Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Създаване на известни личности - Page 15 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Създаване на известни личности - Page 15 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Създаване на известни личности - Page 15 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Създаване на известни личности - Page 15 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Създаване на известни личности - Page 15 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Създаване на известни личности - Page 15 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Създаване на известни личности - Page 15 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Създаване на известни личности - Page 15 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Създаване на известни личности - Page 15 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Създаване на известни личности - Page 15 Vote_lcapСъздаване на известни личности - Page 15 Voting_barСъздаване на известни личности - Page 15 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Създаване на известни личности - Page 15 Vote_lcapСъздаване на известни личности - Page 15 Voting_barСъздаване на известни личности - Page 15 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Създаване на известни личности - Page 15 Vote_lcapСъздаване на известни личности - Page 15 Voting_barСъздаване на известни личности - Page 15 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Създаване на известни личности - Page 15 Vote_lcapСъздаване на известни личности - Page 15 Voting_barСъздаване на известни личности - Page 15 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Създаване на известни личности - Page 15 Vote_lcapСъздаване на известни личности - Page 15 Voting_barСъздаване на известни личности - Page 15 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Създаване на известни личности - Page 15 Vote_lcapСъздаване на известни личности - Page 15 Voting_barСъздаване на известни личности - Page 15 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Създаване на известни личности - Page 15 Vote_lcapСъздаване на известни личности - Page 15 Voting_barСъздаване на известни личности - Page 15 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Създаване на известни личности - Page 15 Vote_lcapСъздаване на известни личности - Page 15 Voting_barСъздаване на известни личности - Page 15 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Създаване на известни личности - Page 15 Vote_lcapСъздаване на известни личности - Page 15 Voting_barСъздаване на известни личности - Page 15 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Създаване на известни личности - Page 15 Vote_lcapСъздаване на известни личности - Page 15 Voting_barСъздаване на известни личности - Page 15 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Създаване на известни личности - Page 15 3634557V Създаване на известни личности - Page 15 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Създаване на известни личности - Page 15 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Създаване на известни личности

Go down 
+140
Caroline Forbes
William Right
Christina Grimmie
Шерлок
Harry Stylesss ;]]
Hero.
Sara Klay
Алек
Майкъл Слейтър
Renesmee
Cassie Valentine.
Ефи Стонем.
Ashley James ~
Barbara S.
Caroline.
Марина.
Rebecca.
Victoire
Florence Carter-Wood
Ребека ♥
Ерик Феърчайлд
Хелена Грейнджър
Skylar Hadley.
Катерина Лий
Ванеса Хъджънс
Emily Didonato
Alisa Kerr [ANGEL ♥]
Марийс Аутлет
Майкъл Браянс
Jessica Blaze
Катрин Евънс
Артър Дойл.
Alice Nortman.
Джейкъб Рейнаис
Juliet Evans
Faye.
Lenna D. <33
Мел Матияс
Анди.
Merry Chase.
Джейсън Уинчестър
Мелиса Джоунс
Ник Блек
Ian Somerhalder
Джули Бейкър
Abbey Lee
Elliеnor Grace Pearce♥
Nikole Wild
Rose Yuki Shen-Hy
Мелиса
Натали О'Конъл
Ашли Бенсън
Тейлър МакКуин
Натали
Marylin St. James
Катрин Уесли
Quin James
Nick Jonas
Aria Rosewood
Jessica Stam
Дженсън Екълс
Клариса Фрей
Адриана
Наталия Стивънс
Виктория Стоунър
Max Fray
Алисън Милър
Касиди Прайс
Charley Oldman
Мария Мичъл
Нина
Кандис Блекбърн
Катерина Петрова
Итън Уейт
Tony Stonem
Cassie
Алиша О'Конър
Елиза Сайръс
Майли Сайръс
Nathan Scott
Кристин Блейк
Беки
Sophia Summer
Кристиана Дейвидсън
Изабела
Ейври Уайт
Алекс Гонзалес
Ани Пуенте
Сам Лайвли
Аманда Банкс
Кендра Уилкинсън
Анжелика Мейсън
Жаклин
Джесика Банкс
Алекзандър Беликов
Елеонор Бенет
Cher Muse.
Taylor Foster
Кари Престън
Kaya Lourence
Джейс Петифър
Adriana Ambosa
Лорелай Найджъл
Елиша Грейв
Дженифър Мейсан
Chuck Bass
Дейвид
Natalie Burns
Скарлет Грейс
Дарън Кейн
Джейсън Милър
Тейлър Бангшот
Бен Барнс
Джон Росдейл
Персефона Долкинс
Деми Ловато
Джо Джонас
Freddie Mclaire
Мейси
Alex Colle
Чейс О'Конър
Никол Дж. Стюарт
Никол Коул
Ким Петерфройнд
Триша Тиъри
Меган Озера
Брук Стивънс
Мелани Андерсен
Рейчъл Спаркс
Дулсе Мария
Лорейна Скинър
Кристофър Рандал
Вивиан Стюарт
Annabelle Carter
Дияна МакКуин
Jessica Alba
Алисън Хоуп
Джеймс Франко
Серина Ван Дер Удсън
Натали Снейк
144 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
АвторСъобщение
Harry Stylesss ;]]
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Harry Stylesss ;]]


Брой мнения : 53
Join date : 26.03.2012
Име на героя : Harry Stylles
Години на героя : 30

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алек - брат
Гадже: Гадже:: Christina Grimmie
БФФ: БФФ:: Alisa Kerr [ANGEL ♥]

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyПон Мар 26, 2012 7:52 am

Създаване на известни личности - Page 15 Moz-screenshotСъздаване на известни личности - Page 15 Moz-screenshot-1Създаване на известни личности - Page 15 Moz-screenshot-2
Създаване на известни личности - Page 15 337-21
Име: Хари Джейсън Стайлс
Години: 16
Професия: Певец
Външен вид:
Той има тъмно-кестенява коса и сини очи. Висок е 1,58 и е 43 кг. Той си облича винаги сивата блуза с надпис, червеният си суичер и остарялото вече дънки. През зимата се облича най - много с едно недебело яке и шапка. През лятото е с тениска и къси панталони. А и той има къдрава коса.
Характер:
Той винаги смятал че може да се пожертва за някой или за нещо. Мисли че е добър както така и малко смел. В училище се държи малко лигаво и гадно но когато е сам си е тихичък и спокоен. През свободното си време той свири на китарата си или пее песни. Също така и понякога играе тенис.
История:
Когато се е родил Зак е бил много красиво бебе. Той за пръв път се опитал да изпее една песен на известна преди рок група и успял точно както гласовете им . Той започнал да говори когато станал на 2 години, и за пръв път запял на 4 години. След 7 години за рожденния си ден той получил любимата си сега китара и започнал да свири. На 8 години вече бил почти много добър с китарата. На 14 години той вече започнал да пее в различни барове и помещения и станал известен.
Допълнително: Любим цвят - Червен
Любимо число - 17

Името на човека,чийто лик сте избрали: Liam Payne


Последната промяна е направена от Harry Stylesss ;]] на Вто Мар 27, 2012 5:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyПон Мар 26, 2012 8:28 am

Одобрен си.
Върнете се в началото Go down
Ашли Бенсън

Ашли Бенсън


Брой мнения : 153
Join date : 07.07.2011
Име на героя : Ашли Бенсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Kaya Lourence

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyПон Мар 26, 2012 8:08 pm

Създаване на известни личности - Page 15 4567612A
Име: Ашли Бенсън
Години: 19
Професия: актриса
Външен вид: Ашли е с руса коса до раменете. Има небесно сини очи. Обича да експериментира със стила си, затова понякога е с права, понякога с къдрава коса. Мени често настроението си затова е доста различна и по отношение на дрехите си. Един ден е спортна а в друг елегантна.
Характер:Би дала всичко за най-близките си хора. Нейното най-голямо предимство е че е абициозна и винаги постига целите си, а най-големият и недостатък е , че е доста горделива. Въпреки това е страхотен приятел и е душата на компанията. Нещото което не може да прости: лъжата и изневярата
[b]История:
Още от малка ашли проявявала артистични заложби, затова майка и я записвала за всяка училищна пиеса. Тя се е снимала в доста реклами и има солиден опит зад гърба си.Тя е много благодарна на майка си, защото именно тя я е направила такава каквато е. Ашли не е претенциозна и кокетна, затова не харесва много камерите и бляскавите нещо. По това отношение много прилича на майка си.
Допълнително: Любим цвят: лилаво, небесно синьо, бордо
Любимо число: 3
Името на човека,чийто лик сте избрали: Ashley Benson
Върнете се в началото Go down
Алек

Алек


Брой мнения : 10
Join date : 21.03.2012
Име на героя : Алек Бейн

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: няма. хД
БФФ: БФФ:: няма.

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyВто Мар 27, 2012 4:20 am

Renesmee написа:
Одобрен си.

Ъм... относно момчето... аз съм с ликът на Хари?
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyВто Мар 27, 2012 4:56 am

Съжалявам, Ренесме се е объркала, веднага ще му пиша да смени лика си! smile;;happy
Върнете се в началото Go down
Алек

Алек


Брой мнения : 10
Join date : 21.03.2012
Име на героя : Алек Бейн

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: няма. хД
БФФ: БФФ:: няма.

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyВто Мар 27, 2012 6:14 am

Няма проблеми. smile;;happy
Върнете се в началото Go down
Шерлок
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Шерлок


Брой мнения : 9
Join date : 05.04.2012
Име на героя : Sherlock

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат-Майкрофт
Гадже: Гадже:: няма
БФФ: БФФ::

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyЧет Апр 05, 2012 3:49 am

Създаване на известни личности - Page 15 Tumblr_lhambsJDUH1qb1eb9o1_500

Шерлок Холмс

31

Частен детектив и отвреме на време консултант на полицията.

Тъмната дълга коса кара светло сините,понякога от светлината придобиват различен цвят,
Създаване на известни личности - Page 15 Tumblr_lmxvwlDNXm1qg15mco1_500 му очи да изпъкват още повече.Високата му и права фигура кара тези около него да го гледат с уважение и да са по-търпеливи с него.

Характер:
Повечето хора бързат да изграждат мнение един за друг и почти винаги грешът.Шерлок не прави така,той първо поглежда фактите,които му предоставя даден човек за работата си и къде живее и с кого живее и чак тогава си изгражда мнение за тях.Той използва силата на дедукцията и за това мозъкът му винаги се движи и то в различни посоки едновременно.Постоянно казва неща на глас,неща,които засягат тези около него.Най-вече защото обича да е прави като анализира даден човек сякаш дава храна на мозъкът си.Той не е от спокойните хора,трябва му мистерия,интрига или убийство за да се почувства жив,в противен случей започва да се побърква и да влудява тези около него.
История:
Шерлок има по-голям брат ,но двамата не се разбират много,най-вече защото брат му постоянно го следи и се грижи за Шерлок.За това той се мести в Лос Анджелис,където има съвсем нов свят за него.Отрасналият в Лондон англичанин пристига в големият ЛА с високо вдигната глава,намира си нови врагове и се "сприятелява" с полицията,но както и в Лондон така и тук когато заговаря накого по улицата,само защото му е скучно,започва да прави анализ на човека и получава всеки път една и съща реакция "Разкарай се!".Но това не го притеснява,защото не го интересува мнението на хората,но за сметка на това весниците се заинтересуваха от него.Почнаха да отбелязват постиженията на "великият детектив Шерлок Холмс",но той все още не им обръща внимание,но за сметка на това започна да получава все повече и повече случаи.
Допълнително:
Пушач е,но пуши само когато трябва да намери решение на много труден проблем или е разстроен заради нещо,което рядко се случва защото той не се отдава на чувствата си.Той само мисли и действа.
Името на човека,чийто лик сте избрали:

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyПет Апр 06, 2012 12:00 am

Одобрен си. Добре дошъл.
Върнете се в началото Go down
Christina Grimmie

Christina Grimmie


Брой мнения : 5
Join date : 21.04.2012
Име на героя : Christina Grimmie
Години на героя : 31

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyСъб Апр 21, 2012 9:53 pm

Име: Кристина Виктория Гримми
Години: 18
Професия: Певица
Външен вид:
Кристина е красиво момиче, което има коса с лешников цвят и кафеви очи. Тя е слабичка по външен вид, и малко нисичка. Тя е висока 1.62 см и още е 45 кг. Облича се в черни, сини, червени и жълти тениски, и различни панталони (къси, дълги, поли). Често на блузите и тениските които тя облича има надписи. Носи гривни, гердани, обеци и различни други неща. Също така харесва много чантата си с оранжев цвят и петна като на ягуар.
Характер:
Кристина винаги е била добра, трудолюбива и ученолюбива. Тя винаги чете книги от рода ,,Здрач'' ,,Хари Потър'' ,,Пърси Джаксън и Боговете на Олимп'' или може да се каже фентъзи. Също така чете модни списания, различни списания за жени и мн. др. Обича да се разхожда из моловете, в парка и да отива в различни нощни клубове. Други нейни занимания са плуване, играене на волейбол, тенис и др.
История:
Тя се е родила в много красива къща на родителите си в квартал ,,Венис'', която вече е продадена. На 4 години Кристина се пробвала да изпее песен от филма ,,Титаник''. Тя не се е справила доста отлично но за дете е било много добре. На 6 години тя започнала да пее различни песни и вече била много по добре от преди. Нейната мечта е била да стане много известна певица. На 15 вече я приели в фирмата и станала певица както иска. Сега на 18 тя издава нови албуми и мисли че това ще продължи до много.
Допълнително: Любим цвят: Червен
Любимо число: 2
Любимо животно: Лъв
Името на човека,чийто лик сте избрали: Christina Grimmie


Последната промяна е направена от Christina Grimmie на Съб Апр 21, 2012 9:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyНед Апр 22, 2012 7:23 am

Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
William Right

William Right


Брой мнения : 12
Join date : 23.04.2012
Име на героя : Уйлям Райт

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyПон Апр 23, 2012 2:05 am

Снимка:
Създаване на известни личности - Page 15 Tumblr_m0f51t2OVl1rnb9bio1_500
Име: Казвам се Уйлям Райт
Години: Аз съм на шестдесет и девет години.
Професия: Притежавам множество хотели.
Външен вид: Косата ми е побеляла с годините, но така подхожда повече на светло сините ми очи. Няма как да нямам бръчки, защото съм на възраст, но повечето казват, че с годините се подмладявам. Това не е вярно. Облеклото ми се състои от едноцветни костюми. Най-вече черни. Не се разхождам с тениски и дънки, за да не ме сметнат за бок.. за някой от нисшата класа. Да богат съм и го показвам. Нямам какво повече да споделя за това. Нямам какво повече да споделя за това.
Характер: Аз се описвам като мъдър, строг мъж. Не знам какво мислят другите за мен, но аз харесвам това, което съм. Обичам да пия, но до определено количество. Не желая да споменавам за случки свързани с алкохола. Това, че имам пари, не значи че ги харча за глупости. Известен съм и това ми позволява да се държа мило пред камери и фотоапарати, но не и зад тях. Тогава съм много сериозен. Държа на стриктните и образовани хора. Искам приятелите и близките ми, с който дружа да не говорят с думи от рода на "К'во ста'а!" и подобни. Сега бихте ли ме оставили на спокойствие? ДА! Веднага!
История: Искате да знаете нещо за мен? Аз живея сам! Дъщеря ми е една... не искам да коментирам това. Единствения човек от семейството ми, който реши да живее с мен е внукът ми Рик. Да. Той живее с мен в хотелите ми. Обичам това момче, но мисля че е доста разглезен. Трябва му твърда ръка, която да го контролира. Бих желал да го пратя в някое частно училище, където да мисли само за учението си. Знам, че днешното младо поколение мисли само за Секс, Наркотици и Алкохол, но моят Рик.. ще го науча да е мъж, които поема отговорности. Ще използвам сила и грубост, но той го заслужава. Като млад бях актьор, но вече се отказах от това. Сега се занимавам само с хотелите. Те ми носят милиони, но това не е достатъчно. Ще постигна целта си да съм най-богатия човек. Обиколил съм света няколко пъти и колекционирам доста неща, но най-любимото ми нещо е маската на Ханибъл Лектър. Извинете ме но имам работа. Ще ви помоля да напуснете офиса ми!
Допълнително:
Името на човека,чийто лик сте избрали: Anotony Hopkins
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyПон Апр 23, 2012 4:34 am

Одобрен си и добре дошъл.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Caroline Forbes




Брой мнения : 2
Join date : 02.05.2012
Име на героя : Caroline Forbes

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyСря Май 02, 2012 1:22 am

Създаване на известни личности - Page 15 Tumblr_m00kdpOPH21qm26blo1_500_large
Candice Accola

Име
Керълайн Форбс.

Прякор
Кер, КЕри, Vampire Barbie, Blondie

Раса
Вампир.

Години
17 години.

Дарба
Присъщи за всички вампири.

Създаване на известни личности - Page 15 Tumblr_lsg0j15Yel1r40otbo1_500_large

Външен вид
Тя едно много красиво момиче. Кожата й е бледа нежна, фина като
коприна. Привидно толкова крехка и ранима, сякаш от стъкло , а всъщност толкова здрава и непроницаема. Очите - те са едно от на-запленяващите неща що се отнася до момичето. Сини, игриви, пълни с живот, обрамчени от гъсти мигли. Устните плътни и запленяващи, привличат всяко едно мъжко създание. Косата, златно руса, падаща на едри къдрици. Тялото й привлекателно, сексапилно, добре оформено.


Създаване на известни личности - Page 15 Tumblr_lzjxm0hU8b1r70ss3o1_500_large

Характер
Безсрамна, но смела Керълайн е силна и решителна. Тя е изключително лоялна и грижовна, чувствителна и добра по душа. Преди да бъде превърната във вампир външно Кер изглеждаше много уверена, но вътрешно беше много несигурна. Това това бе причината да постига много повече от очакваното, да създава проблеми и сложности в себе си, което води до различни въпроси, които стават фактор в нейното развитие, докато тя ги преодолява. Що се отнася до Елена, Керълайн винаги се е чувствала, че е в сянката 'и. Но с времето двете станаха много по - близки и Кер преодолява тази несигурност и става по - уверена в себе си.
Превръщането 'и във вампир я накара да поглежда на света в друга светлина. Керълайн става много по - зряла. Волята 'и става много по - силна и повечето същества се страхуват от нея, защото тя става непредвидим и опасен вампир. Също така Керълайн става много по - отговорна от преди и много по - грижовна. По ирония на съдбата, тя оценява живота повече, след като става вампир.


Създаване на известни личности - Page 15 Tumblr_llecwi0CVY1qfcibgo1_500_large

История
Керълайн Форбс е родена през есента в малко градче на име Мистик Фолс. Родителите 'и са Бил и Елизабет Форбс, която е и шерифът на града. Но нито един от родителите 'и е бил до Кер, когато тя е имала нужда от тях. Нито веднъж не са 'и обърнали внимание за повече от пет минути. Никога не са били на училищните пиеси и по - важното: никога не са били до нея в нужда. Когато Керълайн се нуждаела от тях - не никога не са били до нея. Игнорирали са я през целия 'и живот. Баща 'и признал, че е гей и изоставил нея и майка 'и заради друг мъж. Това наранило много Кер и тя се нуждаела от другия си родител. От майка си, за да сподели колко много я боли. Имала нужда от единствения човек, който можел да 'и помогне, на който можела да сподели, да си поплаче колкото иска да рамото. Но вместо Лиз да утеши малката си дъщеря тя се отдава още повече на убиването на вампири и работата като шерифът на града, напълно изолирайки Керълайн. От онзи момент Кер се почувствала ненужна и недостатъчна. Помислила си, че тя е причината родителите 'и да се разделят и да не 'и обръщат абсолютно никакво внимание. Не направила нищо, за да ги зарадва, ами ги разочаровала все повече. Независимо, че била капитан на мажоретния състав, кралица на бала, Мис Мистик Фолс и помагала с каквото може както за училището, така и за града. Това не било достатъчно и затова Кер постоянно се опитвала да докаже, че е достатъчна. Че си заслужава.
В Деня на Основателите Тайлар закарал Керълайн и Мат към тях, кати Кер седяла на предната седалка, а Мат на задната. Тайлър обаче реагирал на устройството на Гилбър, загубил контрол над колата и те катастрофирали. Мат и Тайлър били добре, но Керълайн имала много вътрешни кръвоизливи и изгубила съзнание. Парамедиция по спешност я отвели в близката болница, където Кер била оперирана в продължение на часове. Оказва се, че Керълайн била пострадала тежко и шансовете да оживее били много малко. Деймън предложил да даде от кръвта си на Кер, за да може да се излекува. Елена категорично отказала, но Бони веднага се съгласила, все пак това било Кер. В същата вечер обаче Катрин посетила младата Форбс в болницата. Кер я помислила за Елена, защото не знаела за двойничката 'и, но Катрин бързо я поправила. Казала на Кери да предаде едно съобщение на братята Салватор. Вдигнала възглавницата на Blondie и я задушила до смърт.
Превръщането на Керълайн във вампир напълно я объркало. Не знаела какво става, не знаела какво прави, както ще направи, не можела да мисли трезво и всичко 'и дошло в повече. Но Стефан Салватор помогнал много на Керълайн. Научил я на много неща, помогнал 'и с контролирането и жаждата за кръв и дори накарал Бони да омагьоса един пръстен, за да може Кер да ходи свободно на слънчева светлина. И тъй като се превърнала във вампир си спомнила всички изтрити спомени. Спомнила си как Деймън я използва, как я кара да прави всички неща, за които той пожела, как се хранил от нея, как искал да я убие. Да, била ядосана, но не искала да го убие. Не си заслужавало.


Създаване на известни личности - Page 15 Caroline-Favim.com-234200_large
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyСря Май 02, 2012 5:39 am

В този форум няма вампири, а само хора (които биват известни личности, напр. актриси, певици и т.н. и обикновени жители)
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Кристофър О'Браян

Кристофър О'Браян


Брой мнения : 3
Join date : 07.06.2012
Име на героя : Кристофър О'Браян

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyЧет Юни 07, 2012 8:44 am

Създаване на известни личности - Page 15 Kellan_lutz-ShortTexturedHaircut
Име: Кристофър О'Браян
Години: 22
Професия: Актьор
Външен вид: Кристофър има руса коса,която понякога става тъмна,но след това отново се възстановява.Очите му са светлосини,достигащи до светло-кафяви..Има мускулесто тяло.Висок е около 1,80 см и тежи 75 кг.Цвета на кожата му не е нито бяла,нито мургава.Г-н О'Браян има малък белег на лявото рамо,което прилича на белези от нокти.Също така и малка татуировка под формата на звезда точно отдолу на дясната му ръка.
Характер: Кристофър е типичното разглезено богаташче.Обича купоните и
доста често се кара със семейството си.Обича лъскавият живот и не би го разменил за нищо на света.Крис винаги е получавал абсолютно всичко,което е искал.Единственото нещо,което може да го извади извън контрол са нахалните и нагли хора,които имат 'две лица'.А нещото,което го успокоява са дългите разходки из плажа..С други думи,от една страна,Кристофър си пада леко романтик ..

История:Кристофър има сестра близначка - Анджела Питърсън,с която много се разбират.Двамата със сестра си носят две различни фамилии,тъй като цялото им родословно дърво има във основата си три изключително известни и могъщи фамилии,като две от тях са техните - Питърсин и О'Браян.Още от малки двете хлапета са обградени от родителски грижи и от всичко,от което се нуждаят.Още от 3 годишна възраст,Крис и Анджела стават звезди в реклама за 'Shake and Bake' и от там тръгва тяхната звездна кариера.В семейството те са третото поколение холивудски звезди.
Допълнително: Името на човека,чийто лик сте избрали: Kellan Lutz - видях,че е зает,но проверих човека,който го използва и той не е влизал от 2 месеца .. Надявам се,че няма проблем,че искам този лик Създаване на известни личности - Page 15 3666372071


Последната промяна е направена от Кристофър О'Браян на Пет Юни 08, 2012 2:56 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Анджела Питърсън

Анджела Питърсън


Брой мнения : 1
Join date : 07.06.2012
Име на героя : Анджела

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Кристофър О`Браян - брат близнак
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyЧет Юни 07, 2012 9:16 am


Снимка: Създаване на известни личности - Page 15 Kaley%2Bcuoco%2Bcute%2Bpics
Име: Анджела Питърсън
Години: 22
Професия: Актриса
Външен вид: Анджела е с руса,чуплива коса стигаща до кръста,предпочита да я носи разпусната,единствените прически ,които прави са,когато е на някакво парти или сбирка.Очите й са зеленикави на цвят, големи,което е черта предавана по наследство.Устните й са малки и нормално дебели.Лицето-овално,а бузите й са добре очертани. Стила й на обличане е спортно елегантен,дори понякога неразбираем за околните.Аксесоарите ,които предпочита са няколко гривнички или "Silly Bands" на дясната ръка. Има татуировка изобразяваща японския символ за "вяра" ниско долу на кръста.
Характер:Обикновено,или не чак толкова, момиче..Весела и усмихната, голям
инат,някои хора я мислят за доста енергична,не се спира на едно място и
често си навлича неприятности.Макър,че е момичето в семейството и от нея се очаква да е умна и послушна,но не е точно така. Тя обожава да се закача с брат си и доста често прехвърля вината си върху него,и въпреки всичко те много се разбират и уважават. С други думи тя е лудата глава в семейството,на която не й пука колко шамара ще отнесе. Обожава да е сред природата и животните, прекарва свободното си време в катерене и баскетбол, понякога рисува и доста често отпуска чрез музика.
История: Питърсън е родена на 12. 03,заедно с близнака си - Кристофър. Родителите - Кейтлин и Картър, живеят в голяма къща с просторен двор,където децата да играят на свобода.Близнаците от малки започват кариерата си, подтикнати от родителите,но след известно време сами поемат нещата в свои ръце и наистина им се отдава. На 3 годишна възраст Анджела е взета в реклама на "Оскар Майер", след което получава други роли в няколко сериала и филма.
Допълнително: Има куче на име Бъдърбол
Името на човека,чийто лик сте избрали: Kaley Cuoco
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyПет Юни 08, 2012 12:08 am

@Кристофър добави "Външен вид", разшири още малко "Характер" и си одобрен.
@Анджела одобрена си и добре дошла.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Кристофър О'Браян

Кристофър О'Браян


Брой мнения : 3
Join date : 07.06.2012
Име на героя : Кристофър О'Браян

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyПет Юни 08, 2012 2:56 am

Алисън Хоуп написа:
@Кристофър добави "Външен вид", разшири още малко "Характер" и си одобрен.
@Анджела одобрена си и добре дошла.
Готово Създаване на известни личности - Page 15 3666372071
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyПет Юни 08, 2012 8:07 am

Одобрен си и добре дошъл.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Съни Мишелис

Съни Мишелис


Брой мнения : 1
Join date : 16.06.2012
Име на героя : Sunny Michelis

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyСъб Юни 16, 2012 11:43 pm

Създаване на известни личности - Page 15 Tumblr_m5mwhxJFFx1rnwre2o4_500
Lee Chae Rin/CL

Име: Sunny Michelis/Съни Мишелис
Години: 18
Професия: Актриса, модел и певица
Външен вид: Госпожица Мишелис има дълга пепеляво-руса коса, на която често сменя цвета. Русо, черно, кафяво, червено.. Няма значение. Всеки един цвят й подхожда. Очите й са тъмно-кафеви, почти черни. Тялото й - стройно и изваяно като моделите от кориците на списанията.
Като малка е била пълничка и пухкава, но с годините тялото й се е нормализирало и няма и грам тлъстинки по себе си.
Характер: Съни е сложна личност. Предимно преобладава мрачното настроение и човек трудно може да я развесели.
Известна е със странните си модни избори. Измира от кеф, когато види човек с пиърсинги или татуировки. Самата тя иска да си направи, но мениджърите не й позволяват, защото това щяло да пречи на имиджа й.
Рядко говори, ако го прави, е за да се скара с някого.Много е избухлива и се ядосва от най-малкото. Трудно се разбира с хората, защото всички нейни дискусии завършвата със скубане на коси и ритници. Просто си е такава- умее да намира твърде много грешки в другите. Никога не се признава за виновна. Просто не разбира кога някой се заяжда с нея и кога й говори съвсем нормално. Винаги й се струва, че хората я гледат " странно ", с което си просят боя.
История: Семеството й се състои от бизнесмени и делегати до последно коляно. Изключително сурови хора, които не отделят никакво време на трите си деца. Иви е най-малкото от тях, второто момиче. Отличничка е, ходи на балет, цигулка, пиано и още какво ли не, но между уроците по матаметика и корейска литература чувства липсата на нещо.
Брат й и сестра й не се оплакват от нищичко- двамата обожават всички предмети в училище и нямат поривите да бягат от клас както Иви. Момчето е с десет години по-голямо от нея, а момичето пет.
Докато другите от семейството печелят любовта на родителите си, чрез гордост, завишавайки часовете, които прекарват в класната стая по математика, география, история и корейски тя иска да увеличи уроците си по пиано и цигулка, но не й е разрешено. Дори я отписват, за да не й пречат на уроците. Тайно се записва в училищният хор, където се оказва доста тачена.
Когато е на петнадесет родителите й се местят в Япония, защото сестра й е приета в икономическият университет в Токио, а родителите й решават да разраснат фирмата там, като преместят централната й сграда. Иви предпочита да остане при брат си, който учи в Ню Йорк, с намерението да продължи уроците, които е загубила. Позабравила е и двата инструмента, но много е заложила на вокалните уроци.
След две години се явява на кастинг, но не е приета. Тя е първа резерва, но като по чудо момичето, което са взели се отказва, премествайки се и се освобождава място за нея. Скарва се с родителите си и бива изгонена от къщи, но за нея няма значение тъй като вече най-накрая прави това, което иска.
Допълнително:
~ Има три костенурки за домашни любимци
~ Корейка по произход, тя пее не само на английски, но и на родния си език
~ Лесно влюбчива, а когато открие голяма любов тя е готова да направи всичко, за да има избранника си.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyНед Юни 17, 2012 9:20 am

Одобрена си и добре дошла.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Len Wilson

Len Wilson


Брой мнения : 2
Join date : 21.07.2012
Име на героя : Len Wilson

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 EmptyСъб Юли 21, 2012 8:27 am

Създаване на известни личности - Page 15 0a9901c18b3fc10f
Име: Len Wilson/Лен Уилсон
Години: 18
Професия: Професионален танцюр,певец
Външен вид: От малък Лен се облича много добре. Той много си пада по модата и винаги се облича готино или гъзарско... Никой досега не го е виждал да облича някаква стара или скъсана дреха. Има чуплива коса, защото той използва много вакси и други неща за коса. На цвят косата му е кафява и той никога не мисли за смяна на цвета или друго такова нещо... Има кафеви очи които са много очарователни за някои момичета... Тялото му е мускулесто и продължава да нараства, защото Лен всеки ден ходи на спортната база или тренира... Най - очарователното в него е косата му и профължава да си е така....
Характер: Според някои хора Лен е алчен и егоист, защото всеки го мисли че се фука с парите и известността си. Но той си е както нормалните тийнейджъри, само малко се фука. Той много харесва феновете си и затова той вече не се страхува от луди негови почитатели дори и да са много близо до него. Той е много добър в скейтборда и затова кара всеки ден. Преди той бе искал да стане известен скейтбордист.
История: Лен се е родил през 1994 година в Ню Юрк. Бил е много непослушно дете, и винаги е плачело. Когато е станал на 1 г. и 9 месеца той проговорил. На 4 години си е имал собствена малка китара, той изсвирил първите си ноти които са звучели ужасно за много добър китарист. На 11 години той дал първия си концерт в един бар. Станал много добър. На 16 години той се е научил да кара скейтборд и досега не го е оставил...
Допълнително: Любим цвят: Черно
Името на човека,чийто лик сте избрали: BB the Jerk
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на известни личности - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на известни личности   Създаване на известни личности - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на известни личности
Върнете се в началото 
Страница 15 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Създаване на гримьори/фризьори/стилисти.
» Създаване на певец / певица
» Създаване на актьори / актриси
» Създаване на студент / студентка
» Създаване на обикновенни жители

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Като за начало... :: ...създайте си герой-
Идете на: