Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Everybody freaks - exept me. EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Everybody freaks - exept me. EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Everybody freaks - exept me. EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Everybody freaks - exept me. EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Everybody freaks - exept me. EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Everybody freaks - exept me. EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Everybody freaks - exept me. EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Everybody freaks - exept me. EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Everybody freaks - exept me. EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Everybody freaks - exept me. Vote_lcapEverybody freaks - exept me. Voting_barEverybody freaks - exept me. Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Everybody freaks - exept me. Vote_lcapEverybody freaks - exept me. Voting_barEverybody freaks - exept me. Vote_rcap 
Renesmee (996)
Everybody freaks - exept me. Vote_lcapEverybody freaks - exept me. Voting_barEverybody freaks - exept me. Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Everybody freaks - exept me. Vote_lcapEverybody freaks - exept me. Voting_barEverybody freaks - exept me. Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Everybody freaks - exept me. Vote_lcapEverybody freaks - exept me. Voting_barEverybody freaks - exept me. Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Everybody freaks - exept me. Vote_lcapEverybody freaks - exept me. Voting_barEverybody freaks - exept me. Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Everybody freaks - exept me. Vote_lcapEverybody freaks - exept me. Voting_barEverybody freaks - exept me. Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Everybody freaks - exept me. Vote_lcapEverybody freaks - exept me. Voting_barEverybody freaks - exept me. Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Everybody freaks - exept me. Vote_lcapEverybody freaks - exept me. Voting_barEverybody freaks - exept me. Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Everybody freaks - exept me. Vote_lcapEverybody freaks - exept me. Voting_barEverybody freaks - exept me. Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Everybody freaks - exept me. 3634557V Everybody freaks - exept me. Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Everybody freaks - exept me. Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Everybody freaks - exept me.

Go down 
АвторСъобщение
Intrigant Girl.

avatar


Брой мнения : 3
Join date : 12.03.2012
Име на героя : -

Everybody freaks - exept me. Empty
22032012
ПисанеEverybody freaks - exept me.

Естествено сигурно всички много се вълнувате от фестивала тази вечер. Шампанско, ягоди, първа класа, филми, червеният килим и многото светкавици от фотоапаратите на папараците, о естествено, че сте развълнувани, но по - добре недейте милички, защото колкото и да обичам да плета интриги, не обичам да губя своите читатели, но май така ще се получи след днешния полет. Не намеквам нищо читатели мой, и все пак ако някой пита..шштт не знаете нищо от мен. Но стига сме говорили така потайно, време е за малко интриги. Но от къде да почнем, може ми мис Ефи и Ребека. Все още не се знае нищо за тях, но Бека миличка, чух че Ефи нямала особен опит с жените така, че по - добре си намери друга цел или пък просто остани разочарована, вариантите са два. Ами ти Айви!? Със синчето на разходка? Какво ще правиш господин Деймън новият му татко ли? Или пък ще се насладиш на компанията му, докато малкия е при някоя евтина и занемарена бавачка? Въпроси колкото искаш, но за жалост никой от вас не ми предоставя отговорите, засрамете се малко от себе си. Не сте ли чували, че когато ви задават въпроси, трябва да отговаряте, а не да мълчите като пукели. И като стана на въпрос за "въпроси", дочух от моята колежка и ваша баба "Севда", че на Алисън Хоуп и Алекс Коул им предстои да им зададът сериозен въпрос, а отговора най - вероятно ще е "ДА", след което сватбените звънчета ще зазвънят, а ориза ще лети във въздуха. Но естествено така щеше да е ако се намирахме в приказка душици ненагледани, а в реалния живот...е вероятно някой ще разочарова партньора си с заветното "НЕ". Да се надяваме на този отговор, тъкмо малко интриги за които да пишем след това.

Цунки по муцунки - Интригантката.

Върнете се в началото Go down
Share this post on: reddit

Everybody freaks - exept me. :: Comments

Ivy Dawson.
Re: Everybody freaks - exept me.
Писане Пет Мар 23, 2012 8:35 am by Ivy Dawson.
Набелязвам си секси ергенчета ,да ;дддд
 

Everybody freaks - exept me.

Върнете се в началото 

Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Досадниците :: Блогът на интригантката.-
Идете на: