Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Кабинетът на управителя EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Кабинетът на управителя EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Кабинетът на управителя EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Кабинетът на управителя EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Кабинетът на управителя EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Кабинетът на управителя EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Кабинетът на управителя EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Кабинетът на управителя EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Кабинетът на управителя EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Кабинетът на управителя Vote_lcapКабинетът на управителя Voting_barКабинетът на управителя Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Кабинетът на управителя Vote_lcapКабинетът на управителя Voting_barКабинетът на управителя Vote_rcap 
Renesmee (996)
Кабинетът на управителя Vote_lcapКабинетът на управителя Voting_barКабинетът на управителя Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Кабинетът на управителя Vote_lcapКабинетът на управителя Voting_barКабинетът на управителя Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Кабинетът на управителя Vote_lcapКабинетът на управителя Voting_barКабинетът на управителя Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Кабинетът на управителя Vote_lcapКабинетът на управителя Voting_barКабинетът на управителя Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Кабинетът на управителя Vote_lcapКабинетът на управителя Voting_barКабинетът на управителя Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Кабинетът на управителя Vote_lcapКабинетът на управителя Voting_barКабинетът на управителя Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Кабинетът на управителя Vote_lcapКабинетът на управителя Voting_barКабинетът на управителя Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Кабинетът на управителя Vote_lcapКабинетът на управителя Voting_barКабинетът на управителя Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Кабинетът на управителя 3634557V Кабинетът на управителя Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Кабинетът на управителя Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Кабинетът на управителя

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Кабинетът на управителя Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът на управителя   Кабинетът на управителя EmptyСъб Мар 26, 2011 4:34 am

Кабинетът на управителя Bay-house-design-australia-shoreline-15

Кабинетът на управителя M-design-hancock-park-home-house-living-room-chocolate-brown-sofa-yellow-armchairs-chairs-lucite-coffee-table


Последната промяна е направена от Никол Дж. Стюарт на Вто Мар 29, 2011 4:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Кабинетът на управителя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на управителя   Кабинетът на управителя EmptyВто Мар 29, 2011 4:18 am

Кабинетът ми беше светло помещение, намиращо се на първия етаж на сградата, където беше агенцията ми. По-голямата част от стената, отляво на бюрото ми бе стъклена, откриваща гледка към прекрасната градина, която професионални градинари поддържаха всеки ден. В едната част на кабинета ми беше бюрото, с етажерките, папките и компютърът на който работех. Зад тях имах два меки разтегателни, масажни стола, които използвах за почивка, когато бях направо грохнала от работа.
В другата част на стаята, имах нещо, което наричах "кафе-кът". То беше в съвсем различна тематика, отколкото другата част от кабиента, но според мен, това му придаваше най-големия чар. Всичко това бе декорирано от мен с цветя, картини и скулптури. Това определено бе моето място и аз си го бях пригодила, така, че да се чувствам като у дома си.
В АннаЛин влязохме в кабинета и тя веднага се насочи към дивана. Винаги мислехме толкова еднакво! Върху масичката за кафе бяха разпръснати каталози и разни листовки, но на нея това изобщо не й правеше впечатление.
Запътих се към мястото, където обикновено приготвях кафето и нещата за хапване.
- Кафе, мила? - попитах я аз, но без да чакам отговор вече бях сипала и за двете ни. Отидох до мястото, където се беше настанила приятелката ми и сложих чашата с кафе пред нея, заедно с чинийка с бисквити. Седнах на съседния фотьойл и взех своята чаша с кафе.
- Кажи сега, какви идеи имаш вече? - попитах я и я погледнах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Кабинетът на управителя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на управителя   Кабинетът на управителя EmptyВто Мар 29, 2011 5:20 am

Когато стигнахме в офиса и направо ми падна ченето.Беше толкова красиво.
Беше най-добрата в работата си и само на нея можех да разчитам за перфектната сватба.
Настаних се на дивана,а тя ме попита дали искам кафе.
-Да,може-усмихнах се и се ублегнах удобно назад.Тя донесе кафетата и седна на съседният фотьойл.
-Нали няма да имаш нищо против да пална една.
Отпих от кфето си и го оставих на масичката.
- Кажи сега, какви идеи имаш вече?-попита ме държейки чашката с кафето.
-Ми много искам да е на плажа.Също така и да има някаква ярка от цветя нали се сещаш.Гълъби няма как да стане.Мислих над това.-засмях се.-Искам след сватбата да се съберем на плажа някъде.Ако може някакси да се построи място на което можед а се забавляваме.Не искам да карам хората да се мъкнат напред,назад.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Кабинетът на управителя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на управителя   Кабинетът на управителя EmptyВто Мар 29, 2011 8:34 am

Очевидно офисът ми се харесваше на приятелката ми. Знаех го, по погледа й се четеше. Пак се замислих за това колко много се радвам, че ще мине под венчило, че най-накрая ще бъде истински щастлива. Поне една от нас го заслужава. Вярно, имах си приятел, но толкова рядко се виждахме с него, че напоследък само мислех как да се измъкна от работа и да си открадна някоя друга целувка.
Но сега, най-добрата ми приятелка щеше да се жени и изгоних всякакви целувки и желания за секс от главата си. Щях да съм максимално концентрирана и щях да й организирам най-хубавата сватба на света!
АннаЛин ми разказа някои подробности. Аз бях сватбен агент, все пак, и веднага в главата ми изникнаха идеи за място, меню, церемония и покани. Въпроса беше дали булката щеше да ги хареса.
Станах от мястото си и отидох до една от етажерките. Измъкнах една папка и извадих една леко посмачкана скица. Не нея имаше нарисуван олтар и официални столове на плаж. Такава беше мечатаната церемония, която исках да организирам.
- Мила, мечтая да организирам такава сватба от години. Тази скица не съм я показвала на никой и това ще бъде първата по рода си такава сватба. Отстрани, както виждаш, има построен нещо като импровизиран ресторант. Ще има професионален персонал, който да обслужва гостите и разбира се - огромен дансинг. А, и щях да забравя - ще е осеяно с цветя. Освен арката, която искаш, навсякъде около масите и олтара ще има хиляди цветя. Какво мислиш??? - на един дъх изказах всичко. Все пак подготвях това от повече от две години...
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Кабинетът на управителя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на управителя   Кабинетът на управителя EmptyВто Мар 29, 2011 8:45 am

Тя взе някаква папка и извади от нея една полу смачкана скица.
- Мила, мечтая да организирам такава сватба от години. Тази скица не съм я показвала на никой и това ще бъде първата по рода си такава сватба.
Тя говореше и говореше,а на мен ми ставаше все по-интересно.
-Скъпа,ще бъде божествено.Как успяваш,не знам.-засмях се.Толкова се радвах че точно тя ще организира сватбата ми.Та тя ми бе като сестра.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Кабинетът на управителя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на управителя   Кабинетът на управителя EmptyВто Мар 29, 2011 11:17 pm

Бях толкова близка с АннаЛин, че имах чувството, че се познавахме от цяла вечност. За мен щеше да бъде повече от удоволствие да организирам може би най-хубавото събитие в живота си.
Тя много хареса това, което й предложих. Вярно, щеше да отнеме повече време, отколкото обикновено, защото трябваше да се построи мястото да гостите, мястото за церемонията. Пък и имахме още доста огранизационни работи - поканите, вида на цветята, менюто. Разбира се, всичко това нямаше да бъде обсъдено днес, но поне малка част можехме да изкоментираме. Имахме толкова много работа, но мен нещо съвсем различно ми се въртеше в главата.
Оставих скицата на масата и погледнах приятелката си.
- Мила... Малко ми е странно да питам, но все още не се познавам много добре с младоженеца. Разкажи ми малко повече за него. Като ще ви организирам сватбата, трябва поне да знам що за човек си си избрала - засмях се и си взех една сладка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът на управителя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на управителя   Кабинетът на управителя Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на управителя
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинетът на шерифа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Запрятайте ръкави,време е за работа. :: Fantasy Wedding-
Идете на: