Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Бар "Sunset Beach" EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Бар "Sunset Beach" EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Бар "Sunset Beach" EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Бар "Sunset Beach" Vote_lcapБар "Sunset Beach" Voting_barБар "Sunset Beach" Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Бар "Sunset Beach" Vote_lcapБар "Sunset Beach" Voting_barБар "Sunset Beach" Vote_rcap 
Renesmee (996)
Бар "Sunset Beach" Vote_lcapБар "Sunset Beach" Voting_barБар "Sunset Beach" Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Бар "Sunset Beach" Vote_lcapБар "Sunset Beach" Voting_barБар "Sunset Beach" Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Бар "Sunset Beach" Vote_lcapБар "Sunset Beach" Voting_barБар "Sunset Beach" Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Бар "Sunset Beach" Vote_lcapБар "Sunset Beach" Voting_barБар "Sunset Beach" Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Бар "Sunset Beach" Vote_lcapБар "Sunset Beach" Voting_barБар "Sunset Beach" Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Бар "Sunset Beach" Vote_lcapБар "Sunset Beach" Voting_barБар "Sunset Beach" Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Бар "Sunset Beach" Vote_lcapБар "Sunset Beach" Voting_barБар "Sunset Beach" Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Бар "Sunset Beach" Vote_lcapБар "Sunset Beach" Voting_barБар "Sunset Beach" Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Бар "Sunset Beach" 3634557V Бар "Sunset Beach" Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Бар "Sunset Beach" Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Бар "Sunset Beach"

Go down 
+2
Neolis Mentions
Никол Дж. Стюарт
6 posters
АвторСъобщение
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Апр 14, 2011 7:28 am

Бар "Sunset Beach" Beach-bar-phuket

Бар "Sunset Beach" бе популярен бар по крайбрежието на Холивуд, който често можеше да се види пълен. Известен беше с невероятните и разнообразни коктейли, които се приготвяха от професионалисти. Вечер барът се превръщаше в най-шумната дискотека на брега на океана.
Върнете се в началото Go down
Neolis Mentions
Study right!?
Study right!?
Neolis Mentions


Брой мнения : 52
Join date : 17.05.2011
Име на героя : Неолис Меншънс

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 12:01 am

Слънчевите лъчи озаряваха златистите коси на Неолис, докато той бавно крачеше по плажа. Едва сега разбираше какво толкова му харесват младите на тази приказна обстановка. Чуруликащите деца обикаляха покрай майките си, все недоволни за нещо, но в същото време така сладки. Тинейджъри се разхождаха, хванати за ръка, гледайки се влюбено.
Всичко изглеждаше толкова красиво и спокойно, на фона на морския бриз. Караше го да се чувства свободен и лишен от всякакви натоварващи мисли. Точно онова което търсеше, точно онова, за което се бе преместил тук.
- Една цитронада, моля.
Усмивката му посрещна веселия поглед на младата и сексапилна барманка, а ръцете му й подадоха банкнота.
Неолис все охлаждащата напитка в ръце и се облегна върху един от удобните столове, с изглед към блъскащите си лудо, вълни.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 36

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 12:15 am

Облякох си банския и една рокля отгоре,взех си всичко необходимо и тръгнах към плажа..Наистина имах нужда от малко осамотение..Трябваше да премисля всичко..Качих се в колата си и за 15 минути вече бях там..Паркирах я на паркинга и отидох на бара..Седнах на един удобен стол и си поръчах си един Брейзер лимон...Свалих очилата си..Загледах се към морето..Наистина беше много красиво..Бях забравила за "скромния" си живот като звезда заради проблемите с сестра ми и онзи наркоман..Как можах да го пусна в къщата си..Мислех,че е време да се променя,но единственото,което можех да променя у себе си бе външния вид..Другото бе невъзможно..
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 12:22 am

Вървях по топлия пясък и се радвах на топлия вятър,които ме лъхаше.Наведох се и свалих обувките си,а след това потопих само стъпалата си в хладната морска вода.
След известно време,реших,че вече е време да си тръгва,но не ми се прибираше
вкъщи при крясъците,виковете и истериите на почти целия род,който се беше събрал в дома ми.
Огледах плажната ивица и видях съвсем наблизо един бар,които като по чудо не бях посещавала преди.Имаше много посетители,но за късмет точно пред мен се освободи едно място.Седнах и си поръчах едно мартини,може би не беше най-добрия избор,Но не бях в настроение за друго.
Върнете се в началото Go down
Neolis Mentions
Study right!?
Study right!?
Neolis Mentions


Брой мнения : 52
Join date : 17.05.2011
Име на героя : Неолис Меншънс

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 12:34 am

Тиха въздишка се откъсна от устните на Неолис и той отвори очи. Известно време не съзнаваше как се бе унесъл, макар шума, който се вдигаше покрай него.
Вдигна ръце, разтягайки се, като след дълбока дрямка.
Чашата му вече беше празна, затова стана и отиде до бара, за да си поръча още нещо. За жалост, докато се връщаше към масата си, я завари вече заета.
Млада, руса красавица бе заела мястото му, наслаждавайки се също като него на пейзажа. "Така няма да стане", помисли си той и тръгна с усмивка към нея. Всичко би било идеално и по план, освен ако не се бе спънал в един от столовете на съседната маса.
- По дяволите.
Каза той ядосан и едва задържа вече полупразната чаша в ръцете си. Погледа му обаче бе привлечен от залятите крака на сядащата брюнетка.
- Невероятно.
Процеди през зъби той и побърза да подаде салфетка на момичето, докато все още гледаше русокоската, заела тъй спокойно мястото му.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 36

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 12:52 am

Седях и се наслаждавах на морето..Докъто един младеж не изсипа питието си върху мен...
-Мамка му..какво ти става?-изправих се набързо..и го погледнах...Роклята ми беше съсипана..Той ми подаде салфетка..Взех я и се поизбърсах..Няма да вървя мокра..Имах късмет,че отдолу бях с бански...Свалих роклята си и отново се обърнах към него..
Погледнах блондинката към която се бе насочил..
-ЗНам,че е секси,но моля те бъди по-внимателен следващия път..нали?
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 2:21 am

Чух как някакво ядосано момиче вика..
-Мамка му..какво ти става?
Е като всяка жена ме глождеше любопитството и не можех да не се обърна да видя какво става.
Едно момче беше изсипало питието си върху непознатата и се беше запътил към мен..
-ЗНам,че е секси,но моля те бъди по-внимателен следващия път..нали?
Засмях се..
-Тъй като това прозвуча като комплимент,благодаря ти-казах
Извадих от плажната си чанта хавлията и я подадох на момичето..
-Заповядай,може би е по-добра идея от салфетки..
Върнете се в началото Go down
Neolis Mentions
Study right!?
Study right!?
Neolis Mentions


Брой мнения : 52
Join date : 17.05.2011
Име на героя : Неолис Меншънс

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 2:26 am

Неолис се чувстваше като пълен олигофрен. Да не говорим, че това клише можеше да се случи само на пълен идиот, какъвто си мислеше, че не е, но явно самият той не се познаваше достатъчно добре.
- А..какво?
Попита той леко флегматично, но побърза да заеме отбранителна поза, махайки с ръце.
- Не е това, което си мислиш.
Може би бе права, но ако ставаше въпрос, самата тя изглеждаше секси, така че не можеше да бъде сигурна къде точно е гледал.
Какви ги мислеше, явно младежа съвсем се бе побъркал, сякаш вчера не се запозна е с едно достатъчно сексапилно момиче, изглежда понякога наистина умееше да си създава сапунки.
- Извинявай, но и без това така си по-добре.
Пошегува се той и се усмихна криво, докато за миг спря поглед върху тялото на непознатото момиче. Побърза да извърне глава и отново загледа масата на която само преди секунди се излежаваше така удобно, но момичето вече я нямаше.
-Заповядай,може би е по-добра идея от салфетки..
Нечий глас привлече вниманието му и той извърна глава, намирайки русокоската на няколко крачки от него.
- Супер, сега можете и двете да ме нападнете.
Не успя да сдържи смеха си и поклати иронично глава.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 36

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 2:41 am

-Добре..няма нищо,всичко е наред-опитах се да запазя самообладание..Момичето,което момчето гледаше се приближи и ми предложи кърпата си..Ох беше толкова мила де да бях и аз като нея,но не е лошо да опитам...
-О не не благодаря и аз имам хавлия..ще остана по бански пък и све пка сме на плаж-усмихнах се чаровно..Оценявах това,което тя правеше,но наистина нямаше нужда..
-Извинявай,но и без това така си по добре-каза той
-О моля те без шеги..но все пак мерси-засмях се..
-Добре нека забравим за станалото и да седнем на някоя маса да испием по едно тримата..М?Какво ще кажете-погледнах г и се надявах да се съгласят и без туй ми беше скучно сама..
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 2:54 am

- Добре нека забравим за станалото и да седнем на някоя маса да изпием по едно тримата..М?Какво ще кажете
- Да добре -съгласих се и ги поведох към една маса,която беше свободна.
Обърнах се към бара и забелязах,че питието ми го няма..
- Страхотно-засмях се
- За мен същото -казах на хубавия сервитьор на близо и му смигнах.
- Казвам се Серина-представих се на другите на масата.
Върнете се в началото Go down
Neolis Mentions
Study right!?
Study right!?
Neolis Mentions


Брой мнения : 52
Join date : 17.05.2011
Име на героя : Неолис Меншънс

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 3:12 am

Поне ако не друго, то подобни инциденти винаги водеха до нещо хубаво, както в случая. Той придърпа стола назад и се облегна, отпускайки най-накрая и без това неуморените си мускули.
- Аз ще искам този път една кола с лед и лимон.
Вярно, че желанието му не бе от най-изисканите, имайки предвид че и двете момичета приличаха на известни личности, но пък бе съвсем обикновен по душа и това не би го притеснило в никакви обстоятелства.
- Приятно ми е, Серина, аз съм Неолис.
Каза той усмихнато и се здрависаха.
Погледа му пробягна по другото момиче, очаквайки и тя да каже името си. В моменти като този винаги се чувстваше неловко, но може би му трябваше време и приятели, за да си изгради нови, по-различни и разкрепостени навици.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 36

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 3:25 am

Те се съгласиха и седнахме на една маса..
-Мм нека бъде уиски,но да има лед-усмихнах се и ги погледнах..
-Оо за малко щях да забравя,аз съм Линдзи..приятно ми е Неолис и Срина-усмихнах се отново..Нови приятели нова Линдзи..за миг се замечтах...
-Вижте нека пропуснем баналните въпросто като:Разкажете ми нещо за себе си..!От къде сте и тн..Нека направим нещо забавно..Взе да ми става скучно..-погледнах ги но те мълчаха..Наистина да седиш в кафето с трима непознати бе голяма скука..Някак си неловко и не обелвахме и дума..
Ей това много мразех на запознанствата..Седим и мълчим като пукели..
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 4:26 am

- Вижте нека пропуснем баналните въпроси като:Разкажете ми нещо за себе си..!От къде сте и т.н..Нека направим нещо забавно..Взе да ми става скучно..-каза Линдзи
- Сякаш взе думите от устата ми-засмях се
- Хъм Ноелис..виждаш ли онази жена на бара?-посочих я с пръст
- Искам да отидеш да се запознаеш с нея...хъм и да я питаш коя марка бельо предпочита-казах и се засмях
Повдигнах вежда предизвикателно..
- Е?
Върнете се в началото Go down
Neolis Mentions
Study right!?
Study right!?
Neolis Mentions


Брой мнения : 52
Join date : 17.05.2011
Име на героя : Неолис Меншънс

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 6:08 am

Всъщност идеята не бе лоша, но и тримата бяхме минали годинките за пакости. Въпреки всичко, точно това може би щеше да направи запознанството им интересно.
- Моля!?
Реакцията му бе напълно нормална, съдейки по характера му. Все пак от малък не си падаше по тези игри, но обичаше да сваля момичета, което си бе в природата му.
- Стига, момичета, това е игра за децата!- оправда се той и поклати отрицателно глава.
За жалост трудно устояваше на умолителните женски погледи и нямаше голям избор.
- Господи, чувствам се като хлапе, но добре!
Изправи се, разкопчавайки горните копчета на бялата си риза. Ако щеше да задава подобни въпроси, то поне трябваше да изглежда подобаващо.
- Извинете, госпожице.-каза той с дрезгав глас и лукава усмивка.- Казвам се Неолис, работя по една....
Само след няколко минути с ухилена физиономия Неолис се върна при момичетата.
- Виктория сирет.
Промърмори той и седна на масата самодоволно стискайки листчето с телефонния и номер.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 36

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 6:23 am

Идеята на Серина не беше лоша..При идеята някакво момиче да го шамароса за един такъв неудобен въпрос..Малко трудно го обедихме,но все пак отиде..
-Леле Серина..опредлено започна да ми харесваш-засмях се..Сякаш в нея виждах себе си...Той отиде при момичето..Наблюдавахме го внимателно..След няколко минутки се върна..
-О и аз предпочитам..Виктория Сикрет..-засмях се..
-Чакай каквоо???!!?И не те шамароса..сигурно е някоя хмм..-за миг спрях..
-Какво ще кажеш да пробваш с онази там?-посочих едно момиче..Тази трябваше вече да го шамароса..
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 6:33 am

- Не ни разочаровай!-казах
- Този път след като ти отговори,освен ако не си отнесеш шамара,
кажи,че и ти харесваш марката и я питай колко струва сутиена й..ъм ще
е интересна реакцията й след като си помисли,че се гей!-с Линдзи се засмяхме
Той не беше съгласен,за това допълних..
- Хайде..после ще е наш ред-казах и се обърнах да смигна на Линдзи,която ми се подсмихна.
Той отново се запъти към бара,а ние го изпратихме с поглед.
Върнете се в началото Go down
Neolis Mentions
Study right!?
Study right!?
Neolis Mentions


Брой мнения : 52
Join date : 17.05.2011
Име на героя : Неолис Меншънс

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 8:05 am

Не ги разбирах тези жени. Защо искаха да изтезавам други, за да задоволя тяхното...зловещо подобие на хумор.
Въпреки всичко реших да опитам и без това първия път имах късмет. Работата беше там, че тази не му вдъхна никакво доверие още в самото начало, показвайки ми брачната си халка, затова и побързах да се откаже.
- Омъжена е..- каза той и седна отчаяно на стола.
Придърпа бутилката кола и отпи направо от шишето, забравяйки за чашата пълна с лед и лимон.
- Защо вие не ми кажете, каква марка бельо предпочитате или направо презервативи.
Неолис меко казано си просеше да му се развикан, но двете момичета и без това го бяха провокирали първи.
ПС: извинете, че пиша толкова сухо и бавно, но имаме гости :Х
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 36

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyЧет Май 19, 2011 8:13 am

Той отида,но веднага се върна..
-Е жалко..добре стига толкова..много сме жестоки-обърнах се към Серина и повдигнах едната си вежда...Усмивката ми бе помръчена от въпроса му..
-Какво те интересува..-погледнах го надмеснно,но веднага преместих погледа си другаде..Не ме биваше в тези неща..Когато някой ме провокираше аз си го връщах..
-Няма да викам ще действам-усмихнах се и излях питието си върху него..Така му се падаше...
-Мисля,че си го върнах за одеве и аз сега..-погледнах Серина подканващо да излее и нейното питие..
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyСъб Май 21, 2011 9:43 am

-Е жалко..добре стига толкова..много сме жестоки
- Сериозно ли?Ха мисля,че можем да бъдем далеч по-гадни,но да не навлизаме в подробности
Завъртях очи като чух въпроса на Неолис..
- Това вече беше леко грубо..-преди да продължа Линдзи каза:
-Няма да викам ще действам..- изля питието си върху него и ме погледна подканяйки ме да направя същото..
- ..хъм аз щях да кажа,че беше точно в наш стил и ми хареса..-намигнах му...
- И все пак какво да се прави?Женската солидарност е ужасна нали?-при тези си думи излях остатъка от напитката си.
- Нашият Дон Жуан..май ще се наложи да се поразсъблече..?!
Върнете се в началото Go down
Neolis Mentions
Study right!?
Study right!?
Neolis Mentions


Брой мнения : 52
Join date : 17.05.2011
Име на героя : Неолис Меншънс

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyПон Май 23, 2011 12:41 pm

Неолис остана с отворена уста и погледна към съсипаните си дрехи. Това не можеше да е истина! Погледа му се спираше ту върху лепкавата течност, ту върху двете симпатични момичета с наистина опасно чувство за хумор или самосъхранение.
- Добре де, можеше само да кажете, че искате да се съблека.
Усмивката зае лицето му и той поклати иронично глава.
Започна бавно да разкопчава копчетата на бялата си риза и я свали, хвърляйки я на съседния стол.
- Наистина щеше да е по-лесно.
С едно движение отстрани и късите си панталони, оставяйки по боксерки.Чувстваше се леко неподготвен за плаж, но вероятно си го бе заслужил.
- Някакви друго гениални идеи или просто ще си кажете, че ме желаете.
Дори и да искаше, не успя да прикрие шегата в думите си и смеха му смекчи или се надяваше да смекчи погледите на двете момичета, особено на тъмнокоската.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 36

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyПон Май 23, 2011 7:36 pm

-Ммм нее..да ти кажем да се съблечеш направо.. е тъпо..-засмях се и погледнах към Серина..
-Мила само ти остана няма ли да свалиш тези дрехи..?-засмях се и я потупах по рамото..След това отново насочих вниманието си към Неолис..Който си мислеше,че нещата свата така лесно..
-Шегите ти не ми действат..ако искаш да ни впечатлиш трябва много да се постараеш..-намигнах му и измвиках сервитьора..
-За мен от същото-усмихнах се чаровно..Определено днес щеше да бъде интересен ден..Много ми е чудно какви ли мерки ще предприеме,за да успее да и впечатли...След минутка осъзнах колко съм строга към момчето,но така му се пада..Намерил с кой да се шегува..
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyВто Май 24, 2011 1:10 am

- Някакви друго гениални идеи или просто ще си кажете, че ме желаете.
- Ха направо ми взе думите от устата..-казах иронично и се засмях
Сервитьора дойде и момичето се поръча нова напитка,а аз поисках една като нейната...
- Мила само ти остана няма ли да свалиш тези дрехи..?-каза Линдзи
- Е щом толкова искаш слънце..-подсмихнах се
Погледнах Неолис в очите.
- Би ли..?-докоснах леко ципа на роклята си.Намигнах на Линдзи и отново се придадох миловиден поглед като се обърнах към момчето.
Върнете се в началото Go down
dani

dani


Брой мнения : 3
Join date : 13.07.2011
Име на героя : Blake Lively
Години на героя : 29

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyСря Юли 13, 2011 5:57 am

Страхотен бар обичам да идвам тук :) ... и много да се забавлявам .. хихи Лудичка съм и това ми е чара .. хахаха :) Blake Lively
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 36

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyСря Юли 13, 2011 6:05 am

ДАНИ НЕ МОЖЕШ ДА ПИШЕШ ПО ТЕМИТЕ КАТО НЕ СИ ОДОБРЕНА СЪЩО ТАКАнЕ ПИШИ В РП МЕСТА В КОИТО НЕ СИ ЖЕЛАНА!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Rose Yuki Shen-Hy

Rose Yuki Shen-Hy


Брой мнения : 49
Join date : 27.07.2011
Име на героя : Роуз Юки Шен-Хай

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: все още липсва
БФФ: БФФ::

Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" EmptyНед Юли 31, 2011 2:21 am

Понякога се случваше да чакам хората. Добре, почти винаги се случваше да чакам хората. Някак си отдавна бях свикнала с идеята, че хората закъсняват. Поне в някои случаи. В повечето аз бях тази, която подранява с повече от необходимото.
В сегашната ситуация бях почти сигурна, че става въпрос за втория вариант. Чаках Дестъни. А когато чаках нея, да, често подранявах, тъй като не можех да бъда сигурна кога ще дойде на време и кога - не. Може би решавах да се подсигуря.
Бар "Sunset beach" бе пълен, както винаги. От една страна, това бе добре, тъй като не биехме на очи. От друга, не ме вълнуваше особено, тъй като обичах този бар. Противно на целия ми характер и впечатлението, което създавах у хората, на мен не ми пречеше да харесвам баровете, като цяло. Вярно, не прекарвах живота си в пиянски нощи и махмурлийски сутрини, както много от хората, които бях срещала, но пък и на мен ми харесваше да се забавлявам. А в този бар на плажа правеха едни от най-страхотните коктейли.
Все още въртях менюто из ръцете си, докато чаках Дестъни. Обикновено беше забавно заедно да избираме кое ново изкушение от алкохол и разни други цветни течности да опитаме този път.
Както винаги, не я чаках дълго след уговорения ни час. Тя идваше навреме и изобщо не беше виновна за факта, че аз бях избрала места до бара доста минути по-рано.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Sunset Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Sunset Beach"   Бар "Sunset Beach" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Sunset Beach"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Beach bar "Sunset"
» Beach Bar "La Playa"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Плажа-
Идете на: