Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Club "Ice Pleasures" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Club "Ice Pleasures" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Club "Ice Pleasures" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Club "Ice Pleasures" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Club "Ice Pleasures" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Club "Ice Pleasures" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Club "Ice Pleasures" EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Club "Ice Pleasures" EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Club "Ice Pleasures" EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Club "Ice Pleasures" Vote_lcapClub "Ice Pleasures" Voting_barClub "Ice Pleasures" Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Club "Ice Pleasures" Vote_lcapClub "Ice Pleasures" Voting_barClub "Ice Pleasures" Vote_rcap 
Renesmee (996)
Club "Ice Pleasures" Vote_lcapClub "Ice Pleasures" Voting_barClub "Ice Pleasures" Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Club "Ice Pleasures" Vote_lcapClub "Ice Pleasures" Voting_barClub "Ice Pleasures" Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Club "Ice Pleasures" Vote_lcapClub "Ice Pleasures" Voting_barClub "Ice Pleasures" Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Club "Ice Pleasures" Vote_lcapClub "Ice Pleasures" Voting_barClub "Ice Pleasures" Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Club "Ice Pleasures" Vote_lcapClub "Ice Pleasures" Voting_barClub "Ice Pleasures" Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Club "Ice Pleasures" Vote_lcapClub "Ice Pleasures" Voting_barClub "Ice Pleasures" Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Club "Ice Pleasures" Vote_lcapClub "Ice Pleasures" Voting_barClub "Ice Pleasures" Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Club "Ice Pleasures" Vote_lcapClub "Ice Pleasures" Voting_barClub "Ice Pleasures" Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Club "Ice Pleasures" 3634557V Club "Ice Pleasures" Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Club "Ice Pleasures" Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Club "Ice Pleasures"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Тейлър МакКуин
Глобален модератор
Глобален модератор
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 509
Join date : 01.07.2011
Име на героя : Тейлър МакКуин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Ребека ♥ - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Club "Ice Pleasures" Empty
ПисанеЗаглавие: Club "Ice Pleasures"   Club "Ice Pleasures" EmptyНед Ное 27, 2011 8:02 am

Club "Ice Pleasures" Pearl+at+night+bar
Върнете се в началото Go down
http://all-serials-rpg-f.bulgarianforum.net/forum
Джейсън Уинчестър

Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 12
Join date : 12.12.2011
Име на героя : Джейсън Уинчестър

Club "Ice Pleasures" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Ice Pleasures"   Club "Ice Pleasures" EmptyВто Дек 13, 2011 8:55 am

Няма по - хубаво място от нощните клубове. Винаги можеш да отидеш и да си хванеш някое момиче за една нощ. Метода беше известен сред мъжете на моята възраст. Повечето от нас обичаха да ходят по барове и да забиват някое момиче,а после да спят с момичето. Разбира се на сутринта няма да е много приятно,но ние винаги се справяхме.
Дали заради скуката,заляла последните ми дни,или просто за забавление,днес отново щях да ходя на бар. Така направих и вчера. Така си ми беше по - добре - без обвързване.
Влизайки в претъпкания бар,аз забелязах едно секси маце,което стоеше на бара. Минавайки покрай нея,аз успях да я огледам отблизо и да си я набележа. Щях да си опитам късмета,пък каквото стане. Седнах на бара и си поръчах скоч. Обърнах се към момичето,готов да я заговоря.
- Привет! - намигнах й,повдигайки вежди. Когато бармана дойде да ми донесе скоча,аз го спрях. - Донеси и за това момиче едно... - погледнах към чашата й,но не успях да установя какво пие. - ...от това което пие за моя сметка. - усмихнах се и се обърнах към нея. - Как каза,че се казваш? - попитах я и подадох ръката си. - Аз съм Джейсън!
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Club "Ice Pleasures" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Ice Pleasures"   Club "Ice Pleasures" EmptyЧет Дек 15, 2011 2:27 am

Облякох късата черна рокля,която наскоро бях купила и обух високите токчета."Изтъркано" би си помислил някой,но не и когато аз съм в тези дрехи.Завъртях се пред огледалото си огледах одобрително отражението си.Грабнах малката си дамска чанта и ключовете за колата и забързах към изхода на дома си.Само след минути се намирах в уютното кожено купе на колата си.Натиснах педала и полетях по безлюдните улици на града.Наложи се да намаля скоростта за да огледам добре клубовете и да реша къде точно да отида.Когато направих избора си,паркирах колата наблизо и затропах равномерно с токчетата си по гладкия паваж докато вървях към входа на бара.
Вътре беше тъмно и претъпкано както обикновено,за това не си направих труда да си търся свободна маса,а направо се запътих към бара.Седнах на един от високите столове и кръстосах крака.След минутка чух непознат глас до себе си:
- Привет! Как каза,че се казваш?
Обърнах се по посока на гласа и се усмихнах на непознатия до мен.
- Не съм казвала.-прошепнах,за да го подразня..

пп. sry за закъснението
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър

Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 12
Join date : 12.12.2011
Име на героя : Джейсън Уинчестър

Club "Ice Pleasures" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Ice Pleasures"   Club "Ice Pleasures" EmptyЧет Дек 15, 2011 3:50 am

Питието ми пристигна. Взех чашата и отпих малко от нея,а след това се обърнах към момичето. Не знаех дали играе недостъпна,но много скоро щях да разбера.
- Щом казваш! - промърморих,а след това се загледах напред,присвивайки леко очи. Огледах се наоколо. Нямаше хора,с които определено да искам да говоря. Може би вече ми беше писнало от досадните пияндета,с които не може да се проведе един нормален разговор.
Въздъхнах.
Обърнах се към момичето,исках да започна някакъв разговор,но мисълта,че може отново да ме среже с някой остроумен отговор ме спираше да правя каквото и да е.
- Защо си сама? - попитах я едва чуто. - Момиче,като теб не би дошло на бар,съвсем само.
Върнете се в началото Go down
Analeine Ice Marshel
Study right!?
Study right!?
Analeine Ice Marshel


Брой мнения : 11
Join date : 04.02.2012
Име на героя : Аналейн Айс Маршъл

Club "Ice Pleasures" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Ice Pleasures"   Club "Ice Pleasures" EmptyСъб Фев 04, 2012 7:42 am

Вечер е, къде да бъде другаде, освен в някой нощен клуб!? Да, естествено, това беше абсолютно предвидимо, типично стил Аналейн. Тя си сложи изрязаните дънки и отпуснатия потник, като сложи едно яке и любимите обувки и излезе, реши, че когато някой клуб и привлече вниманието ще влезе там. Подмина сигурно пет, но нито един реално не грабна вниманието й, докато не си хареса един с големи букви и влезе. Още от входа се чуваше силната музика, което много допадна на Лейн. Вече усещаше, че ще си изкара страхотно. Тя влезе, мина през всичките талпи от хора и се намести на едно от свободните места на бара. При нея дойде бармана, който тя добре разпозна.
-Джеймс! Здравей!-момичето се надигна от мястото си и прегърна стария си приятел.
-Много време мина от Париж досега.-отвърна бармана като я дари с ослепителната си усмивка.
Да, те двамата се познаваха, бяха на една и съща екскурзия до Париж и много бързо си паснаха, но след това загубиха всякакъв контакт.
-Какво правиш тук? Какво ще пиеш, аз черпя.-каза Джеймс.
-Ами студентка съм и дойдох да се разведря малко и едно уиски с лед.-отвърна Аналейн.
Говориха още малко, но бармана трябваше да отиде в другия край на бара, понеже го бяха затрупали с поръчки за питиета и затова се принуди да остави Лейн сама.
Изведнъж зад гърба си момичето чу глас, много познат глас, до болка познат.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Club "Ice Pleasures" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Ice Pleasures"   Club "Ice Pleasures" EmptyСъб Фев 04, 2012 8:15 am

Разходката по залез с Чени приключи,а плановете ми бяха,че щом се приберем вкъщи ще бъдем капнали от умора,в състояние само да погледаме телевизия преди клепачите ни да натежат.Да,но изглежда това се отнасяше единствено за малката ми хитрушка и тя притихна в меките си завивки веднага след вечеря,за мен обаче я нямаше крещящата нужда от сън.Погледнах часовника веднага щом успях да отклоня вниманието си от начина по който спеше кутрето (беше толкова сладка) и реших отново да изляза навън.Избрах топ и чифт от любимите си дънки,облякох ги на фона на звученето на едно кулинарно шоу и след като се приготвих,излязох.
Знаех къде,или по-скоро при кого да отида:взех си такси,за да стигна за най-кратко време.Разплатих се шофьора и малко след като напуснах колата,я видях-на свой ред се качи в такси и докато се усетя,вече беше отпрашила с него.Реагирах светкавично и отново скочих в колата,нареждайки на човека да кара след въпросното друго такси.
На един от светофарите я изпуснахме и това беше което ме забави.За късмет обаче това,което преследвахме не се изгуби от поглед и се отзовах точно на време,за да видя как Лейн влиза в един бар.Последвах я разбира се,запитвайки се какво ли ще търси там сама?Беше само на 19!..Искаше ми се да ми се бе обадила за да излезем заедно,но после се досетих,че може да има среща с някого и аз да я проваля пристигайки в неподходящ момент.
Когато също влязох обаче,Аналейн седеше сама на бара: това за миг ме накара да забравя всякакви притеснения и на бързо я приближих.Беше в гръб...
-Аналейн.-повиках я,а тя рязко се извърна.-Миличка...-усмихнах и се широко,свличайки чантата от рамото си.-Гоних те до тук чак от дома ти,надявам се,че не очакваш никого и не съм била пътят до тук напразно.-видях я как се смръщи при тези думи,но засмивайки се звънливо и обясних.-Разбира се,че ще си вървя ако имаш среща
Върнете се в началото Go down
Analeine Ice Marshel
Study right!?
Study right!?
Analeine Ice Marshel


Брой мнения : 11
Join date : 04.02.2012
Име на героя : Аналейн Айс Маршъл

Club "Ice Pleasures" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Ice Pleasures"   Club "Ice Pleasures" EmptyСъб Фев 04, 2012 8:30 am

Да, този топъл глас не можеше да бъде сбъркан.
-Лайла!-възкликна Аналейн като отскочи от стола си и побърза да я прегъне.
-Колко време мина. Ела, моля те, присъедини се към мен. Джеймс, Джеймс, едно питие за приятелката ми.-веднага възкликна Лейн.
-Е, разказвай. Искам да знам всичко, абсолютно всичко.-студентката беше толкова щастлива, че настроението й едва можеше да се изпише с думи.
Всичките й спомени с Лайла бяха толкова хубави, толкова запомнящи се. Да, тя винаги разбираше Маршъл, дори когато беше нервна и раздаваше правосъдие, Герети беше тази, която я успокояваше и я караше да се засмее.
Погледното отстрани, в очите на Аналейн много рядко можеше да видиш този специфичен блясък в очите й, който казва, че срещу нея е човек, който тя много обича и много държи.
Докато Лайла разказваше, Лейн изцяло се беше впила в думите й, всичко това определено я интригуваше и определно искаше да знае всичко..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Club "Ice Pleasures" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Ice Pleasures"   Club "Ice Pleasures" EmptyСъб Фев 04, 2012 9:03 am

Наистина,имах основателна причина да избера да прекарам времето с най-добрата си приятелка,веднага щом ми се бе отворило такова,което да й посветя.Прие ме толкова горещо,както и дори самата не бях очаквала.Бях се гмурнала през глава да гоня своята мечта и това,което напомняше на Лейн за моята обич и съществуване,бяха единствено СМС-ите и имейлите,с каквито я засипвах ежедневно.Стоварих се на столчето,непосредствено до нейното,но не пуснах ръката й.
-Това е абсурдно,но щом няма друг начин,се навих,все пак е повече от колкото да не се чувам с теб изобщо.-с тъга подех,не откъсвайки лицето й от погледа си.-Ще те разбера ако вече ме мразиш.
Имах в предвид,че вероятно също не приемаше да държим приятелство само по телефона.Страхувах се,че вече не сме толкова близки както преди и че ако заговорех за това,което постоянно се стремях,а именно работата си,щях да я отдалеча от себе си напълно.
-Както ти споменах,завърших курса по актьорско майсторство,все още,обаче всичко си е сякаш съм си без него.Остави..Как са нещата в колежа?Там трябва да е много по-забавно и вълнуващо,несъмнено
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club "Ice Pleasures" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Ice Pleasures"   Club "Ice Pleasures" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Club "Ice Pleasures"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Club "Neon"
» Club "Black"
» Club "Burlington"
» Club "Region"
» Supper Club

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: