Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Апартаментът на Елизабет Дейвис Vote_lcapАпартаментът на Елизабет Дейвис Voting_barАпартаментът на Елизабет Дейвис Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Апартаментът на Елизабет Дейвис Vote_lcapАпартаментът на Елизабет Дейвис Voting_barАпартаментът на Елизабет Дейвис Vote_rcap 
Renesmee (996)
Апартаментът на Елизабет Дейвис Vote_lcapАпартаментът на Елизабет Дейвис Voting_barАпартаментът на Елизабет Дейвис Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Апартаментът на Елизабет Дейвис Vote_lcapАпартаментът на Елизабет Дейвис Voting_barАпартаментът на Елизабет Дейвис Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Апартаментът на Елизабет Дейвис Vote_lcapАпартаментът на Елизабет Дейвис Voting_barАпартаментът на Елизабет Дейвис Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Апартаментът на Елизабет Дейвис Vote_lcapАпартаментът на Елизабет Дейвис Voting_barАпартаментът на Елизабет Дейвис Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Апартаментът на Елизабет Дейвис Vote_lcapАпартаментът на Елизабет Дейвис Voting_barАпартаментът на Елизабет Дейвис Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Апартаментът на Елизабет Дейвис Vote_lcapАпартаментът на Елизабет Дейвис Voting_barАпартаментът на Елизабет Дейвис Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Апартаментът на Елизабет Дейвис Vote_lcapАпартаментът на Елизабет Дейвис Voting_barАпартаментът на Елизабет Дейвис Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Апартаментът на Елизабет Дейвис Vote_lcapАпартаментът на Елизабет Дейвис Voting_barАпартаментът на Елизабет Дейвис Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Апартаментът на Елизабет Дейвис 3634557V Апартаментът на Елизабет Дейвис Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Апартаментът на Елизабет Дейвис Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Апартаментът на Елизабет Дейвис

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПет Мар 18, 2011 4:36 am

Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПон Мар 21, 2011 5:56 am

Тя се съгласи и тръгнахме към тях.Дълго време ходихме и това беше доста добра възможност да се опознаем доста добре.
Разбрах много неща за нея,както и тя за мен.След малко бяхме пред вратата на момичето.Огледах вратата.Сигурно живее в апартамент.Усмихнах се и пуснах ръката 'и,която неволно бях хванал.
-Лека нощ! - казах 'и и се усмихнах,прегърнах я и я погледнах. - Може ли номера ти? - попитах накрая.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПон Мар 21, 2011 5:59 am

Той я прегърна и поиска нометър й..Без да се замисля тя му го издиктува,защото искаше да го види отново.След като той си тръгна тя влезе вътре и заключи вратата след себе си,като се облегна на нея.Изобщо не съжаляваше,че беше излязла тази вечер..ето,че беше намерила нов познат,който й харесваше.
-Това не може да се случва-измрънка тя и се усмихна на себе си,докато вървеше към стаята си.Бе ужасно уморена за това напро се хвърли в леглото и заспа..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyСъб Мар 26, 2011 11:33 pm

След известно време отново бяхме пред къщата 'и.
-Е,аз май бях до тук! - казах и се засмях.Лично на мен не ми се искаше вечерта да свършва така,но какво да се прави.Все пак и тя си има живот и аз не мога да 'и казвам какво да прави. - Ще се видим ли утре? - попитах я аз и започнах да си играя с косата си.Така правех винаги,когато ми беше притеснено.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyНед Мар 27, 2011 10:30 am

Елизабет се спря пред входната врата и се обърна към Нейт..
-Разбира се,че да..-отвърна тя и се усмихна.Искаше отново да се види с него..От малкото алкохол,който бе изпила главата й бе леко замаяна.С една бърза крачка застана пред него и докосна ръката му,която бе прокарал в косата си.Без да се замисли тя се наведе към него и го целунна бързо,но и в същото време нежно.След няколко секуди се отдръпна от него и срещна обърканият му поглед.
-Ще се видим утре..-промълви тя и тръгна към входната врата без да се объща.Не искаше да знае какво мисли той..може би той просто я смяташе за приятелка..


Последната промяна е направена от Елизабет Дейвис на Пон Мар 28, 2011 12:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПон Мар 28, 2011 12:05 am

В момента,в който ме целуна изпитах такава сладост,такова очарование и екстаз.Исках още една целувка,но явно нямаше да получа такава.В главата ми се въртеха всякакви мисли,исках да изтичам и да я целуна,но нямах такава смелост.
-Лека Вечер! - успях да кажа,но все още стоях и я гледах как се приближава към дома си,и онова,което исках да направя нямаше да се стори.
Но аз няма да се предам толкова бързо.
Затичах се към нея и я хванах за рамото.
-Почакай! - думите звучеха като вулкан,поне в моите уши.Обърнах я към мен и погледнах право в очите на момичето.Наведох се и я целунах с огромна страст.Хванах главата 'и с едната си ръка и повторих целувката,този път по - дълго време.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПон Мар 28, 2011 12:30 am

Думите му я спряха и преди да се обърне той вече бе сложил ръка на рамото и..
-Нейт аз..-опита да се оправдае тя,но не довърши.Усети меките му устни върху своите и тялото и потръпна.Обви ръце около вратът му и го придърпа по близо до себе си.Целувката бе нежна и опианяваща,а тя не можеше да мисли за нищо друго освен него.
-Нейт..-прошепна още веднъж тя между целувките и отново впи устни в неговите.Мислеше,че няма да успее да забрави глупакът,който я нарани но ето,че целувките на този мъж я накараха да забрави и за самата себе си..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПон Мар 28, 2011 12:33 am

Целунах я дълго време,след което я пуснах.Целувката беше наистина страстна и може би най - добрата ми целувка през целия живот.
-Това беше страхотно! - засмях се.Целунах я отново. - Лека нощ! - прошепнах.
След което се обърнах и тръгнах надолу по улицата.Тази целувка трудно щеше да се забрави.Надявах се утре да не съжалявам за нея.
Върнете се в началото Go down
Нийл Станс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Нийл Станс


Брой мнения : 54
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нийл Станс

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: няма
Гадже: Гадже:: няма
БФФ: БФФ::

Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПон Апр 18, 2011 4:44 am

Върнах се в апартамента след като бях до супермаркета.Май само аз се сещах да напазарувам за ядене.Може би защото най-много се въртях в кухнята,а Елизабет не беше много очарована от ястията които приготвях. Може би защото все още не е свикнала с руската кухня.Поставих продуктите на плота докато сваля якето си и го метна на закачалката.След това се захванах да прибирам продуктите.
-Сега е моментът да кажеш какво ще искаш за вечеря,защото след малко почвам да готвя,а след това не ме търси цял ден!-казах щом чух стъпки зад мен.Готвех не защото исках,а защото се налагаше.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПон Апр 18, 2011 5:01 am

След цял ден обикаляне и търсене на работа Елизабет се отегчи и реши да се върне в къщи.Щеше да продължи утре и така докато не успееше да си намери работа.Затръшна входната врата след себе си и продължи към кухнята.Шумът от наелоновите торбички в които Дмитрий ровеше я изкарваше извън нерви..
-Хм..изобщо не съм гладна.Хапнах навън!-отвърна му тя,като не спираше да следи движенията на ръцете му.
-Ще излизаш ли довечера?-полюбопитства тя и го погледна,но той продължаваше да вади продукти от торбичките.
Върнете се в началото Go down
Нийл Станс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Нийл Станс


Брой мнения : 54
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нийл Станс

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: няма
Гадже: Гадже:: няма
БФФ: БФФ::

Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПон Апр 18, 2011 5:08 am

Привърших и прибрах празните пликове в един шкаф.Обърнах се към нея и се облегнах на плота.
-Може би...
Отвърнах и я огледах.Още един неуспешен ден,въздъхнах.Беше уморена и раздразнителна.Може би е добра идея да сменя темата.
-Ти имаш ли планове за довечера?-попитах я и погледнах часовникът си.-Ако нямаш планове и не си много уморена можем да излезем някъде заедно.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПон Апр 18, 2011 5:20 am

-Ъм..нямам никакви планове.-измрънка тя и стана от мястото си,като започна да се приближава към него.
-Къде ще ходим?-попита тя и подпря ръцете си на кухненският плот.Не познаваше много добре съквартирантът си,а искаше да знае повече за него.Ето,че сега и се отдаваше възможност да го опознае като излязат двамата..
-Все тая.-измрънка тя и тръгна към стаята си.-Ще се преоблека и идвам.-добави тя и ускори крачката си.Момичето отвори гардеробът и започна да разхвърля дрехите си,докато най накрая не откри една къса,черна рокличка.Облече я,среса косата си и добави малко грим.Завъртя се пред огледалото и се усмихна на отражението си,след което доволно излезе от стаята си и се върна при Дмитрий.
Върнете се в началото Go down
Нийл Станс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Нийл Станс


Брой мнения : 54
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нийл Станс

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: няма
Гадже: Гадже:: няма
БФФ: БФФ::

Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис EmptyПон Апр 18, 2011 5:28 am

Докато тя се оправяше аз сготвих нещо набързо и го оставих в печката.Отидох до стаята си и смених ризата с черна тениска.След това отново слезнах долу и зачаках.Когато тя се присъедини към нея и предложих да отидем в нощният бар Ръш.Разбира се не съм много доволен от което и да е нощно заведение в америка.Нито едно от тях не предлагаше истинска руска водка,за това откакто съм тук не съм успял да се напия нито един път,не че у дома можех.
-Ще вървим ли?-не беше въпрос,но прозвуча като такъв.Облякох черното си яке и тръгнахме към барът.

ПП. Пиши там :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Елизабет Дейвис   Апартаментът на Елизабет Дейвис Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Елизабет Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интервю с Елизабет МакКуин
» Апартаментът на Юн Хе Ми
» Апартаментът на Озера
» Апартаментът на Тайлър и Кия
» Апартаментът на Кристиана

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Венис-
Идете на: