Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_lcapMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Voting_barMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_lcapMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Voting_barMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_rcap 
Renesmee (996)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_lcapMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Voting_barMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_lcapMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Voting_barMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_lcapMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Voting_barMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_lcapMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Voting_barMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_lcapMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Voting_barMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_lcapMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Voting_barMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_lcapMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Voting_barMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_lcapMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Voting_barMadame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо 3634557V Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо

Go down 
+4
Кийра Найтли
Никол Коул
Меган Озера
Алисън Хоуп
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyПет Ное 12, 2010 6:42 am

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо 800px-10

Тук се намират много восъчни фигури на най-известните звезди.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 08, 2011 3:01 am

След няколко дни реших отново да изляза по улиците на Лос Анджелис.Не исках да влизам по някакви претъпкани барове.Нямах нужда от алкохол или нещо такова,просто исках да се разходя,нищо повече.Разхождах се по булевард Холивуд и оглеждах витрините на скъпите магазини.Не бях и в настроение за пазаруване.Озовах се пред музея на Мадам Тюсо.Бях чувал за него по телевизията и ми беше интересно как е на живо.
Все още стоях отвън и оглехдах.Беше хубаво местенце.Накрая се престраших и влязох.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 08, 2011 3:07 am

Имах нужда от малко почивка, напоследък доста прекалявах с баровете и пиенето и т.н.
И все пак не можех да си стоя вкъщи цял ден, беше страшно депресиращо за това просто се оправих и тръгнах из улиците на Лос Анджелис докато не стигнах музеят на Мадам Тюсо.
Дълго време се двоумих и накрая реших да влезна вътре и да разгледам.
По принцип такива места хич не ме вълнуваха, но днес щях да разнообразя малко.
След като влезнах в музея започнах да разглеждам експонатите. Докато не се натъкнах на доста познат, само дето не беше експонат.
- Нейт? - учудих се че го виждам. Бяхме се видяли само веднъж при това в някакъв бар, а състоянието ми не беше много трезво.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 08, 2011 3:11 am

Тъкмо оглеждах един експонат и разговарях с някакъв човек или по - точно спорехме,когато видях онова момиче от бара онзи ден.
Приближих се към нея.Усмихнах ѝ се и оставих онзи човек да си спори сам.
-Ти си Фелисити,нали? - попитах я аз и поех ръката ѝ. - Прятно ми е да се видим пак...кой да предположи,че ще се срещнем отново и то на подобно място. - започнахме да се разхождаме,като от време на време хвърлях по едно око и на експонатите,но накрая ги пренебрегнах и обърнах цялато си внимание към момичето. - Как си? - зададох следващия си въпрос.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 08, 2011 3:24 am

С Нейт се разхождахме из музея и говорехме. Попита ме как съм и
първото, което ми хрумна да кажа е "Трезва", но нямах намерение да се самоунижавам.
Засмях се леко при тази мисъл и след това го погледнах и се ухилих.
- Супер! Ами ти? И какво по точно правиш тук? - попитах и естествено осъзнах, че въпросът ми е доста тъп, но все едно. Честно казано не това ме притесняваше!
Загледах се из експонатите докато той се канеше да отговори.
Честно тук имаше доста интересни неща и се зачудих защо не съм идвала и преди тук.
Ахам...отговорът си беше пределно ясен и съм убедена, че и сами можете да се сетите!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 08, 2011 3:32 am

-Ами бил съм и по - добре! - отговорих ѝ аз и се засмях.Мястото беше приятно и интересно. - Просто си вървях по улиците и се чудех какво да правя,разглеждах магазините и се спрях на това чудесно място,тук има много интересни експонати,наистина си заслужаваше да дойда. - казах ѝ и продължих да оглеждам. - Какво ще кажеш някой път да излезем? - попитах любопитно и се загледах в един експонат,който беше много интересен.Оправителите не гледаха насам,и затова си позволих да го снимам,дори и ясно да знаех,че камерата ме е видяла,но не ми пукаше особено.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 08, 2011 4:17 am

Нейт снима един от експонатите, а аз
се огледах дали охраната е наблизо. Слава богу не беше.
Всъщност, за да бъда съвсем честна в този сектор от музея нямаше никой.
Като изключим камерите де.
- Да излезем? Ок..съгласна съм! - казах му и се усмихнах. Беше приятна компания, беше сладък и мил...предполагам.
Е по принцип не ходех на срещи, защото за мен такива глупости не съществуваха. Всъщност ако трябва да съм честна не съм била на срещи, просто едно-вечерни забавления. Но не...това щеше да е приятелска среща или...ъм... Добре де и аз самата не знаех и бях объркана, но все едно...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 08, 2011 4:24 am

-Добре! - казах и бръкнах в джобовете си.Замислих се,и без това все още е ден,а и тук няма много забавления,защо да не излезем още днес,но не знаех дали тя си има някакви ангажименти. - Хей,какво ще кажеш да отидем някъде днес,ако си свободна разбира се? - попитах я аз и се насочих към изхода.Определено нямаше да оставам повече тук,започна да ми писват тези експонати,колкото и да ми харесваха в началот,вече не ми се струваха толкова интересни,сигурно защото ги обиколих два пъти.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 08, 2011 4:52 am

А всъщност и да имах работа пропуска й си заслужаваше. Нейт наистина ми допадаше...на пръв поглед де! Не беше зле...
- Ами днес съм свободна! - казах и кимнах. Той се насочи към изхода и аз го последвах.
- На къде? - попитах го и обстойно огледах обстановката около мен. Спокойна, тиха...на кратко гадна или по - точно не в мой стил. Но кое по - точно беше в мой стил. Е да забавленията, ама понякога си заслужаваше да ги пропуснеш...
Върнете се в началото Go down
Меган Озера

Меган Озера


Брой мнения : 94
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Меган Озера

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyПон Мар 14, 2011 9:24 am

Разхождах се по булевард Холивуд когато минах покрай музея на мадам Тюсо. Бях обещала на един приятел да го разгледаме заедно,но явно това вече не важи. И все пак не мисля да влезна. Извадих си цигара и я запалих. Просто стоях там и гледах витрината.Тъжно ми,е че със Саймън се скарахме така брутално и той реши да напусне групата. Сега нямам група...подсмихнах се и тръснах цигарата си.Сега съм просто един музикант без група...колко тъжно и смешно звучи това.
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyПон Мар 14, 2011 9:35 am

Боже дори не знам,защо съм дошла на музей!Та аз не съм такъв тип момиче не си падам по музеите.Дори честно да си кажа не знам какво ме подкани да дойда насам.Видях някакво момиче щом пуши трябва да е яка,добра за компания.Застанах до нея и не казах нищо.Запалих и аз цигара,но...беше само опит аз не пушех.Бях добро момиче е не е точната дума добро,но само на някой места съм мръсница....Огледах момичето от горе до долу и реших,че си я бива за компания:
-Здрасти....хихи.
Подсмихнах се аз.
-Какво правиш тук?Какво ли правя аз тук?Абе не знам отговорите и на двата въпроса,но се надявам поне на единия да разбера.
Намигнах й аз,а след това се засмях.
Върнете се в началото Go down
Меган Озера

Меган Озера


Брой мнения : 94
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Меган Озера

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyПон Мар 14, 2011 9:43 am

Едно момиче застана до мен и запали цигара. Изглеждаше мила и малко смешна,защото й личеше,че неможе да пуши. Усмихнах се съвсем леко и дръпнах от цигарата си.След минута-две тя се обърна към мен.
-Здрасти....хихи.-започна тя,а аз само я погледнах.
-Здравей.-отговорих на непознатата.
-Какво правиш тук?Какво ли правя аз тук?Абе не знам отговорите и на двата въпроса,но се надявам поне на единия да разбера.
Бях леко като гръмната от магнум 44 и ми коства доста усилия да не се засмея.
-Аз...-огледах се.-Разхождам се,спрях се да изпуша една цигара.Ам...Аз съм Меган Озера.-представих се и подадох ръка.

Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 15, 2011 3:23 am

-Охх всички ли започвате след здравей с предстаняне?
-Хах
Засмях се аз.
-Все едно аз съм Никол-Никол Коул.
-Приятно ми е.
Поогледах се малко и не знаех какво да кажа затова измислих нещичко набързо.Е беше ми скучно не може да не говоря:
-Ти...ъ...какво работиш?Всъщност на колко години си?
-Аз съм модел на...20 съм.
-Дано не ти е доста странно,че съм на толкова години пък нещо не мога да пуша.
Засмях си се на собствените думи след това.
-Остави ме мене,че са смея ти се не смей!
И о............тново се захилих.
-Виж спирам!Твой ред дойде да ми отговориш на въпросите и да ми кажеш нещо преди да ми е писнало да седя пред музей.ОК?
Върнете се в началото Go down
Меган Озера

Меган Озера


Брой мнения : 94
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Меган Озера

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 15, 2011 3:37 am

-И аз съм на 20 и съм музикантка...бивша фронт китаристка на една група...
Това момиче е супер странно и леко плашещо.
-Не ми изглеждаш странна...говоря за пушенето,много хора не пушат. Това,че пуша си е мой избор.
Слушах я и спокойно пушех цигарата си.
-От тук ли си?-попитах я.Реших да позадам още един-два въпроса.-Какво е да си модел? Харесваш ли работата си?
Върнете се в началото Go down
Никол Коул

Никол Коул


Брой мнения : 257
Join date : 11.03.2011
Име на героя : Никол
Години на героя : 33

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 15, 2011 8:31 am

-Не,не съм от тук.Аз съм от Бразилия.
Казах и се усмихнах.
-За мен да си модел е нещо страхотно,но ако не трябва да ти казвам от моя гледна точка то е: С някой момичета не се харесвате (винаги е така включително и с мен) това поражда конфликти и кавги.Започвате да се съревновавате и с една-две думи да ти кажа: Винаги си във война.Аз лично имам момичета който много харесвам и сме добри приятелки извън модния свят.Виждаме си се и т.н.
-И да,да,да много харесвам работата си и не бих се отказала от нея.
-Ами...ти от къде си?Ти харесваш ли работата си?Трудно ли ти е да пишеш песните да речем?
Върнете се в началото Go down
Меган Озера

Меган Озера


Брой мнения : 94
Join date : 07.03.2011
Име на героя : Меган Озера

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ::

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Мар 15, 2011 9:23 am

-Хубаво е човек да харесва работата си и само мога да си представя колко е трудно да си модел.-казах и се усмихнах.И аз не съм от тук като повечето хора. От Родена съм в ирландия,но съм с британска кръв.
Усмихнах се щом се замислих за домът си.
-Обожавам работата си.Музиката е моят живот,а писането на песни е начин да излея душата си.Разбира се аз не пиша текстовете,а само музиката към тях.-усмихнах се.-Искаш ли да отидем в някое кафе?

ПП Ако искаш пиши направо в кафето :)
Върнете се в началото Go down
Кийра Найтли
Study right!?
Study right!?
Кийра Найтли


Брой мнения : 4
Join date : 20.03.2011
Име на героя : keira knightley

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyПон Мар 21, 2011 7:28 am

И така беше време малко да огледам околностите. Тръгнах по оживен булевард и лека загадъчна усмивка. Не съм си го представяла така - казах си наум. Може и да съм грешаяла за това място. Може да намеря много нови познати, приятели да се влюбя оххх колко романтично като изкочило от някоя книга. Обикновенно обичах да мечтая за толкова абсурдни на пръв поглед и толкова лесно осъществими неща. Спрях се пред някакъв музей гледайки любопитно. Може и да е интересне, защо дая не вляза...
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Апр 19, 2011 6:33 am

Музеят на мадам Тюсо...Не, не си мислете, че съм решил да ставам интелигентен или..или някакси по невъзможен начин да си влея сиво вещество като обикалям по всякакви публични места, които започват с "музей" и е нетипично да присъствам там.
Ще си призная!
Причината бе че в музея бе поставена на моя "най-любим певец /ако въобще може да се нарече такъв/ и идол Джъстин Бийбър".
Не знаех какво ще правя щом стигна там, но се надявах охраната да не ме закъчи на таблото на престъпниците.
За моя изненада пред вратите на музея имаше огромна опашка от пъпчиви тийнеджърки.
Е, какво пък, имах много време!
Затичах се да пресека на сфетофара, защото можех да видя, че имам само още 3 секунди право да притичам до музея през улицата.
В този момент се блъснах в някого.
-Съжелявам-казах и помогнах на човека да се изправи
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyВто Апр 19, 2011 8:19 am

От както бях в този голям град ми се случваха само хубави неща. Бях се срещнала с Айра и бях си взела първия изпит с утличен. Ето това се казва да започнеш на чисто. Реших, че е време да пообиколя града и да се махна от хотела. Обиколката ми започна с музея на Мадам Тюсо. Докато пресичах улицата срещу музея някакъв се блъсна в мен. Боже какъв кретен! Не бях погледнала лицето му, той ми се извини.
- Идиот внимавай къде вървиш.
Изругах аз, но в този момент погледите ни се засякоха.
- Всъщност аз бях виновна вие нямате вина.
Бях като погълната от него. В този момент го познат това беше Тейлър Бангшот.
Дали да му кажа, че го разпознах? Да той беше известен висчки го разпознаваха.. Е какво пък аз щях да се направя на ударена. Нямаше да му казвам, че съм го разпознала
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyСря Апр 20, 2011 12:53 am

Момичето ме погледна като вцепенено, ококорило големите си магнетични шоколадови очи и веднага срамежливо се поправи:
-Всъщност аз бях виновна, вие нямате вина-избърбори
Усмихнах се. Бе изключително сладка с тази си своя невинност. Имаше излъчването на малко момиченце.
Чух клаксоните на колите и я издърпах моменталически на тротоара.
-Аз съм Тейлър-представих се
-Аз съм Ренесме, приятно ми е-отговори момичето и подаде малката си ръчичка, за да се здрависаме
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyСря Апр 20, 2011 4:08 am

Тейлър беше наистина много сладък.
- И ти ли си за музея?
Попитах аз, като не преставах да го гледам право във очите. Сигурно съм изглеждала като някаква хлапачка. Той само се усмихна.
- Да и аз съм към музея- Отговори ми той.
- Хейде да тръгваме..
Хванах го под ръка.
И аз не знаех защо го направих, но той не се отдръпна следователно му беше приятно.
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyСря Апр 20, 2011 5:45 am

Момичето бе изключително дружелюбно и ми беше приятно в компанията й.
Наредихме се на дългата опашка, но нямах нищо против да чакаме дори и с часове.
Ренесме не спираше да се усмихва лъчезарно.
Беше като малко слънчице.
-Къде учиш?-попитах я набързо
Предположих, че е студентка.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyСря Апр 20, 2011 5:58 am

Момчето ме попита къде уча, което ме изуми. Попринцип момчетата не ме питаха такива въпроси. Техните въпрси бяха от сърта " И са кво ще правим след това?".
- Уча в университета по икономика. За първа година съм. Искам да стана адвокат. Ами ти учиш ли някъде?
Опашката беше толкова дълга. Аз мразех да чакам, но днес се радвах, че се налага..
Върнете се в началото Go down
Тейлър Бангшот

Тейлър Бангшот


Брой мнения : 346
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Тейлър Бангшот
Години на героя : 39

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyЧет Апр 21, 2011 2:25 am

Изхилих се невинно:
-Аз съм на 27, вече съм завиршил-казах-Завърших сценография в Оксфорд и сега се занимавам с режисура...
Опашката бавно и полека се скъсяваше, но навалицата в музея от пъпчиви тийнеджърки нарастваше.
-За какво е всичко това?-попита ме Ренесме-По принцип няма опашки тук..
Ухилих се до уши
-Не знаеш ли че днес, моята любов, Джъстин Бийбър ще посети музея за откриването на неговата собствена статуя?-отговорих с престорен момичешки глас
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Администратор
Администратор
Renesmee


Брой мнения : 996
Join date : 05.04.2011
Име на героя : Renesmee

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Lindsay Fawn
Гадже: Гадже:: Тейлър Бангшот
БФФ: БФФ:: Серена Ван Дер Удсен

Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо EmptyЧет Апр 21, 2011 4:35 am

Бях впечатлена от това, което ми каза Тейлър. Завиршил е Оксфорд нова беше чудесно.
- О да Джъстин Бийбър..
Засмях се аз. Дойде нашия ред и се взехме билети. Тъкмо бяхме влязли в музея, когато чухме силни писъци отвън. Явно звездата беше дошла. Попринцип не бях почитателка на Джъстин, но да си призная беше голям сладур.
- Май звездата пристигна..- казах аз.
- В момента работиш ли върху собствен филм?
Реших да сменя темата, поне докато Джъстин влезе в музея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо   Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо Empty

Върнете се в началото Go down
 
Madame Tussaud's / Музеят на Мадам Тюсо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Hollywood Boulevard / Булевард Холивуд-
Идете на: