Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Cavalli club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Cavalli club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Cavalli club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Cavalli club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Cavalli club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Cavalli club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Cavalli club - Page 7 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Cavalli club - Page 7 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Cavalli club - Page 7 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Cavalli club - Page 7 Vote_lcapCavalli club - Page 7 Voting_barCavalli club - Page 7 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Cavalli club - Page 7 Vote_lcapCavalli club - Page 7 Voting_barCavalli club - Page 7 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Cavalli club - Page 7 Vote_lcapCavalli club - Page 7 Voting_barCavalli club - Page 7 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Cavalli club - Page 7 Vote_lcapCavalli club - Page 7 Voting_barCavalli club - Page 7 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Cavalli club - Page 7 Vote_lcapCavalli club - Page 7 Voting_barCavalli club - Page 7 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Cavalli club - Page 7 Vote_lcapCavalli club - Page 7 Voting_barCavalli club - Page 7 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Cavalli club - Page 7 Vote_lcapCavalli club - Page 7 Voting_barCavalli club - Page 7 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Cavalli club - Page 7 Vote_lcapCavalli club - Page 7 Voting_barCavalli club - Page 7 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Cavalli club - Page 7 Vote_lcapCavalli club - Page 7 Voting_barCavalli club - Page 7 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Cavalli club - Page 7 Vote_lcapCavalli club - Page 7 Voting_barCavalli club - Page 7 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Cavalli club - Page 7 3634557V Cavalli club - Page 7 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Cavalli club - Page 7 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Cavalli club

Go down 
+23
Ани Пуенте
Freddie Mclaire
Kayla Fray.
Сам Лайвли
Зендая Блек
Ейври Уайт
Дияна МакКуин
Алекзандър Лайтууд
Кендра Уилкинсън
Taylor Foster
Катрин Пиърс <3
Jenny Humphrey
Chuck Bass
Дейвид
Никол Дж. Стюарт
Елизабет Дейвис
Вивиан Стюарт
Рейчъл Спаркс
Серина Ван Дер Удсън
Lindsay Fawn
Виктор Кревйър
Кристофър Рандал
Annabelle Carter
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 EmptyНед Юли 03, 2011 6:19 am

Ето, че отново беше вечер. Бях сама в къщи, което беше малко необичайно. Нямаше какво да правя, затова станах оправих малко косата си, облякох роклята с голямото деколте (да...падах си по такива деколтета, а и привличаха мъжките погледи като магнит), която си купих вчера. Взех ключовете от колата и излязох.
Запалих и тръгнах към Кавали клуб. Обичах да ходя там. Беше приятно място, а и повечето ми познати ходеха там.
Влязох и се запътих към бара. Видях как няколко момчета ме проследиха с поглед, но не им обърнах внимание.
Бармана се приближи и аз си поръчах коктейл "Куатро". Огледах се наоколо. Не ми се стоеше сама в клуба. Видях Ефи. Да.. не се и учидих. И двете обичахме да киснем по клубовете.
Приближих се до нея и бавно заговорих.
- Хей..Ефи. Как сме днес?
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 EmptyНед Юли 03, 2011 6:27 am

След първото изпито уиски на екс, някой се приближи до мен и честно казано силуета не ме изненада особено. Беше Али...мда напоследък си падаше доста голяма купонджийка и определено знаеше къде да ходи. Е аз имах труден период в който не ходех особено по клубове, но щом с Бен се разделихме...онази моя страна се завърна. Беше ми писнало да бъда милата, сладка Елизабет. Исках да съм онази луда и екстравагантна Ефи, която бях преди.
- Али...защо ли не съм изненадана!? - повдигнах иронично вежда след което се усмихнах дяволито и я прегърнах. - Господи, от кога не съм те виждала, бих казала че ми липсваше ... малко. - засмях се след което си поръчах още едно двойно уиски, което беше свършило веднага щом бармана го сложи пред мен.
- Е какво те води насам? - попитах я като се засмях леко.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 EmptyНед Юли 03, 2011 6:56 am

- Е какво те води насам? - попита ме Ефи и леко се засмя.
- Ами.. беше ми скучно. Искам малко да се позабавлявам. - казах и се засмях.
Изпих остатъка от коктейла и поръчах следващия.
Бармана бързо ми донесе напитната и аз я поех, вдигнах я високо и казах:
- Наздраве!
След това се усмихнах и се приближих до Ефи. Започнах да говоря бавно като леко се подсмихвах.
- И къде е твоя принц... ъм.. Бен? Нещо не съм го виждала отдавна.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 EmptyНед Юли 03, 2011 7:03 am

- И къде е твоя принц...ъм..Бен? Нещо не съм го виждала отдавна. - попита ме Али, като се приближи до мен.
- Хмм Бен!? Той отдавна не съществува...поне за мен. - намигнах и' леко, отпивайки от следващото уиски.
- Ами твоя Алекс. Беше готин на рождения ден на сестра ти, но доста бързо изчезна!? - повдигнах вежда.
Честно казано усещах как главата ми се върти и как след малко нямаше да съм себе си или по - скоро щях да бъда точно себе си. Точно онази изгубена Ефи, която толкова време се опитвах да намеря, а всъщност ключа за намирането и' е било няколко чаши уиски и да на забравяме компанията на Алисън.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 EmptyНед Юли 03, 2011 7:13 am

- Алекс замина някъде и не се обади.
Преди месец Алекс ми беше казал, че заминава извън страната, но така и ме ни каза къде точно...а и вече не ме интерасуваше. Вече не си падах по сериозните и обвързващи връзки. Много се промених от тогава.
Май в коктейла ми имаше нещо.. Започнах да се чувствам странно.
Приближих се до Ефи и разстоянието между нас беше много малко - само няколко сантимерта. Наведох се леко и я целунах. Чувството беше приятно. Нямаше голяма разлика от това да целуваш момче...само дето устните и бяха....по-сочни...ии... гланца и беше сладък..
След малко се отдалечих за да видя реакцията и'. Може би не беше свикнала да се целува в клуба с момичета. Е... и за мен беше ново...но приятно.
Не ми пукаше от глупавите папараци, нито от клюкарката, която сигурно утре щеше да пише за нас.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 EmptyНед Юли 03, 2011 7:27 am

Честно казано останах доста изненадана. Но не защото ме целуна момиче, не чувството даже беше приятно, но бях изненадана че Али го направи. Това определено не беше присъщо за нея.
- Изненадана съм Алисън Хоуп, кой би предположил че една раздяла ще те превърне от затвореното момиче, в ... това...в сексапилната мацка, която може да има всеки мъж...и жена която поиска. И ако знаех, че ще стане така...щях да настоявам да тръгнеш много преди това с Алекс.- намигнах и'.
- Но пък тази твоя страна, някак си ми допада повече! - казах и' като този път аз се приближих до нея и я целунах, но този път целувката беше по - страстна, по - пламенна и много по - хубава, без никакви задръжки.
- О да определено тази твоя страна ми харесва повече. - казах след като се отдръпнах от нея.
Върнете се в началото Go down
-A
I still here bitches, and i know everything. - A.
I still here bitches, and i know everything. - A.
-A


Брой мнения : 5
Join date : 02.05.2011
Име на героя : -A

Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 EmptyНед Юли 03, 2011 10:07 am

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:18 am

Бях наясно, че бе едва три часа след обяд и вече стоях в претъпкана кръчма, пълна с пиандури и т.н., но честно казано, не мисля че трябваше да се слага граница на забавлението, особено ако то се затвърдяваше с малко алкохол. Но честно казано в това долнопробно място, алкохолът беше евтин, отвратителен и определено не в мой стил, дори не знаех как бях попаднал в този бардак и защо не бях в някой от клубовете в центъра, а се бях забутал в покрайнините.
С тези си мисли, станах от масата на която се бях настанил и излязох от мижавата постройка, като хванах такси до обичайния клуб cavalli.
Не след дълго шофьора на таксито бе паркирал пред сградата с големи неонови букви над вратата гласящи "Cavalli Club". Самодоволната усмивка се изписа на лицето ми. Платих на занемарения човек и с бавна крачка се запътих към вратата, като докато вървях усещах как евтиния алкохол от миналата кръчма си казваше думата и започваше да влияе на мисленето ми.
- Едно двойно уиски. Чисто! - казах настанявайки се на един от барстоловете пред бара и усмихвайки се чаровно на барманката.
Върнете се в началото Go down
Adriana Ambosa
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Adriana Ambosa


Брой мнения : 209
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Adriana Ambosa
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Ник Блек, Lindsay Fawn

Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:42 am

В последно време наистина не бях на себе си..Беше ме налегнала депресията, а когато тя стигнеше до мен..човек ме виждаше само по баровете..Днес наред беше Cavalli club..Няколко пъти бях идвала на това място и бях наистина очарована. Слязох от таксито и влязох вътре..Огледах се още с влизането и забелязах Чъки...Забил глава надолу той отпиваше малки глътки от уискито си. Приближих се бавно до него и го бочнах с пръсти в ребрата..Той се надигна, а когато ме видя на лицето му се изписа видима заитригуваност..Не бях виждала Бас от..от..от доста дълго време и явно той беше със съдба като моята..
-Чъки, Чъки, Чъки..-казах аз и се засмях...-Какво прави особа като вас толкова рано тук..?- след тези думи отместих погледа си към барманката...
-Водка с лед и портокалов сок..-казах аз и се настаних до Чък...
Върнете се в началото Go down
Мел Матияс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Мел Матияс


Брой мнения : 75
Join date : 27.01.2012
Име на героя : Мел

Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 EmptyПон Мар 19, 2012 6:01 am

Бе много скучна вечер,затова прерових дрехите си и намерих една готина рокля,облякох я и излязох да обиколя града.Като една типична копунджийка рабзира се веднага щом пристигнах в този град гръгнах да обикалям барове и дискотеки.След като обиколих повечето и не ми харесаха особено сега беше ред на тази.Когато влязох всички ме изгледаха странно,но на мен не ми пукаше и се запътих към бара.Седнах и си поръчах едно мартини.Докато чаках отледах набързо мястото и то беше добро.Щом си получих питието отпих една глъдка.И започнах да се оглеждам за компания.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cavalli club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Cavalli club
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Club "Neon"
» Club "Black"
» Club "Burlington"
» Club "Region"
» Supper Club

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: