Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Скалите... - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Скалите... - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Скалите... - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Скалите... - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Скалите... - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Скалите... - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Скалите... - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Скалите... - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Скалите... - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Скалите... - Page 2 Vote_lcapСкалите... - Page 2 Voting_barСкалите... - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Скалите... - Page 2 Vote_lcapСкалите... - Page 2 Voting_barСкалите... - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Скалите... - Page 2 Vote_lcapСкалите... - Page 2 Voting_barСкалите... - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Скалите... - Page 2 Vote_lcapСкалите... - Page 2 Voting_barСкалите... - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Скалите... - Page 2 Vote_lcapСкалите... - Page 2 Voting_barСкалите... - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Скалите... - Page 2 Vote_lcapСкалите... - Page 2 Voting_barСкалите... - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Скалите... - Page 2 Vote_lcapСкалите... - Page 2 Voting_barСкалите... - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Скалите... - Page 2 Vote_lcapСкалите... - Page 2 Voting_barСкалите... - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Скалите... - Page 2 Vote_lcapСкалите... - Page 2 Voting_barСкалите... - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Скалите... - Page 2 Vote_lcapСкалите... - Page 2 Voting_barСкалите... - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Скалите... - Page 2 3634557V Скалите... - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Скалите... - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Скалите...

Go down 
+9
Беки
Дияна МакКуин
Алекзандър Лайтууд
Йоан Харис
Нейтън Флувър
Артър Пендрагон
Серина Ван Дер Удсън
Alex Colle
Меган Озера
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Мар 26, 2011 9:00 am

Целунах я зарадван от думите й.Много се радвах,че тя е готово да направи тази стъпка.Проследих погледът й нагоре,но след това го върнах върху нея.
-Ти си най-прекрасното нещо в цялата вселена.-целунах я и се усмихнах.
-Обичам те,цвете мое.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyНед Мар 27, 2011 7:39 am

Усмихнах му се.След това извъртях глава без да променям стойката на тялото си и го целунах,но този път дълго и страстно.
- И аз те обичам.
Погалих лицето му само с върховете на пръстите си и се възхитих на меката му кожа.


пп.сори,че е кратко и скучно,но нямам муза ;д
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 2:12 am

Затворих очи изарових лицето си в копринената й кожа.
-...-въздъхнах тежко и издадох звук на недоволство.-Трябва да вървя,имам работа...
Леко я претиснах към гърдите си и вдишах от аромата на косата й.
-Обичам те.-прошепнах и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 2:43 am

Въздъхнах,но нямаше какво да направя.
Той ми помогна да се изправя и заслизахме по скалата.Минахме по плажа и когато стигнахме близкия булевард се разбрахме да се чуем по телефона.
Викнах шофьора си и се прибрах у дома.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 12:43 am

С Йоан тихомълком се измъкнаха от рожденния ден на Серина. просто решиха да се разходят, да си говорят, а не да седят някъде там. Нейт не шознаваше много добре града, само плажа и затова отидоха на скалите.
- Единственото място, до което знам пътя. - каза Нейт и се засмя, като с Йоан прескочиха няколко от скалите, за да отидат на ръба. Той слезе малко по-надолу, като подаде ръка на Йоан, за да й помогне. Отидоха максимално близо до морето и седнаха на скалите. Имаше леко мълчание, което Нейт разруши.
- Защо сервитьорка. Имам предвид .. тук е Л.А, градът на .. актьорите, певците и .. така .. - промълви той, като я погледна.
Върнете се в началото Go down
Йоан Харис

Йоан Харис


Брой мнения : 160
Join date : 02.04.2011
Име на героя : Йоан, но най-често Джо

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 1:01 am

Морето беше развълнувано. Загледах се в водата, вълните които се удряха с скалите.
По принцип не обичах високото, или в този случей скалите. Просто губех доверие в себе си на такави места, затова бях много благодарна Нейт , че ми помогна.
А накрая и че седнахме.
Чувствах се много по-спокойна седната, отколкото изправена. Но не позволих на Нейтън да го види или усети това, че се отпуснах след като се почувствах стабилна.
-Не бях избирала да осатана тук, просто така се случи. След като завърших гимназия, реших преди да продължа да следвам да си направя малко пътешествие. Обиколих Европа, видях най-хубавите и най-забутаните й кътчета и след това дойдох тук, но парати ми свършиха. -заобяснявах аз гледайки към морето.
-И от това произлезе работата като сервитьока. Лесна е и заплатата плюс бакшишите достогат една доста прилична сума.- завърших обяснението си и се обърнах към него, вгеждайки се в лицето му.
-Ами ти за това ли си тук?
Върнете се в началото Go down
http://sin-city-rpg.forum-motion.net/
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 4:40 am

Нейтън слушаше внимателно Йоан, която разказваше. Той само кимаше, но дойде и неговия ред да бъде попитан.
-Ами ти за това ли си тук? - промълви Йоан, като го погледна и се усмихна, след това се обърна към морето и въздъхна силно. Нейтън сгъна колената си и се подпря, гледайки напред и въздъхна, мислейки отговора си.
- Не. Дойдох за да пооразнобразя. Писна ми от всичките драми, пари и .. да. Пък и без това дълъг период от време се местех насам натам, но реших да остана малко в Л.А. Можеби това е единственото място, плажа, което ми доставя удовоствие и .. така. - каза Нейтън, а след това се обърна отново към Йоан.
- Имала ли си щастливо детство?
Върнете се в началото Go down
Йоан Харис

Йоан Харис


Брой мнения : 160
Join date : 02.04.2011
Име на героя : Йоан, но най-често Джо

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 5:11 am

Въпроса леко ме изненада. Не го бях очаквала, до сега никой не ме беше питал и заради това не се и бях замисляла особенно над въпроса. Щастливо ли беше детството ми? И какво трябваше да се зачита за щастливо?
Израстването ми вероятно можеше да мине и без някои от нещата които правех или поскоро с това с което се занимавах, но това беше вече в по късен етап.
Малкото спомени, който пазех от детството си бяха щастливи.
Събиранията с хлапетата от квартала, игрите и закачките на момчета последвани от безмислени гонения. Тогавашните отношения с родителите ми, и по конкретно с баща ми.
Усмихнах се на спомните, който изникнаха на в съзнанието ми.
- Детството ми беше хубаво, разбира се можеше и без няколко сериони пребивания от които и до сега имам белези. -казах и се засмях .-След това беше вече не толко хубавата част със неподходяща компания и наркотоци, но пък винаги беше интересно.
Сподеих без дори да се замислям, просто продължив да говоря.
Обърнах се изцяло към него, зарязвайки морето.
- Тук е хубаво, разбирам защо ти доставя удоволствие.
Върнете се в началото Go down
http://sin-city-rpg.forum-motion.net/
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 5:48 am

Нейтън само въздъхна, слушайки Йоан с една усмивка. Е да, наркотиците бяха хубави моменти, но само толкова.
- Като каза на наркотици, алкохол - кажи ми, фен ли си? Една сервитьорка предполагам хубаво пие след работа. - засмя се Нейт, като се сети, че в джоба му остана подаръкът на Серина за рожденния ден. Той го извади, като го отвори /беше черна широка кутийка/ и го погледна. Мда, щеше да го даде на Йоан. Не му трябваше това кулие и тези обеци.
- Хубав подарък беше. - промълви Флувър, като се усмихна и се обърна към Йоан, а след това и го предаде в ръцете.
- Пък и на теб ще ти седи по-добре. - каза Нейт, и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Йоан Харис

Йоан Харис


Брой мнения : 160
Join date : 02.04.2011
Име на героя : Йоан, но най-често Джо

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:42 am

Поех кутийката , която ми подаде в ръце и понечих да я отворя, докато отговарях на въпроса му.
-И на двете съм фенка, но едното гледам да го огранича. А като се замисля откакто заживях тук не съм имала и възможността да се насладя на първото както съм свикнала.
Не познавам почти никои, като изключиш колегите..- направих пауза и отворих кутията.
Вгледах се в колието и обиците, погледнах него и отново вървах погледа си на съдържанието на кутията.
-..но те не са особенно добра компания.- довърших изречението си незнаейки какво да кажа. Не го разбирах защо ми го дава, познаваше ме от едва сигурно няма и половин час.
А ми даваше бижу! Прокарах пръст по една от обиците. Бяха хубави.
По дяволите, даваше ми ги, значи на него не му трябваха.
Затворих кутийката и я оставих до себе си, наведох се и го целунах. Нежна, кратка, мимолетна целувка след което се отдръпнах леко и му се ухилих.
- Благодаря. - казах и отново допрях устни до неговите за секунда.
Върнете се в началото Go down
http://sin-city-rpg.forum-motion.net/
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 8:46 am

- Надявам се да не целуваш всеки срещнат така. - промълви Нейтън, като се засмя и погледна отново към подаракът, който направи за .. друго момиче. И все пак остана доволен от финалния резултат, щом се хареса, пък и устните на Йоан също бяха невероятни, колкото и той да си го просеше сякаш.
Нейт се усмихна, като погледна Йоан и се замисли. А в същия момент излезе една интересна, подла усмивка. Тя го погледна леко неразбираемо, а в следващият момент той скръсти ръце и застана напулен.
- Ти каза, че ще поправиш грешката си. - каза Нейт, като направи онази муцунка, тип "о да, пъпи айс", a тя го погледна въпросително.
- Хъх? - изгледа леко тъпо тя.
- Къде ти е банският? Май не си поправи грешката. - възкликна той и повдигна една вежда.
Върнете се в началото Go down
Йоан Харис

Йоан Харис


Брой мнения : 160
Join date : 02.04.2011
Име на героя : Йоан, но най-често Джо

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 8:30 pm

Искрено се засмях.Наистина бях забравила за това.
Хванах крайщата на фанелката си и ги повдихнах нагоре. Изхлузих я през главата си и я метна леко при кутийката.Оставяйки по горнището от банските си и късито гащи.
-Така по-добре ли е? - казах и му се усмихнах.
- Малко, но има още какво да се желае. - отвърна Нейт.
- Ммм играта не е такава. - започнах да казвам аз и устните ми се извиха настрани в дяволита усмивка. - Дреха за дреха.

Върнете се в началото Go down
http://sin-city-rpg.forum-motion.net/
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 9:38 pm

Нейт зяпаше как тя махаше фанелката си и я метна настрани. Той просто я гледаше, а тя си пооправи горнището на банският.
- Дреха за дреха. - каза с една дяволита усмивка Йоан, а той стоеше сякаш беше очуден, но никак бе се очудваше на думите на момичето.
- Така ли? Добре. - промълви Нейт, като съблече тениската си я метна някаде около него, преди да я смотае някаде.
- Нали знаеш, че морето е твърде близко до нас? - с една дяволита, подла усмивка се засмя, като се изправи рязко и я хвана за пред кръста и я метна на ромото си, слизайки бързо по скалите.
Върнете се в началото Go down
Йоан Харис

Йоан Харис


Брой мнения : 160
Join date : 02.04.2011
Име на героя : Йоан, но най-често Джо

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 10:38 pm

Усмивката ми се разшири дори повече когато Нейт се съгласи с условието й и съблече тениската си и я метна настрани.
След като захвърли тениската, на свой ред ми се ухили дяловолите и попита дали осъзнавам колко сме близо до водата. Щях да му отговоря, но той ме хвана през кръста и ме метна на рамото си без да имам възможността да обеля и дума.
Когато тръгна надолу по скалите, осъзнах какво правеше и започнах да се смея.
Върнете се в началото Go down
http://sin-city-rpg.forum-motion.net/
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 10:52 pm

- Най-обичам когато е тъмно, а морето е студеееноо .. И не съм сааам. - говореше протегливо Нейт, като слизаше по скалите надолу към посока водата. Държеше я здраво, са тя се смееше. Е, щеше да замръзне, но ще го преодолее.
Нейтън постави момичето вече на малкото пясък и влезе във водата, като леко се грумна и се показа на хоризонта. Разтърска косата си, като се приближи обратно към Йоан, която беше скръстила ръце и чакаше.
- Няма ли да влезеш? - попита той, но преди да получи отовор, изтича към нея и я прегърна сиилноо, за да я намокри хубавко.
- Вече си мъничко мокра. - засмя се той.
Върнете се в началото Go down
Йоан Харис

Йоан Харис


Брой мнения : 160
Join date : 02.04.2011
Име на героя : Йоан, но най-често Джо

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 11:15 pm

Кожата му беше станала ледена от водата и когато ме прегърна, моято откликна на студа и леко настръхна.
Въпреки това станах от пясъка, разкопчах единственото копче на късите си гащи , събух ги и ги хвърлих до Нейтън.
Ухилих му се и му обънах гръб правей една крачка към морето. Но като си спомниш студа лъшащ от кожата му, реших да взема пример от него. Затичах се през водата и гокато стана достатъчно дълкобо се гмурнах.
Когато отново подадох главата си над водата, избутах косата си назад и усетих как ме побиваха тръпки през тялото от студена вода.
Върнете се в началото Go down
http://sin-city-rpg.forum-motion.net/
Алекзандър Лайтууд
Study right!?
Study right!?
Алекзандър Лайтууд


Брой мнения : 60
Join date : 11.04.2011
Име на героя : Алекзандър Лайтууд

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyСря Апр 13, 2011 7:28 am

Алекзандър предложи да отидат на плажа, а Дияна се съгласи. Разхождаха се известно време по плажната ивица, след което се качиха на скалите.
Вълните бяха големи, а водата сигурно леденостудена, понеже беше нощ. Лайтууд се умираше от желание да се гмурне и да плува. Знаеше, че е студено, но пък какво от това.
-Скоро ще дойде лятото и всички ще тичат към плажа.. - започна да говори той - Но пък, на мен не ми се чака до лятото.
След думите си той се усмихна, засили се и се гмурна в морето. Плуваше, след което излезе на повърхността. Погледна към Дияна, светлините от близките заведения осветяваха поне малко и той можеше да я види.
Алек отново се гмурна и заплува.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyЧет Апр 14, 2011 4:15 am

Момчето се гмуркаше в леденостудената вода, придобила призрачна и страховита тъмнина под лунната светлина.
Плажа бе прекалено тих, а ветреца свистеше в ушите ми.
Увих притеснено ръце около якето си за да се затопля.
Не ме бе толкова страх от тъмнината когато Алек се показваше на повърхността, но щом изчезнеше ме побиваха тръпки.
Започваха и да ми се причуват неща. Нещо като шумене, което идваше от една страховито надвиснала палма.
-Алек?-подчти изпищях-Не ти ли стана вече студено?
Върнете се в началото Go down
Алекзандър Лайтууд
Study right!?
Study right!?
Алекзандър Лайтууд


Брой мнения : 60
Join date : 11.04.2011
Име на героя : Алекзандър Лайтууд

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyЧет Апр 14, 2011 6:54 am

Алек плуваше в леденостудената вода. Побиха го тръпки, но въпреки всичко, колкото и странно да звучи, му беше приятно.
Когато се показа на повърхността, Дияна почти изпищя името му.
-Алек - каза тя - Не ти ли стана вече студено?
Изглеждаше разтревожена от нещо.
Лайтууд погледна с недоумение.
-Амии.. всъщност да.. Някакъв проблем ли има, Дияна? - попита той.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyЧет Апр 14, 2011 7:13 am

Преглътнах болезнено оглеждайки се наляво-надясно подозрително.
-Ами не...нищо-измърморих-Притеснявам се че може да настинеш...
Подпрях се на една от скалите заслушвайки се в шляпанията на водата, които предизвикваше плуването на Алекзандър.
-О, нима?-чух го да казва
Изпъшках недоволно.
-Добре, де!-признах-Страх ме е! Ще благоволиш ли да се дотътриш до мен, моооляя?
Върнете се в началото Go down
Алекзандър Лайтууд
Study right!?
Study right!?
Алекзандър Лайтууд


Брой мнения : 60
Join date : 11.04.2011
Име на героя : Алекзандър Лайтууд

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyПет Апр 15, 2011 2:41 am

Алек се направи на замислен за момент, след което се усмихна накриво.
-Ее, добре.
Заплува към скалите, след което се покатери на тях и се озова до Дияна. Облече ризата си, която бе на земята. Нощта ставаше все по-студена, особено когато излезе от хладната вода.
-Предлагам да тръгваме. - каза Лайтууд. - Ако искаш може да те закарам у вас.
Това май беше лоша идея, като се има впредвид, че е пил.
Върнете се в началото Go down
Дияна МакКуин
V.I.P.
V.I.P.



Брой мнения : 500
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Диана МакКуин

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyПет Апр 15, 2011 3:36 am

Момчето дойде при мен най-накрая. Ставаше студено и бе някъде към единайсет.
Пробвах да не го гледам докато не си облече блузата, защото със сигурност, като една истинска дама, ще се изчервя от неудобство, а това може да се изтълкува неправилно.
Алек предложи да ме закара.
От главата ми съвсем изветря, че бе пил и аз също.
С още сведен към земята поглед приех.
-Ще съм ти много благодарна ако ме закараш-казах
Не ми се прибираше сама по това време.
Кой знае какви бандити дебнеха там...някъде???
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 3:29 am

Какво щях да правя сега.Поредното момиче ме заряза и сега си бях напълно сам.
Бях преминал на друг живот - Партита,Жени,Секс,а на сутринта,момичето с което бях оставаше само.Вече не бях по - големите връзки, по - много кратките.Не исках отново да остана наранен.Вече сигурно всички ме знаеха,като най - самотния човек на света,точно като някое самотно дърво на хълма.
Беше ми скучно и тръгнах към един бар.По пътя обаче,се сетих,че не бях ходил на плажа от доста време.Насочих се към плажа,но там имаше много хора.Реших да се отклоня от пътя си и отидох до скалите.Слънцето печеше силно.Аз свалих тениската си и скочих във водата.След малко излязох и легнах на една от скалите.Извадих си слушаликте и си пуснах силно музика.Явно щях да си умра млад и зелен.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 3:49 am

-Беше слънчев ден, и ми се излизаше много но нямаше с кой затова реших да се разходя по скалите сама.До като вървях се чудех дали съм готова за нова връзка, защото скоро не съм имала връзка,сетих се за Вон, който беше един от тези за който съм се борила най-много, но стана така че се разделихме.От тогава съм имала все кратки връзки,най-дългата ми беше 1 седмица.Изведнъж чух някакъв силен шум и се събудих от транса в който бях,това беше един съвестен шофьор който ми изсвирка с клаксона на колата защото преминавах на червен светофар.Повървях още малко и стигнах скалите огледах се да видя някое познато лице и какво да видя Вон се беше излегнал на няколко метра от мен,беше без тениска (ах това тяло,изглеждаше страхотно) и се печеше на слънце.Извиках му,но той не ме чу, защото слушаше музика.Приближих се, свалих му едната слушалка и му прошепнах че се е запалил и той веднага скочи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 EmptyНед Апр 17, 2011 3:56 am

Погледнах нагоре и видях Беки.Да.Същата Беки,с която скъсах преди известно време.Тя също беше част от многото момичета,с които съм скъсвал.
Усмихнах `и се и се изправих.Изтупах се малко и я огледах от горе до долу.
На четвъртото оглеждане,аз усъзнах,че започвам да нахалствам.
-Беки!!! - възкликнах аз и се усмихнах. -Не съм те виждал от много време,къде се загуби. - отново се усмихнах и направих една крачка към нея.
Наистина се беше променила.Сега започнах да съжалявам,че скъсах с нея,но какво да се прави.Тя се беше разхубавила.
Променила е цвета на косата си.Абе изобщо,беше много яка станала.
-Нещо ново при теб? - попитах аз любопитно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Плажа-
Идете на: