "St.Jame's" - Page 3 Voting_barПарк "St.Jame's" - Page 3 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Парк "St.Jame's" - Page 3 Vote_lcapПарк "St.Jame's" - Page 3 Voting_barПарк "St.Jame's" - Page 3 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Парк "St.Jame's" - Page 3 3634557V Парк "St.Jame's" - Page 3 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Парк "St.Jame's" - Page 3 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Парк "St.Jame's"

Go down 
+12
Мария Мичъл
Cassie
Drake Gordon
Виктория Грейсън
Зендая Блек
Ейври Уайт
Алекс Гонзалес
Алекзандър Беликов
Жаклин
Йоан Харис
Артър Пендрагон
Annabelle Carter
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Зендая Блек
Study right!?
Study right!?
Зендая Блек


Брой мнения : 80
Join date : 03.04.2011
Име на героя : Зендая Блек

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyВто Апр 12, 2011 7:45 am

Дълго се разхождах из улиците. Реших след това да отида да потичам малко в някой парк. Отидох в "St. Jame's". Побягах малко и тогава видях Ейври и някакво момиче да разговаря. Супер. От давна не се бях виждала с нея. Приближих се към тях.
- Хей Ейв. Как си? - усмихнах се и я прегърнах. След това погледнах към момичето.
Оуу.. извинете ме, ако ви прекъсвам.
Върнете се в началото Go down
Ейври Уайт




Брой мнения : 66
Join date : 08.04.2011
Име на героя : Ейври Уайт

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyСря Апр 13, 2011 6:15 am

Изведнъж видях Ая да минава.
- Хей Ейв как си? - усмихна се тя и ме прегърна. Не я бях виждала от доста време и определено ми беше приятно да я видя.
- Оуу.. извинете ме, ако ви прекъсвам. - извини се тя, а аз се засмях леко.
- Не спокойно...тъкмо си тръгвах! - казах й с усмивка на лицето. - Мислех да посетя някой бар. Искаш ли да дойдеш? - попитах я и една дяволита усмивка заигра на лицето ми. Алкохол, момчета, още алкохол...какво по - хубаво от това!?
Върнете се в началото Go down
Зендая Блек
Study right!?
Study right!?
Зендая Блек


Брой мнения : 80
Join date : 03.04.2011
Име на героя : Зендая Блек

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyСря Апр 13, 2011 7:40 am

- Не спокойно...тъкмо си тръгвах! - казах Ейв. - Мислех да посетя някой бар. Искаш ли да дойдеш?- една дяволита усмивка заигра на лицето 'и. Алкохол, момчета, още алкохол...какво по - хубаво от това!?
"Алкохол, момчета, още алкохол...какво по-хубаво от това" повторих си наум и тогава казах:
- Добре нямам нищо против...но...трябва първо да се преоблека- казах и 'и посочих как съм облечена.
Бях облечена спортно, с къси гащи и едно потниче, не можех да се почвя точно в този вид.
- А и трябва да се изкъпя. - допълних и 'и се усмихнах. Искаш ли да дойдеш с мен до нас?
Върнете се в началото Go down
Виктория Грейсън

Виктория Грейсън


Брой мнения : 25
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Виктория Елизабет Мери Грейсън

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyНед Апр 17, 2011 7:04 am

Почувствах се като в кибритена кутийка в собствения си апартамент и може би точно това беше големия знак от Вселената, който знак направо крещеше "Остави прокелтия учебник и излез да дишаш чист въздух!", в крайна сметка го послушах. Естествено до колко можеше въздухът в Лос Анджелис да се нарече чист си беше голям въпрос, но беше по-добре от това да си седя в апартамента затрупана от учебници по литература досущ като някой превърнал се в книжен плъх. Не исках да ставам обсебена от ученето, но просто ми ставаше адски интересно и някак си се бях превърнала в отличничката на курса без изобщо да го искам.
Крачетата ми ме отведоха до парка в центъра където точно сега не гъмжеше от хора и това ме устройваше. Не, че имах нужда от усамотение, но никога не съм обичала тълпите, така че малкото тишина и почти празния парк ме устройваха напълно. Взех си шоколадов сладолед от щанда, който тъкмо затваряше и се насочих към една пейка, когато напълно захласната от шоколадовото си изкушение се препънах в собствения си крак и едва не се озовах върху някого на земята. Този "някого" явно беше по-стабилен от мен и се задържа прав. За щастие като по чудо успях да си дръпна ръката със сладоледа и той се озова на земята вместо върху ризата на мъжа, върху когото за малко се строполих като човал с картофи от онези едрите.
- Съжалявам... - побързах да кажа. - Добре ли сте? - попитах като в същото време се отдръпнах назад.
Върнете се в началото Go down
Drake Gordon

Drake Gordon


Брой мнения : 15
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Дрейк Гордън

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyНед Апр 17, 2011 7:37 am

Не можеше да повярва. Бе блокирал. Тотално. Не намираше вдъхновение дори и в страите детективски филми, които незнайно как бе изкопал в местната библиотека, предвид че в подобна сграда се очакваше да има не филми, а книги. Но нека не се отклоняваме от темата.
Всичко сякаш бе придобило досаден и скучен сив цвят, хилейки се злорадо в лицето на Дрейк и докарвайки му страхотно главоболие: Ние сме велики и един аспирин няма да те спаси...
Ала краченето насам-натам, без цел бе научно тестван и доказан метод, който малко или много успяваше да помогне в борбата със "Злите сили".
Крайниците, които Дрейк притежаваше спокойно можеха да се нарекат разумни крака. Притежаваха собствено становище относно всички въпроси и правеха каквото си поискат, сякаш разполагаха със собствен мозък.
Но нашият герой нямаше нищо против. Та нали точно това бе спасителното въже, появило се в последният момент, издърпващо го от бездната на "Великото отчаяние".
"Гледай къде вървиш!" крещеше всичко около него. Но Дрейк осъзна колко са прави въображаемите говорещи дървета твърде късно.
Е, все пак достатъчно на време, за откачалка.
- Съжалявам... Добре ли сте? - Женски глас потвърди неочакваната среща на познатата ни откачалка с непознатото момиче.
Дрейк побърза да се окопити и тръсна глава, зарязвайки мисловните брътвежи някъде назад в съзнанието си.
- Ъ, аз, да, благодаря.. Но не мога да кажа същото за сладоледа ви - размърда весело вежди и хвърли бърз поглед към размазаната шоколадова маса на земята. - Хм, сега се чувствам виновен за дето го съборих - заговори отново и се усмихна вяло.
Върнете се в началото Go down
Виктория Грейсън

Виктория Грейсън


Брой мнения : 25
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Виктория Елизабет Мери Грейсън

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyНед Апр 17, 2011 8:11 am

* йей, човек който да пише от 3то лице, напоследък това е изчезващ индивид. Благодаря ти, че те има Парк "St.Jame's" - Page 3 1295675073 BTW и аз минавам на трето =)

В първите няколко секунди русокоската не можеше да осъзнае напълно какво се случва. Току що някой бе поел вината за нейното ансурдно препъване в и без това малките й крачета, определено й се случваше излючително рядко, някой да сметне, че не тя е виновна за поредния сблъсък или най-малкото този някой да поеме част от вината. Тук обаче виновна си беше единствено Трия, която със своята нестабилност намираше и абсолютно глаткия мраморен под за иделано място където да се препъне и да се озове на земята и то по лице, както й се случваше най-често. Именно тази нейна уникална дарба я беше докарала до тъжния факт да бъде на ниски обувки на собствения си абитуриентски бал и разбира се това не й попречи да се върне на сутринта с няколко едри лилави синини върху краката си. Точно те дълго време й напомняха колко добре и в същото време колко зле бе изкарала ноща.
Рускоската разърси глава, а къдриците й се раздвижиха по гърба й карайки неприятно изтръпване и гъдел да се плъзнат надолу по гръбнака й, което я разтрепери видимо. Междувременно няколко косъма попаднаха върху устните й и си останаха там залепнали върху банановия балсам за устни, който по странна причина все още стоеше върху тях.
- Не, няма проблем. - най-накрая започна момичето излизайки от транса в, който бе попаднала. Едва ли имаше шанс да се покаже като умна, тъй като само до преди няколко секунди си изглеждаше като абсолютна блондинка зееща в нищото смятайки го за адски логично.
- И без това не беше много вкусен. - сви рамене русокоската, а след това се смръщи. - Добре излъгах, беше много вкусен, но ще го прежаля. - изкикоти се звънливо и някак притеснено Трия, а след това сведе поглед към обувките си, понеже нали разбирате те бяха страшно интересни в момента.
Върнете се в началото Go down
Drake Gordon

Drake Gordon


Брой мнения : 15
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Дрейк Гордън

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 6:47 am

- Ще се брои ли за реванш, ако ти купя нов? - Дрейк се засмя, поклащайки глава - Но ще трябва да се довлечем до края на парка, мисля че там щанда е отворен - уточни и кимна с глава към алеята, водеща към по-далечната част на "St.Jame's".
Но все пак говореше сериозно. Знаеше какво е да ти отмъкнат нещо вкусно и .. шоколадово изпод носа.
Самият той помнеше как когато беше надушил огромен шоколадов кекс в една от богаташките къщи,чиито градини ходеше да прекопава преди много години, се бе втурнал през глава, тикайки муцуната си в сладкото изкушение. И щом собствениците на въпросния кекс се бяха появили дружно го изритаха, оставяйки го с намацана с шоколад уста и тъжно изражение.
Тръсна глава. Знаеше че не е нито времето, нито мястото за подобни дълбоки размисли.
- Е?

* Извинявам се че е кратко
Върнете се в началото Go down
Виктория Грейсън

Виктория Грейсън


Брой мнения : 25
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Виктория Елизабет Мери Грейсън

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 7:09 am

Трия вдигна поглед към непознатия, чиято съдба злочесто го бе срещнала с нея и след няколко секунди кимна предпазлива. Точно так смяташе, съдбата на този човек се бе подиграла с него като беше решила да го сблъска с възможно най-дразнещото и инатливо същество обитаващо тази планета или...каква ти планета, обитаващо изобщо тази Вселена.
Елизабет тръсна отново глава, а снежно бялата й ръка се вдигна към лицето й и премахна онези дразнещи косъмчета, които все още седяха по розовеещите й устни. И те тръгнаха...ах, само колко прозаично звучеше това изказване.
- Аз съм Виктория, между другото. - представи се русокосата девойка преди да е прекрачила едно свое лично правило, което ясно гласеше да не позволява на никого да я черпи без да знае името й. - Не мога да ви позволя да ми купте сладолед без да знаете името ми. - усмихна се широко тя по един изключително сълнчев и жизнерадостно детски начин, макар отдавна в това момиче да не присъстваше нищо детско и типично момичешко.
Трия продължаваше да говори на мъжа в официална форма, но някак си винаги чуваше гласа на майка си когато говореше на непознати направо на "ти" и това я караше да се чувства по-малко възпитана. Имайки предвид какво възпитание бе получила от майка си в никакъв случай сега не можеше да си позволи просто да премине на "ти" с този човек без да е научила най-малко името му.

*няма проблем =)
Върнете се в началото Go down
Cassie
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Cassie


Брой мнения : 81
Join date : 07.04.2011
Име на героя : -

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyСъб Апр 30, 2011 10:53 pm

Птички, роднини, любов - прекрасният сън бе
разрушен от острия звън на античния часовник на нощното шкавче на Каси. Отвори очи. Изпуфтя веднъж и сложи съседната възглавница на главата си. След като разбра, че шумът от будилника скоро няма да свърши, без да отваря очи протегна сънено ръка на страни и го изключи. Скарлет постоя така още няколко минути. Точно преди отново да се унесе в сладкия сън се осъзна и рязко се изправи в седнало положение. Прозя се веднъж, изправи се и тръгна към банята. Взе си душ, изсуши косата си, гримира се и едва тогава свали миниатюрната нощничка, за да се облече. Докато слагаше роклята си, телефонът й започна да звъни настоятелно. Довлече се до нощното шкавче и вдигна.
- Закъсняваш! Отново! - чу се гръмовния глас на режисьора.
- Идвам, по дяволите. - промърмори сънено актрисата и затвори.
****
След няколко минути беше готова. Отново изглеждаше услепително. Грабна чантата си и тръгна надолу по стълбите. Едва тогава се сети за змията си. Много обичаше животните, но всички се чудиха защо е избрала точно змия за домашен любимец.
- Да не забравиш Луси! - извика на Сара(така наречената "прислужница", която Скарлет чувстваше като сестра) и излезе.
******
След няколко дубъла на снимачната площадка на Каси й се даде възможност да си почине няколко минути. А и беше близо до "St.Jame's". Обичаше да се разхожда в този парк. Вероятно защото нямаше много папараци. Взе си една от онези неудобни пласмасови чаши кафе и тръгна из парка. Повървя малко и забеляза една свободна пейка. Седна и извади от чантата си малкия тефтер, който вече бе почти на свършване. Извади и химикал и започна да пише всичко, което й се бе набило в сънената глава.
Върнете се в началото Go down
Мария Мичъл

Мария Мичъл


Брой мнения : 24
Join date : 06.05.2011
Име на героя : Мария Мичъл

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПет Май 06, 2011 12:07 pm

Денят беше прекрасен и Мария не можеше да устои на изкушението да се разходи в парка. Обичаше слънцето и дори фактът, че доста от жителите на Лос Анджелис бягаха от жегите под дърветата, не я спираше да ги последва. С книга под мишница тя търсеше свободна пейка, само че такава наоколо нямаше. Под всяко дръвче се беше настанила някоя майка с детска количка или баба, излязла на въздух.
"Нощните птички не се навъртат наоколо." - помисли си певицата, оглеждайки идиличната картинка, характерна за всеки американски град по обед. В това време на деня някой посетител би си помислил, че дори ложата на богатите и известните е съвсем обикновено място. Да, ама не. Просто скандалните личности спяха непробудно след тежка нощ.
Мария вече се беше отказала да търси совободна пейка. Такава просто нямаше да намери. Тя разтвори книгата си и заби нос в нея, поглеждайки от време на време асфалта, по който стъпваше. Разминаваше се с хората като по чудо и по-скоро разчиташе на тяхната бдителност, от колкото на своята. Крачката й значително се забави, а вниманието й беше почти изцяло погълнато от текста на "Изгубеният символ".
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Study right!?
Study right!?
Елена Гилбърт


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Елена Гилбърт

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПет Май 06, 2011 2:03 pm

Тъкмо дойдох в градът и реших да го поразгледам.Облякох се спортно и излязох навън.Времето беше прекрасно.Слънцето огряваше дори и най - тъмните части.Взех си I - poda и бързо пуснах една песен.Купих си една минерална вода и тръгнах на джогинг.Влязох в някакъв парк.Вътре беше слънчево и прохладно.Децата се гонеха около фонтаните и пищяха,и се пръскаха с вода.Изведнъж се отнесох на някъде и се блъснах в някого.Беше едно момиче.Тя изпусна книгата си.Погледнах към момичето,което бях блъснала и казах:
- Много съжалявам!
Наведох се като взех книгата й и й я подадох.
- Бях се отнесла..извинявай още веднъж.
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com/webhp?hl=bg
Мария Мичъл

Мария Мичъл


Брой мнения : 24
Join date : 06.05.2011
Име на героя : Мария Мичъл

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyСъб Май 07, 2011 1:01 pm

- Мисля, че аз съм тази, която се е отнесла. - отвърна с усмивка Мария и посочи с пръст заглавието на книгата, след като я пое от ръцете на непознатата.
- Добре ли си? - попита русокоската и погледът й стана някак виновен. Винаги, когато четеше в движение, се блъскаше в някого, спеваше се в колче, бордюр, камък, издадена плочка или пък се случваше нещо друго, което неминуемо водеше до нараняване. Някой ден може би певицата щеше да се отучи от този си вреден навик, който освен че може да предизвика инциденти, не е полезен и за очите.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Study right!?
Study right!?
Елена Гилбърт


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Елена Гилбърт

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyНед Май 08, 2011 5:31 am

Погледнах я и казах:
- Май и двете сме се отнесли..
Засмях се леко.
После момичето ме попита дали съм добре.Усмихнах й се дружелюбно и казах:
- Да добре съм..
- Ами вие?
Огледах я от глава до пети за някакви наранявания.
- Между другото аз съм Елена.
Усмихнах й се и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com/webhp?hl=bg
Мария Мичъл

Мария Мичъл


Брой мнения : 24
Join date : 06.05.2011
Име на героя : Мария Мичъл

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyНед Май 08, 2011 8:14 am

- Мария, приятно ми е. - каза певицата и се здрависа с Елена.
- Аз също съм добре.
Мария се замисли малко и се усмихна. Беше си намерила компания за разходка в парка. Четенето явно нямаше да й се получи на такова пренаселено място. Малко нови запознанства в града щяха да са й от полза. Все пак беше пристигнала наскоро и трябваше тепърва да създава връзки, пък и това момиче изглеждаше приятно.
- Обичате ли да четете? - малко странно, но необходимо превключване от "ти" на "вие".
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Study right!?
Study right!?
Елена Гилбърт


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Елена Гилбърт

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyНед Май 08, 2011 8:31 am

Тя хвана ръката ми,усмихнах се и казах:
- И на мен.
Усмихнах се широко.
Изглеждаше ми много приятно и дружелюбно момиче.След малко тя ме попита дали обичам да чета.Погледнах я и казах усмихнато:
- Да..
Усмивката ми не слизаше от устата ми.
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com/webhp?hl=bg
Мария Мичъл

Мария Мичъл


Брой мнения : 24
Join date : 06.05.2011
Име на героя : Мария Мичъл

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПон Май 09, 2011 2:02 am

"Я стига с Вие-то." - помисли си Мария и показа корицата на книгата която носеше.
- Чела ли си я? - попита певицата.
В Лос Анджелис повечето звездички не бяха виждали книга през живота си и в главата им бяха само мускули и силиконови гърди. елена не приличаше на известна личност, или поне не на утвърдена такава. В този град всеки беше потенциален актьор или актриса. Може би пък беше манекенка, която се опитваше да се направи на умна, четейки Пауло Коелю? Не че авторът беше лош, дори напротив. Просто прекалено много кухи лейки парадираха с любов към езотеричната му литература без изобщо да разбират съдържанието й.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Study right!?
Study right!?
Елена Гилбърт


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Елена Гилбърт

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПон Май 09, 2011 3:47 am

Погледнах към заглавието на книгата и казах:
- Не..
Загледах се в заглавието.
- Предполагам,че е хубава..
Усмихнах й се.
- Трябва някой път да я прочета!
Засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com/webhp?hl=bg
Мария Мичъл

Мария Мичъл


Брой мнения : 24
Join date : 06.05.2011
Име на героя : Мария Мичъл

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПон Май 09, 2011 7:39 am

- Ако харесваш криминални четива, ще ти хареса.
мария хвана дебелото томче под мишница и затули поглед с ръка. Слънцето й светеше в очите и вече започваше да я дразни. Залязваше, а известното парти на Линдзи Лоън, известно на всички популярни личности, скоро щеше да започне. Мария принципно не искаше да ходи на него, защото тези типове купони не й бяха по вкуса. Все пак по някое време можеше да намине неканена с някакъв набързо скалъпен подарък за момиче, което изобщо не познаваше.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Study right!?
Study right!?
Елена Гилбърт


Брой мнения : 22
Join date : 05.05.2011
Име на героя : Елена Гилбърт

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПон Май 09, 2011 12:15 pm

Подсмихнах се и казах:
- Определено ще я прочета!
Усмихнах се леко.
Погледнах за момент към слънцето,което опитваше да се промуши през дърветата.Погледнах към момичето и казах:
- Какво ще кажеш за една разходка?
Усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
http://www.google.com/webhp?hl=bg
Майкъл Браянс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Майкъл Браянс


Брой мнения : 41
Join date : 08.02.2012
Име на героя : Майкъл Браянс

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПет Фев 10, 2012 7:40 am

Една разходка щеше да ми се отрази добре. Въпреки големината си този град понякога, можеше сериозно да те задуши. Маже би една разходка в парка щеше да ми дойде добре. Никога не съм очаквала, че този град така ще изпие силите ми. Толкова беше трудно всичко, а на всичкото отгоре не можех да си намеря и работа. Не знам как щях да се справя с всичко това. Когато вече бях в парка се огледах за свободна пейка, но такава разбираше нямаше. Имаше една, на която седеше само едно момиче, затова се приближих към нея:
- Нещо против да седна при теб? - казах й аз като се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://hollywood.bulgarianforum.net/forum
Alisa Kerr [ANGEL ♥]
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Alisa Kerr [ANGEL ♥]


Брой мнения : 335
Join date : 10.02.2012
Име на героя : Alisa Kerr
Години на героя : 25

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Skylar Hadley - брат
Гадже: Гадже:: Hero
БФФ: БФФ:: Катрин Пиърс , Рейчъл МакАдамс

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПет Фев 10, 2012 7:46 am

От 2 минути седях на една пейка и не помръдвах. Просто гледах гледката. Разни хора се разкарваха и се чуваше шумолене. За миг бях забравила, че съм известна личност.. След малко някой прекъсна мислите ми.
- Нещо против да седна при теб?
Погледнах го и отговорих:
- Мне, заповядай..
Усмихнах се лъчезарно и се отместих леко.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Браянс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Майкъл Браянс


Брой мнения : 41
Join date : 08.02.2012
Име на героя : Майкъл Браянс

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПет Фев 10, 2012 7:57 am

Седнах на пейката. Мъжкия инстинкт в мен се обади и огледах момичето. Беше хубава, но очевидно нещо я притесняваше или може би пък на мен така ми струва. Всъщност съм почти убеден, че е така. Явно живота тук не измъчваше само мен. Добре сега пък ми беше някак неловко. Реших да се предствя и да намеря поне един познат в този град.
- Аз съм Майкъл..- представих се аз и подадох ръка.- Знам че съм досаден и изобщо не ми влиза в работата, но изглеждаш притеснена. Мога ли да помогна с нещо ?
Върнете се в началото Go down
http://hollywood.bulgarianforum.net/forum
Alisa Kerr [ANGEL ♥]
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Alisa Kerr [ANGEL ♥]


Брой мнения : 335
Join date : 10.02.2012
Име на героя : Alisa Kerr
Години на героя : 25

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Skylar Hadley - брат
Гадже: Гадже:: Hero
БФФ: БФФ:: Катрин Пиърс , Рейчъл МакАдамс

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПет Фев 10, 2012 8:04 am

- Аз съм Майкъл..
Мъжът до мен се представи и ми подаде ръка. Аз също подадох нежната си ръка и се усмихнах. След това той ми зададе въпрос:
- Знам че съм досаден и изобщо не ми влиза в работата, но изглеждаш притеснена. Мога ли да помогна с нещо ?
Аз му отвърнах:
- Не не си досаден. - погледнах го и продължих - не съм притеснена, но не ти ли прави впечетление че всички ме гледат.. аз съм модел и за миг забравих, че съм такава ..
Върнете се в началото Go down
Майкъл Браянс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Майкъл Браянс


Брой мнения : 41
Join date : 08.02.2012
Име на героя : Майкъл Браянс

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПет Фев 10, 2012 8:11 am

Хмм неловко. Не бях изобщо наясно с тези среди, което обясняваше факта, че не знам коя е. Но наистина се чувствах неловко. Погледнато реално не би трябвало да се учудвам. Тук в този град всеки втори всеки втори е известна личност било то в светлината на прожекторите или точно зад нея.
-Как успя да забравиш за момент каква си ?- беше си трудно при положение, че всички се вторачват в теб.- Предполагам че ако бях на твое място никога нямаше да мога да свикна с тези погледи, които се вторачват в мен.
Върнете се в началото Go down
http://hollywood.bulgarianforum.net/forum
Alisa Kerr [ANGEL ♥]
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Alisa Kerr [ANGEL ♥]


Брой мнения : 335
Join date : 10.02.2012
Име на героя : Alisa Kerr
Години на героя : 25

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Skylar Hadley - брат
Гадже: Гадже:: Hero
БФФ: БФФ:: Катрин Пиърс , Рейчъл МакАдамс

Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 EmptyПет Фев 10, 2012 8:17 am

- Как успя да забравиш за момент каква си ? Предполагам че ако бях на твое място никога нямаше да мога да свикна с тези погледи, които се вторачват в мен.
Отново каза той, а аз отвърнах:
- Ами от 3 години ме гледат така. Кажи ми как да не свикнеш ?. Някой хора ме мислят за кифла, но по този въпрос няма какво да каза.. а някой ме мислят за хубави, но също и по този въпрос няма какво да кажа. Ти какво мислиш? М това е малко тъп въпрос все пак си тук от 5 минути..
Засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "St.Jame's"   Парк "St.Jame's" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк "St.Jame's"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Haley James... or just Polly
» And you said before I left, „James, don't you drink yourself to death!“...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Центъра-
Идете на: