Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Disco Haven - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Disco Haven - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Disco Haven - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Disco Haven - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Disco Haven - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Disco Haven - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Disco Haven - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Disco Haven - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Disco Haven - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Disco Haven - Page 2 Vote_lcapDisco Haven - Page 2 Voting_barDisco Haven - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Disco Haven - Page 2 Vote_lcapDisco Haven - Page 2 Voting_barDisco Haven - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Disco Haven - Page 2 Vote_lcapDisco Haven - Page 2 Voting_barDisco Haven - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Disco Haven - Page 2 Vote_lcapDisco Haven - Page 2 Voting_barDisco Haven - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Disco Haven - Page 2 Vote_lcapDisco Haven - Page 2 Voting_barDisco Haven - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Disco Haven - Page 2 Vote_lcapDisco Haven - Page 2 Voting_barDisco Haven - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Disco Haven - Page 2 Vote_lcapDisco Haven - Page 2 Voting_barDisco Haven - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Disco Haven - Page 2 Vote_lcapDisco Haven - Page 2 Voting_barDisco Haven - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Disco Haven - Page 2 Vote_lcapDisco Haven - Page 2 Voting_barDisco Haven - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Disco Haven - Page 2 Vote_lcapDisco Haven - Page 2 Voting_barDisco Haven - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Disco Haven - Page 2 3634557V Disco Haven - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Disco Haven - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Disco Haven

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 3:45 am

Продължих с любимата си част от живота ми:Пиенето,Жените,Секса.
Разбира се,в началото трябва да се държа прилично,за да не ме помислят за кретен,но после идваше хубавата част.
Отидох в любимото си местенце и веднага се разположих на бара.Където бях срещнал много талантливи момичета.
Поръчах си една бира и се заоглеждах.И тогава погледа ми падна на едно супер яко парче.
Приближих се към нея и се усмихнах,по моя си начин.
-Аз съм Алън Смит! - представих се и поех ръката `и,след което целунах ръката на момичето и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 3:52 am

Бармана най-после донесе уискито ми.
Малко след това някакъв тип се приближи до мен, представи се и ми целуна ръката.
Стана ми много смешно и не се сдържах.
- Хей..Не сме в 19 век. Вече не се прави така. - казах и продължих да се смея.
Вече ми бяха ясни намеренията му, но реших да си поиграя малко с него.
- Аз съм.. Всъщност няма значение как се казвам. - добавих и отпих от чашата с уиски.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 3:55 am

Тя каза,че не сме 19 век,което ме накара да се изсмея.
-Както кажете,мадам. - усмихнах се и взех чашата си с бира.Явно не беше от дружелюбните момичета,или просто не се доверяваше на непознати.
Погледнах я право в очите.Не успях да издържа на погледа `и и се приближих още малко към нея. - Ще ми кажеш ли нещо за себе си,прякор или нещо,за да знам как да те наричам?
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 4:03 am

- Добре тогава....Можеш да ми казваш "секси момичето" или както решеш.
Приближих се по-близо към него и тихо му казах:
- Трябва да знаеш едно. Не съм лесна!
След това се отдръпнах и изпих малкото уиски, което беше останало в чашата.
- Още едно! - извиках на бармана.
Наистина трябваше да си наваксам пропуснатия алкохол от вчера.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 4:07 am

Засмях се.
-Добре Секси Момиче. - усмихнах се аз и я погледнах преценяващо,не знаех кое е по - смешно,това че ще се опита да се направи на недостъпна,или това,че наистина луднах по нея.
Това щеше да се окаже доста яка игра и се надявах всичко да завърши в моя полза.Изпих си бирата и извиках бармана.
-Едно двойно уиски. - усмихнах се и се обърнах към момичето. - Е,секси момиче,какво те води насам?
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 4:16 am

-Мм...Какво ме води ли!? Дойдох тук за да се напия и да се позабавлявам.
Да се позабавлявам с такива като теб.
Повдигнах вежди и продължих:
- Ами ти!? Какво те води насам?
Оуу...какво ги говорех.. Вече знаех какво го води насам. Той е поредния отчаян мъж, който си търси играчка за вечерта, но пък щеше да е забавно да чуя лъжата му...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 4:23 am

Тя каза,че е дошла да намери забавления и да се напие.След което попита аз какво търся тук.
-Аз съм от хората,които обичат да си играят с момичетата,обичам да пия,обичам жените,и просто баровете са моята страст. - отговорих съвсем серионо аз и отпих от двойното си уиски. - Разкажи ми повече за себе си,секси момиче.
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 6:16 am

Не обичах да говоря за себе си, а сега той искаше да направя точно това. Добре тогава.
- Ами..- започнах да говоря бавно.
Аз съм едно момиче, което няма хубаво минало, затова не обичам да говоря за себе си.
Музиката беше приятна.
- Да танцуваме? Или ще ми откажеш? - попитах го и дяволита усмивка се изписа на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 6:19 am

-Добре,ще танцуваме. - казах аз и се изправихме.Двамата тръгнахме към дансинга,където беше препълнено с хора.Не исках да се бутам,затова поисках да се върна,но тя ме дръпна и започна да танцува.
Няколко души ни се махнаха от пътя и ние можехме да се развихрим.Попринцип не обичах да танцувам,но сега щях да направя компромис и да танцувам,особено в такава сладка компания.
Върнете се в началото Go down
Майли Сайръс

Майли Сайръс


Брой мнения : 18
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Майли Сайръс
Години на героя : 31

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 7:26 pm

Елиза Сайръс написа:
-У,момчета ..
Казах аз и се изплезих на сестра си .
-Готови за действие ??
Попитах аз и се засмях.Като спрях погледнах сериозно и попитах.
-Как е косата ми ??

- По-добре не може да изглеждаш
Засмях се и поклатих глава, така си беше Елиза.
- Само внимавай да не завъртиш главите на всички момчета, защото после аз какво ще правя...
Погледнах я миличко и отново се засмях
- Хайде давай!
Върнете се в началото Go down
Елиза Сайръс

Елиза Сайръс


Брой мнения : 34
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Елиза Сайръс

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyВто Май 24, 2011 7:58 pm

Засмях се и хванах ръката на Майлс и я дръпнах към дансинга,
-Днес е само наш ден !
Затанцувах и я погледнах.
-Хайде , танцувай !
Върнете се в началото Go down
http://hollywood-city.free-forums.biz
Майли Сайръс

Майли Сайръс


Брой мнения : 18
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Майли Сайръс
Години на героя : 31

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПон Май 30, 2011 10:18 pm

- Добре Елз
Засмях се и започнах да танцувам в такт с музиката
- Права си този ден е само наш
Намигнах и и докато един сервитьор минаваше с поднос, взех две мартинита от подноса и подадох едното на Елиза
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Глобален модератор
Глобален модератор
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 509
Join date : 01.07.2011
Име на героя : Тейлър МакКуин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Ребека ♥ - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 8:47 am

Беше петък вечер , а на мен не ми се стоеше сама вкъщи . Обляох една розова рокля , коженото си яке с набрани ръкави и едни черни токчета . Набързо си сложих малко молив и спирала и бях готова . Взех чантата и ключовете за колата си и потеглих . В движение реших да отида в някой бар . Можеше да срещнба някой интересен ...
Навън беше хладно , макар и за малкото време докато стигна от олата до бара .
Седнах на един стол на бара и си поръчах обичайното.
Върнете се в началото Go down
http://all-serials-rpg-f.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 9:56 am

Петък вечер. Предполагаше се, че Елизабет ще купонясва някъде, но честно казано не беше в особено настроение. Но беше разбираемо, все пак баща и' бе катастрофирал и починал в злополуката. Точно това бе и причината да отсъства цялото това лято. Цяли 4 месеца. И сега когато отново беше в Л.А. се чувстваше странно. Беше изоставила Бен, заради невинното си и объркано увлечение с Али...да с Алисън!? Беше се надрусала до толкова, че едва я спасиха в болницата и да не забравяме, че в момента психиката и' бе до такава степен разхлабена, че бе склонна към самоубийство, даже вече изготвяше своя списък с начини, по които да го направи.
И все пак ... не можеше вечно да продължава така нали!? Не можеше да продължава да се крие в скромния апартамент на брат си скрита, зад него. А пък и той самият бе излязъл, малко въздух нямаше да и' дойде зле. Еф обу нарязани черни дънки с бяла раздърпана тениска, от която се откриваше едното и' рамо, също обу и черните си токчета и излезе навън, насочвайки се с такси към най - близкия клуб. Който за нейна жалост се оказа Disco Heaven . Ужасна ретро музика и евтин алкохол...мечтата за всеки алкохолик и пияница и врагът на Елизабет. Мразеше подобни долнопробни заведения, макар, че преди бяха любимото и' местенце. Може би се дължеше на факта, че бе в Холивуд или...кой знае!?
Можеше да каже на таксито да продължи към следващия клуб, но прекалено много имаше нужда от питие за това слезе, плати на шофьора и влезе в заведението, като се насочи към бара за обичайното и' любимо питие - именно двойното уиски с едно кубче лед.

Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Глобален модератор
Глобален модератор
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 509
Join date : 01.07.2011
Име на героя : Тейлър МакКуин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Ребека ♥ - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 10:12 am

Изведнъж в бара влезе една брюнета .
Тя седна до мен и си поръча уиски . Дадоха ми моята чаша и още от първата глътка намразих този алкохол.
-Този алохол не струва . Аз съм Тейлър между другото .
Момичето се обърна към мен и опита да се усмихне , но си личеше , че е наистина нещастна .
-Какво ти се е случило - прозвуча доста нетатично , макар просто да опитвах да съм мила - рядост за мен.
Върнете се в началото Go down
http://all-serials-rpg-f.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 10:21 am

Елизабет отпи глътка от уискито. Повдигна леко вежда, незнайно защо и след това го изпи цялото на екс. Само секунда по - късно чу недоволен отзив за алкохола тук. Подсмихна се и се обърна към момичето.
- Като не ти харесва, защо си тук? Или може би си нова? И между другото, няма ми нищо, все пак мерси. - каза, обаче нещо не и' се получи да бъде...ъм мила. Но бихте ли я винили, точно сега... Мислите ли, че беше възможно да се държи мило, когато е леко подпийнала, бясна и едновременно с това тъжда заради случая с баща и', макар че той беше един голям идиот, кретен, копеле и т.н. Но въпреки всичко и' бе роднина и не можеше лесно да подмине този факт.
- Между другото аз съм Елизабет...но ме наричай Ефи. Приятно ми е! - каза тя като направи опит да се усмихне, но очевидно не особено успешен.
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Глобален модератор
Глобален модератор
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 509
Join date : 01.07.2011
Име на героя : Тейлър МакКуин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Ребека ♥ - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 11:00 am

- Определено съм нова ... и повече няма да стъпя тук .
Тя каза , ле няма нищо , но аз продължих да нахалствам .
- Сигурна ли си ? Казвали са ми , че съм страхотен слушател . Или пък добра компания да си удавиш мъката . - усмихнах се и направих гримаса .
- Ако желаеш ми казвай Тей .
Върнете се в началото Go down
http://all-serials-rpg-f.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 1:23 am

- Слушай "Тей"...относно това за давенето на мъката, ще ми е нужно много повече от едно уиски. А и не съм такъв човек, така че слушай предложението ми. Ще пием, ще се напием, ще си правим компания, ако случайно не намерим развлечение за вечерта и ако случайно някоя от нас припадне от многото алкохол, другата по добра воля може да и' извика линейка или по - добре такси. Съгласна!? И...не се опитвам да се държа като кучка...опитвам се да съм мила, така че просто приеми и да поръчваме. А в замяна, може някой път да ти покажа наистина хубавите местенца в Л.А. - каза Елизабет на един дъх, а после погледна бармана. Той естествено веднага се досети и и' донесе второто и' за вечерта двойно уиски. Момичето го изпи на екс, като след това подпря лакътя си на металната облегалка на бар стола, върху който удобно се бе настанила. Знаеше, че от страни приличаше на тъпа кучка, а това определено се стараеше да го избягва. След кратката си връзка с Бен, тя се бе променила, бе по - мила...заради него. Но естествено когато се държеше толкова миличко всичко и' се стоварваше на главата, всичко лошо за което можехте да се сетите, а като помислеше, че само преди няколко месеца беше и в болница. Ако това се разчуеше, мигновено щяха да я изгонят от колежа, макар че изглеждаше така, все едно не и' пука.
- Е от колко време точно си в Ел Ей? - попита с цел да се оттърси от досадните си и подтискащи мисли.

Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Глобален модератор
Глобален модератор
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 509
Join date : 01.07.2011
Име на героя : Тейлър МакКуин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Ребека ♥ - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 8:08 am

-Виж Ефи ... не ме притеснява това , че се опитваш да НЕ се държиш като кучка . Попринцип аз съм същата . И да ... напълно съм съгласна с предложението . Дори се обзалагам , че ще съм първата , която се нуждае от такси ... или линейка . И офертата за " екскурзийката" из Л. А. ми допада - усмихнах се самодоволно .
Обърнах се към бармана и казах :
-Същото ато на госпожицата до мен.
Отпих и отново започнах да недоволствам:
-Никога повече тук...
- Е от колко време точно си в Ел Ей?
-Не съм сигурна . Може би около месец . Ами ти ?
Върнете се в началото Go down
http://all-serials-rpg-f.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 8:20 am

Месец и все още не знаеше заведенията в Л.А. !? Шокираща новина за Ефи, която ги научи още щом самолета и' кацна от Бристол. Все пак се усмихна леко, опитвайки се да наподоби мила усмивчица, но не беше в настроение и опита и' бе...леко...неуспешен.
- Аз съм от година тук. И честно казано съм се задържала само и единствено заради хората тук! Мястото не е едно от най - хубавите за живеене, но...какво да се прави!? - въздъхна тя. Всъщност се бе задържала главно заради Алисън, дължеше и' извинение, за лекото им лесбийско преживяване заедно, но си имаше оправдание и това беше, че бе потресаващо пияна!
- Е теб какво те води в Холивуд? Кариера, мечти, образование? - попита с лек интерес. Това момиче почваше да и' допада все повече, защото някак си виждаше частица от себе си в нея, а обичаше, когато някой бе даже и на половина като нея, тъй като никой не я разбираше.
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Глобален модератор
Глобален модератор
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 509
Join date : 01.07.2011
Име на героя : Тейлър МакКуин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Ребека ♥ - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyНед Ное 27, 2011 10:03 am

Теб какво те води в Холивуд ? Кариера , мечти , образование ?
-Първите две изброени плюс семейни и любовни драми .
Определено не исках даси спомням за тези неща . И нямаше !
-Е , Ефи ? Какво ще кажеш да започнем още от сега с " разходката " ни из Л. А. ?


П.П.Сори за краткия пост , ама съм от телефона :(
Върнете се в началото Go down
http://all-serials-rpg-f.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyВто Ное 29, 2011 5:35 am

- Любовни драми? Браво новачке, успя да привлечеш вниманието ми! Е продължавай...Какви по - точно? - полюбопитства Еф, но с основателна причина. Все пак това бе единственото интересно нещо, което събеседничката и' бе казала от запознанството и'. Не че имаха особено дълъг интерес, но малката Елизабет обичаше да научава мръсни истории.
Тя погледна бармана строго и той и' донесе веднага поредното уиски с лед без да чака "второ нареждане" .
- А колкото до разходката...предпочитам първо да чуя историята. Всъщност може да ми я разкажеш и по път! А ако искаш, не е нужно да ми казваш. Всъщност е нужно...- буквално не остави избор на Тей. Повдигна лекичко едната си вежда и след това се усмихна, като подпря брадичката си, на дланта си, заглеждайки се в събеседничката си.

П.С.;; Сори че е толкова късо...;ссс
Върнете се в началото Go down
Тейлър МакКуин
Глобален модератор
Глобален модератор
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 509
Join date : 01.07.2011
Име на героя : Тейлър МакКуин

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Ребека ♥ - сестра
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 EmptyВто Ное 29, 2011 7:03 am

Изпих един шот на екс и започнах да разказвам:
-Бившия ми ми аза , че е разбрал от някой , че аз съм му изневерила . А това беше пълна лъжа . Той продължи да държи на своето , а аз вече бях отегчена от него . Реших наистина да му изневеря . Така де - да не говори празни приказки . - засмях се и отпих пак - Изневерявах му около месец , огато една вечер той ме завари в леглото с любовника ми . Тогава му казах , че сам си е виновен . Стана ми скучно и с другия и без да казвам нищо на никой дойдох тук.
Поръчах си още и попитах Ефи?
-Ами при теб ?
Върнете се в началото Go down
http://all-serials-rpg-f.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Disco Haven - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Haven   Disco Haven - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Disco Haven
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: