Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Пристанището - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Пристанището - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Пристанището - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Пристанището - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Пристанището - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Пристанището - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Пристанището - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Пристанището - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Пристанището - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Пристанището - Page 2 Vote_lcapПристанището - Page 2 Voting_barПристанището - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Пристанището - Page 2 Vote_lcapПристанището - Page 2 Voting_barПристанището - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Пристанището - Page 2 Vote_lcapПристанището - Page 2 Voting_barПристанището - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Пристанището - Page 2 Vote_lcapПристанището - Page 2 Voting_barПристанището - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Пристанището - Page 2 Vote_lcapПристанището - Page 2 Voting_barПристанището - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Пристанището - Page 2 Vote_lcapПристанището - Page 2 Voting_barПристанището - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Пристанището - Page 2 Vote_lcapПристанището - Page 2 Voting_barПристанището - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Пристанището - Page 2 Vote_lcapПристанището - Page 2 Voting_barПристанището - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Пристанището - Page 2 Vote_lcapПристанището - Page 2 Voting_barПристанището - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Пристанището - Page 2 Vote_lcapПристанището - Page 2 Voting_barПристанището - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Пристанището - Page 2 3634557V Пристанището - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Пристанището - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Пристанището

Go down 
+3
Дияна МакКуин
Александър Девънпорт
Никол Дж. Стюарт
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 8:18 am

Измъкнах се от бара веднага след като проведох разговора с брат ми.
Преди беше загазил нормално. Не повече от всяко наркоманче-наркотици, алкохол...но вече се бе забъркал и с педофилия!
Не можеше да потъне още повече нали?
Е, той го направи! Реши да изнасили малолетна. Писна ми да поправям кашите на този тъпак!
Дори когато му звъннах беше надрусан. Разказваше ми за Пърси Джаксън, който се разхожда по тавана му.
Тръгнах още тресяща се от нерви по тъмните улици. Бях прекалено ядосана, за да ме е страх от тъмното.
От много време не бях ходила към пристанището, а то ми навяваше хубави спомени. Когато още Тейлър бе на четиринадесет и бе още само на цигари мама ни водеше тук. Гледахме водата безмълвни. Имахме толкова силна връзка един с друг, че дори не ни се налагаше да говорим.
А сега дори не съм говорила с мама от два месеца. Нямам нужда. Що за човек би казал, че няма нужда да говори с майка си?
Тейлър е виновен за всичко. Тя бе права казвайки ни със Сам да не се доближаваме до него за наше добо, но ние не й вярвахме.
Защо децата никога не разбират, че майките им мислят само доброто?
Пристанището бе прекалено оживено за тази част на вечерта.
Навсякъде сетеха малки лампички, а под тяхните светлини се разхождаха двойки и семейства.
Май бях единствената свободно плаваща...
Огледах се за компания. Не се притеснявах, че можех да попадна на някой тъпак по това тъмно време...В далечината видях някакво момче и лекомислено се отправих към него.
-Здравей.-поздрави ме то
Леко се стреснах...Та той дори не се бе обърнал, а разбра, че съм зад него.
-Искаш ли компания?-попитах и седнах до момчето
Върнете се в началото Go down
Александър Девънпорт

Александър Девънпорт


Брой мнения : 39
Join date : 25.04.2011
Име на героя : Александър Девънпорт

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 9:14 am

- Винаги- усмихнато отвърнах на женския глас зад себе си и се завъртях, за да мога да я погледна жената, на която принадлежеше. А тя се оказа убийствено красива блондинка с невероятни карамелени очи. Бих се хванал на бас, че определено ще я бива за хинотизатор. Разтърсих леко глава, за да прогоня абсурдната мисъл и и подадох дланта си, с цел да и помогна да седне до мен. Компанията и щеше да ми бъде повече от приятна.
- Цигара.- подадох кутията към нея щом я попитах. Всъщност може би бе по-възпитано първо да се запознаем, но не всеки желаеше запознанство. Както понякога и аз, просто се нуждаех от някого, с когото да изпушим по цигара или да изпием кафе без да знаем имената си или нещо подобно. Усмихнах се и прокарах палец по долната си устна следейки контурите и, но миг по-късно отново върнах очи към жената до мен.
- Какво те води насам, любов?- не се стърпях и я попитах. Въпреки че съществуваше шансът да не ми отговори, се почувствах едва ли не длъжен да я попитам. А и ми се искаше да завържа разговор с прелестната госпожица притежаваща омагьосващи очи. Но още бе рано да и споделям, че бях подвластен на силата и.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyВто Май 17, 2011 4:46 am

-Не, благодаря...-отговорих с леко закъснение пускайки погнусен поглед към кутията с цигари
Винаги съм се старала да не се поддавам на поканите за цигари, защото те бяха еднопосочен билет за бързия влак към Тейлър Бангшотоландия.
Момчето бе изключително симпатично и галантно. Беше от онзи тип хора, които те омагьосваха с начина, по който произнасяха думите, със всяко свое внимателно движение.
Пък и да не говорим колко обичах да ме наричат "миличка, съкровище, любов" и все такива.

-Просто се мотая...Главата ми ще експлоадира от глупости...-продължих-А ти? Събота е. Няма ли на кой купон да дивееш?
Аз не си падах по купоните-момичета, които се правят на пияни и надрусани само и само, за да ги забележат, силна музика, от която ушите ми кървят по-късно, разни хора се бутат, непознати, пъпчиви зубари, придобили голямо самочувствие заради неизвестно количество погълнат калпав алкохол, които се пробват да те "забият"...не, не, това не бях аз...
Върнете се в началото Go down
Александър Девънпорт

Александър Девънпорт


Брой мнения : 39
Join date : 25.04.2011
Име на героя : Александър Девънпорт

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyСря Май 18, 2011 7:46 am

След като отказа цигарата ми просто повдигнах рамене и предпазливо я отместих. Забелязох погледа й и затова започнах да се старая да не издишвам срещу нея. Явно цигарите не бяха част от предпочитанията й, както се бе случило при мен, затова нямаше смисъл да бъда настъпателен, нали? Или пък невъзпитан, докато я одимявах. Поклатих глава и се усмихнах, докато я наблюдавах.
- Мисля, че с купоните приключихме- обясних и простичко и си дръпнах от цигарата. Караше ме да се успокоя, тъй като се бях замислил да безумните тълпи пияни хора, които в момента ме изнервяха. Или бях станал прекалено претенциозен или прекалено изолиран. Определено беше първото, тъй като обичах да съм сред хората... или просто да съм с някой. Както в момента с прелестната блондинка до мен.
Дръпнах за последен път и загасих цигарата си в асфалта преди да я захвърля в близкия кош. Усмихнах се и прошепнах заговорнически на събеседничката си.
- Обещавам, че повече няма да пуша.- бях сериозен, тъй като не желаех да я притеснявам. Компанията и ми беше прекалено приятна, за да се лиша от нея.
- Ще ми кажеш ли името си, любов, или предпочиташ да те наричам така, както пожелая?- зададох весело въпроса си преди да и намигна.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 6:19 am

Усетих как по бузите ми бавно се разтила руменина. Радвах се че бе толкова тъмно, защото щеше да е изключително глупаво и смешно непознатия да ме види как се изчервявам като домат. Нямах нищо напротив да ме нарича "любов", но ще е много просташко и леко от моя страна да му позволя да продължи да ме нарича така.
Все пак аз бях дама и не биваше да се предлагам така лесно на непознати.
В главата ми отново изникна Тейлър. Така ни и наричаха-млад господин-Сам, изтънчена дама-аз и мангал /той и външно се различаваше от нас-мургав, с гъста, къдрева, гарваново черна коса/
Да не бида се влюбвах в този тъпак? Не спирам да мисля за него. Какво бях направила? А горката Ренесме...що за грях бе извършила, че бог я бе наказал да се влачи след този наркоман!?
Разтърсих глава отървавайки се от тази мисъл.
-Аз съм Дияна-представих се все още с глупавата усмивка на лицето си и подадох ръка към момчето
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 10:27 pm

Когато ме обземаха мелодраматични настроения винаги идвах тук.По някакъв странен начин мирисът на солената морска вода и плаващите лодки ме разведряваха.
Загледах се в неравната повърхност на алеята и се замислих.Подритнах едно малко камъче и продължих да вървя по тясната алея покрай вече по-големите кораби.
Извадих кутията с цигарите и забърках в джобовете си да намеря запалката.
- Страхотно.-джобовете ми се бяха оказали празни.
Огледах се наоколо и видях едно тъмнокосо момиче в гръб.Приближих се към нея и попитах:
- Хей..имаш ли огънче?
Върнете се в началото Go down
Алисия
Study right!?
Study right!?
Алисия


Брой мнения : 33
Join date : 25.07.2011
Име на героя : Алисия

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 11:26 pm

Али беше от едва два дена в града. Реши да поразгледа града като първо тръгна към пристанището. Обичаше да седи на такива места и да се взира във водата с цел да открие някое алко морско създание. Седеше с кръстосани ръце и гледаше водата, а на рамото бе малката чантичка, която безесложена през него висейки до кръста и. Бялата рокля се мяткаше от вятъра, а Али просто гледаше на пред корабит, които се отдалечаваха или сега престигаха. След малко усети чувдо присъствие зад себе си. Мъжки глас я попита дали има огънче, а тя се обърна като започна да отшарч малката чантичка без да показва лицето си и без да вижда мъвът. Естесвено Али пушеше доста активно и нямаше начин да не намери запалка. Извади я и затвори чантичката. Шдигна погледа си към мъжът като го огледа от долу и накрая погледа спря на изражението му. Усмихна се при външния му вид и протегна напред ръка.
- Заповядай!- каза все така усмихната и след малко момчето допра ръката си в нейната и взе запалката. Отдръпна се малко назад и отново погледа и зашари покрай тях.
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 11:36 pm

След като извади запалката момичето повдигна поглед и ми я подаде.Определено не очаквах да е толкова красива,но не го показах по никакъв начин.
- Аз съм Чейс-представих се и подадох ръка.
Огледах се наоколо. Като се имаше предвид жаркото слънце не беше ни най-малко учудващо,че алеята бе пуста.Погледът ми се спря на една пейка съвсем близо до нас.
Посочих я на момичето с поглед подканяйки я да дойде и тръгнах на там.
Седнах и отново се обърнах към нея.
- Е нова ли си в града?Преди не съм те виждал.-опитвах се да бъда колкото се може по мил въпреки същността ми.
Върнете се в началото Go down
Алисия
Study right!?
Study right!?
Алисия


Брой мнения : 33
Join date : 25.07.2011
Име на героя : Алисия

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyПон Юли 25, 2011 11:48 pm

Али последва момчето и внимателно седна като взе запалката, която почти щеше да падне от джоба, в който преди малко беше пъхнал запалката може би спонтанно. Отново отвори чантата си и прибра вътре запалката и го погледна облягайки се назад.
- Да от вчера съм тук!- каза и извърна поглед към водата гледайки момчео, което мина. Може би бе едиснтвения на пристанището освен тях двамата. Сложи ръцете си на пейката и се надигна като загледа в една точка. Времето бе доста топло. Добре, че беше ветрцът, който от време на време подухваше и разрошваше косата и. Ако не бе той едва ли щеше да се седи под това слънце на тези градуси.
След малко тя се усети, че не бе казала името си. Засмя се тихо и го погледна в очите като започна да се взира в тях сщкаш търсеше нещо.
- Алисия!- каза името си и се усмихна. Гледаше го сякаш не бе виждала такъв цвчт очи, но това не бе така. Брат и имаше подобни. Леко разтърси глава и слови ръцете си зяпайки гривната му.
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 12:03 am

Определено не беше лесно да завържеш разговор с нея,но това още повече ме караше да искам да го направя.Подсмихнах се,ако това беше стратегия..то беше добра.
Момичето се загледа в очите ми,а аз разсеяно извърнах поглед.
- Алисия..хъмм-извърнах се за да овладея гримасата си.Просто не беше първата с това име,която познавах.Спомените нахлуха в главата ми,дори и тези,които със всички сили се бях опитал да забравя.Надявах се,че не е забелязала промяната на настроенията ми.
- Защо дойде тук?-не исках въпросът ми да прозвучи толкова грубо,но сякаш пред очите ми бе онази Алисия..от миналото."Не не..това не беше тя..просто името й беше същото..какво толкова" опитвах се да се успокоя.
Върнете се в началото Go down
Алисия
Study right!?
Study right!?
Алисия


Брой мнения : 33
Join date : 25.07.2011
Име на героя : Алисия

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 1:47 am

Али отново се облегна зяпайки фонтана пред тях. Изглеждаше странно за Али, защото винаги се чудеше ак се правят тези млаки детйли толкова невероятни. Намести очилата си, които придържаха косата и да не падне и отново погледа и се намети на лицето и. Всъщност Али нямаше огромно желание да бъде тук, но не тказа на сделкта за работата си като барман. Това и харесше не защото по цял ден налива някакъв алкохол, а защото еше сигуна, че там се намират нови хора, н все още нямаше такива порадипричината, че първия и ден не е минал. Щеше да започне разбота след около три дена и може би нямаше да е толкова свободна зареди бара.
- Предложиха ми доста добра сделка свързана с работата ми. Малка съм, но ме приеха успешно!- каза и се сети за мисалта, че все още е семнадесет годишна студентка. Усмихна се и реши д не казва, че ще е барман, защото рядко хората намираха това за нормално.
- А теб какво те води тук?- попита и осъзна, че не говори много. Започна да играе с ръстена си чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 8:38 pm

Отърсих се напълно от мислите за Алисия Уулф и се върнах към настоящето.Беше толкова глупаво..можеше да направя погрешни впечатления.
- А теб какво те води тук?-попита Али
- Ами роден съм в Чикаго,но преди много години се преместих тук.Всъщност цялото ми семейство се пренесе и нямах избор.-подсмихнах се.
- Е може ли такава красавица да се мотае сама из пристанището?-започнах с клишетата,но не ме интересуваше.
Изхвърлих фаса и запалих нова цигара.Дръпнах си и се загледах в извиващия се дим излизащ през устните ми.
Погледнах я и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Алисия
Study right!?
Study right!?
Алисия


Брой мнения : 33
Join date : 25.07.2011
Име на героя : Алисия

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 9:11 pm

Погледна го след като той иззръси комплимент. Беше свикнала с това попринцип, но да го чува от някакви загубеняци, с които Али никога не бе искала да има някакъв конткакт, а това момче и изглевдаше приятно. Преди момент усети как той си мисли за нещо. Може би помислил Али за някое друго момиче. Е беше чувала за двойници. Само това и хрумна за отговор на мислите си и тях ги заместиха нови. Защо пък да не е сама. Не познаваше никой в града освен най-добрата си приятелка, която в момента беше на фотосесия.
- Всъщност може! Забранено ли е?- усмихна му се и го погледна въпросително като му намигна лекичко.
Не виждаше нещо странно в това да е сама на пристанището. Може би той си мислеше, че има някаква връзка с момче, но в момента не и бе това.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс

Мелиса Джоунс


Брой мнения : 26
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Мелиса Джоунс

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyЧет Дек 08, 2011 6:54 am

Реших, че е време да изляза за малко, беше ми писнало да стоя до телефона и да чакам да ми се обадят за фотосесията. След като се преоблякох излязох от къщата си и се запътих към плажа. Бях облечена с тъмно синя рокля, черно кожено яке и черни обувки на високи токове . Бях нова в града, но го познавах доста добре, защото бях прекарала доста време тук по време на снимките на някой от филмите в които участвах. Надявах се никой да не ме види, обичах феновете си но понякога беше ужасно да не можех да излезеш навън без да те следва тълпа от фенове. Докато се разхождах из пристанището видях някакво момче, усмихнах се и се приближих към него.
- Здравей! - поздравих аз.
Върнете се в началото Go down
http://johaj-academy.0forum.biz/
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyЧет Дек 08, 2011 7:21 am

Осъзна, че наистина беше забравил какъв е климата в града. За разлика от Канада, тук температурата не падаше под 10 градуса, а поддържаше изключително прилични температури. Липсваха онези стойности с минусчетата, които те караха да трепваш още преди да си излязал навън и да ги усетиш наистина. Да, нямаше го приятният пухкав сняг, както и лошият северняк, проникващ през дрехите ти, за да те накара да затрепериш от студ, в момента, в който прекрачиш прага на дома си.
Макар и не чак толкова голям любител на топлото време по Коледа, Виктор си позволи да се върне. Отсъства достатъчно дълго, за да забравят всички за случаите, по които едва едва се размина с обвинение. Прекрасно, нали? Колко лесно забравяха хората, както и Виктор, причисляващ себе си към групата на
хванатите от марс. Не се чувстваше много удобно в този град. Вярно, че отдавна не бе срещал Крисофър, не бе зарибявал братовчедка му, но все пак завръщането му, станало по не особено таен начин, можеше всеки момент да се окаже пълна катастрофа... кой знае?! В ежедневието му, това бяха най- често срещаните изяви. Поне му се бе отдала възможност спокойно да се наслаждава на парите, които получи за онази работа. Нямаше никакво съмнение, че снимката му бе излязла триста пъти до сега по вестниците. Свикна да се гледа честичко там по време на празниците.
Потънал в задълбочените си размисли, Виктор Кревйър крачеше бавно по пристанището, превръщайки нощната си разходка във феерия от спомени, желания и мечти. Най- вече си умираше да срине за пореден път репутацията на Кристофър, така де, като негов полу брат, беше длъжен да се грижи от време на време за неуспехите му.
Носеше избелели, протрити дънки, които обичаше изключително много и красяха гардероба му вече трета година, тениската бе доста раздърпана и го караше да изглежда повече като някой тийнейджър, въпроки своите 29 годинки. Ах, златна възраст и това си е. Сините му очи се загледаха в наближаващата женска фигура, ако не женска то определено беше доста елегантна, но когато приближи се увери напълно в предположението си, че наистина беше жена, дори му беше позната от някъде. Да, този квартал приютяваше доста известни личности, та чак не се изненадваше вече. Спря се в момента, в който чу поздрава й, което беше мъничко след нея. Завъртя се на пръсти и се върна две крачки назад.
-Ау, бих поискал автограф, ако ти се намира химикалка!.- пошегува се Вик.

off:малко го сбих, извинявай
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс

Мелиса Джоунс


Брой мнения : 26
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Мелиса Джоунс

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyЧет Дек 08, 2011 8:18 am

Момчето изглеждаше доста приятно и мило, явно бе поредният тийнейджър, които нямаше какво да прави и затова се разхождаше из пристанището по това време, не можех да го виня. Тук определено можеше да е доста скучно, дори и за мен беше така, понякога нa човек му ставаше скучно но, винаги можеше да намери какво да прави. Засмях се и погледнах към момчето .
- Съжалявам, но в момента нямам химикалка. - усмихнах се. Толкова пъти се бях измъквала с тази безобидна лъжа, всъщност винаги имах по една химикалка в чантата си, но разбира се, нямаше нужда той да знае за това.
- Аз съм Мелиса... - подадох ръка и отново се усмихнах . Това момче ми беше познато от някъде, но не можех да си спомня от къде , може би съм го виждала по телевизията или по списанията в този град повечето хора бяха известни личности, сигурно и той беше такъв.
Върнете се в началото Go down
http://johaj-academy.0forum.biz/
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyЧет Дек 08, 2011 7:17 pm

- В действителност, не бих Ви и искал.- вметна Виктор и прокара пръсти през леко прошарената си коса.
Дам, трябваше да направи нещо по въпроса преди да побелее целият. Мамка му, годините! Защо бяха толкова несправедливи с него и искаха да унищожат външния му вид толкова бързо. Беше си направо грях да погубят всичкият този сексапил, който притежаваше. Сините му очи, онези същите, които гледаха и от старите броеве на вестниците, а по- точно от криминалните страници. Често, ама прекалено често се появяваше като заподозрян, но вече поне не се чудеше защо все той. Стигна до извода, че това се дължеше на първоначалната му слава. Сидийките просто си умираха да го привикват на своя територия. Имаше някакъв магнетизъм, които сигурно ги възбуждаше и не можеха да му откажат.
- Надраснах възрастта, в която да тичкам след русокоси мацки, за да си прося подпис върху смачкано листче.- засмя се Вик, но все пак подаде ръката й, стисвайки я съвсем лекичко, предполагаше, че няма да е нещо учудващо, ако й причини болка при силно стисване. Предпочете в случая да не демонстрира мощта на мускулната си маса, която бе толкова изкушаващо изглеждаща под тази тениска, че... ау, иде ми да го изям, но преди да съм се отвяла в мисли по него, ще се върна на въапросната случка. Виктор Кревйър отвори уста, за да се представи, но почти веднага я затвори отново. Как трябваше, по дяволите да се представи, за да не предизвика бурна реакция от типа "Боже мой, ти си престъпник!".- Виктор Кревйър.- изстреля още преди да бе доизмислил плана си за представяне, уви, нашият герой се оказа много по- импулсивен, отколкото трябваше да е всъщност.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Джоунс

Мелиса Джоунс


Брой мнения : 26
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Мелиса Джоунс

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 1:46 am

Поведението му не ми допадаше. Виктор Кревйър името му ми беше познато. Тогава си спомних какво бяха писали във вестниците, той беше престъпник. Притесних се, но се стараех да не си проличи по лицето или в погледна ми .
- Ти си престъпник!- говорех съвсем спокойно. Нямах намерение да му показвам, че се страхувам от него. Какво толкова можеше да ми направи? Едва ли би ме убил, само защото се правя на смела .
- Защо го правиш?- въпросът ми се изплъзна, дори не бях помислила за реакцията му . Не всеки ден срещах престъпници, беше ми интересно защо правят всичко това.
Върнете се в началото Go down
http://johaj-academy.0forum.biz/
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 EmptyПет Дек 09, 2011 7:43 pm

Не е като да му беше за първи път да получава подобни въпроси. Имаше точен отговор на всеки един от тях, гласящ едно и също, но звучащ по различни начини. Ето, на пример, можеше да се обясни с тежкото си детство, ккто би направил престъпник от филмите, които той режисираше. Или пък да се направи на Робин Худ и да оповести, че го прави в името на всеобщото благо и с откраднатите пари храни малко муладчета на север. Така де, схващате иронията в обърканото ми обяснение. Моят Виктор беше достатъчно изобретателен и умен, за да измисли нещо съвсем на момента и то да не бъде далеч от истината.
Изобретателността му може би бе виновна за издигането му до тук и липсата на баща, но поне майката на Кристофър никога не бе отказала да приюти разбитото му същество, когато то определено беше разбито. Каква добра женица само, да се грижи толкова добре за чуждо дете и то детето на любовницата на мъжа си. Това му се струваше само и единствено като приказка, но не беше и поне на това можеше да се радва, ако не на друго. Съдбата не го бе лишила от всичко, всъщност не го лишаваше от почти нищо- Вик притежаваше всичко, което поиска.
Забеляза онези прикрити пламъчета на страх в погледа на Мелиса. Но за разлика от друг път, този път имаше нещо изключително красиво в очите на (не)жертвата му. Харесваше цвета на очите й, имаше нещо невинно в тях, сякаш й поставяха ореола на девица, но тялото й говореше предимно за разврат. Противоречеше си сама по един очарователен начин, който и носеше не малко симпатии от страна на Виктор.
-Защо правя кое? Защо режисирам филми? Защо извършвам престъпления? Мога да ти отговоря на последното.- съобщи спокоен Виктор и направи няколко крачки, с които се озова зад Мелиса, ръцете му се обвиха около раменете й в нещо като прегръдка, макар да не беше много етично, той си го позволи.- Елементарно, мила... плащат ми. Получавам парите, върша работата, не ги получавам- не я върша. Живея от това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пристанището - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пристанището   Пристанището - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пристанището
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Пристанището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Плажа-
Идете на: