Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Aqua park Water world EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Aqua park Water world EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Aqua park Water world EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Aqua park Water world EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Aqua park Water world EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Aqua park Water world EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Aqua park Water world EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Aqua park Water world EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Aqua park Water world EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Aqua park Water world Vote_lcapAqua park Water world Voting_barAqua park Water world Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Aqua park Water world Vote_lcapAqua park Water world Voting_barAqua park Water world Vote_rcap 
Renesmee (996)
Aqua park Water world Vote_lcapAqua park Water world Voting_barAqua park Water world Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Aqua park Water world Vote_lcapAqua park Water world Voting_barAqua park Water world Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Aqua park Water world Vote_lcapAqua park Water world Voting_barAqua park Water world Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Aqua park Water world Vote_lcapAqua park Water world Voting_barAqua park Water world Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Aqua park Water world Vote_lcapAqua park Water world Voting_barAqua park Water world Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Aqua park Water world Vote_lcapAqua park Water world Voting_barAqua park Water world Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Aqua park Water world Vote_lcapAqua park Water world Voting_barAqua park Water world Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Aqua park Water world Vote_lcapAqua park Water world Voting_barAqua park Water world Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Aqua park Water world 3634557V Aqua park Water world Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Aqua park Water world Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Aqua park Water world

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyЧет Мар 03, 2011 9:08 pm

Aqua park Water world 4684003_l
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyНед Мар 20, 2011 12:15 am

След фотосесията се отбих да си облеча бански и плажна рокличка,за да отида на басейна,но вместо това отидох на аква парка.Не,че има нещо лошо.Да се спускам по пързалките като малките дечица.Засмях се на ум.Постелях си кърпата на един от шезлонгите и се разпънах хубавичко.Започнах да набирам тен.След малко до мен пристигна едно момиче.Толкова обичах нови запознаства,че естествено след като тя се настани аз започнах да разговарям с нея:
-Хей,здравей.
Подсмихнах се.
-Хубаво е нали?Да се печеш на слънце и когато искаш влизаш във водата.Обичам да идвам тук.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грейс

Скарлет Грейс


Брой мнения : 444
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Скарлет Грейс
Години на героя : 30

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyНед Мар 20, 2011 12:23 am

Бях нова в града. Тук трябваше да бъдат поредните ми снимки. Реших да поозная градът. Взех от хотела си една крпа, облякох банския си, къси панталонки и тръгнах към акваа парка. Дори да бях на 17 аз пак си бях дете. Притесних се някой да не ме нарече бебе,но като се запътих към един шезлонг видях, че има и по големи от мен. Постелих кърпата си до една русокоска, която бях видяла в едно списание. Събух панталонките и се намазах с лусион. Легнах на, изместих чадъра и започнах да хващам тен. Моделът ме поздрави. Малко учудена аз отвърнах.
- Здрасти!- отговорих и я погледнах.
- Ами да хубаво е за първи път идвам тук, но наистина атмосферата е различна! Ти си Никол Коул нали?- поразпитах и подадох ръка за поздрав.
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyНед Мар 20, 2011 12:32 am

Боже не можех да свикна,че всички тук като ме видят и: "Ти си Никол Коул нали?".Точно това им бяха репликите.
-Да аз съм.
-На колко години си малката?
-Шегувам се на колко си?
-Аз съм на...20.Хихи
След това замлъкнах,защото почнах да се чувствам неудобно,че само бърборя като не виждала нов човек.Реших да влезна малко в басейна...
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грейс

Скарлет Грейс


Брой мнения : 444
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Скарлет Грейс
Години на героя : 30

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyНед Мар 20, 2011 12:37 am

Последвах я и се разочаровах, че в този град никой не ме познава.
- На 17!- отговорих с едосан тон. Хвърлих се в басейна и започнах да плувам без да ми пука за никой. Тръгнах нагоре по пързалката да се спусна. Кажих се до горе и се пуснах. Накрая паднах в басейна и си одарих главата в ръба на басейна.
- Мамка му! Днес не ми е ден- извиках и изязох от водата. Легнах на шезолнга, сложих очилата си, преместих към мен чадъра и слушах музика на слушалките си. Бях мнохо ядосана на всички...
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyНед Мар 20, 2011 12:45 am

-Хей добре ли си?
Затичах се при нея забързано.
-И защо викна така годините си?Какво ти става?Да не е защото аз не знаех коя си?Ти си на 17,нова си в града и искаш ние да те знаем?
За бога помислих си аз.При всяка среща нещо ставаше я некой ме мисли за странна,с някой се дрънкаме,радко преминаваше добре.Изпънах се на шезлонга си без да кажа нищо повече.Просто не знаех какво.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грейс

Скарлет Грейс


Брой мнения : 444
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Скарлет Грейс
Години на героя : 30

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyНед Мар 20, 2011 12:55 am

Нямах думи за Никол. Винаги аз трябваше да се извинявам.
- Аз съм Мери- казах обидена. Погледнах я малко притеснена.
- Сори, че така реагирах просто се дразня.- обтрнах се напред и се заслушах в музиката.


Префект: Забележка относно постовете, трябва да са минимум 5 реда. След още едно провинение, следва наказание! Прочети пак правилата тук!
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyНед Мар 20, 2011 1:00 am

-Ок де няма нищо,но е безсмислено така да се ядосваш.
-И ми е приятно Мери.
-Между другото тук сме от малко време,но ми умръзва искаш ли да идем някъде другаде?
Замислих си се за нещо,но реших,че няма значение и се спрях.Мисля,че Мери не ме чу,но все пак аз си чаках неиния отговор докато продължавах да се излежавам на шезлонга и да се печа на слънчицето.

ПП: Може да идем някъде,но аз нямам муза и няма да пиша май ддз не измислям нищо.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грейс

Скарлет Грейс


Брой мнения : 444
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Скарлет Грейс
Години на героя : 30

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyНед Мар 20, 2011 1:06 am

- Aми не аз ще трябва да ходя на снимки съжелявам- отговорих на Никол.
- Ти тръгваш ли? Може пак да се видим? -казах любезно.
Успокоих се и зачаках да ми се обадят по другият телефон. Ники си събра багажа и тръгна.
- Чао Ники. До скоро -казах и метнах.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyСъб Апр 16, 2011 5:08 am

С Фелисити пристигнахме в аква парка.Изглеждаше странно,поне според мен.
-Фелисити...излизаме сериозно,а знаем много малко един за друг...Например...аз съм на 27 години.
Усмихнах се и хванах ръката й.
-Не знам на колко си но определено си по-малка от мен.Сигурно ще ме помислиш за някакъв ... изрод.
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyСъб Апр 16, 2011 5:28 am

И какво като беше на 27, за мен възрастта нямаше значение, важното не беше ли, че го обичам...и той мен!? Знаех, че възрастовата разлика между нас е...голяма, но не ми пукаше особено.
- На 19...всъщност! - казах и впих поглед в земята, усещайки как кръвта нахлува в бузите ми и те придобиват розови отенъци.
- И няма причина да те мисля за изрод...- казах му и го целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyСъб Апр 16, 2011 6:13 am

Бях прав,по-малка е от мен,но това не променя голямата любов която изпитвах към нея.Отвърнах на целувката й и след това целунах бузата й.
- Да,права си.Не е нужно да ме мислиш за такъв.Всички вече знаят,че съм.
Засмях се и обвих ръката си около ръменете й като я придърпах по-близо до себе си.
-По какво филми си падаш? Аз лично харесвам трилъри,фантастика и комедии.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyСъб Апр 16, 2011 6:45 am

Е ако не го бях изплашила с сравнително малката ми възраст, определено щях да го изплаша с жанра филми който гледах.
Определено не беше типично за едно момиче да гледа каквото гледах аз.
- Ъм...сигурен ли си, че искаш да чуеш? - повдигнах вежда. - Е ти избра да припадаш. - вдигнах рамене.- Обичам хорърите, екшъни и драми! - казах накрая и зачаках реакцията му.
- Ам между другото как се запали по актьорското майсторство? - попитах го и се засмях на глупавият си въпрос, но и без това от мойта уста не излизаше нищо друго освен глупости...
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyСъб Апр 16, 2011 6:55 am

Свих вежди неразбиращо.
-Защо трябва да припадам? Всики има свой вкус и има свобода да харесва каквото...му харесва...Е това нямаше смисъл.-засмях се на себе си и се замислих над въпросът й.
-Предполагам,че това винаги ме е влечало.Още от малък съм на сцената,а всичко беше решено когато завърших актьорско майсторство.
Знам,че техните са я накарали да се занимава с актьорство за това не я попитах.
-Ако можеше да живееш където си поискаш в светът...къде би искала да е това място?-попитах я.Винаги съм обичал Англия и по-точно лондон,но и винаги съм имал слабо място към Русия.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyСъб Апр 16, 2011 7:20 am

- Не знам...може би щях да си остана в Ню Йорк! - знам, че звучеше тъпо, цял живот съм живяла там и след всички случки които са ми се случили там аз пак да обичам този град най - много, но тогава ми харесваше...случките имам предвид. Не че сега няма да ми харесат отново онези преживявания, но сега имах...Бен, и преживяванията с него бяха много по забавни...
Извърнах тялото си така, че да се окажа срещу Бен.
- Но пък никога не съжелявам, че съм дошла тук...защото иначе нямаше да те срещна! - казах и се усмихнах, след което го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyСъб Апр 16, 2011 7:39 am

Усмихнах се широко,не защото изпитвах същото като нея,а защото бе много по-приятно когато го чух от нейната уста.Прегърнах я и усетих топлината която излъчваше.
-Явно е вярно онова старо казване... "Домът е там където е сърцето." Моят дом е при теб.
Усмихнах се и я целунах.
-Обичам те,Фелисити.
Невероятно как ме караше да се чувствам,как ме караше да се държа,как ме промени.Тя е истинска вълшебница,а аз съм истински късметлия.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyСъб Апр 16, 2011 8:08 am

- И аз те обичам! - казах му и за пореден път го целунах, този път по - пламенно. Странно беше как като бях с него, бях променила цялата си същност. Той бе променил целият ми живот, и вече не можех да си представя живота си без него. Без него ми се струваше много празен, безсмислен.
Много добре знаех, че ако дори не го бях срещнала щях да продължа с онези гадости, които правех само до преди няколко седмици. Щях да продължа с дрогата, алкохола и така нататък.
Дори не знаех, че е възможно да изпитвам такива чувства към някой преди да го срещна.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyСъб Апр 16, 2011 8:37 am

-Да знаеш,не винаги съм бил доброто момче което познаваш.Докато бях в Англия...-въздъхнах.-Ах,старата добра Англия...изобщо не ми липсва.-засмях се.Малко се отклоних от темата.-Та,докато още бях в колеж не бях много добро момче.Макар,че бях отличникът на випуска,бях и редовен посетител в директорският кабинет.-Засмях се отново като си спомних доброто старо време.-Да знаеш,че ако започна да се държа странно,ща е нещо като предизвестие.Това ще означава,че в най-скоро време ще ме видиш зад решетките за около двайсет и четири часа.-усмихнах се и я целунах по бузата,отместих няколко кичура от косата й от лицето й зад ухото й и я целунах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyПон Апр 18, 2011 3:11 am

Засмях се леко след като ми разказа всичко това, е не е за вярване, че не винаги е бил ... толкова добър и "кротък", но пък не ме засягаше миналото, важното бе в момента...аз и той.
И макар, че ми разказа всичко това, аз все още не бях готова да му разкажа цялото си минало. Беше прекалено мрачно и все още изпитвах тази паника, че ако му кажа всичко което е имало и има между нас ще приключи.
Вярно е че сигурно се тревожех на празно, но си бях "паника".
- И аз никога не съм била от най - добрите, нооо се промених...малко! - казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyВто Апр 19, 2011 12:40 am

-Аз не искам да се променяш.Обичам те такава каквато си.
Прегърнах я и я целунах.
-Трябва да те запозная с двете ми по-малки сестри,Неси и Саманта. И двете ги обичам,но Неси е най-голямата сладурана на светът...-усмихнах се и целунах Фел.-Много ще те харесат.


пп.Съжалявам,че е кратко но музата ми отиде да се къпе ХД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyВто Апр 19, 2011 12:59 am

- Ъъъ да...защо не, но първо мисля, че трябва да знаеш, че не съм сигурна как точно да се държа...с дете! - признах си, а от думите му ми се стори че Неси е..дете. Определено не знаех как да се спрявям с тях. Те не ме харесваха, а и аз не ги харесвах особено. Но беше сестричка на Бен, все щях да измисля нещо...надявам се.
Но пък ако трябваше аз да го запознавам със семейството ми...е това вече щеше да го шашне. Не само, че бяха мнооого, ами бяха и леко "луди" ... е поне знам от къде съм го наследила.



Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyВто Апр 19, 2011 1:16 am

Усмихнах се и целунах челото й.
-Не се тревожи,тя ще те хареса.Все пак много добре познавам гората от която ме хвана.
Засмях се и огледах парка.
-Какво ще кажеш да идем някъде на кафе?
Вече не ми се седеше тук,а краката ме заболяха,което още повече ме очуди.Погледнах я и се усмихнах.
-Или ти имаш по-добра идея?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyВто Апр 19, 2011 7:34 am

Усмихнах се с онази моя дяволита усмивка и се обърнах към Бен.
- Ммм определено имам по - добра идея! - казах и го целунах доста продължително, а след като се отдръпнах се засмях леко.
Точно в този момент мръсните мисли не можеха да излязат от главата ми, за това просто се доближих до Бен, скъсявайки максимално разстоянието помежду ни и го целунах отново, но този път с много повече страст.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world EmptyЧет Апр 21, 2011 3:16 am

Засмях се и след това поклатих леко глава.
-Знаех си че долавям нещо дяволито в теб.
Целунах я и двамата тръгнахме обратно.
-Невероятна си! Не спираш да ме изненадваш!
Целунах я отново и я прегърнах,беше ми много интересно как така изведнъж я захапа палавата буболечка.Усмихнах се отново и я спрях само за да мога да я целуна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Aqua park Water world Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aqua park Water world   Aqua park Water world Empty

Върнете се в началото Go down
 
Aqua park Water world
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Amusement park Wonder
» Till the world end <3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Sunset Boulevard / Булевард Сънсет-
Идете на: