Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Скрития плаж  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Скрития плаж  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Скрития плаж  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Скрития плаж  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Скрития плаж  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Скрития плаж  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Скрития плаж  EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Скрития плаж  EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Скрития плаж  EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Скрития плаж  Vote_lcapСкрития плаж  Voting_barСкрития плаж  Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Скрития плаж  Vote_lcapСкрития плаж  Voting_barСкрития плаж  Vote_rcap 
Renesmee (996)
Скрития плаж  Vote_lcapСкрития плаж  Voting_barСкрития плаж  Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Скрития плаж  Vote_lcapСкрития плаж  Voting_barСкрития плаж  Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Скрития плаж  Vote_lcapСкрития плаж  Voting_barСкрития плаж  Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Скрития плаж  Vote_lcapСкрития плаж  Voting_barСкрития плаж  Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Скрития плаж  Vote_lcapСкрития плаж  Voting_barСкрития плаж  Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Скрития плаж  Vote_lcapСкрития плаж  Voting_barСкрития плаж  Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Скрития плаж  Vote_lcapСкрития плаж  Voting_barСкрития плаж  Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Скрития плаж  Vote_lcapСкрития плаж  Voting_barСкрития плаж  Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Скрития плаж  3634557V Скрития плаж  Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Скрития плаж  Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Скрития плаж

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Май 17, 2011 4:43 am

Място познато предимно от сърфистите и доста рядко издават местонахождението му, точно по тази причина ще е рядкост тук да има повече от 5-има човека. Повечето хора са изумени от красотата на това място, но има и сноби, които не се задържат много тук точно заради липсата на хора и в следователност внимание.
Скрития плаж  Rmxenxxdm
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyПон Фев 06, 2012 8:17 am

Скритият плаж беше едно от любимите ми места, по простата причина, че тук нямаше много хора, което значеше по-малко внимание... Нямаше нищо по-хубаво от това за мен, така че просто се съблякох и влязох във водата да поплувам. След около десет-петнадесет минути плуване, излязох навън и се излегнах на пясъка, позволявайки на слънчевите лъчи да се разхождат по кожата ми. Отпуснах се и оставих воля на емоциите си, но без да им се отдавам напълно. Притворих очите си срещу ярките лъчи и се пресегнах за телефона си. Пуснах си едно от любимите ми парчета и се отпуснах, като забравих за всеки и всичко, поне докато не усетих чуждо присъствие... Беше глупаво, но въпреки това се обърнах и видях човешка фигура да идва на това място... Честно малко се учудих, че на подобно място идват хора. Явно момичето, до колкото можех да видя не беше от онези, които търсят човешкото внимание.
Върнете се в началото Go down
Хейли.
Study right!?
Study right!?
Хейли.


Брой мнения : 16
Join date : 02.12.2011
Име на героя : Хейли

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyПон Фев 06, 2012 8:29 am

Тихо и скрито място.Как ли ми звучи.. може би идеално..
Замислих се аз докато бавно пристъпвах в пясъка и наближавах скритото местенце.
Слънцето грееше,птичките пееха .. а моите мисли отново си минаваха през главата.Все по луди и разбъркани..Един кичур се измъкна от леката опашка и яростно се нахвърли на очите ми.Започнах да мятам ръце пред очите си и сега целия кичур се разпиля.Погледнах яростно и наклоних глава напред и после назад.. и света се завъртя..
И хоп!
Вече си бях на земята.. ъъ.. не точно.. ъ.. върху някой.
Бързичко си намерих свое място и погледнах колкото се може по виновно.
-Съжалявамм .. един кичур беше виновенн ..
Добре.Осъзнах колко тъпо извинение беше ... но си беше такова..
-Така де съжалявам ..
Отново повторих и се усмихнах миличко .Придърпах чантата която не бе успяла да се падне и убие някой.
Отдръпнах се малко.Едва ли щеше да иска де си говори с нападателка .. Съблякох леката тениска и я намотах вътре.
И вече без идеи са загледах .. ъм .. навсякъде.Очите ми шареха напред назад.
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyПон Фев 06, 2012 8:43 am

Лежах си спокойно, когато нещо или по-точно някой падна върху мен. Непознатата се извини, а аз лекичко се надигнах, поглеждайки непознатата се усмихнах и казах:
-Няма проблем... На мен косата също ми е причинявала проблеми, така че... Така де... няма проблеми. Аз съм Джейсън между другото... В случай, че се наложи да ми пратиш картичка "Оздравявай бързо"... - засмях се и погледнах наоколо, като цялата гледка, която се разкриваше пред очите ми, ме впечатли. Усмихнах се на непознатата и казах:
-И ти ли обичаш уединените и почти безлюдни места? Или просто минаваше от тук? - въпроса беше глупав и страшно директен, но когато се осъзнах, вече го бях задал... Връщане назад нямаше... Макар, че непознатата беше привлекателна. Съдех го не по тялото или визията й, просто в начина й на поведение имаше нещо...уникално.
Върнете се в началото Go down
Хейли.
Study right!?
Study right!?
Хейли.


Брой мнения : 16
Join date : 02.12.2011
Име на героя : Хейли

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyПон Фев 06, 2012 9:13 am

-Хейли .. ако решиш да ме съдиш ..
Засмях се.Отворих чантата си и издърпах една кутия цигари.Извадих цигара.Извадих запалка.Хоп.Хоп.Вече държах запалена цигара и издишах от дима.Вече унесена по дима се загледах накъдето ми падне.
-Обичам тихите места.. а ти ?
Попитах го и се обърнах към него и отново издишах.Излегнах се назад и си сложих слънчевите очила понеже наглите слънчеви лъчи ме дразнеха.
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyПон Фев 06, 2012 9:25 am

-Тихите места си имат своя чар и предимства. Можеш да бъдеш себе си без да си по погледите на хиляди хора, които изпитателно следят всяко твое движение и емоция. - засмях се и се обърнах на една страна, така че да мога да виждам момичето. Усмихнах се и попитах:
-Ами твоята версия? Как така попадна на това самотно и уединено място? И най важното - Не се ли страхуваш, че може да съм някой маниак и... Сещаш се... - засмях се и спрях песента, за да мога да чувам какво ми говори непознатата и казах:
-Е, Хейли... Нова ли си в града? Често ли идваш тук? Харесват ли усамотените места? - изстрелях въпросите си един след друг и се засмях. Усмихнах се галантно и след като приключих с въпросите си, погледнах Хейли с детски поглед, изпълнен с невинност. Придърпах чантата си и си облегнах главата на нея.
Върнете се в началото Go down
Хейли.
Study right!?
Study right!?
Хейли.


Брой мнения : 16
Join date : 02.12.2011
Име на героя : Хейли

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 1:24 am

-Амии .. да нова съм ..
Отвърнах аз и се засмях.Да не бе да си личи толкова ?!
-Просто съвпадение.. видях скалите и си личеше ,че няма да има много хора тук..
Добре.. няма много смисъл ,но карай.Важното е ,че аз разбрах какво имам предвид.
-Нали не си маниак ..
Попитах аз съмнително и се засмях отново.Какво ли ми става?!Нищо.. често ми се случва да откача и да се смея без причина.И рядко се смеех с причина.
-И да си не ме интересува много . ..
Отбелязах.И отново издишах от цигарения дим и накрая я загасих в пясъка като започнах да си играя в пясъка и се извъртях че да виждам момчето... а и да си играя в пясъка.
-Обичам тихи места .. през деня.. иначе шумните вечери са ми любими.
Усмихнах се и започнах да драскам сърца и звездички по пясъка.
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 5:20 am

-Не... Не съм маниак и не мисля да ти правя каквото и да е... - засмях се и видях драсканиците на Хейли в пясъка... Определено я биваше за художник. Усмихнах се галантно и й казах:
-Хейли, казвали ли са ти, че си невероятен художник? - попитах аз, гледайки драсканиците й. Това не беше поредният фалшив комплимент, а просто мнение на един напълно впечатлен от изкуството на момичето, човек. Засмях се и казах:
-А опитвала ли си да направиш нещо такова? - попитах аз и станах, заставайки зад нея. Хванах ръката й внимателно и изписах един китайски символ в пръстта.
-Изглежда страхотно, но сигурно не знаеш какво означава... - усмихнах се мистериозно и замълчах за момент. Нямаше да се натрапвам с глупави тези, затова ако Хейли искаше да разбере, щях да й кажа.
-Ако искаш да разбереш какво значи, ще трябва да се постараеш да ме накараш да проговоря. - усмихнах се мистериозно и се загледах във водата.
Върнете се в началото Go down
Хейли.
Study right!?
Study right!?
Хейли.


Брой мнения : 16
Join date : 02.12.2011
Име на героя : Хейли

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 5:35 am

"Художничка?"Аз?Почти не се засмях.А докато се опитвах да си сдържа смеха си докато ме използваха като молив.Загледах се в китайския знак и после погледнах към него.После пак знака и накрая него.
-Как да те накарам да проговориш?
С удоволствие приех предизвикателството.Обичах предизвикателства.Като малка правих много глупости за да разбера какви ли не идиотщини.Е,и сега го правя .. но не включва катерене по дърветата.
-Само кажи и изпълнявам..
Усмивката се появи на лицето ми и погледа ми остана закован в него.
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 5:49 am

-Не е въпроса какво ще ти кажа да направиш, а какво мислиш ти самата. - усмихнах се мистериозно и се изправих. Обърнах се към Хейли и казах:
-Едно отпускащо плуване може да ми развърже езика... Или пък не... - засмях се и бавно, с добре отмерени стъпки, се запътих към мястото, на което вълните къпеха брега. За пореден път се обърнах към Хейли и казах:
-Е, съгласна да се присъединиш за едно плуване... или те е страх от мен? - попитах детски и направих кучешка муцунка... Бавно започнах да влизам във водата и се обърнах към Хейли:
-Знаеш ли, тук е толкова самотно... Няма ли да дойдеш? Не искаш? - попитах изкусително момичето и се потопих във водата... След около секунда две изплувах и отметнах косата от очите си. По цялото ми тяло се стичаше вода и ме караше да се чувствам някак спокоен и отпуснат... Сякаш съм на единственото място, което ме радва.
Върнете се в началото Go down
Хейли.
Study right!?
Study right!?
Хейли.


Брой мнения : 16
Join date : 02.12.2011
Име на героя : Хейли

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 6:01 am

-Къпане .. а?
Подсмихнах се аз и махнах слънчевите очила.Изправих се и погледнах Джейсън.
-Не ме е страх от теб ..
Казах аз твърдо и тръгнах към водата.Погледнах леко съмнително ,но не се поколебах и секунда повече и се метнах във водата.Потопих се и отново се появих на повърхността.Не бе толкова студена колкото си мислех.
-Е,развърза ли ти се езика ?! Или искаш още ?!
Попитах аз и с няколко замаха по повърхността пръските вода захвърчаха по него , а доволната усмивка си стоеше на лицето ми.
-Още или ще ми кажеш ?!
Още един въпрос и се засмях.Е,не ми се чакаше.Още малко вода по него... и се потопих ..
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 6:16 am

-Така...не...е честно! - казах през смях, когато Хейли се потопи във водата. Без да се замислям се гмурнах и се опитах да я настигна, но за жалост не успях. Изплувах на повърхността и започнах да се оглеждам, защото до колкото познавах момичето пред мен - можеше да изскочи някъде отзад и да ме спипа леко неподготвен. Засмях се на мислите си и продължих да се оглеждам за Хейли. Определено почти бях в настроение да си развържа езика, затова просто казах:
-Хейли! Ако си тук - готов съм да говоря... Може би... - засмях се и се продължих да хвърлям глупави погледи наоколо. Беше ме страх, че момичето може да изскочи от някъде и да ме спипа неподготвен. Имах чувството, че е някъде наоколо, но продължих да се оглеждам. Все пак Хейли бе просто момиче... Нямаше какво да ми направи...нали?
Върнете се в началото Go down
Хейли.
Study right!?
Study right!?
Хейли.


Брой мнения : 16
Join date : 02.12.2011
Име на героя : Хейли

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 6:29 am

-Бууууууууууууууууууууууууууууу..
И изскочих пред него.Добре.. не точно пред него.. ами до него..малко близко . ъ.Малко назад.
-Сега говори ..
Нагло погледнах и се засмях.Не знаех ,че момче ще се предаде толкова лесно.
Започнах да се въртя във водата.Само като съм във водата мога да се държа като дете.Тогава ми е весело ... не знаех защо.Но обичах водата.
-Ще ми кажеш ли ..
Попитах аз и започнах миличко да гледам.Не знам защо но ми бе интересно да узная.
Любопитство.
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 6:46 am

-Добре...добре... Печелиш! - засмях се и помолих Хейли да се спре за секунда, защото имах чувството, че ще получа морска болест. Усмихнах се галантно и казах:
-Знакът значеше "Невинна любов". - засмях се и напръсках Хейли с вода. Знаех, че рано или късно тя ще ме накара да проговоря, така че се отпуснах във водата и казах на момичето:
-Колко е часа...? Дори не усетих кога мина толкова много време... - слънцето отдавна беше залязло и сега на небето се ширеха луната и хилядите звезди. Усмихнах се и загледан нагоре, казах:
-Красиво е... - прошепнах тихичко и се обърнах към момичето:
-А ти?... Какво мислиш ти?
Върнете се в началото Go down
Хейли.
Study right!?
Study right!?
Хейли.


Брой мнения : 16
Join date : 02.12.2011
Име на героя : Хейли

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 6:58 am

-Красиво е .. и тихо..
Отвърнах аз и се усмихнах като отново се завъртях.
-Но обичам шумните вечери.. май вече го казах.
Допълних.Но си бе красиво.Много даже.Това бе май първият път в който се заглеждах в звездите.Да и преди съм го правила .. но сега осъзнах колко са били красиви.Усмихнах се несъзнателно.
-Невинна любов?! Това ли ...
Извъртях очи.Не намирах смисъл.Ами да .. не намирах.Хм.
-Явно обичаш тишината ..
Това не бе добре.Аз не можех да съм тиха.Никога не бях тиха.Говорех .. мда.Или мислех.
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 7:29 am

-Не точно... Просто си има своя чар... Макар, че понякога може да е малко потискаща. - усмихнах се и се обърнах така, че да виждам момичето. Вярно, че обичах тишината, но си имаше и моменти, когато бях склонен да купонясвам до припадък:
-Всъщност има моменти, в които се радвам, когато някой прекъсва тишината и хармонията ми и това е един от тях. - усмихнах се галантно и напръсках Хейли. Беше ми приятно да си говоря с нея... Освен това тя не беше като другите, така че бях спокоен, че мога да й кажа всичко:
-Е, Хейли... А твоята версия за мястото? Тоест... Допада ли ти града, жителите... Известните надувки? - засмях се и зачаках да получа отговор от момичето.
Върнете се в началото Go down
Хейли.
Study right!?
Study right!?
Хейли.


Брой мнения : 16
Join date : 02.12.2011
Име на героя : Хейли

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 7:42 am

-След. няколко питиета въобще не ти пука къде си и с кого си.. само тогава мога да се радвам.Тогава изчезват всички проблеми,всички надувки ,идиоти .. остават само приятните хора,ти и алкохола..
Отвърнах с усмивка и си го представих.Това си бе живот.
-Всеки човек се радвал на това.. но аз обичам да му се радвам всяка вечер..
Засмях се и опръсках Джейсън .
-Обичам града .. повечето жители не струват .. а надувките .. по добре да не има давам коментар ..
Върнете се в началото Go down
Jason Miller

Jason Miller


Брой мнения : 52
Join date : 17.12.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Irene - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  EmptyВто Фев 07, 2012 8:16 am

Думите на Хейли ми допаднаха и ме накараха да се засмея и да погледна на нещата по друг начин. Гледната й точка наистина ми харесваше:
-Права си... Освен това гледната ти точка ми допада. - засмях се и скъсих дистанцията помежду ни. Усмихнах се галантно и казах на Хейли:
-Е, какво ще кажеш да ме въведеш в начина си на живот? Искам да ми покажеш как живееш ти... Умирам за малко приключения, които да раздвижат и без това сивото ми ежедневие. - засмях се и заплувах около Хейли, чакайки да получа отговор. Макар и да не бях много нов в града, не си падах много по клубовете и баровете, но щом ги видях от гледната точка на момичето, реших да им дам шанс и да пробвам нощния живот в града.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скрития плаж  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скрития плаж    Скрития плаж  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скрития плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Скрития фонтан
» Скрития фонтан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Плажа-
Идете на: