Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_rcap 
Renesmee (996)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Vote_rcap 
Vip friends of the forum
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд 3634557V [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Мар 08, 2011 3:36 am

[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд RichHouseStock8976_lg
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд DetailView
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд DetailView
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд DetailView
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд DetailView
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Мар 08, 2011 5:14 am

Къде да я заведа?
-Ще ти покажа едно място! - сетих се накрая и двамата тръгнахме.След малко пристигнахме. - Това е моята къща! - представих къщата си и влязохме вътре.Веднага тръгнах към кухнята. - Какво ще искаш за пиене! - казах,докато тя се настаняваше на дивана.
Аз си сипах малко скоч и отпих малко от него.Нямаше да го изпия целия,просто за да не съм напълно капо през деня.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Мар 08, 2011 5:26 am

Къщата му беше...Уау. Честно страхотна беше.
- Имаш...прекрасна къща! - успях да кажа накрая. С него влезнахме вътре и той ме пита какво искам за пиене.
- Ъм..не мерси...не искам нищо! - казах с небрежен тон. Исках да остана трезва, поне за момента. Беше ден все пак...знам си че обичах да пия, но не и да прекалявам.
Прехапах устната си щом той дойде със скоча си и го погледнах предизвикателно.
Той седна до мен на дивана и едната ми ръка плъзна по тялото ми. Уоу сексуалният ми глад беше по - силен докато бях трезва. Не бях забелязала...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Мар 08, 2011 5:34 am

Усмихнах се и отпих отново от скоча,но го оставих на масата за да не прекалявам.Не исках да се напивам през деня.
Тя ме погледна предизвикателно.Това беше доста интересно,и ме накара да се изчервя,за да не ме забележи аз погледнах през прозореца.Колкото и лошо да беше може би тя ме привличаше...съвсем леко.Сигурно защото не го бях правил от дни.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Мар 08, 2011 6:12 am

Нейт се обърна към прозореца. Мамка му май не трябваше
да правя нищо...просто не ме е харесал. Е това не беше краят на света...нали!?
Все едно, можех да сваля който си поискам, но по някаква странна причина
исках този мъж. Може би...е не знаех защо.
- Е защо дойдохме точно тук? - попитах Нейт и се усмихнах мръснишки.
Мръсните мисли отново нахлуха в главата ми...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Мар 08, 2011 7:33 am

Тя ме попита защо сме дошли точно тук.
-Ами не знам,няма точно определена причина! - казах и погледнах отново към нея.Тя започна да ме хипнотизира.Имах чувството,че съм под хипноза,вероятно не беше така,но просто погледа на Фелисити беше доста интересен.
Загледах се в нея и се приближих леко,исках да се наслаждавам на този поглед цяла вечност.Погледа ми се струваше по - интересен от всички експонати,които видяхме в музея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Мар 08, 2011 7:43 am

Нейт гледаше право в очите ми. Погледът му ми хареса, беше
някак любопитен и... не мога да го опиша точно. Просто ми хареса.
Приближих се по - близо към него и допрях устни до неговите, първоначално беше само допир на устните, но после стана пламенна целувка.
Отдръпнах се лекичко от него и се усмихнах. Е не знам защо го направих, но определено ми хареса и бих го направила пак. Погледнах обърканият му поглед и усмивката ми стана още по - широка.

Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Мар 08, 2011 8:11 am

Изведнъж тя се приближи и ме целуна.Целувката беше продължителна и доста интересна.Усмихнах се.
-Това беше добре! - казах ѝ приближих се към нея и я целунах.
Надявах се да не ме отблъсне,защото щеше да е много гадно.
Задълбочих целувката и сложих ръката си в косите ѝ като я галех нежно
.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyВто Мар 08, 2011 8:34 am

Нейт се приближи и ме целуна. Целувката му беше много страстна и определено ми хареса. Именно харесвах Нейт или поне така ми се струваше. Дам никога не съм изпитвала такова нещо като увлечение, привличане или нещо такова и за това не можех да определя точно чувството.
Отдръпнах се леко и се усмихнах на Нейт.
- И това не беше зле! - засмях се...реших да си поиграя малко... хаха аз и игрички, беше невъзможно, но вече факт!
Станах от дивана и се заизкачвах по стълбите, а Нейт объркано ме попита на къде отивам. Всъщност и аз не знаех точно, но както ви казах...реших да си поиграя с него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 2:32 am

- Не те разбирам! - казах аз и я погледнах невярващо. - Ти нямаш ли си гадже? - попитах я тръгвайки след нея,не исках да си навличам неприятности,само защото съм бил слаб някакъв момент.
Хванах я за ръката и я обърнах към мен.Близста беше внушителна.Наведохе се и я целунах.
-Това не трябваше да става! - казах ѝ. - Извинявам се за всички целувки...просто не се стърпях! - обесних и тръгнах към моята стая. - Ето това е моята стая. - представих стаята си и седнах на леглото,а тя седна до мен. - Наистина не искам да те насилвам,и ще забравя за всичко само ми кажи,няма да си спомням тези целувки...обещавам! - обещах аз и се усмихнах криво.
Тя ме погледна невярващо.Но аз наистина го мислех,тя беше готина,и не исках да си има проблеми заради човек като мен,аз не я заслужавах в никаквъв случай,тя е много над мен,и ще е гадно,ако скъса с гаджето си,заради тази целувка,която не значи нищо.
Макар и да ми хареса,аз не можех да си пожелавам забранения плод,дори и той да е най - вкусен.
Тя беше доста хубава,а аз трудно се сдържах около нея.Приближих се леко,лицата ни бяха на сантиметри,понечих да я целуна,но тогава се отказах и отскочих от леглото.Отидох до прозореца и погледнах навън.
-Това е грешно! - казах ѝ и се загледах в далечината,като не исках да поглеждам към нея,понеже това ще ме накара да я поискам толкова много,че няма да се сдържа.
Подпрях се на прозореца и се отпуснах,като следех всяко нейно движение,от огледалото до прозореца.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 3:14 am

Той...той наистина ли си мислеше, че съм обвързана? Това направо си беше...уоу не можех да си се представя обвързана. Съвсем честно. Но с Нейт ми беше приятно и точно в момента малко неловко. Дори не знам от къде му дойде на ума това, че имам гадже. Е може би защото не знаеше каква кучка се криеше под милото и невинно личице.
Тръгнах към прозореца, където се намираше и Нейт и застанах до него ухилена, а той ме погледна ... ами странно.
- Спокойно глупчо...нямам гадже! Свободна съм! - казах му още ухилена и се надигнах лекичко, за да го целуна.
Определено ми харесваше да прекарвам време с него, но все още ми беше гадно, че въобще си беше помислил че вършим нещо нередно.
- Нейт извинявай ако съм ти дала повод да мислиш, че съм с някой. - казах след като се отдръпнах от него. Едната ми ръка застана върху бузата му и я погали нежно. Не съм искала да си мисли това, дори не знам че съм му давала повод да си го мисли.
Усмихнах му се след което го целунах отново..


Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 7:25 am

Това вече...беше по - различно.Тя ме целуна веднъж,а после още веднъж,това наистина ми хареса,и аз я пожелах още много.Придърпах я към себе си и я целунах страстно и продължително.
Прокарах ръка по бедрото ѝ и се изчервих.Надигнах я леко и тръгнахме към леглото.Не знаех дали го искаше и дали беше готова да го прави с човек като мен,затова само я бутнах леко на леглото и прокарах ръка през косата си,като легнах леко върху нея и започнах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 7:32 am

Усмихнах се дяволито щом усетих меката материя на леглото. Нейт започна да ме целува и аз естествено отвръщах на сладостните му целувки. Всеки миг с него ми харесваше и не исках да свършва.
Започнах да разкопчавам ризата му и след това я захвърлих на пода. Ахнах при вида на красивото му тяло и прокарах едната си ръка по мускулестите му гърди и започнах да го целувам като устните ми бавно слязоха по врата му.
Свалих туниката и късите си панталонки след което устните ми отново се долепиха до тези на Нейт в поредната страстна целувка.
Определено това ми харесваше повече отколкото музеят...много повече!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 7:36 am

Изчервих се когато свали ризата ми и продължих да я целувам,а когато ме докосна изтръпнах.Чуствах се страхотно в нейната компания,но наистина не знаех как да продължа.След по - малко от пет минути и двамата бяхме по бельо.Приближих се до нея.
-Сигурна ли си...за това? - прошепнах до ухото ѝ като прокарах ръка по сутиена ѝ и се усмихнах дяволито.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 7:53 am

- Сигурна ли си...за това? - попита ме той прокарвайки ръка по сутиена ми и тогава една дяволита усмивка се изписа на лицето му.
- Не мисля, че това е грешка! - казах и го погледнах сериозно, а лицето му беше някак объркано, той беше объркан. Прехапах долната си устна, за да не се засмея, но без особен успех. - Просто се шегувам. Естествено, че го искам! - казах и придърпах лицето му към себе си и го целунах...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 7:59 am

-Добре! - казах и с един замах махнах сутиена,а после и гащичките.Усмихнах се при гледката,тя беше страхотна.Започнах да я целувам нежно.А после проникнах в нея,чувството беше страхотно.Продължих.Започнах бързо да усилвам темпото и да я целувам.Мачках гърдите и да опсвипвам тялото на Фелисити с безброй целувки.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 8:14 am

Нейт проникна в мен и един стон на сладост си проби път през устата ми, е стенанията бяха неизбежни особено след като започна да усилва темпото.
Едната ми ръка се плъзна по невероятното му тяло и започна да следи извивките на всяко едно мускулче.
Устните ми започнаха да целуват врата му...
Нейт беше...доста добър. Този мъж ми харесваше доста, но това беше просто секс. Познавах се перфектно и знаех, че няма да е нищо по - сериозно...или щеше да бъде. Е както и да е ... в момента исках да се насладя на миговете с него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 8:17 am

Радвах се,че ѝ харесва.
Спрях за момент и започнах да е целувам.По устните,по врата по гърдите,стигнах до пъпчето,целунах я страстно и продължих надолу,а след малко се върнах на устните ѝ и продължих да прониквам в нея с умерено темпо.Лявата ми ръка започна да мачка гърдата ѝ,а дястната да я гали навсякъде.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 8:24 am

Той отново проникна в мен и ме целуна. След като отдели устните си от моите още един стон предизвикан от удоволствието излезе през устата ми, което го накара да се усмихне дяволито.
Блъснах го така, че аз да застана от горе и една самодоволна усмивчица застана на лицето ми.
Наведох се към него и го целунах, а устните ми започнаха да слизат към врата му и тялото му...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 8:38 am

Почувствах се страхотно.
Наистина знаеше как да прави секс.Сигурно има доста опит?!?
Ох,какво ми става.
Съсредооточих се върху нея,без да ми пука за нищо.Целунах я още веднъж и се усмихнах.
-Подлудяваш ме! - успях да кажа между целувките и продължих.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 8:46 am

- Подлудяваш ме! - каза той между целувките, а лицето ми образува някаква странна физиономия,която той за мое успокоение не видя. Просто не бях свикнала...на това. И под "това" нямах предвид секса, имах предвид думите...по - скоро тези които излизаха от устата на Нейт. Харесваха ми, но бях свикнала да преспя с първия който видя, след като съм приела наркотици или алкохол, но този път бях трезва и ми харесваше.
- И ти мен... - казах с някакъв доста мил тон между целувките.
Притиснах се по силно към Нейт, ако това въобще беше възможно и отново го целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 8:50 am

След малко всичко стигна до връхната си точка,и ние легнахме изморени на леглото.
Придърпах я към себе си и се отпуснах.
Постояхме малко така,чувах как кръвта ми се блъскаше в ушите и мозъка.Въздъхнах.
-Това просто секс ли беше? - попитах като прокарвах ръка по гъбра на Фелисити.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 9:03 am

Той попита дали това е било просто секс. Дам темата, която цял живот избягвах...е този път и аз не знаех какво беше, но не мисля, че е било само секс.
Погледнах Нейт в очите с някакво сериозно изражение. Беше хубав и определено исках това да е нещо повече от секс.
- Всъщност и аз не знам какво беше.. - казах и подпрях глава на мускулестите му гърди. - Всъщност се почувствах някак по - различно, но все едно. - казах и станах от леглото поглеждайки към Нейт..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyЧет Мар 10, 2011 10:47 pm

Тя се изправи.
-Тръгваш ли си? - попитах я учудено и проследих всяко нейно движение. - Моля те,остани при мен,за една нощ... - започнах да се моля аз. - Наистина не исках да те засегна,ще е това,което кажеш... - продължих и се изправих.
Приближих се до нея и сложих ръка на бузата на Фелисити и леко се наведох за да я целуна. - Моля те,не си тръгвай! - успях да кажа.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд EmptyПет Мар 11, 2011 6:11 am

Целувката му, наелектризира цялото ми тяло...сякаш през него мина..някаква странна тръпка. Погледнах го и този път аз го целунах..Не се бях засегнала от нищо, даже не исках аз да засегна него с нещо и това беше главната причина да искам да си тръгна.
Познавах се и знаех, че не трябва да се задържам много, все пак ми се беше случвало да имам увлечения...може би като по - малка. И се е случвало някой да изпитва увлечение към мен и сега като бях трезва, всъщност ми пукаше и не исках някой да е наранен, макар че знаех, че това няма да се случи.
- Добре ще остана... - казах му и се усмихнах, след което започнах да събирам дрехите си от пода и да обличам бельото си. Е нямах намерение цяла нощ да е така...нямаше да е толкова спокойно и миговете от преди малко сигурно щяха да се повторят, но ...
- Имаш ли някакъв по - силен алкохол? - ухилих се като някакво хлапе и зачаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд Empty

Върнете се в началото Go down
 
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Нейт Арчибалд [18+] vol.2
» Банкова сметка №0009 (Нейт Арчибалд)
» Чък или Нейт? (От Клюкарката)
» Къщата на Мел
» (18+) Къщата на Крис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: РП архив-
Идете на: