Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Night club Dream - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Night club Dream - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Night club Dream - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Night club Dream - Page 2 Vote_lcapNight club Dream - Page 2 Voting_barNight club Dream - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Night club Dream - Page 2 Vote_lcapNight club Dream - Page 2 Voting_barNight club Dream - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Night club Dream - Page 2 Vote_lcapNight club Dream - Page 2 Voting_barNight club Dream - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Night club Dream - Page 2 Vote_lcapNight club Dream - Page 2 Voting_barNight club Dream - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Night club Dream - Page 2 Vote_lcapNight club Dream - Page 2 Voting_barNight club Dream - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Night club Dream - Page 2 Vote_lcapNight club Dream - Page 2 Voting_barNight club Dream - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Night club Dream - Page 2 Vote_lcapNight club Dream - Page 2 Voting_barNight club Dream - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Night club Dream - Page 2 Vote_lcapNight club Dream - Page 2 Voting_barNight club Dream - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Night club Dream - Page 2 Vote_lcapNight club Dream - Page 2 Voting_barNight club Dream - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Night club Dream - Page 2 Vote_lcapNight club Dream - Page 2 Voting_barNight club Dream - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Night club Dream - Page 2 3634557V Night club Dream - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Night club Dream - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Night club Dream

Go down 
+7
Кристиана Дейвидсън
Брейди Евънс
Рейчъл Спаркс
Alex Colle
Никол Дж. Стюарт
Триша Тиъри
Вивиан Стюарт
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyПет Апр 15, 2011 6:29 am

В началото си мислех,че това да танцуваме е пълна грешки.Докато тръгвахме към дансинга тя разговаряше с някакви познати,а аз се чувствах като излишен,и като човек,който се е натресъл.
Дори докато танцуваме тя си поговори с някакво момиче,което пращаше новина на клюкарката.Наистина не знаех какво ги прихваща хората в този град.Държаха се странно само заради тази тъпа клюкарка.Казах си,че като се прибера и като имам свободно време,ще вляза в този блог,да видя кое му е толкова интересното.
Както си мислех,че всичко е грешка и че не трябвашеда идвам на дансинга,ние двамата се приближихме един към друг и започнахме да танцуваме една доста страстна песен.Веднага си върнах думите обратно и се насладих на момента.
Исках този момент за доживот,но както винаги и този момент свърши.Стояхме двамата вкопчени един в друг,танцувайки.И тогава аз се наведох малко към нея,а после и още малко и долепих устните си,до нейните.Целувката беше нежна,но и много кратка.Когато целувката свърши,я погледнах в очите дяволито и се усмихнах.
-Какво мислиш за това,секси? - попитах я,като в гласа ми се долавяше лека нотка на первезност.
Върнете се в началото Go down
Кристиана Дейвидсън

Кристиана Дейвидсън


Брой мнения : 30
Join date : 12.04.2011
Име на героя : Кристиана Дейвидсън

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyПет Апр 15, 2011 6:41 am

Не знаех дали Алън обича да танцува, но явно се наслаждаваше. Около нас имаше стотици хора, които също танцуваха и се забавляваха. Аз обичах да гледам как на другите им е весело и са щастливи. Това правеше и мен самата позитивно настроена.
Тази вечер обаче, беше мой ред да бъда щастливката. Намирах се на броени сантиметри от едно дяволски секси момче. Какъв по-голям повод за радост! В голямата зала зазвуча страстна песен, която напоследък беше нашумяла. Алън ме дръпна към себе си и танцувахме плътно един до друг няколко секунди. Гледах го в очите - дори в тъмнината забелязах, че и той ме гледа. Миг по късно, устните му бяха върху моите. Целувката беше много нежна, но за жалост - кратка. Няма да лъжа - адски много ми хареса и смятах да я повтарям и потретвам цялата вечер.
- Какво мислиш за това,секси? - попита ме Алън.
Вдигнах лявата си вежда и прехапах устна.
- Беше... перфектно! - отвърнах му аз, все още зашеметена от целувката.
Почти неизрекла това, той отново ме хвана за кръста и ме дръпна плътно към себе си за следващата целувка - този път страстна и продължителна. Тази целувка беше най-страхотната целувка за доста време. След като се отделихме един от друг, аз долепих устни до ухото му:
- Какво ще кажеш да отидем на някое по-спокойно място? - предложих му и леко палаво захапах ухото му.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyПет Апр 15, 2011 6:51 am

Наистина започнах да я харесвам доста.Тя беше наистина секси и доста дива,което ме подлудяваше.
Тя попита дали искам да отидем някъде на по уединено място.Аз кимнах и след следващата песен двамата се насочихме отново към бара.Пристигнахме и се обърнах към нея,докато вадех пари от джоба си.
-Къде ще ходим,у нас или у вас? - попитах я и оставих пари на бара. - Ето за нас двамата. - бармана кимна и взе парите,а аз хванах за ръка Крис и излязохме от клуба.
Оказахме се на студената улица.Обърнах се към нея и се усмихнах.
-Къде реши да отидем? - попитах я отново,но тя просто повдигна рамене и не отговори нищо. - Тогава днес ще ти покажа къщата си. - усмихнах се загадъчно и тръгнах да викам такси,но тя ми показа,че има кола.Поисках аз да карам,не бях много пиян,а и тя се седна на мястото до шофьора,преди да започна да се пазаря.
По - късно вече се намирахме пред моята къща.
-Надявам се да ти хареса! - намигнах `и и излязох от колата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Май 12, 2011 7:37 am

Беше време да си почина малко и да се позабавлявам.Никол я нямаше.И аз се възползвах от възможноста да се държа отново като тийн и отидох в първия нощен клуб,за който ми хрумна.
Влязох вътре и се огледах.
Нямаше много свободни места,затова си избрах едно място на бара,което беше свободно.Седнах на бара и изчаках бармана да дойде.
-Едно двойно уиски. - усмихнах се аз и се огледах.
Реших,че ще е забавно да флиртувам с някое момиче,затова си набелязах първото такова - Едно русо момиче седеше с гръб към мен.Приближих се малко и я потупах по рамото.Тя се обърна.
Зяпнах от изненада.
Това беше Алисън.
-Извинявай аз...- казах бавно.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Май 12, 2011 7:53 am

Докато си стоях на бара някакъв тип се прибли до мен.
Потупа ме по рамото и аз се обърнах да видя кой е. Оуу...беше Вон. Каква изненада. Не го очаквах.
-Извинявай аз...- каза той.
Аз извъртях поглед и махнах чантата си от свободния стол.
Настъпи съгло мълчание. Реших да го прекъсна.
- Ее..как върви живота ти сега?
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Май 12, 2011 8:02 am

Тя попита как върви живота ми.
Това беше доста интересен въпрос.Откакто тя ме заряза,може би живота ми стана от една страна по - гаден и по - хубав,но това не е от особено значение.
-Живота ми е бил и по - добре. -казах аз и придърпах току-що дошлото ми уиски.Отпих една малка глъдка и се обърнах към Алисън. - При теб как върви с... - забравих му името. - Алън... тоест там както се казваше
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Май 12, 2011 8:12 am

- Казва се Алекс! - побързах да го поправя.
- И всичко е супер при нас. Нещата се развиват добре.
Отпих от уискито, което си бях поръчала преди малко.
- Двамата си прекарваме страхотно.
Как е новата ти приятелка? - попитах го, колкото само да поддържаме някакъв разговор.
От последните постове на "Клюкарката" разбрах, че си е намерил приятелка.
Добре, че е тя да ни уведомява за най-новите клюки.
Въпреки всичко бях сигурна, че е с нея само за да ме забрави, което всъщност беше малко трудно..
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Май 12, 2011 7:48 pm

-Аха. - казах,но въпреки че ми каза името му,аз пак го забравих.Тя попита как е новата ми приятелка,което беше доста...как да кажа неочаквано.Изпих на екс останалото от уискито и поръчах следващото.
-Ами...тя е добре,всъщност те бяха две,но едната я зарязах...явно и аз мога да зарязвам. - казах и изпих и второто уиски,поръчах следващо. - Иначе новата е добре.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyСря Май 18, 2011 10:05 am

- Радвам се за теб. - казах и взех чантичката си.
- Аз трябва да тръгвам. Имам среща с Алекс. - усмихнах се учтиво и тръгнах.
Всъщност нямах среща с Алекс, но не ми се стоеше повече в този клуб.
Беше...отегчително.
Излязох бързо, без дори да знам къде отивам.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:14 am

Нощта бърза наближаваше.И както винаги това е мойто време.Точно тогава се развихрям.Независимо от мястото и компанията.Както всяка вечер така и днес ще изляза.Облякох една окъсана рокличка,обух високите токчета и се оправих.След което грабнах ключовете от колата и излязох.Веднага знаех къде да отида.Днес бе ред на Night club Dream.Щом пристигнах паркирах колата и влязох.Бързо се добрах да бара и си поръчах едно уиски.Щом ми го дадоха отпих една глътка.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 35

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 7:08 am

Облякох си нещо удобно и се насочих към един от нощните клубове в града.Имах среща с най-добрия си
приятел Дерек.Влязох в клуба.Изглеждаше приятно.Най-важното беше,че не е задушно и помещението беше доста голямо.Седнах на една маса.Него все още го нямаше.Скръстих крака и зачаках.Потупвах нервно с крак.Гледайки часовника си през пет секунди.Имаше една групичка мъже до нашата маса,които не спираха да
гледат на сам.Чудя се какво ли ги провокираше.?!?!Дали късата ми рокля с голямо деколте..Нее...едва
ли..Засмях се и в този момент видях Дерек да влиза.Оглеждаше се,търсейки мен..Махнах му с ръка и той ме видя
-Най-сетне-казах когато той приближи.Станах от стола и го прегърнах.

-Не заслужаваш много,но нали си ми приятел,ако не прегръщам теб,то кой тогава..-Усмихнах се и сервитьорката дойде.
-Мм едно
Mартини.-усмихнах
се като се облегнах на зад и започнах да оглеждам хубавите момчета.
Върнете се в началото Go down
Дерек Дарк
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Дерек Дарк


Брой мнения : 43
Join date : 25.11.2011
Име на героя : Дерек Дарк
Години на героя : 36

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 5:00 am

Дерек от скоро беше тук. Срещна много познати хора, по-малката част от нея бяха приятни и забавни, а другите скучни, чак да искаш да те заровят надълбоко под земята. Градът бе пълен с известни личности, на които обаче не обръщаше внимание. НЕ му пукаше за нищо, освен да си прекара живота тук повече от забавно.
Ето че първата му среща за дългия му престой бе със стара приятелка от една ексурзия в Ню Йорк. Вълуваше се че ще я види, защото още тогава много му бе допаднала . Бяха си направо лика-прилика.
Излезе от дома си и тръгна към уреченото място. Както винаги закъсняваше и накрая се оправдаваше с онези тъпите и безмислени неща, като "Бях в банята!"
След пет минути от определения час той влезе в бара и се огледа за ниска чернокоска. След малко я забеляза да му маха. Чаровна усмивка се изписа на лицето му , а ръцете му се наместиха в джобовете на дънките му.
Приближи се и забеляза колко различна бе от последната им среща, определено още по-сексапилна и женствена.
- Стига си се оплаквала. Като бяхме на лагере, колко време те чаках за да се издрайфаш!- даде пример и обгърна с ръце кръстта и щом тя го прегърна.
Да, докато бяха в Ню Йорк, тя пиеше много и свършваше в тоалетна. Пофсхили се и седна до еня като си поръча водка.
- Как си сладур?- облиза леко устни и обходи с поглед тялото и.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 35

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 5:33 am

Когато се размрънках,Дерек не пропусна да спомене преживяното в лагера,как драйфах и тн.Усмихнах се сякаш не бе казал нищо.Сведох глава надолу и започнах да се взирам в масата.
Дерек не бе кой знае колко променен,освен външно,излглеждаше по-сладък.За миг мина през ума ми,но аз побързах да изпаря тази мисъл.Стига Линдзи,та той ти е приятел.Бях леко притеснене,започнах да кърша пръсти и да бърша в роклята си изпотените си ръце.Беше неловко и двамата мълчахме.Той наруши тишината и ме попита как съм..Не можах да не обърна внимание на "сладур",преди постоянно така ме наричаше и не ми правеше особено голямо впечатление.А сега...сега това "сладур" ми се виждаше по-различно.Мисля,че започвах да изпитвам някакво привличане към Дерек.Тази мисъл ме побъркваше и започвах да се изнервям още повече..
-До..-промълвих с треперещ глас..Прочистих гласа си.
-Добре съм-казах по-уверено.Какво ми ставаше,та аз съм Линдзи,никога не съм се притеснявала така.Какво ми ставаше?...Определено трябваше да се посъвзема малко.
-Ами ти?-усмихнах се и тъкмо сервитьорката донесе питиетата.Загледах се в чашата и прокарах пръст по ръба й.

-Липсваше ми,от доста време не се бяхме чували,какво стана с теб?Има ли вече момиче в живота ти?-Не можах да измисля друго,а трябваше някак да разчупя мълчанието.Изглеждаше сякаш нямаше какво да си кажем,а всъщност ние имахме много неща,за които да разкажем...бях сигурна..
Бръкнах в чантата си и изкарах една цигара.Лапнах я и подадох запалката на Дерек..
-Хайде бъди джентълмен.-засмях се.Разбира се това беше в кръга на шегата.

Върнете се в началото Go down
Дерек Дарк
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Дерек Дарк


Брой мнения : 43
Join date : 25.11.2011
Име на героя : Дерек Дарк
Години на героя : 36

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 5:50 am

Сините очи на Дерек шареха по местенцето, в което се намираха. Оглеждаше детайлите на заведението и хората, които се бяха настанили в различните му части. След акто обиколи всичките ъгли, отново впи поглед в момичето. Усмихна се и се облегна назад като взе в ръката си питието, което бе поставено пред него преди малко.Д ори не направи жест в благодарност на бармана.
Въздъхна леко и започна да изучава всеки един малък детайл и черти нпо лицето на девойката. Наклони глава и отново се обърна напред. Изглеждаше като идеот, който зяпаше сексапилно момиче.
Поклати глава и се засмя след като чу и послендите и думи. Той с прияетлка за нещо сериозно. Звучеше смешно.
- Не мислиш, че съм прекалено млад. Трябва ми още малко свобода и еднократки забивки, защото след това изневярата няма да е позволена, а аз съм джентълме- беше се обърнал и нежно взе от ръцете и запалката запалвайки цигарата и.
- Липсвал съм ти?- повтори с леко невярващ тон.- И като съм ти липсвал трябваше да мина асамо с една прегрътка ли, даже не беше дълга, докосна ме и пак се отдръпна. Ами целувка по бузата поне?- засмя се на шегата, която обаче до янкъде си беше доста сериозна нмакар че тона му да бе толкова шеговит и забавен.
Взе цигарите и запали от нейните без изобщо да му пука, че не са неговите.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 35

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 6:09 am

-Добре това за момичетата наистина бе голям майтап-засмях се..
-Но все пак ми мина през акъла,че може да си решил да се промениш..-усмихнах се и го погледнах с миловиден поглед.Последвах примера ми и аз се облегнах назад,кръстосах крака и погледнах
към него.Явно и той бе уловил в мен промяна,защото не спираше да ме
зяпа,така да се изразя,накрая ми стана толкова неловко,че помислих,че
може да съм се изцапала или да съм разрошена.
-Има ли ми нещо?-попитах го и повдигнах вежда.Той спомена за кратката прегръдка и поне за една целувка по бузатаа..
-Ти никога..ама никога няма да се промениш-изгледах го изпитателно..
-Ще получиш ако слушаш-усмихнах се..Изправих се и се приближих към него.Неведох се и го прегърнах.Стиснах го толкова силно...Прегръдкаа бе по-дълга..Погледнах го в очите и изкривих устата си в някакво подобие на усмивка.
-Ела тук..-хванах главата му с ръце и допрях влажните си устни до плътта му.Отдръпнах се рязко.Целувката беше кратичка и дори не се усещаше.
-Толкова си си заслужил-вдигнах рамене и се върнах обратно на мястото си.Отпих жадно от питието си и отново го погледах..
-Е това доказва ли колко много ми липсваше..?-Ако зависише само и единствено от мен,сигурно щях да му се нахвърля като дива котка,но за съжаление не зависи.Скръстих ръце и притаих дъх в очакване на отговора му..
Върнете се в началото Go down
Дерек Дарк
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Дерек Дарк


Брой мнения : 43
Join date : 25.11.2011
Име на героя : Дерек Дарк
Години на героя : 36

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 6:30 am

- Тоест зависи, ако момичето се справя добре ще я ползвам по-често.- засмя се и се загледа в добре сложения грим, който оформяше очите и.
На това момче нещо му ставаше. Държеше се мило и подобаващ и се шегуваше много, което не беше никак нормално за него. Това щеше да се промени. Отново щеше да е онзи забавен Дерек, който не се държи толкова зле с всички.
- Да има ти, красива си!- засмя се отново прокара ръка по косата си.
Не се беше променил, или се бе, но към лошото. Погледа му пак зашари по лицето и, но недоволно. Сбръчка чело. Наистина ли бе заслужил само това. Държеше се мило, правеше комплименти, а тя го дари с една съвсем лека целувка, сякаш бе полъх от вятъра.
- Не те ли е срам. Само толкова?- каза невярващо като поклати отново глава. Въздъхна и сведе поглед, правейки се на сърдит. След това отново я погледна с первезен поглед.
- Хайде!- засмя се и остави цигарата в пепелника. Нахално улови ръката и а другата хвана чашата доиспивайки питието в нея.
Задърпа момичето към тоалетната и след като влезе вътре я притисна към една от стените. Допря челото си до нейното без да я целува. УСмихна и се и прокара ръце по тялото и като откопчаваше бавно ципа на роклята.
- Ето това доказва колко много си ми липсвала!- усмихна се и свали роклята като тя падна на земята. Очите му се бяха впили в нейните без да изтърват сладкото и изражение.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 35

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 7:31 am

Когато каза,че съм красива,някак се изчервих.Беше толкова сладко,наистина взех да съжалявам,че го дарих само с една лека целувка.Той ме хвана за ръката и започна да ме дърпа на някъде.Въобще не знаех какво става...Ей така от нищото се озовахме в тоатетната.Притисна ме до стената.Изведнъж сякаш света стана по-малък.Беше ми толкова неловко.Допря чело до моето..О боже мой,о боже мой.Никога не съм вярвала,че това нещо ще ми се случи с него,защото ми беше приятел.Разкопча ципа на роклята ми и накрая тя падна като повалена на земята..
-Какво правиш?-попитах леко объркано.Той каза,че това доказва колко съм му липсвала на него.Щом на това ще си играем така да бъде.Свалих с бързи движения тениската му и се усмихнах палаво.Обвих крака около тялото му.Приближих главата си към неговата залъгвайки го,че ще го целуна,но в последния момент се отдръпнах.Усмихнах се доволно.
Избутах го и скръстих ръце..Едвам се сдържах да не му се нахвърля и да го обсипа с целувки,но щях да изглеждам жалка.
-Ето толкова ми липсваше на мене.-засмях се и отново повдигнах вежда.Вдигнах роклята си,която "лежеше" на земята и я метнах на една от мивките.
Върнете се в началото Go down
Дерек Дарк
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Дерек Дарк


Брой мнения : 43
Join date : 25.11.2011
Име на героя : Дерек Дарк
Години на героя : 36

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyПон Ное 28, 2011 2:52 am

- Това значи че не съм ти липсвал толкова много, едно махане на тениска не доказва нищо!- засмя се след като отново я бе предизвикал. Ръката му се настани на корема и като я обърна в другата посока и започна да я бута леко назад като влязоха в една от кабинките на тоалетните. Подсмихна се и я притисна във вратата след като я затвори.
Двете му ръце се намести на бедрата и и я повдигната, а краката и обгърнаха тялото му. Всъщност беше сигурен, че това ще се случи но не предполагаше никак че ще го направи в тоалетната на някакъв задънен бар.
- Линдзи защо не помня на колко си? Изглеждаш ми ужасно напрегната. Били се успокоила, няма да те изям, просто ще си вкуся малко от теб!- заговори съвсем тихо и спокойно каато я гледаше право в очите без да прави нищо друго. наистина момичето изглеждаше доста притеснено, сякаш до сега не бе правила това.
Леко повдигна рамене и спря ръцете си. Доближи устните и я целуна съвсем нежно, за да и докаже, че няма да е груб. Всъщност щеше, но искаше поне да се започне от някъде. НЕ се чувства добре, щом виждаше това толква невинно лице а и не го правеше на сила.
- Може да продължа нали?- изгледа я въпросително и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 35

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyПон Ное 28, 2011 4:41 am

Разбира се че ми липсваше много,просто исках да го подразня и явно успях,или....не.Той започна да ме бута и влязохме в една кабинка.Хвана ме за бедрата и ме притисна към вратата.
-На 23-казах леко плахо..
-Не съм напрегната-отрекох естествено..Наистина ми беше странно...На него ако не му пречеше това,че съм му толкова близка то на мен ми пречеше.Не отричам,че го харесвам и ни най-малко бих искала това да свърши...
-Спокойна съм,и да знам ,че няма да ме изядеш-усмихнах се невинно и го погледнах с крайчица на окото.
-Малко..-показах с пръст и се усмихванх вече по-уверено..Той ме целуна нежно и аз цялата потръпнах.Беше толкова красиво.Ох какво ми ставаше,кога това има значение за мен...наистина трябва да се осъзная.Той ме попита дали може да продължи..Или по скоро не беше въпрос,а само ми казваше"Аз ще продължа".Усмихнах се.Увих ръце около врата му и го целунах страстно.
-Надявам се това да отговори на въпроса ти.-притиснах тялото си към неговото и отново го дарих с още една целувка...
-Разрешавам ти да правиш каквото поискаш с мен..чакам този момент още когато те видях да влизаш преди малко в бара-усмихнах се като отново си припомних момента.
-Също така и когато те прегърнах и когато те подразних преди малко.-засмях се,все едно бях малко детенце,което бе сгазило лука.Сега щях да си изпатя за последното,което казах,а именно това"подразня"
...
Върнете се в началото Go down
Дерек Дарк
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Дерек Дарк


Брой мнения : 43
Join date : 25.11.2011
Име на героя : Дерек Дарк
Години на героя : 36

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyПон Ное 28, 2011 8:16 am

Изглеждаше сладка и ужасно невинна, което му напомняше че трябва да бъде по-нежен с нея. Усмихна се и повдигна Линдзи още малко и започна да обсипва врата и с целувки. Определено тези нейни думи го стимуливаха да продължи. Въздъхна леко и продължи да обхожда с ръка бедрото и като се покачваше все по-нагоре. Стигна до онова нейно тайно местенце и съвсем леко го погали като усети как тя цялата потръпна. Това още повече го възбуждаше и беше изключено да спре.
Погледна я за да види дали е добре и как се чувства и щом видя онова доволно лице продължи да гали ръката си през бикините и които се навлажниха.
- Ако нещо не ти харесва, казваш!- засмя се и прокара устни нагоре впивайки ги страстно и жадно в нейните. За първи път се интересуваше от това как се чувства другата половина. Винаги се стремеше да му е хубаво на него, а сега искаше тя да бъде подлудена от него.
Изобщо дори не се притесняваше от факта, че са приятели, но уви при нея това бе очевидно. Много си личеше че е напрегната и то точно за това.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 35

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyПон Ное 28, 2011 8:39 am

Отпуснах се назад и само се наслаждавах на движенията му,въпреки,че бях все още леко притеснена от факта,че той е моят най-добър приятел..
-Винаги ли си толкова загрижен за тази с която го правиш?..-казах леко задъхано и се усмихнах.Измъкнах някак ръката си и я плъзнах по дънките му,напипах колана и се опитах да го премахна,беше малко трудно с една ръка за това освободих и другата.След като се отървах от колана, разкопчах ципа и пъхнах ръката в дънките му.Прехапах устни и се усмихнах.
-Едва ли ще има нещо,което няма да ми допадне..и пак казвам..много си внимателен.Иска ми се нещоо...по-така-засмях се палаво и прехапах устни.Наведох се и започнах да целувам бавно врата му,качвайки се по-нагоре..Облизах леко брадичката му стигнах до устните.Захапах ги леко и а след това и тях облизах.Издишах и отново се облегнах назад.Беше изключително приятно..всичко..Отдавна не се бях потапяла в магията на страстта,този живот ми липсваше.Всеки ден на дискотеки и накрая да се събуждам чисто гола в някоя хотелска стая с непознат мъж..И тук бе нещо подобно,но нямаше да се събудя в хотелска стая сигурно.. и определено нямаше да е непознат мъж...даа на всяка цена трябва да се върна към този прекрасен живот..

Върнете се в началото Go down
Дерек Дарк
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Дерек Дарк


Брой мнения : 43
Join date : 25.11.2011
Име на героя : Дерек Дарк
Години на героя : 36

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyВто Ное 29, 2011 3:32 am

Да, определено Дерек ставаше от внимателен все по-внимателен и предпазлив, което беше много странно. Устните му обхождаха врата на момиче, а ръката му правеше движенията си малко по-груби, а и тя желаеше това. Поне той под "по така" разбираше, че иска нещо по-грубо. Продължи да целува устните и жадно, а ръката му се намести под бикини и. Единия от пръстите му рязко проникнаха в нея, а от устните и се чу поредния по-висок тон.
- Всъщност не. Сякаш се чувствам длъжен да съм нежен с теб, зареди това че си ми приятелка!- засмя се леко и продължи да я обсипва с целувки, а ръката му се задвижи по-бързо у нея като реши да присъедини и другия си пръст.
За миг се отдели от устните и като изстена от това, което тя правеше в дънките му. Сега всяко едно движение можеше да го възбуди при това положение на мъцествеността му.
Рязко извади пръстите си и положи момичето на седалката на тоалетната. Наведе се и с няколко движения откопча сутиена и откривайки добре оформените и гърди. Доближи устни и ги целуна внимателно акто се спусна надолу.
Нядаваше се да и харесва и да остане доволна от това което той правеше.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 35

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyСря Ное 30, 2011 7:27 am

-Значи да се радвам,че съм с привилегии-усмихнах се..Ненадейно изкара двата си пръста и ме бутна на седалката на тоалетната.Откопча сутиена ми и ме целуна..Може би това ме накара да се разколебая малко..Глупости говоря сега ми се беше отворика възможност нямаше начин да се откажа.Всяках едно ангелче и едно дяволче бяха кацнали на раменете ми и се чудех кое да послушам..Беше такава дилема,хем го исках хем не и въобще не знаех какво да правя,дали да поема по пътя на доброто или да продължавам да вървя по пресечката в коя кривнах...точно сега бе решаващият миг.Станах от тоалетната и го бутнах от себе си..
-Не мога..-нервите ми бяха опънати до край..Взех сутиена си и го облякох...Веднъж и аз да постъпя правилно,трябваше да взимам пример от Ренесме...ее и тя не е толкова чиста,но поне откри своето щастие..
-Виж по-добре да се махна..беше изключително приятно,но не е добра идея да продължим..Ти си ми приятел и ме гризе съвеста когато правя това с теб..Гнусно е не мислиш ли?-казах с треперащ глас.Бях готова да се разплача..Обрах нещата си и понечих да тръгвам..
Върнете се в началото Go down
Дерек Дарк
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Дерек Дарк


Брой мнения : 43
Join date : 25.11.2011
Име на героя : Дерек Дарк
Години на героя : 36

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyСъб Дек 03, 2011 7:52 pm

Недоволното му изражение можеше да се усети от метри. Не знаеше защо го правеше. Точно сега я скаше повече от всякога, а тя го отблъскваше. Поклати глава и сведе поглед надолу. Никога не му се бе случвало това. Поне се чувсташе добре, че тя си бе признала, че и харсва. Взе тениската си и хвана лакътя и докато излизаше. НЯмаше да я пусне. Та тя толкова много влиаеше на хурмоните му и не се усещаше. Беше си откраднал още една целувка като не пускаше ръката и, но сега хватката му бе по-груба и от устние и се откъсна стон, зареди леката болка в лакътя и.
- Гризяло я съвеста!- каза с нтока безразличие.- Ти ме харесваш. Мога да го видя в очите ти. Не ме лъжи. От преди знам, а сега можем спокойно да кажем, че се влюбваш в мен. Не ти го казвам за пръви път, но от едно приятелство може да се играде връзка нали така!- каза той загрижено. Всъщност май само я залъгваше. Имаше и друго момиче, за което той можеше да се бори, но сякаш предпочиташе Линдзи.
Въздъхна гледайки я решително. Едва ли еше да има друг шанс, ако сега си тръгне.
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 35

Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 EmptyВто Дек 06, 2011 2:32 am

Преди да изляза той хвана лакътя ми,но бе по-груб.Не ме болеше,но реших да се престоря,за да ме пусне,защото ми беше супер неудобно.Целуна ме.Потръпнах от удоволствие.Не исках да си тръгвам,защото нямаше цялата тази случка в тоалетните да се повтори..Но пък една страна се чувствах виновна и ме бе срам,до преди известно време му споделях за момчетата,който съм си набелязала,а сега съм с него..не е ли малко странно?Започна да ми говори врели не кипели..Как постепенно съм започвала да се влюбвам в него...Добре сега вече започнах да се изчервявам.Погледнах на другата страна,за да прикрия колко неудобно се чувствах..
-Аз..аз трябва да се прибирам,за да почистя тоалетната на котката ми.-опитах се да се измъкна,но не успях.Извъртях глава към него..
-Номера не мина нали?-погледнах го с ангелски поглед.Усмихнах се..
-Виновна..-напаравих кучешка физионимия..Надявах се с това да отърва кожата...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night club Dream - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Night club Dream
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Night club - Reo
» Night Club "Secrets"
» Night Club "Lavo"
» Crank it up night club
» Club "Black"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: