Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
The Formosa Cafe  - Page 2 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 2 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
The Formosa Cafe  - Page 2 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 2 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
The Formosa Cafe  - Page 2 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 2 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
The Formosa Cafe  - Page 2 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 2 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
The Formosa Cafe  - Page 2 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 2 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
The Formosa Cafe  - Page 2 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 2 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
The Formosa Cafe  - Page 2 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 2 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
The Formosa Cafe  - Page 2 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 2 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
The Formosa Cafe  - Page 2 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 2 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
The Formosa Cafe  - Page 2 Vote_lcapThe Formosa Cafe  - Page 2 Voting_barThe Formosa Cafe  - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
The Formosa Cafe  - Page 2 3634557V The Formosa Cafe  - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
The Formosa Cafe  - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 The Formosa Cafe

Go down 
+24
Ани Пуенте
Nick Jonas
Sophia Summer
Nathan Scott
Ейври Уайт
Renesmee
Дияна МакКуин
Джесика Милър
Тейлър Бангшот
Дарън Кейн
Кари Престън
Lindsay Fawn
Виктор Кревйър
Дженифър Мейсан
Рейчъл Спаркс
Natalie Burns
Джейсън Сторм
Елизабет Дейвис
Артър Пендрагон
Меган Озера
Никол Коул
Jessica Alba
Annabelle Carter
Алисън Хоуп
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2011 8:13 am

Артър Пендрагон написа:
Докато тя отиде да си вземе още кафе аз извадих табакерата и запалих цигара.Исках да ги откажа,но когато нещо ме тревожеше палех.
-С най-голямо удоволствие.-казах щом тя се върна и ми предложи да й помогна.-Мога да се обадя на една приятелка да ни помогне. Тя е много добра китаристка.
Усмихнах се и дръпнах от цигарата си.

С помощта и на двамата песента щеше да стане страхотна.
Вече бях си измислила някаква мелодия и не спирах да си я припявам.
Беше ми страшно нервно заради Оскарите и Малинките.
Наближаваха а аз не знаех какво да нося.Никога до сега не бях чакала в последният момент да избирам.
-Супер.Много се радвам.Ще стане страхотно.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyПет Мар 18, 2011 1:59 am

Усмихнах се и допих кафето си.
-Ще трябва да ми се обадиш кога ще тръгваш към награждаването.
Казах и извадих химикалка,черна със златисти украшения,написах на салфетката номерът си и се изправих.
-Много се радвам,че се видяхме,Ели.
Грабнах вестникът си исе насочих към нас.Трябваше да сготвя и да се приготвя за довечера.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 2:59 am

Елизабет се разхождаше из големият град безцелно с надеждата да намери нови приятели и да завърже нови запознанства.Беше обиколила няколко кафета,но нямаше този късмет.Докато размишляваше върху новият си живот и трудностите очите й попаднаха на още една кафе."Какво толкова..последен опит",помисли си тя и тръгна към входната врата.Когато влезе започна да се оглежда къде да се настани,но нямаше много голям избор.На една от масите бяха седнали няколко хлапета които спореха ентусиазирано,а на друга бе седнал някакъв мъж.Ели тръгна към него с бързи крачки и се усмихна.
-Здравейте-промълви тя и огледа мъжа пред себе си.Тъмната му коса бе разшрошана небрежно,а пъстрите му очи я гледаха сякаш бе някакъв натрапник...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм

Джейсън Сторм


Брой мнения : 27
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Джейсън Сторм

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 3:31 am

Джейсън се разхождаше безцелно из улицете на Лос Анджелис. Мислеше за изминалите събития...изминалите скучни събития. Напоследък нищо интересно не му се случваше, а липсата на клиентела го побъркваше още повече. Толкова ли беше "пропаднал" Ел Ей, че нямаше и един наркоман на който Джей да продаде дрога.
Той видя някакво кафене и влезе в него с надеждата лошото настроение да му се оправи, добре де в кафенето нямаше начин да му се оправи, но сега пък и подробности.
- Едно еспресо! - каза той на момичето което дойде да вземе поръчката му, след това едно друго момиче цъфна пред погледа на Джейсън. Беше доста сексапилна и все пак както ви споменах той имаше отвратително настроение затова я изгледа така, сякаш бе натрапничка.
- Здравей! - отвърна й той с ненавист. Не трябваше да го приема лично, но Джей си очакваше типичните женски реакции като "какъв ти е проблемът бе" или един шамар, също така и заливане с питие..за жалост това питие щеше да е горещо, защото обърка местата. Вместо да отиде в някой клуб,той дойде...тук!
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 3:42 am

Елизабет не обърна внимание на острият му тон и пренебрежителният поглед и отново му се усмихна.Явно непознатият не беше в добро настроение,но нея това не я интересуваше.
-Може ли да седна?-попита го тя и погледна към празният стол срещу него.Вероятно щеше да откаже и да не й обърне внимание,но тя беше настоятелна пък и си каза,че все пак трябва да опита.
-Няма да ти досаждам.-добави тя и отново се усмихна дружелюбно.Много добре знаеше,че дори и в моментът му досажда,но не й пукаше.След секунди чу настоятелното бърборене на сервитьорката зад гърбът си,но не й обърна внимание,а продължи да гледа нахално към непознатият..
Върнете се в началото Go down
Natalie Burns

Natalie Burns


Брой мнения : 35
Join date : 20.03.2011
Име на героя : Натали Бърнс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 4:25 am

Бях прекарала целия си ден пред компютъра, до късния следобед. Когато погледнах през прозореца се виждаше, че слънцето тъкмо залязваше. Леко се усмихнах и станах от стола. След като се преоблякох реших да изляза да се поразтъпча, все пак имах малко свободно време, а аз го прекарвах затворена у нас.
Тръгнах безцелно нанякъде, нямах настроение да обикалям магазини, но от време на време се спирах се спирах пред някоя витрина да разгледам дали има нещо ново, но всеки път оставах разочарована. Изведнъж телефона ми иззвъня, беше една приятелка, но аз и затворих и продължих да обикалям, докато стигнах до едно приятно заведение, в което реших да поседна поне за кратко. Не беше в стила ми да излизам сама, затова предположих, че ще ми омръзне на втората минута, но все пак седнах. Нямаше много хора.
Почти на същата минута една от сервитьорките дойде при мен:
-Какво ще желаете-попита тя и се усмихна фалшиво.
- Капучино - отвърнах и кратко и спрях да и обръщам внимание, вадейки телефона си за да видя колко е часа.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 4:32 am

След лудото парти реших да се прибера.Беше ми скучно,трябваше да се заема с къщата,скоро смятах да я преобразя напълно,за да няма никаква следа от стария стил.След известно време ми се доспа и реших да си легна.На сутринта се почувствах ужасно.Явно сношното парти ми се е отразило много зле.Главата ме болеше ужасно.
Облякох си някакви дрехи и излязох навън.Свежия въздух щеше да ми се отрази много добре.Започнах да се разхождам,докато не попаднах на някакво кафете.Не беше много хубаво от вън.Изцяло в някакъв розов цвят,но бях чувал за това местенце,че е много хубаво.Вече беше късно.Явно си бях поспал доста,като се има на превдид това,че стоях на партито до 6 часа сутринта.
Влязох вътре.Беше пълно с хора,дори и по това време,имаше много хора.Огледах се,едно момиче стоеше само на една масичка.Предлопожих,че е сама защото имаше само една чаша пред нея.Огледах отново заведението,но не ми се чакаше.Приближих се до момичето.Беше красива.Но определено не беше на партито.Бях сигурен,че не съм я виждал до сега.Тя надигна главата си и ме погледна.Усмихнах се.
-Здравейте,мястото до вас свободно ли е? - попитах учтиво и отново се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Natalie Burns

Natalie Burns


Брой мнения : 35
Join date : 20.03.2011
Име на героя : Натали Бърнс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 4:42 am

Отпих глътка от напитката си и се огледах. Нямаше никой сам и сигурно изглеждах доста глупаво, седейки сама на масата. Точно като някой аутсайдер. Тогава влезе някакво момче, което не ми се струваше познато. Набързо обърнах поглед към чашата си и продължих да гледам безизразно към телефона си. След няколко минути усетих някакво присъствие до мен и предположих, че е сервитьорката и тъкмо да се обърна да питам "Какво искате", някой зад мен заговори и направи крачка напред. Беше непознатото момче, което беше влязло преди малко. Той ме попита доста учтиво дали може да седне до мен. Опитах се да не се изсмея. Тази всичката учтивост доста ме дразнеше на моменти, а и ми беше смешно как звучи по принцип. Не отговорих няколко секунди и после се замислих.." какво пък толкова":
-Да, свободно е- казах му аз придърпвайки чашата ми към себе си. После се усмихнах като съвсем леко показах зъбите си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 4:48 am

Погледнах към нея.Сигурно се канеше да откаже,защото ме погледна странно,но после се съгласи и аз седнах на свободния стол срещу нея.Отново се усмихнах и започнах да се оглеждам за сервитьорка.След малко една сервитьорка дойде и ме попита какво искам.
-Ами,едно дълго кафе! - отговорих аз и се обърнах към момичето. - Аз съм Нейт.Нейт Арчибалд! - представих се аз и огледах отново мястото.
Понякога ме беше срам да разговарям с момичета,затова не исках да имам много преки контакти с нея,защото ще започна да нахалствам.Щях бързо да си изпия кафето и да се махам.Обърнах се към нея.Тя нервно поглеждаше към телефона си и най - вероятно нямаше търпение да се разкар
ам.
Върнете се в началото Go down
Natalie Burns

Natalie Burns


Брой мнения : 35
Join date : 20.03.2011
Име на героя : Натали Бърнс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 4:54 am

Не бях от най-разговорливите- в трезво състояние. Но някак трябваше да се справя,, щеше да е много кофти, ако сега си бях тръгнала.
-Натали Бърнс- отвърнах му и отлепих поглед от телефона си. След това го прибрах в малката си чантичка. Беше ми ужасен навик, когато съм притеснена постоянно да си играя с него. Погледнах момчето за пореден път, но отново не ми се струваше познат.
-Оттук ли си- изтърсих и след секунда осъзнах, колко тъпо беше прозвучало това. Отпих нервно от капучиното си и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 5:00 am

Тя реши да се отлепи за малко от телефона си и ме погледна.Щеше да е по - добре да беше продължила с телефона,защото мен хич не ме бива в разговорите.Като се замисля,много неща обърквам като говоря.Особено с непознат човек.Момичето се представи.А след това ме попита дали съм оттук.
-Не съм оттук,но съм от доста време в града,и може да се каже,че съм оттук,но съм роден на друго място. - леле,съвсем оплесках нещата.Започва се,с моя талант,да разговарям.
Сервитьорката дойде и остави поръчката ми,а след това се върна на бара.Погледнах към Натали,усмихнах се на момичето и придърпах чашата си.Отпих малко от кафето.
-Ами ти? - попитах любопитно и оставих чашата на масичката,защото ме изпари,добре че бързо се усъзнах. - Май не си нова,вчера не те видях на наградите... - продължих и огледах заведението. - ...спокойно не си изпуснала много! - завърших.Това беше гадно,ами ако е била на наградите.Щях да падна в очите на Бърнс.Оф,колко съм тъп.Трябва да си затварям устата от време на време.
Върнете се в началото Go down
Natalie Burns

Natalie Burns


Брой мнения : 35
Join date : 20.03.2011
Име на героя : Натали Бърнс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 5:10 am

-От малка съм в града, но нямах възможност на присъствам на наградите.- усмихнах му се леко, но вътрешно ми беше много смешно. Явно не само на мен ми беше трудно да говоря с непознати. След кратко мълчание реших малко да се поотпусна, все пак разговарях с човек, не с извънземно. Отпих за пореден път от капучиното ми, което вече беше почнало да изстива и имаше гаден вкус.
-С какво се занимаваш- попитах, само за да захвана какъвто и да е разговор. Това мълчание ме убиваше..не знам какво ми ставаше по принцип си падах бъбривка, но явно се получаваше само с определени хора.

Върнете се в началото Go down
????
Гост




The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 7:09 am

Погледнах към нея.
-Ами...все още уча,но за сега не съм решил с какво искам да се занимавам трудно ми е да избера,има много професии,които ми харесват,но повечето не са за мен.Ще изчакам да завърша,пък тогава ще си избера някаква професия. - казах аз набързо и хванах чашата си.Отпих.
Все още беше топла,но този път,вече ставаше за пиене.Огледах мястото,започна бавно да се изпразва.И не след малко останахме аз и Натали и още няколко двойки.
-А ти с какво се занимаваш? - попитах и погледнах любопитно към нея,отново поглеждаше към телефона си.
Върнете се в началото Go down
Natalie Burns

Natalie Burns


Брой мнения : 35
Join date : 20.03.2011
Име на героя : Натали Бърнс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 7:31 am

-Ами всъщност, много ме влече модата и имам няколко модни изяви, но не са нищо особено. Също имам няколко малки роли в реклами и такива работи, но за мен е по-безгрижния живот.- довърших и се облегнах на стола доволно, спомняйки си последния див купон на плажа. След това се усмихнах и отпих от капучиното, но ми стана чак гадно толкова му се беше променил вкуса. И точно в мой стил не се сдържах и направих тъп коментар:
-Това нещо като изстине става много гадно на вкус- казах аз гледайки чашата си с лека погнуса.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 7:39 am

Тя направи коментар за питието си.Аз кимнах.Не знаех дали е така,но наистина понякога имаше такива питиета,а и не исках да си помисли,че съм някакъв загубеняк.Допих кафето си.
Спомних си,че си бях обещал да си отида когато си изпия кафето.Затова се изправих.
-Е,аз трябва да тръгвам! - казах и оставих пари на масата. - Чао,беше ми приятно да се запознаем,Натали! - усмихнах се и излязох от кафенето.
Върнете се в началото Go down
Natalie Burns

Natalie Burns


Брой мнения : 35
Join date : 20.03.2011
Име на героя : Натали Бърнс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyНед Мар 20, 2011 7:48 am

-Чао- отвърнах безизразно и продължих да гледам чашата си. След малко телефона ми пак звънна и аз пак затворих. Изобщо не ми се говореше с никой. поседях още малко в заведението, докато остана само една заета маса. Омръзна ми да соя на едно място, затова платих си сметката и се запътих към изхода. Бях решила да направя още една обиколка и да се прибирам вкъщи. Когато излязох навън, нямаше много хора по улицата, само някакви заблудени туристи, които гледаха всяко камъче с интерес. Подсмихнах се и се запътих към посока вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Мар 24, 2011 6:11 am

С Джен влязохме в кафето и избрахме една маса в дъното. Аз си взех едно папучино и седнахме. Запалих цигара и огледах помещението - нямаше много хора, но по това време не ме и учудваше.
- Е, какво мислиш за Ел Ей? - попитах я.
Първото впечатление винаги беше най-важното и както винаги на мен ми беше любопитно.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Мейсан

Дженифър Мейсан


Брой мнения : 34
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Дженифър Мейсан

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Мар 24, 2011 6:19 am

С Рейчъл влязахме в едно кафене и си избрахме маса.
- Е, какво мислиш за Ел Ей? - попита тя, когато седнахме на една от масите.
- Интересен град - отговорих - Поне видяното досега ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Мар 24, 2011 6:25 am

- Интересен град - отвърна тя. - Поне видяното досега ми харесва.
- Супер - усмихнах се и отпих от папучиното си. - А имаш ли някакви планове за в бъдеще?
Това звучеше все едно я интрвюирах, но не ми хрумна нищо по-умно. Сетих се за Вик, кой знае защо, и ми се прииска да си намерим някаква компания, но наоколо не се виждаха никакви сладури...
Върнете се в началото Go down
Дженифър Мейсан

Дженифър Мейсан


Брой мнения : 34
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Дженифър Мейсан

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Мар 24, 2011 6:32 am

- Супер - усмихна се тя - А имаш ли някакви планове за в бъдеще?
- Не, не обичам да правя планувам бъдещето. - Усмихнах се. - А, ти имаш ли някакви планове? Ще продължиш ли да си модел?
Реших и аз да й задам няколко вапроса за да я опозная по добре. Изглеждаше ми много симпатична.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Мар 24, 2011 6:36 am

- А, ти имаш ли някакви планове? Ще продължиш ли да си модел? - попита ме тя.
- И аз не обичам да планувам, каквото стане - стане - засмях се. - Мисля, че ще продължа да съм модел, но напоследък киното ме влече повече...
Приятно ми беше да си говоря с Джен и се радвах, че я срещнах.
- Ами ти? - добавих. - Някое участие скоро?
Върнете се в началото Go down
Дженифър Мейсан

Дженифър Мейсан


Брой мнения : 34
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Дженифър Мейсан

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Мар 24, 2011 6:46 am

- Засега нямам никакви проекти, но мисля да опитам за някой сериал, нали вампирите са на мода, може да се пробвам за вампирка. - Ухилих се. Отпих от чашата си с кафето и продължих да се усмихвам. - Ти харесваш ли вампирите? - попитах продължавайки да се усмихвам. Колко глупав вапрос, нямаше ли какво друго да измисля. Няма значение станалото - станало. Зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Мар 24, 2011 6:57 am

- Ти харесваш ли вампирите? - попита ме тя и въпорсът й леко ме изненада.
- Може да каже - ухилих се. - Но не и тези от "Здрач"... Предпочитам по-реалните неща...
Замислих се. Един въпрос се въртеше в главата ми и реших да го задам:
- Каква музика слушаш? - звучеше тъпо, но ми беше интересно.
Отпих още една глътка и си дръпнах от цигарата.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Мейсан

Дженифър Мейсан


Брой мнения : 34
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Дженифър Мейсан

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Мар 24, 2011 7:04 am

- Може да се каже - ухили се. - Но не и тези от "Здрач"... Предпочитам по-реалните неща... - каза Рейч. Замислих се, за разлика от нея аз харесвах оригиналните идеи, но логиката и беше добра.
- Каква музика слушаш? - попита ме тя.
- Нямам определен вкус, но предпочитам РнБ, рапа, понякога диското и хауса. - замислих се за най - хубавите песни напоследък. - Каква музика слушаш ти? - попитах на свой ред.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 EmptyЧет Мар 24, 2011 10:49 am

- Каква музика слушаш ти? - попита ме Джен.
- Почти всякаква - ухилих се. - Това е нещото без което не мога да живея... Но да кажем, че най-много слушам рок, метъл, поп, рап, рнб и хип-хоп...
То аз май изброих всичките стилове, които слушах, но няма значение.
- Ами - започнах - какво обичаш да правиш? В смисъл имаш ли някакви хобита?
А, сетих се на какво ми приличаше разговора ни - на лексикон. От онези, които попълвахме, когато бяхме малки. Ухилих се при спомена колко беше забавно и се сетих още доста въпроса, които можех да задам, ако тя не се отегчи...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Formosa Cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Formosa Cafe    The Formosa Cafe  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Formosa Cafe
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Sunset Boulevard / Булевард Сънсет-
Идете на: