Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Баскетболното игрище - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Баскетболното игрище - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Баскетболното игрище - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Баскетболното игрище - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Баскетболното игрище - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Баскетболното игрище - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Баскетболното игрище - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Баскетболното игрище - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Баскетболното игрище - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Баскетболното игрище - Page 2 Vote_lcapБаскетболното игрище - Page 2 Voting_barБаскетболното игрище - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Баскетболното игрище - Page 2 Vote_lcapБаскетболното игрище - Page 2 Voting_barБаскетболното игрище - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Баскетболното игрище - Page 2 Vote_lcapБаскетболното игрище - Page 2 Voting_barБаскетболното игрище - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Баскетболното игрище - Page 2 Vote_lcapБаскетболното игрище - Page 2 Voting_barБаскетболното игрище - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Баскетболното игрище - Page 2 Vote_lcapБаскетболното игрище - Page 2 Voting_barБаскетболното игрище - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Баскетболното игрище - Page 2 Vote_lcapБаскетболното игрище - Page 2 Voting_barБаскетболното игрище - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Баскетболното игрище - Page 2 Vote_lcapБаскетболното игрище - Page 2 Voting_barБаскетболното игрище - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Баскетболното игрище - Page 2 Vote_lcapБаскетболното игрище - Page 2 Voting_barБаскетболното игрище - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Баскетболното игрище - Page 2 Vote_lcapБаскетболното игрище - Page 2 Voting_barБаскетболното игрище - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Баскетболното игрище - Page 2 Vote_lcapБаскетболното игрище - Page 2 Voting_barБаскетболното игрище - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Баскетболното игрище - Page 2 3634557V Баскетболното игрище - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Баскетболното игрище - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Баскетболното игрище

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Баскетболното игрище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболното игрище   Баскетболното игрище - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 12:50 am

Последвах Вон до скамейката и седнах до него той се загледа напред и започна да се извинява за вчера.
-Вон...аз... развирам те ти харесваш Никол сега си с нея.Но не искай от мен да ти простя толкова лесно,аз...имам чувства към теб още когато се видяхме разбрах че аз просто съм ги била скрила вътре в мен,но ти избра Никол радвам се за вас,но недей да ме търсиш защото си толкова близо и в същото време толкова далеч от мен,не искам да ме боли отново.-гледах го в очите и усетих как по бузите ми се стекоха няколко сълзи. Станах и изтичах към вратата исках да се прибера колкото се може по-бързо у дома.Не очаквах да съм толкова развълнувана.
-Сбогом.....Вон.- спрях се на вратата и през сълзи му прошепнах тези думи след което си тръгнах разплакана и бягайки към къщи.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Баскетболното игрище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболното игрище   Баскетболното игрище - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 12:59 am

-Защо стана така, защо беше всдичко това?? - говорех презсълзи, прегърнах Нейтън и започнах да плача.
-Може би с Вон да не ти допада, но не го изкарвай на мен! - пуснах го, просто трябваше да си отида.Не исках да стоя повече тук.
-Аз..ще си тръгвам, и утре ще говорим! - просто се обърнах и направих няколко крачки.Сърцето ми щеше да се пръсне, не миожех обърнах се и го целунах..
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
Nathan Scott

Nathan Scott


Брой мнения : 60
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нейтън Скот

Баскетболното игрище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболното игрище   Баскетболното игрище - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 1:04 am

Още една целувка.Вече наистина не ми пукаше какво ще си помисли тя,или какво ще си помислят другите.Исках я.Не исках да се бавя,нито да съм далеч от нея.
Целунах я,след което се обърнах.
-Искаш ли да отидем у нас? - предложих `и,а тя кимна. - Но първо трябва да затворя баскетболния салон. - обесних и двамата тръгнахме навъртре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Баскетболното игрище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболното игрище   Баскетболното игрище - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 1:07 am

Беки реши да си тръгне и го направи доста демонстранивно.
-Стой! - казах `и,а тя спря.Обърна се към мен и ме погледна ядосано. - Кажи ми какво да направя за да ми простиш. - започнах аз,а тя извъртя очите си.
Не знаех какво да направя.Затова започнах да мисля.
-Нега сега да осъществим тази среща,нека сега отидем някъде и да прекараме един ден заедно,а когато този ден свърши,вече ще може да си отидеш,но няма да те пусна,ако не ми дадеш поне още един шанс. - излязохме от салона.Видяхме Нейтън и Хейли,които влизаха вътре.
Те ни изгледаха,а аз казах на Хейли,че ще се разхождам с Беки.Застанах на улицата,гледайки в очите на Беки.
-Е,къде отиваме? - попитах я и повдигнах едната си вежда.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Баскетболното игрище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболното игрище   Баскетболното игрище - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 1:18 am

Той ми предложи да осъществим срещата която изпуснахме.Излязохме от салона и срещнахме Нейтън и Хейли, които се бяха запътили към салона минах покрай тях с наведена глава без да пророня и дума.Вон застана пред мен и се вгледа в очите ми след което ме попита каде ще ходим.
-......Ам може да отидем у нас или да се разходим по плажа и да отидем у нас после.-о боже до преди секунда му бях бясна а сега го канех у нас,но когато казах да ходим у нас на лицето ми се появи лека палава усмивка.
-В главата ми се въртяха 3 въпроса ''Защо му признах какво чувствам към него?'',''Ако отидем у нас какво може да се случи'' и ''Дали той има чувства към мен?'' докато чаках неговият отговор.
Върнете се в началото Go down
Sophia Summer

Sophia Summer


Брой мнения : 320
Join date : 16.04.2011
Име на героя : София Самър
Години на героя : 33

Баскетболното игрище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболното игрище   Баскетболното игрище - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 1:29 am

Запътихме се към салона, за да може Нейтън да заключи.Покрай нас минаха Вон и Беки които вероятно излизаха някъде.Нейтън бръкна в джоба си и извади ключа и заключи огромната врата.
Ключовете за вкъщи останаха в мен, а незнаех дали Вон си е взел неговите.
-Нейтън, отивам да догоня Вон и Беки, за да ми дам ключовете еи сега идвам! - казах му и се затичах по улицата.Погледнах зад ъгъла и ги видя, но гледката ме смая.Той я беше хванал през рамо, извиках му и хвърлих ключовете си.Бързо се върнах при Нейтън и заедно тръгнахме към тях..

ПП: пиши у вас ;дд
Върнете се в началото Go down
http://www.diary-rpg.forum-free.org/
????
Гост




Баскетболното игрище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболното игрище   Баскетболното игрище - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 1:34 am

-Добре...знам едно интересно място,където може да отидем.Но първо трябва да се преоблека,ще те взема от вас след половин час. - казах `и,а тя ме погледна невярващо. - Този път не те лъжа. - уверих я и я прегърнах.
Този път нямаше да се изложа,щях да я заведа на онова място и щяхме да си прекараме много добре.Двамата се разделихме,а аз тръгнах към нас.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Баскетболното игрище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболното игрище   Баскетболното игрище - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 1:41 am

-Ха той ми каза че ще ме вземе след половин час,а аз го изгледах подозрително,но той ми обеща да се видим този път и че не ме лъже.
-Добре и отново ще те чакам-изсмях се и се обърнах в другата посока и тръгнах към нас с вече започналите въпроси какво да си облеча,как да се на гримирам (не обичах да се гримирвам, харесвах повече естествената красота).
-Чао до после.- обърнах се за секунда и продължих с моята палава усмивка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Баскетболното игрище - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболното игрище   Баскетболното игрище - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Баскетболното игрище
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Спортната база-
Идете на: