Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Night bar Rush - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Night bar Rush - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Night bar Rush - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Night bar Rush - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Night bar Rush - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Night bar Rush - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Night bar Rush - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Night bar Rush - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Night bar Rush - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Night bar Rush - Page 2 Vote_lcapNight bar Rush - Page 2 Voting_barNight bar Rush - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Night bar Rush - Page 2 Vote_lcapNight bar Rush - Page 2 Voting_barNight bar Rush - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Night bar Rush - Page 2 Vote_lcapNight bar Rush - Page 2 Voting_barNight bar Rush - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Night bar Rush - Page 2 Vote_lcapNight bar Rush - Page 2 Voting_barNight bar Rush - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Night bar Rush - Page 2 Vote_lcapNight bar Rush - Page 2 Voting_barNight bar Rush - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Night bar Rush - Page 2 Vote_lcapNight bar Rush - Page 2 Voting_barNight bar Rush - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Night bar Rush - Page 2 Vote_lcapNight bar Rush - Page 2 Voting_barNight bar Rush - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Night bar Rush - Page 2 Vote_lcapNight bar Rush - Page 2 Voting_barNight bar Rush - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Night bar Rush - Page 2 Vote_lcapNight bar Rush - Page 2 Voting_barNight bar Rush - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Night bar Rush - Page 2 Vote_lcapNight bar Rush - Page 2 Voting_barNight bar Rush - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Night bar Rush - Page 2 3634557V Night bar Rush - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Night bar Rush - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Night bar Rush

Go down 
+12
Нийл Станс
Елизабет Дейвис
Freddie Mclaire
Нейтън Флувър
Лорелай Найджъл
Алисън Хоуп
Ефи Стонем.
Никол Дж. Стюарт
Бен Барнс
Annabelle Carter
Дияна МакКуин
Лорейна Скинър
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 7:43 am

Влезнах ве дин бар и за пръв път от години си поръчах алкохол.Седнах на бара и казах на момчето.
-Уйски и пакет цигари...
Болеше,но какво да се прави...явно аз не съм достатъчно добър за нея...или за която и да е.Отпих от уйскито и извадих една цигара. Ако някой познат ме види сега ще получи удар. Всички знаят,дори и тези който не ме познават,че аз не пия и не пуша.В момента съм жалка картинка.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 8:01 am

Гениално. Беше събота вечер, а аз нямаше какво да правя. Изключително странно ми беше. След поредната нощ прекарана с непознат нещо в главата ми прищракна. Не исках вече да съм с момчета за по една нощ. Не, абсолютно не. Какво ми беше станало? Аз, Никол Дж. Стюарт, заклета купонджийка, си мислеше за сериозна връзка. Вероятно бях стигнала до тази крайност, защото наистина имах нужда някой да ме вкара в пътя.
Станах от дивана, където се бях завила с одеало и набързо облякох една кремава рокля, която почти откриваше задните ми части. Сложих набързо грим и само с една набиране на телефона и минута чакане, шофьорът ми ме чакаше пред къщата. Триш я нямаше, май беше някой бар.
- Към Night Bar Rush - скучно казах на шофьора си първото име на бар, което ми беше дошло на ума.
Колата плавно потегли и само няколко минути по-късно бяхме пред клуба. Бавно и с нежелание излязох. Затътрих се към ВИП-входа, все още разтърсвана от мисли. "Какво ми става?", трескаво се питах, но нямах отговор.
- Госпожице Стюарт - кимна ми охраната и отвори вратата. Благодарих му и влязох бързо вътре, докато дългата опашка отвън чакаше с часове докато влезе.
В момента, в който влязох в бара ми се прииска да се напия. До несвяст. Естествено, че нямаше да го направя чак до смърт, но щях да си пийна малко повечко. Забързах към бара. Няколко познати ме поканиха да се присъединя към тях, но сега исках уединение. Сякаш цялото ми желание за живот се бе изпарило.
Барът се разкриваше пред очите ми. Също и алкохолът. И цигарите. Раят. В този момент, очите ми бяха привлечени от самотна фигурна, тъжно пушеща цигари и отпиваща от чаша с алкохол. Моментално го познах. Познах го и винаги щях да го разпознавам, защото към този мъж винаги бях имала нещо много повече от просто симпатия.
Забързах се и бавно плъзнах ръка по рамото му.
- Здравей, Бен - дрезгаво казах и му се усмихнах. Той обърна глава към мен
.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 8:10 am

Усетих нечия ръка по рамото си и се обърнах само за да срещна погледа на чаровната Никол.Това момиче беше невероятно и много добра приятелка.Винаги съм можел да разчитам на нея.
-Здравей.-казах тъжно.-Извинявай,че съм такъв...с разбито сърце...
Казах и се засмях леко,след това отпих от уйскито си и я поканих да седне до мен на бара.
-Отдавна не сме се виждали.Как върви живота?
Попитах я докато направих знак на барманът да дойде за да може Никол да си поръча нещо.Тази вечер съм решил да се напия,но така като не съм пил алкохол от години само две чаши са ми необходими.
Върнете се в началото Go down
Никол Дж. Стюарт
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Никол Дж. Стюарт


Брой мнения : 452
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Nicole James Steward
Години на героя : 29

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 8:27 am

Бен ме покани да седна до него и ми се извини, че бил с разбито сърце. Миличкия. Никога не знаех какво е да си с разбито сърце, понеже никога не бях имала връзка, траеща повече от денонощие.
Приятелят ми направи знак на бармана да дойде, за да си поръчам. Познавах служителят, доста често се бях напивала в негова компания. За Бен знаех, че не пие, затова се изненадах да го видя с чаша в ръка. Поръчах си традиционното - мартини. Извадих от чантата си кутия с тънки цигари. Запалих една и вдишах дълбоко. Харесваше ми да пуша, успокояваше ме. Бавно издишах дима и впих очи в Бен. Той винаги ми е бил симпатичен, винаги ме привличаше с чара си, очите, косата, всичко...
- Отдавна не сме се виждали? - поде той - Как върви животът?
Засмях се и си пожелах да мога да му отговоря. Врътнах очи и повдигнах рамене.
- Нали знаеш - отпих от мартинито - Върви... Снимки на филми, купони, алкохол, момчета. Но ми омръзна да живея в такъв живот. Вече не съм тийнейджърка, трябва да вляза в релси...
Очудих се от себе си, как изведнъж му споделих всичко, е, почти всичко, което ми тежеше на съвестта.
- Ами при теб? - попитах го - Как са нещата? Все същия красавец си, не си се променил ни най-малко - искрено му казах.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 8:35 am

Усмихнах се.
-Благодаря ти,но ако наистина бях такъв щах да мога да задържа....-поех си дълбоко въздух и ударих на екс уйскито което беше останало в чашата ми.-Филми,снимки...нали знаеш.Работа,работа и пак работа. Бях на наградите,но... реалноста ме зашлеви с всичка сила и си тръгнах.
Засмях се иронично.
Ние двамата винаги сме си падали един по друг,но в момена ме боли,а не искам и нея да я боли.Стиснах зъби и запалих цигара. Кото съм тръгнал с лошите навици поне да е с всички.Поръчах си още уйски и изпих половината от налятото ми в чашата.
-Време беше да намалиш темпото,не смяташ ли. Не ме разбирай погрешно,винаги съм ти се възхищавал за цялата тази енергия която вливаш във всичко това,но и винаги съм се чудил какво ще е ако влееш цялата тази енергия в работата си.
Получих съобщение от един познат,Фелисити се е збила на наградите.Веднага скочих от мястото си.
-Никол,какво ще кажеш да отидем на едно място.
Платих на бармана и хванах Никол за ръката.Поведох я към колата ми и потеглих с мръсна газ към наградите.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 9:11 am

Още една тиха и скучна вечер в която направо издивявах сама в хотелската стая. Не можех да стоя и миг повече в хотела, за това облякох неприлично къса черна рокля и черни 8 сантиметрови токчета след което хванах такси и отидох в най - близкият бар.
Оу супер...Night bar rush бях го лишила от присъствието си напоследък, но ето че отново щях да удостоя тази дупка с присъствието си.
Седнах на един бар стол и си поръчах текила. Определено имах намерението да се напия тази вечер. Малко вероятно беше, защото определено държех на алкохол, но не беше изключено. Това беше текила за Бога...трябваха ми...5 или всъщност 6. Е не знам точният брой, но щом исках да се напия значи щях.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 9:21 am

След спешната работа, която имах да свърша отново бях свободна. Беше ми скучно сама в къщи. Нямаше какво да правя, затова облякох една рокля и излязох. Първия клуб, за който се сетих беше Nigh bar Rush.
Пристигнах там и влязох. Както винаги имаше много хора. И повечето от тях бяха непознати.
Отидох до бара и си поръчах уиски. Стоях и се оглеждах наоколо.
Видях Изи. Много се зарадвах от това. Доста дълго време не се бяхме виждали. Всъщност едва я познах.
Продлиж се до нея.
-Изи?? - не бях сигурна дали е тя, затова попитах.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 9:37 am

Обърнах безразлично глава към момичето, което ми каза името.
- Да аз съм русокоске! Какво? - попитах с досада докато не осъзнах, че блондито всъщност е Алисън.
- Али? Ти? Тук? - очудих се. Не знаех, че Али е от този тип момичета, но ето че в Л.А. всеки започна да се променя. Живо доказателство бяха няколко приятелки, които до съвсем скоро твърдяха, че няма да имат сериозна връзка...а сега какво, горките те. Не им е лесно...с един мъж...постоянно.
- Е какво правиш тук? Не знаех, че ходиш по такива места...винаги съм мислела, че Ес е купонджийката, а ти послушното детенце на мама и татко! - повдигнах вежда и се засмях след което поръчах още една текила и я изпих без лимони и сол.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 10:06 am

- Да аз съм русокоске! Какво? - отговори ми Изи. Изглежда тя и не успя да ме познае веднага.
- Али? Ти? Тук? - продължи Изи.
Е какво правиш тук? Не знаех, че ходиш по такива места...винаги съм мислела, че Ес е купонджийката, а ти послушното детенце на мама и татко!
След това тя си поръча още една текила и я изпи без лимони и сол.
След тези нейни думи аз се засмях.
-Явно всички много се променихме. Всъщност в последно време много обичам да излизам и да ходя по клубове. Промених се.
-Ами ти? Сега какво правиш? С какво се занимаваш?
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 4:23 am

- Не е ли очевидно Али... - засмях се. - както винаги си запълвам времето с алкохол, а що се отнася до това с какво се занимавам, отговорът ми е да бъда същата кучка както преди. Размеквам се...и това е лошо. Даже до преди няколко дни обмислях идеята за сериозен приятел...отврат нали!? - довърших накрая и изпих още една текила. Нещо им ставаше на хората в Ел Ей. Всички до един се размекваха. Ес беше жив пример. Кой би очаквал да я види с гадже...при това да има сериозна връзка с него. Не бих я познала, но ако не беше Клюкарката дори нямаше да разбера за това. Не контактувахме доста често, а и нямах нужда да се размеквам и аз покрай нея.
Поръчах още два текили на бармана и едната я бутнах към Али.
- Хайде де...време е да се забавляваме! - подкачих я и жадно изпих текилата си.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 6:48 am

Изи поръча две текили и една я бутна към мен. Тя изпи своята и каза:
- Хайде де...време е да се забавляваме!
Сега точно от това имах нужда. От малко забавление.
- Нямам нищо против. - казах и изпих текилата.
- Но ти наистила ли си искала да имаш сериозен приятел?
Не вярвах на това, което чух. Та това беше Изи. Тя обичаше да спи с много момчета, но не и да има сериозна връзка.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 6:53 am

Засмях се на реакцията на Али.
- Естествено...на кой не му минават такива мисли през главата. Нашите приятелки Серина и Фелисити не са ли живо доказателство за това. Добре че е нашата мила клюкарка иначе както винаги щях да остана последната разбрала! - казах монотонно и се засмях след което поръчах още 2 текили.
- За забавленията! - повдигнах чашката си и я чукнах с тази на Али след което изпих текилата, а в устата ми започна да бошува огън. Е май наистина ми допадаше идеята за сериозна връзка...блях това аз ли го казах. Е както съм ви споменавала сладурковци, този град размеква всички...а най - малко аз искам да се размекна..
Върнете се в началото Go down
Лорелай Найджъл

Лорелай Найджъл


Брой мнения : 4
Join date : 26.03.2011
Име на героя : Лорелай Найджъл

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 11:38 pm


Както винаги,в нов град, трябваше да се отчета, че бях там, като вляза в някой бар. Не можех да мина без това. Беше вечер, а аз се нуждаех от малко забавление, като се имаше в предвид, че на скоро имах изпити и се бях скапала да уча в миналото училище. Важното сега бе, че бях започнала кариера, колко ще я развия си зависеше от мен. Имах работа и можех да се издържам. И да си купувам алкохол.
Влязох в бара и ме освети някаква светлина. по-скоро няколко. Имаше ги в всякакви цветове, а дансинга беше претрупан сега.
Завлякох се трудно до бара - блъснах се в двама, ударих трети и насъпан няколко други. Извиних се първите три пъти , а след това се отказах, заради шума и музиката, която кънтеше.
Седнах на единствения празен стол, който беше освободен от една непълнолетна. Положих лактите си на бар плота и потърсих с очи бармана. Захапах сребърното топченце в устата си и той дойде.
-Уиски с лед- казах като подчертах думите 'с лед' .
Барманът само кимна и след минута пред мен стоеше вече изстуденото питие. Докоснах ръба на чашата с пръсти, почуках по стъклената стена. След това отпих от уискито.Замислих се как трябваше да си доведа компания.Оставих чашата и хвърлих поглед на две момичета, които стояха до мен.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyВто Мар 29, 2011 8:28 am

Нейтън бързо напусна бара, в който беше, защото искаше да бъде колкото се може по-далече от тук и реши да отиде в съседен бар. Кой щеше да се досети, че Nigh bar Rush ще е толкова по-хубав от онзи .. мрачно скучен бар.
Нейт влезе бързо, като седна на бара гледайки различния алкохол пред него. Бара беше препълнен с много непознати лица и .. две-три, който бе срещал на улицата сякаш. Погледа му отново се завря през различните видове алкохол, като поръча най-хубавата водка и плати на бармана, оставяйки бакшиши.
- Скучно е .. Скучно е. - мърмореше Нейт, като гледаше останалите хора. Остави чашата за миг и се обърна към другата част на бара, виждайки две момичета. Найс, ъ? Той реши да не се намесва, но ако продължаваха така с този алкохол, щеше да е в негова полза.
"Затова обичам баровете .. " - мислеше си той, като видя, че едно от момичетата го зърна. Нейт се направи на разсеян, смеейки се и отпи от водката.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyВто Мар 29, 2011 8:46 am

Изи поръча още две текили. Това момиче май искаше да ме напие днес... Но нямах нищо против.
Двете вдигнахме чашите и се чукнахме.
- За забавленията. - каза Изи.
А аз повторих думите й. "За забавлянията!" Наистина след всичкия този алкохол ми стана по-забавно. Вече не се усещах какво говоря.
- Да.. наистина кой би помислил, че Серина и Фелисити ще имат сериозна връзка?!? Особенно Фел?!? Това не беше в нейн стил, но ето че хората се променят.
В това време на бара седна едно много готино момче. Както половината хора тук, той ми беше непознат.
С Изи се спогледахме, а след това тогледнах към момчето.
- Ее..какво ще кажеш още повече да се позабавляваме днес? - казах на Изи.
Отивам да се запознаем.
Станах от стола и отидох до онова момче.
-Здравей. Не съм те виждала тук преди. Как се казваш? - обърнах се към момчето и зачаках отговора му.



ПП: Стана малко като масово затова.. Ред: Алисън, Нейтън, Изи, Емет


Последната промяна е направена от Алисън Хоуп на Сря Мар 30, 2011 12:07 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyВто Мар 29, 2011 8:57 am

Нейт тихо наблюдаваше и пиеше от поръчаната водка, като зяпаше забавлението на двете момичета срещу бара, следейки ги с едно око. Музиката беше скучна, но предпочиташе тази атмосфера, отколкото нещо още по-тъпо. "Тъпак си, Нейт .." като мирно пиеше, ала в същия момент щом погледна настрани, едно от момичетата го нямаше. Той гледаше надолу към плота и въртеше чашката си
- Здравей. Не съм те виждала тук преди. Как се казваш? - с някаква странно сладурска усмивка русокосата застана до Нейт и почакаха отговора му.
- Нейт. Приятно ми е. - каза той, като я погледна и се усмихна, отпивайки от вече поредната водка с много лед.
- Преди всичко .. - спря се, като повика бармана и погледна момичето. - за дамата каквото си пожелае. Черпя. - Нейт обичаше така.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyВто Мар 29, 2011 9:17 am

Усетих погледа на някакво момче върху нас с Али. Доста извратено беше, да ни шпионира...можеше да дойде и да ни заговори като нормалните хора. Е явно беше от онзи скучният тип. Но пък Али го оглеждаше и само миг по - късно се запъти към него.
Охо супер...и двамата бяха сухари и щяха да си скучаят заедно...какво по - прелестно нещо от това. Блях чак ми се доповръща само като си представих. Разтърсих леко глава...алкохолът вече явно почваше да ми действа, но това въобще не ми пречеше.
Е не мислех да отивам при сухарите и да им преча за това си останах на мястото и забелязах, че някакво момиче стои до мен. Да я заговоря...или не? Не сега определено не ми беше до скучни разговори с моя пол. Просто се огледах за някой сладур наоколо, но такива почти нямаше. Или бяха гейове, или носеха халки или бяха...скучни и отчаяни.
Определено имаше момчешжка криза в Ел Ей!!!
Обърнах се отново към бармана и този път му казах да ми даде цяла бутилка с текила. Ако пиех сама ми трябваше мноооого алкохол!
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyВто Мар 29, 2011 11:16 am

Както винаги вкъщи беше пълна лудница. За това бързо облякох якето и излязох. Отодох в любимия ми бар - "Nigh bar Rush". И както обикновенно беше пълно.
Много известни личности идваха тук. Какъв ад. Куп бесмислещи същества под един покрив.
Отидох до бара и си поръчах питие. Докато барманът ми донесе чашата се огледах наоколо. Имаше много момичета, но повечето не ми допадаха.
Тогава видях едно момиче, което беше награбило цяла бутилка алкохол. Реших да се запознаем и да се позабавляваме малко. Компанията от симпатично момиче определено ми харесваше.
-По по-леко с това. Не бива да прекаляваш. - казах и взех шишето от нея, след което се засмях.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСря Мар 30, 2011 12:27 am

- Нейт. Приятно ми е. - каза той, като я погледна и се усмихна, отпивайки от вече поредната водка с много лед.
- Преди всичко .. - спря се, като повика бармана и погледна момичето. - за дамата каквото си пожелае. Черпя.
-Нямам нищо против. - усмихнах се след, което казах на бармана какво да ни донесе.
- Аз съм Алисън. Нали нямаш нищо против да постоя малко с теб? - попитах ги и седнах на стола до него.
През това време при Изи дойде едно момче. Не се виждаше добре, но ми приличаше на...ох не можех да го позная, но изглежда се забавляваха.
След това отново се обърнах към Нейт.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСря Мар 30, 2011 1:13 am

Нейт гледаше как момичето проследяваше приятелката си. Някакво момче застана там, като се заговориха. Нейт се усмихна, като видя погледът на "Алисън" гледайки към него.
- Аз съм Алисън. Нали нямаш нищо против да постоя малко с теб? - тя попита и седна на съседното столче до Нейт, като питието й беше сервирано.
"Алисън.. " повтори той в мислите си, запомянки я..
- Абсолютно нищо против. Даже ми е приятно. - с усмивка, Нейт вдигна чашата си и разклати леда, като я погледна отново. Хм .. беше секси.
- И защо мацка като теб е без някой пич в бар? Лесно могат да те вземат. - попита любопитно Нейт и повдигна вежди, като изчака Алис да отговори.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСря Мар 30, 2011 1:56 am

Някакво момче застана пред мен и ми взе бутилката с алкохол. Оу доста смело от негова страна, явно си нямаше и бегла представа какво щеше да му се случи след тази постъпка.
- По по - лека с това. Не бива да прекаляваш. - каза той и се засмя, а аз му хвърлих един страшно отегчен поглед и казах на бармана да ми донесе шот водка който изпих моментално и се на лицето ми се появи една фалшива усмивка. Е не можех да отрека, че беше секси, но за бога той ми взе текилата.
- Та какво казваше! - казах иронично и си поръчах още един шот, който изпих "жадно".
- Между другото аз съм Изи! - намигнах му и го огледах добре. изглеждаше ми познат. Е все пак живеех в Ел Ей тук повече от половината бяха известни, дори вече не ми правеха особено впечатление. Бяха ми по - скоро смешни ... доста тъпо да се правиш на "Вижте ме кой съм аз...известният шут" .

Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСря Мар 30, 2011 2:05 am

Това момиче си поръча още един шот, след като й взех шишето. Явно обичаше да пие или имаше някакъв проблем. Много хора се успокояваха с алкохола.
- Между другото аз съм Изи!- каза момичето и забелязах че ме оглежда.
- Изи значи. Хубаво име. Аз съм Емет. Приятно ми е.
След това аз си поръчах едно уиски.
- Приятно ми е да се запознаем Изи. - казах и след това се чукнахме.
- Та..какво работиш? Явно не сме се срещали преди, защото ако се бяхме виждали, никога нямаше да забравя това хубаво лице.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСря Мар 30, 2011 2:16 am

- И защо мацка като теб е без някой пич в бар? Лесно могат да те вземат. - попита любопитно Нейт.
Засмях се. Не знаех какво точно да отговоря.
- Ами...изглежда няма много свестни момчета в този град.
- Ами ти? И ти - как може такова секси момче като теб да е без момиче в бар? Сигурна съм, че много те желаят. - казах и изпих всичкото, което беше останало в чашата ми.
Боже..това момче беше секси..и..усещах нещо..но не знаех дали беше дали действам направо..В крайна сметка, реших да почакам малко. Ако се интересуваше щеше да направи първата крачка.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСря Мар 30, 2011 2:24 am

- Ами ти? И ти - как може такова секси момче като теб да е без момиче в бар? Сигурна съм, че много те желаят. - казах Алис и допи на екс уискито, което беше поръчала. Той се засмя, плъзкайки чашата към бармана напред.
- Лесно .. Като си нов тук първото нещо, което свършваш е да поледнеш кой са баровете, който ти харесват. Пък и не виждам момичета от моя тип, освен едно русокосо момиче седеейки пред мен. - промълви Нейт, като леко намигна и вдигна чашата си нагоре, като бармана остави на момичето втора чаша.
- За .. самотните, който обичат жените и мъжете за една нощ. - каза Нейт и погледна Алис отново пред него. Беше изкушаващо.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 EmptyСря Мар 30, 2011 2:30 am

- Спести си номерцата за някоя курвичка! Вие мъжете сте толкова прозрачни, а дори не подозирате. Какво следва..."мисля, че съм те виждал, но не помня къде...оуу чакай спомних си в сънищата си" - засмях се и изпих още един шот. Сериозно всички бяха такива клишета, защо просто не даваха направо. Та то беше ясно какво искаха. Чак ми бяха смешни понякога.
Мдам реших да си поиграя малко с хубавеца, нямаше да се дам толкова лесно и макар държанието ми не бях някоя курва, която всички използваха...е да знам, че и аз се отнасях така с мъжете, но да не изпадаме в подробности.
Повдигнах леко вежда към Емет и надигнах поредното питие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night bar Rush - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Night bar Rush
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Night club - Reo
» Crank it up night club
» Night club Dream
» Night Club "Secrets"
» Night Club "Lavo"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: