Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Столовата на университета EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Столовата на университета EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Столовата на университета EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Столовата на университета EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Столовата на университета EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Столовата на университета EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Столовата на университета EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Столовата на университета EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Столовата на университета EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Столовата на университета Vote_lcapСтоловата на университета Voting_barСтоловата на университета Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Столовата на университета Vote_lcapСтоловата на университета Voting_barСтоловата на университета Vote_rcap 
Renesmee (996)
Столовата на университета Vote_lcapСтоловата на университета Voting_barСтоловата на университета Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Столовата на университета Vote_lcapСтоловата на университета Voting_barСтоловата на университета Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Столовата на университета Vote_lcapСтоловата на университета Voting_barСтоловата на университета Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Столовата на университета Vote_lcapСтоловата на университета Voting_barСтоловата на университета Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Столовата на университета Vote_lcapСтоловата на университета Voting_barСтоловата на университета Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Столовата на университета Vote_lcapСтоловата на университета Voting_barСтоловата на университета Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Столовата на университета Vote_lcapСтоловата на университета Voting_barСтоловата на университета Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Столовата на университета Vote_lcapСтоловата на университета Voting_barСтоловата на университета Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Столовата на университета 3634557V Столовата на университета Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Столовата на университета Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Столовата на университета

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Столовата на университета Empty
ПисанеЗаглавие: Столовата на университета   Столовата на университета EmptyПет Апр 01, 2011 2:11 am

Столовата на университета 1234754L
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Summer Turner
Study right!?
Study right!?
Summer Turner


Брой мнения : 113
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Самър Търнър

Столовата на университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на университета   Столовата на университета EmptyВто Апр 05, 2011 2:43 am

Успах се сутринта и нямах врме дори да си взема една ябълка, която въобще неси свърши работата да залъже глада ми. Не бе обичайно за мен да ставам късно, обикновено се събуждах след 7-8 часа сън. Но снощи си легнах млако по-късно и трябваше да предвидя кога долу-горе ще се събудя.
С нетърпение покачах свободното време между втория и тертия ми час и още с биенето на звънеца, вече бях излязла от залата. Насочих се към столовата. Макар от няколко дни да посещавах лекциите, тук все още не бях идвала. Нямах повод просто. Така че не знаех какво да очаквам. Поръчах си хамбургер и картофки с кетчуп, платих ги и взех таблата си. Седнах на една от свободните маси, мислейки си че скоро ще трябва да стана, защото ми се видя малко количеството храна пред мен. Ако някой четеше мислите ми сигурно би се отвратил от мен. Но действително не се нахранвах бързо.
Върнете се в началото Go down
Renesmee.
Study right!?
Study right!?
Renesmee.


Брой мнения : 57
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Ашли Стивънс

Столовата на университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на университета   Столовата на университета EmptyВто Апр 05, 2011 3:36 am

Пъвия ми ден в този университет..По принцип трябваше да съм притеснена, но не бях, деже изобщо.Когато си сменял толкова учелища започваш да не обръщаш внимание на новите хора..
Планирах да остана по-дълго тук, затова станах по-рано и гледах да изглеждам добре..Огледах се за последно и излязох от вкъщи..
Е, вече бях пристигнала..Изглеждаше добре, да се надяваме, че и хората бяха такива..
Първите часове минаха бавно, но някак си успях да издържа до междучасието.
Запътих се към столовата, защото не ми остана време да си направя закуска, вероятно не трябваше да се суетя толкова тази сутрин..Взех си хамбургер и се огледах къде да седна..Всички маси бяха заети, така че трябваше да седна до някой..Видях момиче, което ми се стори симпатично и отидох при нея..
- Заето ли е? - попитах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Summer Turner
Study right!?
Study right!?
Summer Turner


Брой мнения : 113
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Самър Търнър

Столовата на университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на университета   Столовата на университета EmptyВто Апр 05, 2011 4:04 am

Хамбургер, картофче, хамбургер, картофче, кола... Долу-горе това бе последователността на хапките и глътките. Всъщност не се чувствах като в МакДоналдс, но пък си беше вкусно. И когато изядох около половината от хамбургера и половината от картофките, разбрах че няма да имам нужда от повече. Само щях да се натъпча и едва да стигна до следващия си час.
- О, не, заповядай - казах и и взех чантата си от стола, слагайки я на облегалката на моя. Изглеждаше мила и готина.
- Аз съм Самър - представих се и подадох ръката си към нея с усмивка на лицето.
Върнете се в началото Go down
Renesmee.
Study right!?
Study right!?
Renesmee.


Брой мнения : 57
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Ашли Стивънс

Столовата на университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на университета   Столовата на университета EmptyВто Апр 05, 2011 10:59 am

Поех ръката на момичето и се здрависахме.
- Ашли.Приятно ми е - усмихнах се в отговор аз - Нова съм тук и ще е хубаво да познавам някой - оставих таблата си на масата и се настаних на стола, който ми беше освободила..
- От тук ли си?Имам предвид тук ли си родена? - попитах и отхапах от хамбургера си..Не бях особенно гладна, но трябваше да хапна поне махко, защото винаги щом не бях яла губех съзнание...Е, не само тогава, но това беше друг въпрос..

П.П. Съжалявам за забавянето и, че постът е тъп и кратък, но нямах възможност да пиша..
Върнете се в началото Go down
Summer Turner
Study right!?
Study right!?
Summer Turner


Брой мнения : 113
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Самър Търнър

Столовата на университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на университета   Столовата на университета EmptyСря Апр 06, 2011 12:40 am

- Не е лошо да познаваш някого. Всъщност посещавам лекциите от около седмица, но си първия човек с когото се запознах. Просто нямам мно време и постоянно съм в движение и така. - навикът ми да говоря много без да ме питат отново взе надмощие над желанието ми да не се покажа като пълна откачалка.
- Не - отговорих й - трябвало е да ме родят в Лондон по плановена майка ми и на баща ми, но се е случило така, че всъщност съм родена в Манчестър. Но тук дойдох от Ню Йорк - усмихнах се и се опитах сама да осмисля думите си от гледната точка на човек, който не знае цялата ми история.
Върнете се в началото Go down
Renesmee.
Study right!?
Study right!?
Renesmee.


Брой мнения : 57
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Ашли Стивънс

Столовата на университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на университета   Столовата на университета EmptyСря Апр 06, 2011 11:03 pm

- Аз съм от Лондон.. - засмях се.Странно как за седмици все още не се беше сприателила с никой.Изглеждаше приятно момиче, което бързо си намира приятели..Но явно това беше Ел Ей..Трябваше да свикна, ако исках да издържа тук по-дълго...
- Гово ри се, че хората тук не са особенно мили..Ти как мисли? - попитах, не че нямаше и сама да разбера, но трябваше да завържа някакав разговор.
Отхапах още няколко хапки от хамбургера си и го оставих на таблата..Изобщо не ми се ядеше..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Столовата на университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на университета   Столовата на университета Empty

Върнете се в началото Go down
 
Столовата на университета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Столовата
» Записване за университета!
» Пред университета
» Стълбището пред университета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Калифорнийски университет-
Идете на: