Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Тенис кортовете EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Тенис кортовете EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Тенис кортовете EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Тенис кортовете EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Тенис кортовете EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Тенис кортовете EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Тенис кортовете EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Тенис кортовете EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Тенис кортовете EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Тенис кортовете Vote_lcapТенис кортовете Voting_barТенис кортовете Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Тенис кортовете Vote_lcapТенис кортовете Voting_barТенис кортовете Vote_rcap 
Renesmee (996)
Тенис кортовете Vote_lcapТенис кортовете Voting_barТенис кортовете Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Тенис кортовете Vote_lcapТенис кортовете Voting_barТенис кортовете Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Тенис кортовете Vote_lcapТенис кортовете Voting_barТенис кортовете Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Тенис кортовете Vote_lcapТенис кортовете Voting_barТенис кортовете Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Тенис кортовете Vote_lcapТенис кортовете Voting_barТенис кортовете Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Тенис кортовете Vote_lcapТенис кортовете Voting_barТенис кортовете Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Тенис кортовете Vote_lcapТенис кортовете Voting_barТенис кортовете Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Тенис кортовете Vote_lcapТенис кортовете Voting_barТенис кортовете Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Тенис кортовете 3634557V Тенис кортовете Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Тенис кортовете Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Тенис кортовете

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Тенис кортовете Empty
ПисанеЗаглавие: Тенис кортовете   Тенис кортовете EmptyПет Апр 01, 2011 2:44 am

Тенис кортовете Tennis-court
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Тенис кортовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тенис кортовете   Тенис кортовете EmptyПет Мар 16, 2012 8:10 am

Никой не знаеше това за мен,но аз бях страшно запалена по тениса.Този спорт ме беше грабнал още от малка.и затова когато станах на 11 родителите ми ме записаха да тренирам.Гордо можех да кажа че съм доста добра в играта и много мразех да губя.Бях облякла спортният си екип.Оставаше само да си взема ракетата и да отида на игрището.Когато пристигнах си езех една вода и отидох на корта.Нямаше много хораи това ми харесваше.Пуснах машината,която изтрелва топките и започнах тренировката.Бях толкова съсредоточена,че дори не знаех какво се случва около мен.Игнорирах всичко и всички.Когато се изморих отидох на мини бара и седнах на един стол.Викнах бармана и си поръчах една Маргарита.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Слейтър
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Майкъл Слейтър


Брой мнения : 264
Join date : 16.03.2012
Име на героя : Майкъл Слейтър

Тенис кортовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тенис кортовете   Тенис кортовете EmptyПет Мар 16, 2012 8:34 am

С широко грейнало лице, изгряващата звезда Майкъл Слейтър, който си беше родом от Лос Анджелис, във доста ведро настроение пристигна в спортната база,където всеки ден по навик подържаше форма и избягваше стреса и истерията покрай своите медийни мероприятия.
Привлекателния млад мъж,пристигна точно към обяд и след кратък разговор с собственика, бързо се преоблече в спортният си екип по тенис и се запъти към кортовете.
Една кратка тренировка щеше да му се отрази доста добре точно в момента, когато беше затрупан с толкова много работа и предложения, че нямаше и миг спокойствие.
Мястото не беше много оживено, макар че докато вече беше доближил тенис кортовете, няколко момичета го заобиколиха и му поискаха автографи.
-Един момент, спокойно-усмихна се той и се разписа на снимките с неговия лик, който държава развълнуваните момичета, които всеки момент щяха да припаднат.
После в рамките на около един час игра тенис и макар, че не се занимаваше професионално, изпита истинско удоволствие.
С задоволство установи, че въпреки липсата на практика, доста добре се справи и щом приключи, леко задъхано се запъти към бара, където неизвестна красавица привлече вниманието му и отиде към нея, без да знае какво точно да прави.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Тенис кортовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тенис кортовете   Тенис кортовете EmptyПет Мар 16, 2012 8:46 am

Маргаритата ми дойде и отпох от нея.Беше обяд,а аз бях решила да се наливам с алкохол.Колко приятно.Щях да се изпържа направо.Беше толко топло навън.Допих питието си и си поръчах още една.Нямаше да ми навреди.Докато седях се чу противната мелодия на телефона ми.Вдигнах и чух противния глас на мениджърката ми.Боже,тази жена си беше голяма досата.Звънеше ми по няколко пъти наден за да ми пробутва някакви скапани реклами,но аз винаги й отказвах.След като разговорът ни приключи й затворих,а маргаритата ми ме чакаше.Взех чашата в ръка и се огледах.Забелязах някакво момче,което беше заобиклено от някакви пуберки които му искаха автограф.Отвърнах поглед от тях и отпих от питието.Кръстосах крака и се замислих какво да правя вечерта.най-вероятно щях да изляза в някоя дискотека да се забавлявам.Винаги беше така.Докато си размишлявах усетих как някой се доближава до мен.Обърнах се и видях момче,което даваше автографи на превъзбудените момиченца.Махнах очилата още докато го гледах и присвих леко очи.Оправих косата си и казах:
-Момичетата направо умират за теб.-усмихнах се съвсем леко и отпих отново.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Слейтър
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Майкъл Слейтър


Брой мнения : 264
Join date : 16.03.2012
Име на героя : Майкъл Слейтър

Тенис кортовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тенис кортовете   Тенис кортовете EmptyПет Мар 16, 2012 9:00 am

Можеше да беше звезда от подиума,киното и списанията,но все още си оставаше онова свенливо момче от детство, което колкото и да се опитваше не можеше да прикрие своята стеснителност.
Не беше от хората, който искаха да впечатлят на всяка цена, напротив ако можеше да остане незабелязан, щеше да е добре.
Отдъхна си, когато непознатото момиче го заговори първа, така щеше по-лесно да се оправи и да не изпада в неловки ситуаций.
-Какво да кажа,това е цената на славата!-усмихна се той и след като даде последните автографи, приближи се към красавицата и я прецени с бърз поглед.
Харесваше му, чувстваше се някак привлечен от нея,може да е спешно поради факта, че едва сега я заговаря,обаче нещо го теглеше към нея.
-Радвам се да видя почитателите си щастливи, макар че на мен ми коства доста нерви, защото понякога се случват доста комични и опасни случки-каза той внимателно и след кратка пауза, вече с повече самоувереност продължи:
-Казвам се Майкъл Слейтър, приятно ми е да се запознаем и ако нямаш нищо против, мога ли да ти правя компания за малко?-малко дръзко беше на непозната да говори на ти, но все пак не беше първата дама на страната, че да се държи официално.
В очите му се появи лека искрица, която бързо изчезна и продължи да я гледа с тъмните си очи и сериозното си изражение на лицето.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Тенис кортовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тенис кортовете   Тенис кортовете EmptyПет Мар 16, 2012 9:10 am

Майкъл..Хмм беше сладък.И имаше хубаво тяло,но си личеше от километри че е стеснителен.Колко сладко.Реших с него да съм по-мила.Пък и днес ми беше хубав ден.Отпих отново и казах:
-Да,всичко правим за феновете.-усмихнах се и се обърнах към него.Някои от момичетата все още стояха на местата си и го наблюдаваха.Едно от тях ме погледна,а аз наклоних глава.Погледнах го.
-Разбира се.Нямам нищо против.Аз съм Ребека Майкалсън.-подадох ръка да се здрависаме.Бицепса му беше по-голям от главата.Това леко ме изплаши,но и същевременно адски ми хареса.харесвах момчетата които спортуват.Пък и ное звездите трябваше да се поддържаме физически и определено психически.Допих останалото и отместих чашата настрани да не ми пречи.
-Е,с какво се занимаваш?-попитах и се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Слейтър
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Майкъл Слейтър


Брой мнения : 264
Join date : 16.03.2012
Име на героя : Майкъл Слейтър

Тенис кортовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тенис кортовете   Тенис кортовете EmptyПет Мар 16, 2012 9:30 am

Нямаше как да не забележи как с очи проследява бицепса, трицепса и всичко останало и му стана весело как като че ли малко се стресна, сякаш не беше виждала момче с толкова големи пропорций мускулна маса.
Преди да отговори, реши да си поръча едно питие и извика бармана и му даде поръчката си:
-Хей, приятел,би ли ми донесъл една минерална вода, за да се разхладя и ми направи една услуга-момичетата на онази маса, почерпи ги от мое име и им кажи, че ако обичат да ни оставят на мира,а в замяна ще получат безплатна покана да присъстват на прожекция на един от филмите ми, както и на еротична сесия на бельо-усмихна се младежът и ръкомаха за поздрав на своите фенки.
-Добре, сър-усмихна се мъжът и с бързи крачки се насочи към момичетата, който след секунди се разпищяха щом чуха предложението му и веднага се ометоха от мястото.
-Така, докъде бяхме стигнали-Майкъл отново вниманието си към своята събеседничка и с още по-весело изражение продължи:
-Както си видяла по фигурата ми и особенно по бицепса, който така леко те стресна, занимавам се с фитнес, но разбира се в рамките на нормалното и без да прекалявам.
Също така имам кариера като модел и актьор и честно казано не мога да се оплача, първият ми филм пожъна успех, а сега предстои премиерата на вторият ми филм.
Не е лесно да съчетавам толкова много неща, но обичам да работя и не страхувам от предизвикателства.А ти с какво се занимаваш?
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Тенис кортовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тенис кортовете   Тенис кортовете EmptyПет Мар 16, 2012 9:41 am

Аз имах други методи да разкарвам нахалните си фенчета,но и неговият си го биваше.Усмихнах се и казах:
-И аз съм актриса.Преди бях певица,но ми стана скучно и смених професията.-засмях се леко и сложих едната си ръка на бара.Отворих чантата си и пъхнах очилата вътре.Нямаше и десет минути и телефонът ми пак звънна.Взех го и погледнах дисплея.Пак беше кръвопийцата.Вдигнах и казах:
-Какво?!?..В момента съм заета звънни ми след няколко хиляди години.-затворих и включих телефона на безшумен режим.Часът беше около три,а аз закъснявах за фотосесия,която харпията ми беше уредила.Кое момиче не искаше да бъде на корицата на Вог.
-Беше ми приятно да се запознаем Майкъл.Трябва да тръгвам,закъснявам за сесия.-усмихнах се и го прегърнах.Взех чантата си и тръгнах към изхода.Обърнах се и му помахах за чао.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тенис кортовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тенис кортовете   Тенис кортовете Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тенис кортовете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Спортната база-
Идете на: