Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Скритата пътека EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Скритата пътека EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Скритата пътека EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Скритата пътека EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Скритата пътека EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Скритата пътека EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Скритата пътека EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Скритата пътека EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Скритата пътека EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Скритата пътека Vote_lcapСкритата пътека Voting_barСкритата пътека Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Скритата пътека Vote_lcapСкритата пътека Voting_barСкритата пътека Vote_rcap 
Renesmee (996)
Скритата пътека Vote_lcapСкритата пътека Voting_barСкритата пътека Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Скритата пътека Vote_lcapСкритата пътека Voting_barСкритата пътека Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Скритата пътека Vote_lcapСкритата пътека Voting_barСкритата пътека Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Скритата пътека Vote_lcapСкритата пътека Voting_barСкритата пътека Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Скритата пътека Vote_lcapСкритата пътека Voting_barСкритата пътека Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Скритата пътека Vote_lcapСкритата пътека Voting_barСкритата пътека Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Скритата пътека Vote_lcapСкритата пътека Voting_barСкритата пътека Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Скритата пътека Vote_lcapСкритата пътека Voting_barСкритата пътека Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Скритата пътека 3634557V Скритата пътека Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Скритата пътека Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Скритата пътека

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyВто Май 17, 2011 4:28 am

Скритата пътека Sgbm37
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Рейнаис
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Джейкъб Рейнаис


Брой мнения : 108
Join date : 03.02.2012
Име на героя : Джейкъб Рейнаис

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Рик Колин
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Рик Колин

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyПет Фев 24, 2012 10:01 pm

Разхождах се сам по пътеката. Времето беше приятно, птичките прехвърчаха наоколо. Спокойствието се просмукваше в мен. На това му казвах почивка. Спрях се на пътеката и седнах от едната и страна, облегнах се на стеблото на едно дърво и се загледадах към небето.
- Карасиво е! - Отбелязах сам на себе си и останах така загледан в облаците.
Върнете се в началото Go down
Cassie
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Cassie


Брой мнения : 81
Join date : 07.04.2011
Име на героя : -

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyПет Фев 24, 2012 10:15 pm

Най-после двучасова почивка! Каси чакаше този момент с такова нетърпение, а мрънкането под мустака в стил "Хитлер" на режисьора изобщо не й помагаше. Липсата на сън и почивка на младата актриса пък подпомогнаха за лошото настроение. И все пак - взе чантата си и тръгна към парка. Тръгна по обичайната пътека, очаквайки да остане насаме с мислите си. Но не... Пред себе си забеляза високо и набито момче - сякаш току що слязло от корица на списание.
- Красиво е! - възкликна момчето, сякаш на себе си.
- Така е! - отговори Скарлет зад гърба му като призрак, след което се засмя.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Рейнаис
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Джейкъб Рейнаис


Брой мнения : 108
Join date : 03.02.2012
Име на героя : Джейкъб Рейнаис

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Рик Колин
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Рик Колин

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyПет Фев 24, 2012 10:47 pm

Някой проговори зад мен и аз се стреснах, не очаквах да има хора тук. Обърнах се и видях момиче, стори ми се позната, може би съм я виждал по телевизията. Сигурно беше актриса.
- Какво правиш тук? - Въпроса ми прозвуча грубо. - Имах предвид, ами
Изправих се.
- Извинявай, не исках да прозвучи така. - Усмихнах се на момичето. - Аз съм Джейкъб, за приятелите просто Джейк.
Протегнах ръка към момичето надявайки се да не съм я обидил много и да се запознае с мен.
Върнете се в началото Go down
Cassie
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Cassie


Брой мнения : 81
Join date : 07.04.2011
Име на героя : -

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyПет Фев 24, 2012 11:02 pm

Скарлет се засмя.
- Стига, нищо не си направил!
Момчето се представи и протегна ръка към нея.
- Джейкъб? - зачуди се, докато докосва ръката му. - Джейкъб Рейнанс? - усмихна се.
- Чувала съм много! - засмя се.
- Аз съм Скарлет. За приятелите Каси.. - намигна му очтиво и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Рейнаис
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Джейкъб Рейнаис


Брой мнения : 108
Join date : 03.02.2012
Име на героя : Джейкъб Рейнаис

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Рик Колин
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Рик Колин

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСъб Фев 25, 2012 12:40 am

- Надявам се не ми се носи лоша слава. - Това не беше въпрос, но се надявах Каси да ми отговори. Надявам се да не ме мисли за някой груб идиот преди още истински да ме е опознала.
Момичето беше наистина красиво, и съм сигурен че съм я виждал в някой филм, но ме беше срам да попитам в кои филми е играла.
Реших да отклоня мислите си от филмите й, вероятно бяха много.
- Не е много хубаво да се разхождаш сама, на такива безлюдни места. Някой маниак може да те нападне. - Осмислих какво казах и побързах да добавя. - Аз не съм маниак!
"Но нали точно това би казал един маниак" - помислих си. "Е явно все пак съм идиот"
Усмихнах се на собствените си мислени разсъждения и погледнах маратонките си.
Върнете се в началото Go down
Cassie
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Cassie


Брой мнения : 81
Join date : 07.04.2011
Име на героя : -

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСъб Фев 25, 2012 3:25 am

- Не, чувала съм само хубави неща! - заяви и се усмихна.
Скарлет се огледа. Беше наистина красиво. Замисли се и осъзна, че помни кога за пръв път бе дошла тук. В главата й бързо нахлуха стари спомени - спомни си как баща й я бе довел тук, когато му се бе разсърдила по неуместна причина. Дойдоха и господин Престън започна да й разказва как се е запознал с майка й, какъв е бил първия му филм и прочее. Усмихна се на мислите си, които скоро бяха прекъснати от гласа на момчето.
- Не, не мисля, че си маниак.. - засмя се. - Всъщност не се страхувам от подобни хора.. - каза с възмущение. - Все пак... и те могат да се поправят... Съжалявам, теорията ми за живота е прекалено сложна дори за най-гениалния учен.. - засмя се.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Рейнаис
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Джейкъб Рейнаис


Брой мнения : 108
Join date : 03.02.2012
Име на героя : Джейкъб Рейнаис

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Рик Колин
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Рик Колин

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСъб Фев 25, 2012 5:42 am

- Е аз не съм учен... Братовчед ми, ми се подиграва, че съм станал модел само защото ако почна да уча ще умра от буквите на страницата. - Засмях се, Рик може и да ми се подиграваше, но аз обичах да чета - понякога.
- Искаш ли да се разходим? - Попитах Скарлет и й се усмихнах. Вятърът задуха малко по силно и разроши сресаната и кестенява коса. Няколко кичура паднаха върху лицето й и закриха очите й.
- Позволи на мен. - Протегнах ръката си и отместих непослушните кичури. Косата и беше мека като коприна. - Извинявай за своеволието.
Протегнах ръка посочвайки пътеката.
- Ще ме удостоите ли с честа, да ме придружите на една разходка сред дървета в този чудесен ден? - Попитах Каси и се засмях, звучах като някой лорд от древна Англия.
Върнете се в началото Go down
Cassie
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Cassie


Брой мнения : 81
Join date : 07.04.2011
Име на героя : -

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСъб Фев 25, 2012 8:10 am

- Разбира се, сеньор! - усмихна се надменно като онези изкуствени дами от средновековното простолюдие и потегли напред с високо вдигната глава.
Умееше да контролира перфектно всеки свой мускул, което й помогна да не се засмее, както би направил всеки нормален човек. Продължи с "надменното" и "гордо" изражение още няколко секунди, след което се отпусна и отново бе 'себе си'..
- Често ли идваш тук? Не съм те виждала, а мога спокойно да кажа, че това е моето място.. - замся се.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Рейнаис
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Джейкъб Рейнаис


Брой мнения : 108
Join date : 03.02.2012
Име на героя : Джейкъб Рейнаис

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Рик Колин
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Рик Колин

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСъб Фев 25, 2012 9:59 am

- За пръв път идвам тук, но съм наистина впечатлен от красотата на това място. Имате вкус принцесо Скарлет. - Опитвах се да бъда забавен с титлите и възпитано държание и май успявах.
Известно време се разхождахме в мълчание. Не познавах момичето и не знаех какво й харесва или какво я впечатлява.
- Извинете че прекъсвам уединението ви, но се чувствам длъжен да ви помоля да се присъедините кум скромната ми особа за едно кафе, след разходката. -Поклоних й се леко и на устните ми се разля усмивка
- И ако държанието ми на лорд ви дразни, моля за извинете само кажете и спирам с преструвките.
Върнете се в началото Go down
Cassie
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Cassie


Брой мнения : 81
Join date : 07.04.2011
Име на героя : -

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСъб Фев 25, 2012 10:34 am

- Ами.. всъщност да - малко ме дразни.. - каза, наблягайки на "малко", за да не го обиди, след което се засмя.
Замисли се над предложението на Джейкъб. Изглеждаше приятен и едва ли щеше да й вземе страха, но обстоятелствата бяха обезнадеждаващи. Погледна часовника си.
- И... съжалявам, но всеки момент трябва да се връщам на снимачната площадка. Знаеш... режисьори в лошо настроение и прочие.. - засмя се.
Сведе поглед, като след секунда отново погледна момчето.
- Но ще се радвам да го отлажим за някой друг път.. ако искаш.. - усмихна се топло.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Рейнаис
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Джейкъб Рейнаис


Брой мнения : 108
Join date : 03.02.2012
Име на героя : Джейкъб Рейнаис

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Рик Колин
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Рик Колин

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСъб Фев 25, 2012 10:53 am

- Друг път - Повторих думите й. - Аз не съм се разправял с режисьори в лошо настроение само с фотографи, но предполагам е същото.
Усмихнах се на Каси, наистина исках да я видя отново. Наистина се надявах това "Друг път" наистина да дойде някога.
- Добре, тогава ще се видим, ако не съм много нахален, ще те помоля да ми дадеш номера си. - Смущението ми се усещаше в думите ми. - И спирам със староанглийските титли. Обещавам!
Усмивката й още не се беше променила, излъчваше топлина и веселие.
- Надявам се поне те разсеях с глупавото си държание.
Върнете се в началото Go down
Cassie
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Cassie


Брой мнения : 81
Join date : 07.04.2011
Име на героя : -

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСъб Фев 25, 2012 10:41 pm

Искрен смях се разля от устните на младата сктриса. Това рядко се виждаше.
- Всъщност - да. Благодаря за което. - усмихна се.
Бръкна в огромнята си чанта и смущено започна да рови в нея. Усмивка изникна на лицето й щом напипа малко хартиено лисче.
- Ето, винаги ги нося със себе си! - засмя се.
Подаде му една малко картонче, на което с големи и завъртяни букви пишеше Скарлет Джо Престън, а по-долу бе записан телефонния й номер. Отстрани в красива рамка в златист цвят бе разположена малка нейна снимка.
- Визитните картички никога не са излишни! - усмихна се суетно и се засмя, задържайки протегнатата си ръка, докато момчето не взе картончето.
- Надявам се да не го разпространиш навсякъде! - засмя се.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Рейнаис
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Джейкъб Рейнаис


Брой мнения : 108
Join date : 03.02.2012
Име на героя : Джейкъб Рейнаис

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Рик Колин
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Рик Колин

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСъб Фев 25, 2012 11:03 pm

- Няма не се притеснявай. - Побързах да успокоя момичето. - Знам от личен опит колко е гадно да то звънят посред нощ подивели фенове. Ще го запазя само за себе си.
Усмихнах се чаровно на Каси, слагайки визитката и в джоба си.
- Добре не искам да закъснееш, ако и режисьорите са като фотографите. - Обърнах се и понечих да си вървя.
- Чао! - Махнах й през рамо, но тогава се сетих. - Почакай, по кое време мога да ти се обадя, не ми се иска да ми се разсърдиш затова че съм те събудил.
Върнете се в началото Go down
Cassie
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Cassie


Брой мнения : 81
Join date : 07.04.2011
Име на героя : -

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСъб Фев 25, 2012 11:09 pm

Момичето се засмя.
- Спокойно, по всяко време. Само не ме карай да излиазм посред нощ.. - усмихна се.
Повдигна ръката си и се загледа в сребърния часовник.
- Е, предполагам, че наистина трябва да тръгвам.. Беше ми приятно! До скоро! - усмихна се.
Закопча полу отворената си чанта и продължи напред с мисълта, че отново ще се наслуша на критиките на претенциозния режисьор..
Върнете се в началото Go down
Florence Carter-Wood

Florence Carter-Wood


Брой мнения : 30
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Florence Carter-Wood

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Мел Матияс, Alexander., Chelsea Dawn Wayne.

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСря Апр 11, 2012 11:18 pm

Излязох с една бутилка уиски от някакъв си магазин и се опитах да не привличам много внимание, за да не се разбере, че дъщерята на Дженифър Ууд е алкохоличка. Всъщност не разбирах защо на майка ми й пукаше за тъпата й репутация.Тръгнах към една пътека в парка, която малко хора знаеха. Вероятно е прекалено стара. Намираше се зад едни храсти. И все пак тук ми харесваше, макар че е малко скучно да си купиш уиски и да си го изпиеш сама. Отворих бутилката и отпих една глътка. Беше силно, но за това го обичах. Тръгнах по-навътре. От време на време отново отпивах от бутилката. Бях се отдалечила достатъчно, за да съм се изпила половината бутилка, но мен не ме хващаше толкова бързо. За това пък си имах и причина да пия по много винаги. Всъщност аз много рядко пия и почти не пуша. Може би само, когато съм в компания, а понякога предпочитах сама да седна просто ей така. Дрогирала съм се само веднъж, но не ми хареса. Просто се хилиш, а когато започнеш, да се оправяш настроението ти се скапва. Пък и просто няма смисъл. Няма начин да избягаш от проблемите. В това време видях позната фигура, а когато приближихме един към друг видях, че това е Деймън. Самодоволната му усмивчица грееше на личицето му. Завъртях очи. Знаех, че във всеки момент ще последва някоя заядлива реплика от негова страна или ще поиска шишето ми, но аз нямам намерение да му го давам.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvatore.

Damon Salvatore.


Брой мнения : 19
Join date : 03.03.2012
Име на героя : Damon Salvatore.

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСря Апр 11, 2012 11:33 pm

Разходка в парка!? Определено звучеше доста банално и неприсъщо за моята невероятно "скромна" особа, но всеки трябваше да има някаква мярка, кога да спре с купоните. А след вчерашното препиване, определено ми трябваше чист въздух за изтрезняване допълнен с изключително скучна разходка. Ако някой от познатите ми ме видеше определено нямаше да повярва на очите си, беше си цяло чудо, че въобще знаех на къде се намира парка, макар, че бях попаднал тук по съвсем случайно, воден от пияния си мозък.
Само след десет минути залитайки из алеите на парка, попаднах на необичайно познато място. Някаква скрита зад храстите пътека, не знаех от къде ми беше толкова позната, но честно казано нямаше и значение.
Една позната фигура, попадна пред погледа ми и дяволитата и самодоволна усмивка веднага зае главно място на лицето ми. И това ако не беше госпожица Ууд, да не се казвам Деймън Салваторе. Честно казано компанията й ми беше доста противна, не можех да си представя как в момента дишахме един въздух, просто не можех да понасям брюнетката, но това ни най - малко не ми попречи да отида до нея, свличайки се на земята до седнало положение, точно срещу нея. Знаех, че моето присъствие й беше точно толкова неприятно, както на мен нейното, а определено не мислех да пропусна възможността да я изкарам извън релсите за пореден път. Това ми беше едно от най - любимите занимания.
- Определено алкохоличката в теб се обажда, ще е жалко ако Дженифър научи за това, нали!? Ако имам късмет, може дори да те прати в клиника за зависими, това определено ще е перфектния подарък за рождения ми ден. - намигнах на момичето, след което най - нахално взех бутилката с алкохол от ръцете й и отпих от съдържанието, след което й я върнах.
Върнете се в началото Go down
Florence Carter-Wood

Florence Carter-Wood


Брой мнения : 30
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Florence Carter-Wood

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Мел Матияс, Alexander., Chelsea Dawn Wayne.

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyСря Апр 11, 2012 11:50 pm

Все пак ми взе бутилката и ми я тикна в ръцете, а аз я сложих зад гърба си, за да не я докопа отново, но той обви ръце около кръста ми, за да ми вземе бутилката, а аз я пуснах на земята и тя се счупи.
-Кой знае каква зараза ще получа, ако пия отново. А сега и трябва да се ваксинирам.-Изгледах го с възможно най-лошият си поглед. Всъщност приличах на ангелче и поради тази причина винаги ми отиваше, когато изгледам някой злобно. Опитах се да го отблъсна, но той беше по-силен и не помръдна, а усмивката му и за момент не се прибра от лицето му. Исках точно в този момент да пукне. Ей така: ПУК! И толкова. Да се свършва по-бързо, но не. Нищо от тези неща, които ми минаха през главата не станаха. Нито пукването, нито това той да се отдалечи.
-Разкарай се от мен, ако обичаш! -Казах аз през зъби и го изгледах накриво. -Не ти ли стига, че заради теб не можах да си изпия уискито. Ти си навсякъде. Аз бягам, а ти си там. Мислих си, че нямата да те открия на това място, но явно съм сгрешила...
Върнете се в началото Go down
Damon Salvatore.

Damon Salvatore.


Брой мнения : 19
Join date : 03.03.2012
Име на героя : Damon Salvatore.

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyЧет Апр 12, 2012 2:27 am

Подигравателен смях се откъсна измежду устните ми, а самодоволната усмивка така и не се смъкна от лицето ми. Продължавах да я гледам все така нагло.
- Не се мръщи "миличка", туко виж ти излязла някоя бръчка. - намигнах й, а след като изслушах думите й се подсмихнах отново, доближавайки лицето си към нейното.
- Хмм аз съм навсякъде...естествено! Може би просто те преследвам!? - не повярвах на собствените си думи, това беше просто невъзможно. Че кой би тръгнал след НЕЯ!? Някаква най - обикновена и пропаднала алкохоличка, която просто не знаеше кога да спре. А също и така знаех за нейния малък опит с наркотиците, което съвсем не беше отблъскващо по принцип, но при нея...
Отдръпнах се повдигайте театрално ръце, сякаш бях някакъв престъпник, който се предаваше пред полицията. Облегнах се назад, като се загледах в блондинката, а отвръщението което се четеше в очите й, беше като коледен подарък за мен, изпълваше ме целия с позитивни емоции.
- Е след като заради тебе алкохолът свърши и очевидно настана скука, особено заради твоята компания, предполагам, че ще е най - добре ако просто си тръгнеш захарче и без това, никога не си ми била симпатична.. - усмихнах се доволно и я погледнах с огромна доза подигравателност и присмех.
Върнете се в началото Go down
Florence Carter-Wood

Florence Carter-Wood


Брой мнения : 30
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Florence Carter-Wood

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Мел Матияс, Alexander., Chelsea Dawn Wayne.

Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека EmptyЧет Апр 12, 2012 4:38 am

Преследвал ме е? Този идиот ме е преследвал?! Мразя го, мразя го, мразя го. Защо винаги трябва да му доставя удоволствие, когато съм ядосана или тъжна? Той прави всичко нарочно само, за да ме ядоса, но аз няма да си тръгна от тук. Поклатих отрицателно глава.
-Нямам намерение да мръдна от тук! Ако някой трябва да се разката, то това си ти. И без това си седял толкова време тук... би трябвало да ти е омръзнало. А и не знам какво точно прави особа като теб тук. -Седнах на земята, като последва още един от намръщените ми погледи. Защо, по дяволите винаги на мен ми се случва това? Винаги човекът, който мразя и най-малко очаквам изниква, докато се разхождам и съм решила, да си оправя настроението. Мисля, че трябва да си купя пистолет за такива случаи. Започнах да го следя с очи как той се върти около мен. Беше смешен. Не знаеше на коя страна да застане и се опитваше да ме накара да ми се завие свят явно...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скритата пътека Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритата пътека   Скритата пътека Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скритата пътека
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дървената пътека
» Мрачната пътека.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Градски парк-
Идете на: