Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Victoria's secret EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Victoria's secret EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Victoria's secret EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Victoria's secret EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Victoria's secret EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Victoria's secret EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Victoria's secret EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Victoria's secret EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Victoria's secret EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Victoria's secret Vote_lcapVictoria's secret Voting_barVictoria's secret Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Victoria's secret Vote_lcapVictoria's secret Voting_barVictoria's secret Vote_rcap 
Renesmee (996)
Victoria's secret Vote_lcapVictoria's secret Voting_barVictoria's secret Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Victoria's secret Vote_lcapVictoria's secret Voting_barVictoria's secret Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Victoria's secret Vote_lcapVictoria's secret Voting_barVictoria's secret Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Victoria's secret Vote_lcapVictoria's secret Voting_barVictoria's secret Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Victoria's secret Vote_lcapVictoria's secret Voting_barVictoria's secret Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Victoria's secret Vote_lcapVictoria's secret Voting_barVictoria's secret Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Victoria's secret Vote_lcapVictoria's secret Voting_barVictoria's secret Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Victoria's secret Vote_lcapVictoria's secret Voting_barVictoria's secret Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Victoria's secret 3634557V Victoria's secret Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Victoria's secret Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Victoria's secret

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyЧет Мар 03, 2011 9:36 am

Victoria's secret Pic4
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyСря Мар 16, 2011 8:51 am

Изи правеше поредната си обиколка из магазините в Лос Анджелис. Това момиче беше лудо по тема пазаруване и определено й личеше. Е беше нова в Л.А. и не знаеше друго място на което да оправи гадното си настроение.
Момичето се спря пред магазин "Victoria's secret" и влезе в него като веднага започна да оглежда стоката.
Хареса си доста неща и след като и взе и ги понесе към касата без да иска се блъсна в едно момиче. Уф това невнимание й играеше лоша шега..
- Ъм много се извинявам! - каза тя на непознатата ...
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyСря Мар 16, 2011 8:59 am

-Ооо няма проблем.
Казах аз като се наведох да си взема бельото за утрешната фотосесия понеже фотографите ми бяха казали вече аз да си го взимам.Уфф.Изправих се й я погледнах:
-О ъм...здравей...Никол-казах аз и й подадох ръка да се здрависаме-а ти си?
Добавих с усмивка.Обичам запознаствата това момиче очевидно ми допадаше.Беше хубава на външен вид.Не можех да определя на колко години е обаче.Изглеждаше ми по-малка от мен.
Върнете се в началото Go down
Деми Ловато

Деми Ловато


Брой мнения : 42
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Деметрия Ловато

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyСря Мар 16, 2011 9:43 am

Бях на поредната си шопинг обиколко когато се спрях на лъскавата ветрина на Victoria Secret. Влязох вътре и си набелязах няколко неща. Облякох една рокля и ми трябваше мнението на някой. Излязох от съблекалнята и наблизо имаше 2 момичета. Едната беше модел,бях я виждала.
- Извинете момичета,как мислите? Стои ли ми добре? - попитах и се завъртях след което им се усмихнах.
- Извинете че ви прекъсвам,трябваше ми мнението на някой.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyСря Мар 16, 2011 10:05 am

- Аз съм Изи! - усмихна се Из на момичето, което й напомняше страшно на един модел.
- Никол Коул? Нали така? - попита я Изи, а Ники само кимна. - Аз съм ти голяма почитателка! - сподели тя с модела. Разговорът им бе прекъснат от едно момиче.
Уоу сбирка на известни префърцунки... супер!? Сарказъм бе хора! Изи не харесваше особено знаменитостите, особено надутите. Е тези момичета не й се струваха надути и все пак...
- Ами супер си! - каза Изи на момичето и прие "извинението й" - Няма проблем. - каза тя мило, което междувпрочем не бе присъщо за нея, нооо...все тая. - Аз съм Изи между другото! - каза тя на другата тъмнокоска, която сигурно бе прекалено "заета" че да се представи или поне не го направи на момента...Точно това не харесваше Изи в известните, бяха твърде заети за всичко...
Върнете се в началото Go down
Деми Ловато

Деми Ловато


Брой мнения : 42
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Деметрия Ловато

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyСря Мар 16, 2011 10:14 am

- Благодаря ти. - усмихнах се и отново се огледах.
- Аз съм Деми,Деми Ловато. Приятно ми е. - обърнах се и към двете
Изглеждаха мили. Леле,не можех да повярвам че срещам модел на Виктория Сикрет на живо. Винаги много съм им се възхищавала за фигурата. Момичето на име Изи беше доста сладка и мнооого симпатична.
- Отново извинете че ви прекъснах.
Чух телефона ми да звъни от съблекалнята.
- Ей сега се връщам.
Изтичах в съблекалнята и отговорих. Беше мениджъра ми,който ми говореше бързо нещо свързано с наградите тази година.
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyСря Мар 16, 2011 6:51 pm

-Да аз съм.
Отговорих на Изи.На другото момиче просто се бях представила.Тя затича до съблекалнята и аз се обърнах към Изи:
-Е ъм...на колко години си?
Усмихнах се.
-Аз съм на двайсе.
Подсмихнах се леко.Чудех се и вътрешно ме ядеше да не задам този въпрос:
-Но какво стана току що с онази...Деми?
-Сигурно е дошла да попита как й стоят дрехите,побъбрихме си малко и се затича към пробната за телефона си.Е май ще се върне няма как.Все едно де нямам против обичам да съм в компания от няколко момичета.
-е край да говоря само аз кажи и ти нещо сега.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyСря Мар 16, 2011 11:20 pm

Онова момиче Деми се затича към съблекалнята щом чу извъняване от нечий телефон, може би беше нейният...е всъщност 100% беше нейният.
- Аз съм на 19 години! - Изи отвърна на Никол. Зарадва се, че е срещнала точно нея, дори че се беше блъснала в нея. Е да не кажете сега, че нарочно го е направила. Не тя просто си е доста отплесната и го доказва с всяка изминала секунда.
- Ам всъщност май не трябва да се очудвам, че виждам модел на Виктория Сикрет в магазин на Виктория Сикрет! - Изи се засмя. - Ам всъщност не трябва ли фотографите и мениджърите да ти набавят ъм... бельото с което се снимаш и така на татък? - Изи повдигна вежда гледайки към Никол, а после погледът й забеляза излизащото от съблекалнята момиче...


Върнете се в началото Go down
Деми Ловато

Деми Ловато


Брой мнения : 42
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Деметрия Ловато

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyЧет Мар 17, 2011 1:35 am

Поговорих за малко с мениджъра ми и свалих дрехата която бах облякла. Щях да си я купя. Излязох от съблекалнята и отидох при двете момичета. Приближих се до тях и ги попитах:
- Искате ли да излезем някъде,на кафе например? - ако откажат няма проблем,но определено ще ми е приятно да се помотая с някой разлечн човек.
Погледнах към една рокля върху модел. Бее толкова готина,но на мен щеше да ми е дълга. Как подчертаваше фигурата само...Отново се обърнах към двете момичета.
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyЧет Мар 17, 2011 3:20 am

-Ами не знам може и да отидем някъде.
Накупихме нещата които бяхме взели и застанахме трите в кръг:
-Е какво ще правим?Говоря за кафето.
-Аз май съм за.
-Ти?-обърнах се към Изи-за или не?
Усмихнах се.
-Ооо ами ти Деми не съм те разпитала-засмях се-на колко си?
-И отново като заговорихме за години Из не си с кой знае колко години по-голяма от мен.Изглеждаш ми по-малка.Някъде 17-18.
Зачаках отговор и спрях да бърборя.
Върнете се в началото Go down
Деми Ловато

Деми Ловато


Брой мнения : 42
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Деметрия Ловато

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyЧет Мар 17, 2011 3:29 am

- Аз съм на 18 - усмихнах се отговаряйки на въпроса и.
- Щом си навита,супер. Аз черпя. - засмях се лекичко
И двете бяха толкова красиви и още веднъж! Немога да повярвам че се запознах с модел на Виктория Сикрет! Ааааааа поня когато стартира шоуто и,бях малка и мама го гледаше. Покрай нея и аз и така нататък.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret EmptyЧет Мар 17, 2011 6:04 am

Деми попита двете момичета дали искат да отидат на кафе. В първият момент изи доста се развълнува, че ще ходи някъде с модела и актрисата но после се сети че има работа..
- Ъм аз ще пропусна, имам малко работа, но се надявам да се видим наоколо! - намигна им Из и излезе от магазина..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Empty

Върнете се в началото Go down
 
Victoria's secret
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Victoria's Secret.....
» Confessions abouth The Secret Circle
»  The Secret Circle / Тайния кръг

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Магазините-
Идете на: