Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_lcap[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Voting_bar[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 3634557V [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 7:28 am

Тръгнахме надолу.
След малко се озовахме в хола,тя седна на дивана,а аз отидох в кухнята.Взех алкохол и се върнах при нея.
Оставих няколко шишета на масата и седнах до нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 7:47 am

Нейт остави няколко шишета на масата и седна до мен. Прехапах устна, не беше лесно да се сдържам около него.
След около минута осъзнах, че го зяпам с развратнически поглед и след като той погледна към мен го целунах доста страстно.
Когато се отдръпнах погледът ми бе още по мръснишки от преди малко.
Май алкохола щеше да почака...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 7:52 am

Усмихнах се доволно.Отвърнах на Фелисити и я повдигнах да седне в скута ми.Отместих един кичур от косата на момичето и страстно започнах да я целувам по устните.Беше ми много приятно да съм в нейната компания,но се чудех дали не бях просто следващия.
-Какво според теб ще стане утре? - попитах я любопитен и я целунах още по - страстно. - Няма да си спомняме този ден,или... - знаех,че въпросите ми са много тъпи,но просто исках да знам,дали имаме някакъв шанс.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 8:06 am

Отдръпнах се и отново седнах до него...
- Аз не искам да забравям този ден и определено искам още такива дни с теб, но мисля, че сме твърде различни. Харесваш ми Нейт, но не ти трябва момиче като мен...не искам да стане така, че да си наранен. - казах му и очите ми се навлажниха. Щеше да е хубаво с Нейт да си дадем шанс, но той беше ... той беше страхотен и не му беше притрябвало момиче, което мисли само за секс, алкохол и дрога...

Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyПон Мар 14, 2011 12:28 am

-Добре,ти си решаваш! - казах аз леко притеснен и разтроен.
Тя беше момичето на мечтите ми,всичко в мен говореше,че тя е идеалната,и няма да мога да я забравя дълго време,но явно е права,много сме различни.
-На мен лично не ми се струва,че сме толкова различни,но все пак,всеки си има начин на гледане,а аз ще се примиря с твоите! - тъжно казах и сведох главата си надолу.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyПон Мар 14, 2011 1:06 am

Не можех и не исках да се примиря с факта, че всичко това отиваше на вятъра, Нейт беше перфектния, но за жалост аз не бях и не исках да го наранявам, защото това при мен беше неизбежно. Наранявах всеки около мен, без да го искам...то просто се случваше.
И все пак не исках това между мен и Нейт да свърши толкова бързо...
Той сведе главата си надолу, а аз се взирах в него...само миг по - късно отворих устата си и започнах да говоря (едвам - едвам)
- Ами...може и ..... може и да си дадем шанс! - казах най - накрая и той ме погледна. Приближих се до него и го целунах, но целувката бе кратка...

Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyСъб Мар 19, 2011 12:19 am

-Супер,ти си най - сладкото момиче на света! - казах аз между целувките и я придърпах към себе си. - Скоро ще има някакви награди,искаш ли да отидем заедно? - попитах любопитен.
Тя кимна.След известно време се изморихме и се качихме горе.Заспахме.
***
На сутринта се събудих сам в леглото,изправих се и започнах да претърсвам къщата.Имаше само една бележка,на която пишеше,че тя ще ме чака на партито.Започнах да се приготвям.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Мар 31, 2011 8:17 am

Тръгнахме към нас.След известно време вече бяхме пред къщата ми,която не беше много хубава.Бях забравил да направя почистването и сега на нищо не приличаше.
-Това е къщата ми! - оповестих и двамата влязохме вътре.Тя се настани на дивана,а аз отидох да взема алкохол.
Върнах се с няколко бутилки.Пуснах музика и седнах до нея.Отворих едното шише и започнах да пия.
Погледнах към нея,която също беше започнала една бутилка.След като пуснах бутилката аз се приближих до нея и я целунах страстно.Легнах върху нея и започнах да я целувам все по настоятелно.
Върнете се в началото Go down
Мелани Андерсен




Брой мнения : 176
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Мелани Андерсен
Години на героя : 31

[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Мар 31, 2011 8:28 am

Тръгнахме заедно.Не след дълго стигнахме най-вероятно къщата му.
-Това е къщата ми! - каза той като се засмя.
Влязох вътре.И веднага седнах на дивана.
Нейт тръгна на някъде.После дойде с бутилки алкохол.Пусна музика и седна до мен.
Взех една бутилка и я надигнах като поредната пияница.Не ми отиваше такова държание.
Засмях се почти безшумно.
Видях го,че и той вече пиеше от едно шише.
Свърши бутилката доста бързо.
- Много си бърз! - изкикотих се.
Още преди да се осъзная той вече ме целуваше доста страстно с език.А аз му отвръщах с още по-страстни целувки.
Легна върху мен и продължаваше да ме целува.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Мар 31, 2011 8:38 am

Продължавах все така.
Вдигнах я на ръце и тръгнахме към моята стая.След малко се озовахме там.Сложих я на леглото и започнах страстно да я целувам.
Свалих блузата 'и и започнах да я целувам.Целувах коремчето 'и и се радвах при всеки нейн стон.
Усмихнах се и свалих долнището 'и.
Върнете се в началото Go down
Мелани Андерсен




Брой мнения : 176
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Мелани Андерсен
Години на героя : 31

[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Мар 31, 2011 8:42 am

Вдигна ме на ръце,което много ми хареса.И тръгна някъде на горе по стълбите.Къде ли щеше да ме заведе?
Влезе в някаква стая.Оказа,че това е неговата.Доста е хубава.
Свали блузата ми,а бях без сутиен.Леко се изчервих,стана ми неудобно.
Меките му устни докосваха нежната ми кожа.
Аз стенех от удоволствие.Свали и долнището ми.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Мар 31, 2011 8:48 am

Започнах да прониквам в нея.Започнах да крещя от удоволствие.Тя също се радваше и стенеше.
Накрая всичко свърши и двамата се пльоснахме на леглото наистина уморени.
Придърпах я към себе си и започнах да дишам.
-Това беше великолепно! - казах и затворих очите си. - Какво ще кажеш сега да заспиваме? - предложих аз и започнах да дишам равномерно.
Върнете се в началото Go down
Мелани Андерсен




Брой мнения : 176
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Мелани Андерсен
Години на героя : 31

[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Мар 31, 2011 8:56 am

Той проникна в мен и стенех доста силно.
След нашата бурна "игра" се проснахме на леглото.
- Това беше великолепно ! - каза ми той,като ме придърпа към себе си.
Нейт предложи вече да заспиваме.Наистина този ден беше доста дълъг.А на мен наистина ми се спеше.
- Добре. - отговорих и се свих като малко котенце на крайчеца на леглото му.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyЧет Мар 31, 2011 9:54 pm

Прегърнах я и двамата заспахме.

***
На сутринта се събудих и започнах да обикалям къщата.Когато я видях,щях да припадна,искаше ми се да не бях изневерил на Елизабет миналата нощ,но явно го бях направил.А и какво ми пука,тя ме заряза,явно за нея аз не съм подходящ.
Написах една бележка на Мелани:
"Извинявай,но това беше просто секс"
И излязох от къщата.
Върнете се в началото Go down
Мелани Андерсен




Брой мнения : 176
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Мелани Андерсен
Години на героя : 31

[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 5:12 am

На сутринта се събудих доста късно.Беше към един-два часът на обяд.
Заварих на леглото бележка,на която пишеше "Извинявай,но това беше просто секс.."
Огледах се за Нейт,а него го нямаше.Сигурно и излязъл.
Не ми пукаше въобще за него.
Станах облякох се и излязох.Лошото беше,че май започвам да се превръщам в к*рва.Не!Това не съм аз!Няма да стане..помислих си и излязох.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд   [18+]] Къщата на Нейт Арчибалд - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
[18+]] Къщата на Нейт Арчибалд
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Къщата на Нейт Арчибалд [18+] vol.2
» Банкова сметка №0009 (Нейт Арчибалд)
» Чък или Нейт? (От Клюкарката)
» Къщата на Мел
» (18+) Къщата на Крис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: РП архив-
Идете на: