Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Скалите... - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Скалите... - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Скалите... - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Скалите... - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Скалите... - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Скалите... - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Скалите... - Page 3 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Скалите... - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Скалите... - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Скалите... - Page 3 Vote_lcapСкалите... - Page 3 Voting_barСкалите... - Page 3 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Скалите... - Page 3 Vote_lcapСкалите... - Page 3 Voting_barСкалите... - Page 3 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Скалите... - Page 3 Vote_lcapСкалите... - Page 3 Voting_barСкалите... - Page 3 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Скалите... - Page 3 Vote_lcapСкалите... - Page 3 Voting_barСкалите... - Page 3 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Скалите... - Page 3 Vote_lcapСкалите... - Page 3 Voting_barСкалите... - Page 3 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Скалите... - Page 3 Vote_lcapСкалите... - Page 3 Voting_barСкалите... - Page 3 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Скалите... - Page 3 Vote_lcapСкалите... - Page 3 Voting_barСкалите... - Page 3 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Скалите... - Page 3 Vote_lcapСкалите... - Page 3 Voting_barСкалите... - Page 3 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Скалите... - Page 3 Vote_lcapСкалите... - Page 3 Voting_barСкалите... - Page 3 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Скалите... - Page 3 Vote_lcapСкалите... - Page 3 Voting_barСкалите... - Page 3 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Скалите... - Page 3 3634557V Скалите... - Page 3 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Скалите... - Page 3 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Скалите...

Go down 
+9
Беки
Дияна МакКуин
Алекзандър Лайтууд
Йоан Харис
Нейтън Флувър
Артър Пендрагон
Серина Ван Дер Удсън
Alex Colle
Меган Озера
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyНед Апр 17, 2011 4:15 am

Оле като се изправи и краката ми е подкосиха едва стоях права,беше станал невероятно секси и толкова прелестен.
-Ами нещо ново няма,освен че пораснах.-след което се изсмях.-Ти как си какво ново при теб.
-Не се бяхме виждали от доста време и явно и двамата се бяхме променили,но той си беше...просто нямам думи.В главата ми почнаха да се връщат спомените за миналото в което бях много щастлива с него,сега като го видях и ми стана гадно не трябваше да се разделяме но така е трябвало да се случи.Изведнъж усетих някакво чувство вътре в мен и докато се усетя го бях прегърнала силно.Сега го чувствах много по близък от колкото преди.Докато бях прилепена до него се сетих за старите дни в който бяхме заедно и много щастливи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyНед Апр 17, 2011 11:24 pm

Тя наистина много ми липсваше,но след прегръдката започнах да се чувствам конфузно.Искаше ми се да сме приятели,просто не бях сигурен дали е правилно.Толкова време вече бях сам и явно всяко момиче ми се струваше за подходяща,но Беки...тя се беше променила.
Беше се разхубавила и наистина ми допадна новия `и външен вид,но не знаех какво да очаквам от живота,затова се отдръпнах и направих една крачка назад.
-При мен също няма нищо ново.Разбиха ми сърцето 4 - 5 пъти,за една година,наистина е ужасно,но се свиква...вече съм по - предпазлив и трудно се доверявам на новите хора...това е в общи линии. - повдигнах рамене. - Е...ти намери ли си гадже,след...мен? - попитах любопитно и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 12:06 am

Той се отдръпна и ми отвърна на въпроса, явно при него нещата стояха по различно.
-Ами имах няколко кратки връзки, но така и не намерих подходящия.-о боже, ако можех да му кажа, че той е най-подходящото момче, което съм срещала до сега, но явно нямах шанс да го имам до себе си отново.-А сега освен че учиш, занимаваш ли се с нещо?
Вгледах се в красивите му очи и зачаках отговор.
-А .... ако нямаш планове за ... довечера може да идем .. някъде?-майчице,беше толкова красив че започнах да заеквам,какво ми ставаше.
-В мен започнаха да бушуват две чувства,едното на гняв, а другото на трепет, гневът беше защото се ядосах защо се разделихме,а другото ... какво ми ставаше имах чувството че отново имам повече от приятелски чувства към него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 2:12 am

-Не се занимавам с нищо,освен с учене.
Тя предложи,ако нямам пранове за вечерта,да излезем довечера.Аз се замислих.Наистина щеше да е неловко,но така може да започнем от начало и да продължим,като приятели.
Може би,не исках да сме само приятели,но не бях сигурен в чувствата си.Не знаех как трябва да постъпя и определено ми се искаше да мога да направя нещо.Замислих се над предложението `и.По едно време усъзнах,че тя ме гледа,а аз все още нищо не съм казал.Размърдах се и се усмихнах.
-Ами добре,какво ще кажеш към осем... - предложих аз и се усмихнах. - Напиши ми тук номера си и адреса си. - предположих,че е сменила номера си и адреса си,защото от както скъсахме е минало доста време.
Върнете се в началото Go down
Беки

Беки


Брой мнения : 109
Join date : 16.04.2011
Име на героя : Беки Бърнет
Години на героя : 34

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 2:21 am

О,боже не можех да повярвам на отговора му, той се съгласи.Дадох му номера и адреса си.
-Значи да те чакам в осем.-усмихнах се и пак го погледнах в сиво - сините очи в който се губех като в бездна.Много се радвах че отново ще се опознаем,не се бяхме виждали от отдавна и се бяхме променили.Това беше вечер на ново начало.Отговора му ме зарадва нямах търпение да се прибера и да почна да се глася.Не знам как съм живяла толкова време без него,сега вече бях сигурна че имам по-силни чувства дори от това когато бяхме заедно,но не можех да му кажа не все още не бях готова пак и все пак сега се срещнахме трябваше да съм луда за да му кажа чувствата си веднага.
-Е значи до довечера ще те чакам.Чао за сега....
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 12:42 am

Разхождах се. Исках да избяга от всичко и...всеки. Беше ми писнало в този град. Обикалях по плажа. Стигнах до едни скали. Никога не бях ходила там. Но мястото ми изглеждаше приятно. Беше отдалечето от града и нямаше хора. Настаних се на една скала, пуснах си музика и гледах как вълните се разбиваха в огромния камък. Прекарвах си приятно докато някой не наруши спокойствието ми.
Върнете се в началото Go down
Стивън Джерард

Стивън Джерард


Брой мнения : 67
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Стивън Джерард

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 12:49 am

След като с Никол се разделихме чух,че излиза с някакъв глупак,но хич не ми пукаше.
Реших да се поразходя към скалите близо до морето.
Спрях колата си съвсем близо и прекосих плажната ивица.Когато се изкачих на известна височина забелязах едно момиче,което стоеше съвсем близо до ръба на скалата.
Покашлях се и попитах:
- Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 1:26 am

Някой се прокашля зад мен и каза:
- Добре ли си?
Стреснах се, когато го чух.
- Да..добре съм. -отвърнах бързо.
- Не са ли те учили, че не е хубаво да плашиш хората така? - засмях се и го огледах.
Беше хубав. Да...определено беше секси и щеше да ми е приятно да ми прави компания.
Върнете се в началото Go down
Стивън Джерард

Стивън Джерард


Брой мнения : 67
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Стивън Джерард

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 1:36 am

- Ами аз съм си непослушен!-засмях се
Когато момичето се извърна,видях лицето й и определено не можех да не отбележа,че е страшно красива.
Седнах на скалата до нея и се представих..
- Аз съм Стивън..приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 1:57 am

- Аз съм Алиша. И на мен ми е приятно. - казах и подадох ръката си. Даже си нямаше и на представа колко ми е приятно. Точно от това имах нужда сега - някой, който да ми прави компания.
- Какво те води насам хубавецо?? - засмях се и отново се загледах към вълните.
Идваше една по-голяма вълна, но съдбата й беше като на останалите - разбиваше се в скалата.
Върнете се в началото Go down
Стивън Джерард

Стивън Джерард


Брой мнения : 67
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Стивън Джерард

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 2:03 am

-Хубавото време..
- А теб красавице?-попитах и се подсмихнах с онази чаровна усмивка..
- Надявам се не си на самоубийствена мисия-пошегувах се.
- ..защото това не трябва да се губи-допълних и прокарах върха на пръстите си по бузата й,а след това разсеяно загледах вълните..
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 2:17 am

- Всъщност.. точно за това съм тук. Живота е толкова....- направих кратка пауза, в търсене на подходящата дума...
- ...скапан. Заслужава ли си да живея??- обърнах се към него и закачлива усмивка се появи на лицето ми.
Усетих как той прокара пръсти по върха на блузата ми, а после пак се загледа на някъде.
Бях много отчаяна... Имах толкова много проблеми.. Приближих се към...Стивън и се облегнах на рамото му.
- Нямаш нищо против, нали?
Върнете се в началото Go down
Стивън Джерард

Стивън Джерард


Брой мнения : 67
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Стивън Джерард

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 2:24 am

Това,което казах определено беше на шега и не очаквах такъв отговор..
Алиша се облегна на рамото ми и попита:
- Нямаш нищо против, нали?
- Разбира се,че нямам...кой ли би имал-отвърнах и се усмихнах.
Прегърнах я с едната си ръка.
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 3:28 am

- Разбира се,че нямам...кой ли би имал-отвърна той и се усмихна.
След това ме прегърна с едната си ръка.
Аз се отпуснах в неговата прегръдка и за миг забравих всичките си проблеми.
- Поне ще прекарам последните си мигове от живота си приятно. - засмях се и го погледнах. След това погледнах към края на скалата. Естествено това беше само шега, но исках да видя реакциеята му.
Върнете се в началото Go down
Стивън Джерард

Стивън Джерард


Брой мнения : 67
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Стивън Джерард

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 3:38 am

Повдигнах вежда..
- Няма да се отървеш от мен толкова бързо!-засмях се..
Не знаех как ще реагира,но наклоних глава и я целунах.След това я погледнах в очите и зачаках реакцията й.
Е или щях да изям поредния шамар или....
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 3:49 am

Стивън наклони глава и ме целуна. Това и очаквах да се случи.
Погледите ни се срещнаха, а след това аз отвърнах на целувката.
- Май края на живота ми няма да настъпи сега. - засмях се и плъзнах ръка по гърдите му.
Бързо станах, обърнах се и го бутнах. Легнах отгоре му и започнах да го целувам страстно. Може би беше малко глупаво, че се натискам с момче, с когото съм се запознала преди малко, но на мен въобще не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Стивън Джерард

Стивън Джерард


Брой мнения : 67
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Стивън Джерард

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2011 8:42 am

Отново ме изненада,но този път по хубав начин..
Легна отгоре ми и започна да ме целува.Аз отвръщах жадно на целувките й и прокарах ръка по гърба й,но нищо повече,защото не бях сигурен до къде мога да стигна след като се познавахме от по-малко то час.
- Толкова си непредсказуема-казах и се усмихнах..
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 6:52 am

- Непредсказуема!? Така ли!? Е...да вярно е...- засмях се и се отдръпнах от него.
Погледнах телефона си. Беше вече късно. Трябваше да се видя с Алекс по-късно. Май беше време да тръгвам. Приближих се до Стивън и го целунах. Целувката беше бърза, но страстна.
- Ето ти нещо, което не си очаквал.
Станах и леко си оправих блузата.
- Трябва да тръгвам. Надявам се пак да се видим.
Започнах бавно да слизам по камъните. Все пак не исках да се убия.
- Какво ще кажеш за утре? - казах, но вече бях доста далеч от него и не успях да чуя отговора му.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грейс

Скарлет Грейс


Брой мнения : 444
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Скарлет Грейс
Години на героя : 30

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПет Апр 29, 2011 8:08 am

От приятел бях дочула, че на плажа щяло да има някакво парти с предизвикателства. Стана ми интересно и пеша тръгнах натам. Бях облякла едни къси панталонки, кецове и потник. Косата ми беше вързаа небрежно на кок. Стигнах до плажа и ислушах внимателно речта на Катрин, която ми се сруваше скучно и досадна. Взех списъка с предизвикатлствия. Поредния копиран списък и започвах внимателно да оглеждам предизвикателствата. Няои бяха доста странни, но със сигурност щях да изпълня поне едно. Тръгнах към скалите, които бяха доста близо до навалицата, но поне знаех, че няма да има хора. Седнах на една скала и се загледах в луната. След малко чух чуждо присъствие и веднага се огледах. Видях в тъмното някакъв мъжки силует. Много познат, който също носеше лист с написаното.
- какво ще избереш?- попитах безгрижно и е опитах да го фокусирам.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Милър

Джейсън Милър


Брой мнения : 97
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПет Апр 29, 2011 8:26 am

И Джейс отново се беше запътил на някакво парти без дори да се замисли. Ах колко обичаше да се меси дори и да не са го поканили.Странното е че никой не му се караше дори и да е неканен. Взе един лист с някакви тъпи предизвикателства и чу познат гласец :
-Какво ще избереш?
-Честно казано не знам..
Той се ухили и я погледна :
-Ти ?
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грейс

Скарлет Грейс


Брой мнения : 444
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Скарлет Грейс
Години на героя : 30

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПет Апр 29, 2011 8:31 am

Гласът на момчето и бяше много познат. Той се приближи и тя видя лицето му. Това беше момчето от клелото. Аз леко се усмихнах и направих място на Джейсън да седне.
- Здравей!- казах и се усмихнах.Започнах да си спомням за онази вечер и след малко мислите и бяха прекъснати от други. Какво ще правя с предизвикателствата.
- Ъм искаш ли да свършим нещо заедно от предизвикателствата?- попитах и се обърнах към него. Очите ми блеснаха. Зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Милър

Джейсън Милър


Брой мнения : 97
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПет Апр 29, 2011 8:49 am

Ооо да веднага щом се приближи видя , че това е поредното момиче което беше баламосал. Но този път не си беше свършил работата до края. Лошото беше , че и тя го помнеше..:
- Ъм искаш ли да свършим нещо заедно от предизвикателствата?-попита го момичето.
-За щопък не ?
Тойсе ухили и бавно се приближикъм нея
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грейс

Скарлет Грейс


Брой мнения : 444
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Скарлет Грейс
Години на героя : 30

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПет Апр 29, 2011 8:53 am

- Кое?- запитах и го погледнах подозрително. Той се приближи до мен. Загледах го и си казвах, че няма смисъл. За пореден път щях да бъда вързана. Погледнах списъкът и се загледах в 7-мо предизвикателство.
- Погледни седмо!- казах въпросително и се засмях.
Погледнах небето.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Милър

Джейсън Милър


Брой мнения : 97
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Джейсън Милър

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПет Апр 29, 2011 8:57 am

Малко по малко започваше да му се връзва. Е , че кой не би повярвал на тези искрящи сини очи ? Та те искряха в нощта пълни със страст. Имаше нещо малко под маската в която се криеше. Дааа беше добър актьор:
-Да оставим предизвикателствата-каза и ги откъсна от ръката и както и разстоянието между тях с усмивка
Върнете се в началото Go down
Скарлет Грейс

Скарлет Грейс


Брой мнения : 444
Join date : 19.03.2011
Име на героя : Скарлет Грейс
Години на героя : 30

Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 EmptyПет Апр 29, 2011 9:02 am

Той взе листът и го скъса. Растоянието между нас беше минимално. Не няма да стане- казах си. Нямаше накъде да се отдръпна, затова останах в сегашното си положение и отместих поглед настрани. Ако гледах него все едно той ме хипнотизираше с страсните си очи. Явно Мер щеше да му се даде.
- Поне едничко трябва!- казах и се засмях като не се мръдвах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите...   Скалите... - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Плажа-
Идете на: