Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Дискотека "Starstruck" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Дискотека "Starstruck" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Дискотека "Starstruck" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Дискотека "Starstruck" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Дискотека "Starstruck" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Дискотека "Starstruck" EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Дискотека "Starstruck" EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Дискотека "Starstruck" EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Дискотека "Starstruck" EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Дискотека "Starstruck" Vote_lcapДискотека "Starstruck" Voting_barДискотека "Starstruck" Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Дискотека "Starstruck" Vote_lcapДискотека "Starstruck" Voting_barДискотека "Starstruck" Vote_rcap 
Renesmee (996)
Дискотека "Starstruck" Vote_lcapДискотека "Starstruck" Voting_barДискотека "Starstruck" Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Дискотека "Starstruck" Vote_lcapДискотека "Starstruck" Voting_barДискотека "Starstruck" Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Дискотека "Starstruck" Vote_lcapДискотека "Starstruck" Voting_barДискотека "Starstruck" Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Дискотека "Starstruck" Vote_lcapДискотека "Starstruck" Voting_barДискотека "Starstruck" Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Дискотека "Starstruck" Vote_lcapДискотека "Starstruck" Voting_barДискотека "Starstruck" Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Дискотека "Starstruck" Vote_lcapДискотека "Starstruck" Voting_barДискотека "Starstruck" Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Дискотека "Starstruck" Vote_lcapДискотека "Starstruck" Voting_barДискотека "Starstruck" Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Дискотека "Starstruck" Vote_lcapДискотека "Starstruck" Voting_barДискотека "Starstruck" Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Дискотека "Starstruck" 3634557V Дискотека "Starstruck" Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Дискотека "Starstruck" Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Дискотека "Starstruck"

Go down 
+19
Шар Фанинг
Дженсън Екълс
Renesmee.
Джейсън Милър
Lindsay Fawn
Фелиша Харпър
Натали Снейк
Джейсън Адамс
Джесика Милър
Нейтън Флувър
Мейси
Чейс О'Конър
Мелани Андерсен
Виктор Кревйър
Annabelle Carter
Рейчъл Спаркс
Джейсън Сторм
Кристофър Рандал
Алисън Хоуп
23 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyПет Ное 12, 2010 9:59 am

Дискотека "Starstruck" Strata10
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСря Мар 09, 2011 1:40 am

След раздялата с Елизабет, имах нужда да се напия качествено и да забравя всичко случило се в последната седмица. Братята ми често посещаваха дискотекотеката към която се бях запътил, така че тайно се надявах да срещна някой познат. Когато стигнах, Starstruck тъкмо отваряше, и нямаше много клиенти... Седнах на бара, с много уговорки си поръчах Абсент, и запалих една цигара.
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Джейсън Сторм

Джейсън Сторм


Брой мнения : 27
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Джейсън Сторм

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСря Мар 09, 2011 5:13 am

Джей се беше запътил към дискотека Starstruck, която
беше доста посещавана от неговата усоба. Но не за защото му харесваше, той направо ненавиждаше тази дискотека. Но пък беше пълна с наркомани..или на кратко за него тук си беше златна мина.
След влизането си в дискотеката погледна за познато лице, някой който с удоволствие би си купил дрога. Все пак Джей винаги носеше в себе си.
Е вместо на лицето на някой познат наркоман, Джейсън се натъкна на дру познат...брат му. Какво пък правеше Кристофър тук. Доколкото беше запознат Джейсън, Крис не ходеше често по такива места, но всъщност това не го е интересувало особено. И все пак си мислеше, че е някъде с гаджето му, но ...
- Какво за Бога правиш тук? - Джейсън попита с недоумение "любимото" си братче. Все пак това беше нещо като "работно място" за Джейсън и му беше странно, че брат му е цъфнал точно тук, но както и да е!
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСря Мар 09, 2011 6:30 am

Вик реши да ме води на дискотека, което доста ме учуди, но не възразих. Винаги бяха в настроение за алкохол, още алкохол и... евентуално други неща. Взехме лъскавото ферари от паркинга и скоро бяхме пред дискотеката.
Влязох, без да го чакам, и се отправих направо към бара. За мое "щастие" веднага видях един познат - браточеда Крис. Ухилих се и седнах точно до него, прекъсвайки разговора му.
- Оо, братчед, не мога да повярвам, че те виждам тук - казах, поръчвайки си водка.
Извадих цигарите си и запалих една.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСря Мар 09, 2011 9:52 am

Реших да изляза и да се забавлявам след срещата със сестра ми.
Не исках да се депресирам в къщи.
Реших да отида в дискотека Starstruck.Оправих се и се запътих натам.
Когато влязох беше тъпкано с хора.Едвам си проправих път към бара.Стигнах и си поръчах едно уиски.Мернах един стол и реших да отида да седна.Запалих си една цигара и се заслушах в музиката.Само чаках някой пич да ме покани на танц.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм

Джейсън Сторм


Брой мнения : 27
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Джейсън Сторм

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСря Мар 09, 2011 11:02 am

Май в дискотеката имаше нещо като...семейна сбирка. Не наистина...Крис, Вик и Рейчъл бяха там..това наистина си беше гадничко. На Джей дори и компанията на Крис му беше в повече, а сега и на полубрата на Крис и братовчедката му. Е вярно той нямаше "пряка" роднинска връзка с тях и все пак си беше...не знам!
Джей се отдръпна в другата страна на бара и си поръча една текила. Изпи я набързо и направи така и с още 3, 4 и точно когато взе да му става скучно погледът му бе привлечен от красива брюнетка, която стоеше близо до него.
- Здравей красавице! - поздрави я той. Изглеждаше му доста позната, но нали беше на 5-та текила, можеше и да се е припознал. Всъщност му приличаше на момичето онзи лунен парк който бе посетил вчера или пък беше онзи ден. Честно казано нямаше много спомени за последните дни.
Той поръча още една текила и заръча на бармана да донесе на момичето, каквото иска за пиене.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСря Мар 09, 2011 11:09 am

Докато се клатех на стола заедно с музиката чух някой да ми казва. :
- Здравей красавице!
Когато се обърнах видях че беше момчето от луна парка.
-Здрасти.-усмихнах му се.Каза нещо на бармана и се приближи към мен.
Изглеждаше леко пиян.Станах и отидох до него.
-Добре ли си?Колко изпи?-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyЧет Мар 10, 2011 7:18 am

Виктор я заведе в дискотеката с надеждата въобще да не среща някой от семейството си, но този град явно се бе оказал прекалено малък, за да се надява на това..Този път даже видя и доведеното братче на Кристофър..Семейни срещи, семейни драми!От всичко по много..Не си говореше много с Джейсън нито пък много често го бе виждал, въпреки че беше доста по-приятна компания за Виктор, отколкото беше Крис..
Сводника се настани в сепарето до дамата си със своята типична усмивка..
-Как си прекара без мен, красавице?-попита я отново в своя леко нагъл стил, но определено имаше и нещо съвсем леко сдържано, което бързоможеше да се изпари..-Знаеш ли, имам по-добра идея от това място..Искам да ти покажа едно друго..
Наведе се към нея, заставайки на сантиметър от лицето й, колкото да усети дъха й..После я изведе навън и повика такси..Щеше да дойде да си вземе колата утре..
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyЧет Мар 10, 2011 7:25 am

Явно никога нямаше да се отървем от братовчеда, но поне успях да видя сексапилния му брат. Макар че си имах Вик, който за сега си ми беше достатъчен.
- Добре, но ми липсваше - отвърнах и се заиграх с копчетата на ризата му. - Какво място искаш да ми покажеш?
Той не отвърна и аз станах още по-любопитна, а и на всичкото отгоре продължаваше да ме ядосва с тази целувка.
Вик ни викна такси, което ме учуди, след като колата му бе тук, но не си направих труда да питам. Само зачаках да видя къде ще ме заведе. Надявах се само да не е в къщата на Крис, отново!
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм

Джейсън Сторм


Брой мнения : 27
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Джейсън Сторм

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСъб Мар 12, 2011 4:08 am

Момичето при което Джей бе отишъл, с цел да се оттърве от семейната сбирка, го попита дали и е добре и колко е изпил. Е в момента си беше перфектно все пак 6-7 текили не можеха да напият точно НЕГО.
- Да...аз съм перфектно! - усмихна се с мръснишката си усмивка и леко доближи момичето, а устните им бяха на милиметри.
Той се подсмихна и се отдръпна..обичаше да си играе с търпението на хората и да ги държи под напрежение.
- Елизабет ... нали? - Джейсън се опита да си спомни името на красивата брюнетка .. е не го помнеше, просто научка, но имаше ли въобще значение.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСъб Мар 12, 2011 4:15 am

Устните му бяха на сантометри от мене.
- Елизабет ... нали?
-Да същата.Значи помниш.-усмихнах се.
Отидох до бара и си взех едно мартини.Тоой ме последва и се настанихме на столовете.
-Е,какво правиш тук?-попитах го и си запалих една цигара.Момчето на бара ми даде мартинито и аз пийнах от него.От доста време не бях пила.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм

Джейсън Сторм


Брой мнения : 27
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Джейсън Сторм

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСъб Мар 12, 2011 4:43 am

Лиз тръгна към бара за питие и Джейсън я последва.
- Хубавите момичета, трудно се забравят! - намигна й той и поредната развратна и крива усмивка се изписа на лицето му.
- Иначе тук ми се пада нещо като работно място. - засмя се той и огледа дискотеката за позната клиентела, но така и не видя добрите, стари наркомани.
- Ами ти какво правиш сама тук..нямаш ли си компания? - повдигна той вежда, не че му пукаше. Можеше да я изчука дори и да беше заета, на него за такива неща не му пукаше. Най - много да си изяде боя от гаджето й, но и без това никой не можеше да нанесе големи поражения на перверзника, така чеее...
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСъб Мар 12, 2011 4:48 am

- Хубавите момичета, трудно се забравят! - и ми намигна.
Усмихнах му се чаровно и отпих от мартинито.
- Ами ти какво правиш сама тук..нямаш ли си компания?
-Ми самичка съм.Преди няколко дни скъсах с гаджето си и дойдох да си направя кефа.А ти?
Определено ставаше за една нощ.И нямаше да имам нищо против.
Дръпнах от фаса си и го загасих.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм

Джейсън Сторм


Брой мнения : 27
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Джейсън Сторм

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСъб Мар 12, 2011 5:00 am

Джейсън остана доволен от отговора на момичето и това се забелязваше. Но както ви споменах, за него не беше от значение дали момичето си има гадже или не. Ако я искаше, щеше да я има...при всички обстоятелства.
Можеше да я има и насила, но не беше чак толкова пропаднал и все още му бе останало някакво уважение към хората, макар и да беше съвсем малко количество.
- Аз и компания? - Джейсън се изсмя, просто не можа да се стърпи, но май не трябваше да го прави. - Не..сам съм! - още едно намигване към Лиз и още една развратна усмивка на лицето му.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСъб Мар 12, 2011 5:07 am

- Аз и компания? - намигна ми пак и ми е усмихна.
Явно не беше от онези които обичаха да са в компания.
Щях да се радвам и само на секс.Пък и му личеше че не е от моногамните.
И на жените им харесваше.Все пак красавците са на почит.
Докато си говорехме забелзах Рейчъл да излиза с Вик.Въобще не се очудих.
Незнам как е успял да я изманипулира.Продължих да си седя,все пак си имах компания.
-С какво се занимаваш?-попитах го.Беше ми много интересно да знам.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм

Джейсън Сторм


Брой мнения : 27
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Джейсън Сторм

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСъб Мар 12, 2011 7:19 am

Джейсън не мислеше да говори за "професията" си пред който и да е, освен ако нямаше нужда от услугите му на дилър. Все пак не искаше отново да си има работа с полицията, макар, че миналия път го пуснаха от ареста само за няколко хилядарки, които бе дал на надзорника.
Джей се доближи към момичето и й прошепна нещо на ухото...
- Не мисля, че работата ми е от значение! - каза той и я целуна леко, но същевременно и страстно. Колкото и да си падаше по игричките, дори и на него му ставаха скучни понякога и му дотягаше от тях.
Макар, че беше убеден, че ще си получи шамара Джей не спря...Задълбочи целувката и ръката му обви талията на момичето...
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyСъб Мар 12, 2011 7:26 am

Той се доближи до мен и ми прошепна в ухото :
- Не мисля, че работата ми е от значение!
След това ме целуна леко.Нямах намерението да се дърпам.Хвана ме през талията ми а аз си сложих ръцете на врата му.Беше добър.Целувките му ме караха да настръхвам.
Целунах го по врата и отпих от мартинито си.Щеше да се очертае интересна вечер.
Оставих чашата на бара и се допрях до него.Явно малкият му приятел знаеше какво иска.
Върнете се в началото Go down
Мелани Андерсен




Брой мнения : 176
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Мелани Андерсен
Години на героя : 31

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyНед Мар 13, 2011 6:44 am

Днес се събудих в страхотно настроение.Цял ден не ме свърташе.Пусках си музика на айпода.Скучаех.
Когато стана осем часа се нагласих с някаква рокля ,която хванах от гардероба.Гримирах се и излязох.
Някак ми се лудееше.Отидох в най-близката дискотека.
Когато влязох имаше доста хора,но не ми пукаше.
Отидох веднага на бара и казах:
- Едно мартини,моля ! - намигнах на бармана.
До мен стоеше някакво момче...
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyНед Мар 13, 2011 7:30 am

Първото място,на което отидох беше близката дискотека.
Запътих се към бара и кимнах на познатия барман:
-Голямо уиски,обичайното-подсмихнах се.
Наблизо вървяха няколко красиви момичета,но аз ги погледнах прекалено незаинтересовано и те побързаха да отминат.
- Едно мартини,моля !-чух непознат женски глас от дясно.
Когато мъжът зад бара сервира питието на блондинката,повдигнах чашата си и се усмихнах с любимата си крива усмивка.
Върнете се в началото Go down
Мелани Андерсен




Брой мнения : 176
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Мелани Андерсен
Години на героя : 31

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyНед Мар 13, 2011 7:45 am

Усмихнах му се.
- Наздраве! - казах с онзи мой закачлив глас.
След миг вече пиех от питието си.
После погледнах синеокия и го попитах:
- Какво те води насам ?
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyНед Мар 13, 2011 8:13 am

- Какво те води насам ?
- Алкохолът - отвърнах веднага
- А теб?-повдигнах вежда.
Когато погледнах към чашата си,видях,че е празна.Кимнах на бармана и той ми сервира ново питие.От едно бях доволен...алкохолът не ме ловеше..
Върнете се в началото Go down
Мелани Андерсен




Брой мнения : 176
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Мелани Андерсен
Години на героя : 31

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyНед Мар 13, 2011 8:16 am

Когато мъжът каза,че е тук заради алкохола аз се засмях.
- А теб? - попита ме той.
- И аз за същото.
- Може би ще ме сметнеш за много любопитна,но как се казваш? - отново за говорих.
Върнете се в началото Go down
Чейс О'Конър
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Чейс О'Конър


Брой мнения : 102
Join date : 12.03.2011
Име на героя : Чейс О'Конър

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyНед Мар 13, 2011 8:34 am

Момичето ме попита за името ми,но това не ме учуди,защото често ме се случваше.
- Чейс - отвърнах и запалих една цигара.
- Ти? - попитах и се усмихнах
Издишах поредния облак пушек.
Върнете се в началото Go down
Мелани Андерсен




Брой мнения : 176
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Мелани Андерсен
Години на героя : 31

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyНед Мар 13, 2011 8:41 am

- Мелани. - отговорих.
Чейс запали една цигара.
- Чакай,чакай!Ти пушиш? - попитах го.
- Може ли да си дръпна ? - изкикотих се.


Префект: Забележка относно постовете, трябва да са минимум 5 реда. След още едно провинение, следва наказание! Прочети пак правилата тук!
Върнете се в началото Go down
Мейси
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Мейси


Брой мнения : 71
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Мейси

Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" EmptyПон Мар 14, 2011 7:12 am

Минаваше 6 вечерта и се подготвях за ежедневния тур по баровете. Слънцето се бе скрило зад хоризонта и осветяваше целия град. Направих си обичайната закуска от препечена филийка пълнозърнест хляб, пържен бекон, една чаша сок и един портокал. След като се нахраних, оставих мръсните съдове на масата и наредих на икономката – Мария да почисти апартамента. Облякох подходящи дрехи за тоталното парти и пъхнах телефона си и още няколко неща в една малка чанта. Излязох от апартамента си и се отпраяви към паркинга, където бе паркирано любимото ми Maserati. Настаних се удобно на шофйорксата седалка, форсирах двигателя и се отправи към центъра. Карах сравнително бавно, имайки предвид трафика в Л.А. и след около 15 минути паркирах на 1 пресечка от една дискотека. Излязох от колата и се тръгнах към дискотеката. Вятъра раздухваше червеникавата ми коса, а слънцето я караше да блести в различни нюанси на оранжевото. Влязох вътре, застанах зад бара и започнах да разглеждам с какво разполагат. Поръчах си един бърбан и запалих една цигара.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Starstruck" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Starstruck"   Дискотека "Starstruck" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Starstruck"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: