Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Night club - Reo EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Night club - Reo EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Night club - Reo EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Night club - Reo EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Night club - Reo EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Night club - Reo EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Night club - Reo EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Night club - Reo EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Night club - Reo EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Night club - Reo Vote_lcapNight club - Reo Voting_barNight club - Reo Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Night club - Reo Vote_lcapNight club - Reo Voting_barNight club - Reo Vote_rcap 
Renesmee (996)
Night club - Reo Vote_lcapNight club - Reo Voting_barNight club - Reo Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Night club - Reo Vote_lcapNight club - Reo Voting_barNight club - Reo Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Night club - Reo Vote_lcapNight club - Reo Voting_barNight club - Reo Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Night club - Reo Vote_lcapNight club - Reo Voting_barNight club - Reo Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Night club - Reo Vote_lcapNight club - Reo Voting_barNight club - Reo Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Night club - Reo Vote_lcapNight club - Reo Voting_barNight club - Reo Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Night club - Reo Vote_lcapNight club - Reo Voting_barNight club - Reo Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Night club - Reo Vote_lcapNight club - Reo Voting_barNight club - Reo Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Night club - Reo 3634557V Night club - Reo Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Night club - Reo Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Night club - Reo

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Night club - Reo Empty
ПисанеЗаглавие: Night club - Reo   Night club - Reo EmptyНед Юли 03, 2011 6:57 am

Night club - Reo Tumblr_lmxrzqr8nu1qcfiyho1_500_large
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night club - Reo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club - Reo   Night club - Reo EmptyПет Ное 25, 2011 4:58 am

Беше време света да си припомни "добрата" Алисън. Дълго време работеше по новият си проект и отсъстваше от града. Но ето, че се завърна. Всичко в Л.А. си беше същото, както преди.
Прибра се в дома си, който беше започнал да й липсва малко. Скоро получи покана за откриването на някакъв нов нощен клуб. Отначало мислеше да откаже поканата, но след това размисли. Това щеше да е добре. Така целият град щеше да разбере, че старата кучка се е прибрала. Разопакова си багажа и отиде да си вземе един душ. Изкъпа се набързо и започна да се приготвя. Беше избрала да облече една от новите рокли, които си беше купила. Роклята беше къса и черна - идеала за събитието. Докато се приготви вече беше станало вечер. Излезе и успешно стигна до клуба със собствената си кола.
Влезе през ВИП входа и обстаноската й се стори много позната. Запъти се към бара за да си вземе питие. Бармана подаде коктейла й и тя побърза да се махне от там, защото беше заобградена от един куп непознати хора. Ал беше убедена, че ако се разходи все ще открие някой познат. Тя се обърна рязко и се блъсна в едно момче. Цялата й рокля беше залята с коктейла.
- Гледай къде ходиш кретен такъв! - каза Ал, без дори да погледне кой стоеше срещу нея.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Tony Stonem

Tony Stonem


Брой мнения : 24
Join date : 25.04.2011
Име на героя : -

Night club - Reo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club - Reo   Night club - Reo EmptyПет Ное 25, 2011 5:51 am

Тони отдавна не се бе мотал в Лос Анджелис. Беше при родителите си няколко месеца или по - скоро при майка си. Баща му беше починал при автомобилна катастрофа и точно това бе причината за завръщането му в Бристол, заедно със сестра си. И макар, че отвътре бе тотална развалина не го показваше от вън. За разлика от малката Ефи, която се бе затворила в себе си, което съсипваше Антъни още повече.
Тъкмо се бе настанил в старото си жилище. Сипа си чаша уиски и седна на дивана, наслаждавайки се на спокойствието. Но насладата бе кратка, ужасно кратка при това, защото само 2 секунди по - късно взе якето си и тръгна към близкия бар. Сети се че наскоро бе получил покана за откриването на нов клуб и реши да отиде. Бе сигурен, че ще засече доста познати и сега от това имаше нужда...всъщност, той искаше да е сам. Но...по някаква причина се буташе при хората. Може би имаше страх, че ако остане сам, ще извърши някоя глупост...а може би нещо друго. Кой знае!?
След около двадесет минути бе пред клуба с колата си, която най - безгрижно паркира на улицата. Умно а!? хах...типично като за един идиот! Прибра ключовете в джоба на дънките си и влезе в клуба, като естествено веднага си поръча уиски и тръгна на вътре, да огледа.
- Гледай къде ходиш кретен такъв! - каза някакво момиче, след като тя самата се блъсна в Антъни. Той се обърна към нея и с почуда установи, че това бе самата Алисън Хоуп.
- Я виж ти, милата Алисън Хоуп, обижда наред вместо да се извини както обикновено и да се изчерви като домат. Браво монахинке, имаш напредък. - каза Тони с ироничен тон, а след това се усмихна чаровно.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night club - Reo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club - Reo   Night club - Reo EmptyСъб Ное 26, 2011 11:05 am

Алисън прехапа устни, упитвайки се да прикрие смеха си, но опита беше неуспешен.
- Аз? Мила? Да се извинявам? Манахиня? - Ал бавно повтори думите на момчето като продължаваше леко да се подсмихва.
Тя доста се подразни от факта, че някакъв непознат й говори по такъв начин.
- Би трябвало първо да ме опознаеш, преди да говориш с мен, ясно?! - каза тя и погледна към роклята си, след което взе една салфетка и се опита да избърше роклята си. Не че държеше толкова на тоалета си, но й беше забавно да се закача с момчето пред нея. Изглежда той я познаваше, но тя него не. Алисън нямаше да се учуди ако някога беше спала с него...
- И междо другото г-н Познавам-всеки дължиш ми питие, нова рокля и извинение. - каза и се запъти към бара и се върна обратно на бара. Поръча си ново питие и се настани на един от бар-столовете. След малко и момчето седна до нея.
- Ти знаеш името ми, но аз твоето все още не... - Ал повдигна палаво вежда и отпи от чашата си.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Night club - Reo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club - Reo   Night club - Reo EmptyСря Фев 08, 2012 10:08 am

Получих СМС от Джейк, който гласеше, че забъркал в някаква каша и иска да се срещнем. Не можех да си представя, че е успял да сътвори някоя глупст още в деня в който пристигна в Лос Анджелис. Джейкъб е добро момче, но винаги действа преди да помисли дали постъпката му е правилна, а като рабере, че е сбъркал започва да се самонаkaзва. Двамата изрстнахме заедно преди дядо ми да иска попечителство над мен, и можех да гарантирам за Джейк, че е едно от най - милите момчета.
Затова просто хванах едно такси и отидох в club Reo. Седнах на едно сепаре и си пръчах едно глоямо уиски. Точно когато сервитьорката ми го донесе влезе Джейк.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Рейнаис
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Джейкъб Рейнаис


Брой мнения : 108
Join date : 03.02.2012
Име на героя : Джейкъб Рейнаис

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Рик Колин
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Рик Колин

Night club - Reo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club - Reo   Night club - Reo EmptyСря Фев 08, 2012 10:43 am

Пратих СМС на Рик и когато отидох в клуба той вече беше седнал на една от масите, като ме видя да влизам ми помаха, за да го видя.
Рик беше единствения ми приятел в Л.А. освен разбирасе съквартирантките ми, ако можех да ги нарека приятелки след това, което причиних и на двете им. Стоварих се на сепарето срещу Рик и посочих чашата му на сервитьорката, като и направих жест с два пръста, за да ми донесе двойно.
Без да чакам покана от братовчед си започнах да му разказвам какви ги набърках с Рамона и Джули.
Той нито веднъж не ме прекъсна, нито започна да ме поучава. Когато му разкаях целия ден вече бях на четвъртото двойно уиски.
- Това е, аз съм идиот! - заключих накрая и пресуших чашата пред мен.
Рик ме изучаваше с поглед и поклати отрицателно глава. Попринцип той не пиеше повече от едно малко, както и аз, но сега случаят беше различен. Протегнах се и ввзех чашата му, от която беше отпил една малка глътка, ако изобщо беше пил. Вдигнах я във въздуха и казах.
- За издънките на обществото като мен! - След това я изпих на екс.
Върнете се в началото Go down
Рик Колин
Study right!?
Study right!?
Рик Колин


Брой мнения : 421
Join date : 24.01.2012
Име на героя : Рик Колин
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Братовчед - Джейкъб Рейнаис
Гадже: Гадже:: Шарлийн Уитсток
БФФ: БФФ:: Джейкъб Рейнаис

Night club - Reo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club - Reo   Night club - Reo EmptyСря Фев 08, 2012 11:24 am

Джейк беше направил някой неща, които аз никога нямаше да си пзоволя да неправя. Например, като да целуна момиче,без то да го иска, но въпреки това съжалих Джейкъб, защото той наистина се разкайваше.
Лошото беше, че приятелят ми изобщо не държи на алкохол и вече се беше напил.
Извиках сервитьорката и й поисках сметката.
- Джейк прибираме се. - Заявих твърдо, но той поклати отрицателно глава. Какво го прихващаше? Винаги ме е слушал, защото аз съм мислещият, а той действащият. - Ще те заведа у нас, тази нощ ще спиш в моята къща. - Той отново поклати глава.
Платих на момичето, което ни обслужваше и помогнах на Джейк да се изправи. Излезнахме от клуба и спрях едно такси. Качих се с Джейк и попитах шофьора:
- Знаеш ли къде живее модела Джули Бейкър? - Шофьора смънка нещо от сорта на: "Естествено, ти пък" и подкара колата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night club - Reo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club - Reo   Night club - Reo Empty

Върнете се в началото Go down
 
Night club - Reo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Night Club "Secrets"
» Night Club "Lavo"
» Crank it up night club
» Night club Dream
» Night bar Rush

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: