Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Домът на Блеър - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Домът на Блеър - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Домът на Блеър - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Домът на Блеър - Page 2 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 2 Voting_barДомът на Блеър - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Домът на Блеър - Page 2 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 2 Voting_barДомът на Блеър - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Домът на Блеър - Page 2 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 2 Voting_barДомът на Блеър - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Домът на Блеър - Page 2 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 2 Voting_barДомът на Блеър - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Домът на Блеър - Page 2 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 2 Voting_barДомът на Блеър - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Домът на Блеър - Page 2 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 2 Voting_barДомът на Блеър - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Домът на Блеър - Page 2 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 2 Voting_barДомът на Блеър - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Домът на Блеър - Page 2 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 2 Voting_barДомът на Блеър - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Домът на Блеър - Page 2 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 2 Voting_barДомът на Блеър - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Домът на Блеър - Page 2 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 2 Voting_barДомът на Блеър - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Домът на Блеър - Page 2 3634557V Домът на Блеър - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Домът на Блеър - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Домът на Блеър

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyНед Фев 05, 2012 3:18 am

-Чък..още малко няма ли да кажеш,че те обичам?!-Сепнах се и направих някак объркана физиономия.Не беше възможно да го обичам..нали?
Мислите ми бяха прекъснати от великолепното чувство на удоволстеие,когато усетих езика му и как се заигра долу.
Беше повече от прекрасно.Стиснах чаршафите с ръце и извих тялото си като с всяко негово движение и целувка се възбуждах все повече.Не исках да спира движенията си.Стоновете се изнизваха от устните ми,но не ме интересуваше.Докара ме до лудост..не можех да се контролирам.Никога не си бях представяла,че Чък ще направи това,че изобщо ще го правя с Чък.Но по дяволите харесваше ми.Боже..започнах и да ругая..Ето още един признак,че ме беше изкарал от кожата ми и не бях на себе си.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyНед Фев 05, 2012 4:06 am

Надигнах главата си леко, а погледа ми прихвана нейния, като самодоволната усмивка се изписа на лицето ми.
- Кой знае, може и да ме обичаш. При теб няма невъзможни неща Уолдорф. - намигнах и', а устните ми се върнаха върху нейните целувайки я жадно, но за сметка на това, ръката ми се настани на мястото, на което езичето ми палаво си играеше до преди миг.
- Знаеш ли, като се замисля...спомних си, че каза, че езика ми няма да припари до която и да е било част от тялото ти. - още една самодоволна усмивка се изписа на лицето ми, като след това, ръката ми се отмести от зоната между бедрата и', като проникнах в нея. Този път беше по - грубо и по - възбуждащо от предишните.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyНед Фев 05, 2012 4:15 am

-Чък Бас!-казах укорително-Не ме карай да бъдеш изхвърлен с ритници от стаята ми!-Присвих очи и го погледнах злобничко.Не можеше ли поне за миг да не ме дразни?!Нито го обичах,нито исках езикът му да е там.Хубаво де..исках.Ъх..
-Нещата се променят,Бас.Явно..езикът ти е адски нахален!-смотолевих и когато проникна в мен поредният стон се отдели от устните ми.Този път беше по-груб,но с това и възбудата се увеличаваше.Удоволствието притъпяваше болката и чувството беше неописуемо.Не можеше ли винаги да е така..да ме целува и да не говори..Опс...не казах ВИНАГИ нали?!Не биваше това да се повтаря,поне така си мислех де.
Целувах го страстно като движех тялото си в синхрон с неговото,а ноктите ми описваха червени черти по гърба му.Обвих крака около кръста му.Така можех да усетя всичко по-добре.Да увелича максимално удоволствието си.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyНед Фев 05, 2012 4:28 am

Усмихнах се перверзно, след като обви крака около тялото ми. Едната ми ръка плъзна към външната стана на бедрото и', а другата към гърдите и', като нежно ги масажираха. Устните ми отново се настаниха върху нейните, целувайки я страстно, но същевременно и някак нежно, а движенията ми в нея, станаваха все по - бързи с всяка изминала секунда. А с това и по - груби, усещах как удоволствието и възбудата и в двама ни растеше. Всичко достигаше връхната си точка, а това определено не ми харесваше. Знаех, че след всичко щеше да последва един от онези разговори и нямаше как да го избегна, защото по - дяволите това беше Блеър, все щеше да намери как да повдигне въпроса и да ме накара да говоря за това. Но в момента точно не ми се мислеше за това. Убиваше ми цялата възбуда, макар че с Блеър не беше особено трудно да си я върна.

Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyПон Фев 06, 2012 5:41 am

Вече тотално не мислех за нищо,а и не бях способна.Удоволствието беше завладяло цялото ми тяло.Съвсем скоро всичко щеше да свърши.Секунди след тези ми помисли се намирахме запъхтени на леглото.Чък определено ме беше изтощил.Едвам след като успях да възвърна нормалното си дишане разбрах какво и с кого съм направила.И учудващо не се ядосах,даже една малка и тайна усмивка се прокрадна за секунди на лицето ми.Но все пак не можех да го покажа пред Чък,затова постъпих както би се очаквало да постъпя.
-Чък..ужасен си!-измърморих и го погледнах злобничко
-Знай,че това повече няма да се повтори и да искаш и да не искаш.-заявих като се опрях на лактите си и го погледнах,а леко начупената ми коса "падна" по раменете ми.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyВто Фев 07, 2012 9:51 am

Подсмихнах се лекичко, след което се опитах да прикрия смеха, който видно напираше в гърлото ми и всеки момент щеше да излезе на яве. И успях, след което се опитах да придобия някаква сериозна физиономия и да се държа сериозно, доколкото беше възможно точно сега. Да и за първи път бях решен да загърбя поне за мъничко държанието на задник.
- Себе си или мен се опитваш да заблудиш. - казах с лека усмивка, докато погледа ми оглеждаше тавана и се бе вторачил в него, но бързо прихвана нейния.
- Може би е заради алкохола или просто полудявам, но не мисля, че бях единствения, който усети онези искри и привличане от преди малко. Е може би съм просто глупак, който си въобразява. За всеки случай знам, че съм глупак, че ти го казвам и че е най - добре вече да се измитам от тук. - казах объркано, след това се засмях на собствената си ирония. И все пак станах от леглото, като с поглед потърсих дрехите си и когато ги намерих ги навлякох набързо.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyВто Фев 07, 2012 11:17 am

-Никого не се опитвам да заблудя,Чък!Явно ти си.ти си полудял.Няма привличане и точка.-отсякох и се нацупих като се огледах за дрехите си,но всъщност аз направо щях да си облека нови.
-Да,така е най-добре.И без това майка ми скоро ще се прибере..-измрънках и го проследих с поглед.Ъх..наистина..кой заблуждавах?!Беше повече от ясно,че имаше привличане,но нямаше да го призная!Щеше да е огромна грешка.Чък си беше бройкаджия и никой не можеше да промени това..пък и какво?!Беше..просто секс.Вярно,че беше първият ми път и не беше с човек,който ще е до мен винаги и на който разчитам,но..не мога да кажа,че бях разочарована.Дори имаше малка част от мен,която беше доволна,че съм го направила с Чък..
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyВто Фев 07, 2012 11:46 pm

Мдам, Блеър не беше особено добра актриса, или поне номерата и' не минаваха на мен. Не можеше да ме заблуди, знаех че и тя чувстваше онова гадно и тъпо привличане, от преди малко. Но кой знае, може би беше временно, само през онзи момент в леглото. Иии...кой по дяволите се опитвах да заблудя? Себе си!? Е не се получаваше особено добре.
- Предлагам ти да се облечеш, отиваме на обяд. - намигнах и', а после осъзнах, че това не беше една от тъпите компаньонки на които плащах, за това една лека усмивка се появи на лицето ми и се обърнах към нея.
- Имах предвид...мис Уолдорф, ще ме придружите ли за обяд? - казах и се опит да затапя смеха си, при това беше успешно, да не повярва човек. Самият аз не си вярвах, че мога да бъда, такъв "джентълмен".
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyСря Фев 08, 2012 12:04 am

-Много добре от твоя страна,че се поправи.За нищо на света не бих дошла,ако ме беше поканил по онзи просташки начин!-сепнах се и се "усмихнах".
-Но тъй като няма какво да правя,а съм безкрайно отегчена ще дойда.Ако обичаш излез от стаята за да се облека.-казах като се изправих и загърнах тялото си с чаршафа,но Чък не помръдваше.
-Хайде излизай де!Аз ли трябва да те изкарам?!-попитах и го погледнах,а той само се усмихваше доволно.
-Добре..ядоса Блеър Уолдорф...-казах като присвих устни и започнах да го бутам напред.Беше като някое добиче..но в крайна сметка успях да го изкарам от стаята.
Въздъхнах тежко като седнах на леглото и сложих дланите на лицето си.Какво правех?!Първо спах с него,а сега излизаме на обяд?!Това е адски необичайно..и..Но какво пък..просто това не се е случило,излизаме просто като приятели,каквито бяхме преди да спим заедно,защото сега определено не бях сигурна какви чувства изпитвам към него.
Отидох до гардероба си и разгледах набързо дрехите закачени на закачалките.Спрях се на това и разбира се на любимите ми обувки на висок ток.Разбира се оформих косата си и вече бях напълно готова.О,забравих да сложа гланц,спирала и малко пудра.На къде без тях?!Е вече наистина бях напълно готова.
Излязох от стаята си и слезнах по стълбите на първия етаж,където Чък се беше настанил на дивана,а щом ме видя ме погледна някак странно.Дори и дума не можа да каже..
-Какво има?!Защо си ме зяпнал?
Попитах объркана и се доближих до него.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyСря Фев 08, 2012 12:15 am

След като ме "изрита" от стаята си, естествено нямах намерение да я чакам пред вратата като в онези тъпи романтични сапунки. Всъщност въобще не ми се чакаше, но какво трябваше да правя. Бях се отегчил, очевидно...щом поканих Блеър на среща. А ако трябва да сме честни не си спомням да съм канил някоя, която и да е на среща, но това си беше друг въпрос.
Слязох на първия етаж и се запътих към малката стъклена масичка, на която най - небрежно стояха няколко бутилки твърд алкохол, а пред тях подредени стъклени чаши. Взех една от чашите и си налях бърбън, след което седнах на дивана и кротичко зачахах.
Три чаши бърбън по - късно чух глухото тропане на токчета по стълбите и се обърнах инстинктивно към шума, а погледа ми просто не можеше да се откъсне от източника на шума. Блеър изглеждаше...страхотно, не можех да не го призная.
- Какво има?! Защо си ме зяпнал? - попита тя и аз извъртях очи.
- Просто се чудех още колко мислиш да се моташ, но да ти призная не изглеждаш зле. - намигнах и' и естествено държанието ми на задник се върна. Но предпочитах още едно питие върху костюма си от колкото да си призная, че имам "чувства", ако въобще можеше да се каже така.
- Е, тръгваме ли? - попитах ставайки от дивана и една развеселена усмивка се залепи на устните ми.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyСря Фев 08, 2012 12:28 am

-Да,направо можеше да кажеш,че съм красива,но разбира се не можа да ти се откъсне от сърцето.-смигнах му и се усмихнах доволно като тръгнах напред
-Тръгваме,къде се губиш..-подкачих го.Знаех,че сигурно ме беше чакал поне 40 минути,но пък си го заслужаваше.Беше пълен задник..а те заслужават да чакат вечно.
-И да не ме заведеш в някоя дупка...-казах като се обърнах към него и се засмях.Знаех,че Чък има вкус и определено щеше да избере прекрасен ресторант,но просто обожавах да се заяждам с него.Доставяше ми огромно удоволствие.Не че той после не ми го връщаше двойно..Още от деца се заяждахме..след това пораснахме и станахме гаднярите на гимназията.Бяхме..екип колкото и да се дразнехме и това беше странното,а сега след като се случи всичко това изпитвах някакви различни чувства към него,които дори още не бях идентифицирала..
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 9:42 am

Когато Блеър каза на Артър да намали естествено той не я послуша и вместо това направи точно обратното, ускори. Погледнах го рязко, а след това погледа ми се върна към Блеър, която за пореден път днес успя да привлече вниманието ми и беше точно тази Блеър, която исках...
- Не е учтиво да противоречим на девойките Артър, сериозно ще преусмися повишаването ти! - казах, като не откъснах поглед от брюнетката пред мен. Едната ми ръка обви талията и' а другата отново взе бутилката с алкохол, която ми бе отнета преди минути. Допих съдържанието в нея на екс, което беше малко по малко от половината бутилка, след което я оставих върху мини бара и отново погледнах към Блеър. Усещах как вече едвам фокусирам върху нея, и как силуета и' ми се разминаваше, но това нямаше да попречи ни най - малко на действията ми. Можех да съм пиян като прасе, но това никога не ми беше пречило в нищо, макар че определено не ми и помагаше с шамарите, които отнасях при всяко такова напиване като това сега, но те не ми пречеха по простата причина, че бях прекалено пиян, за да ги усетя.
Лицето ми се приближи бавно към нейното, като бяха само на милиметри едно от друго, но не определено не мислех да правя нещо сега.
- Внимавай Уолдорф, знам твоите "триумфни" завръщания и ако си мислиш, че ще ми погаждаш номера по - добре внимавай, защото определено знам как да си връщам. - намигнах и', след което се отдръпнах и се облегнах на кожената седалка, като миг по - късно усетих как колата спря.
- Сега пък какво!? Не ти плащам, за да спираш на всяка пресечка за Бога! - казах остро на Артър.
- Пристигнахме господине! - каза той, а аз повдигнах вежда. Явно наистина бях пиян, щом тридесет минути път ми се сториха като най - много пет.
Британецът излезе от колата и отвори вратата на лимузината, като Уолдорф излезе от нея, а след това и аз я последвах.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 9:57 am

Точно това,което очаквах.Бас отново се изяви като "джентълмен' и каза на Артър да намали.Ама този Артър да не беше глух?!Защо акто му казах да намали той ускори?!Или пък нещо му беше бъгнато та обръщаше нещата със обратното им значение.Имаше и трети вариант...слушаше само Чък като някое послушно кученце.Въпреки че аз ако бях шофьор на Бас винаги щях да попадам съвсем "случайно" в задръствания.Но разбира се аз ниога нямаше да му бъда шофьор.Хаха..забавна бях.
Усетих как Бас се приближи много близо до лицето ми,но дори и не трепнах.Нищо,че всеки един мускул в тялото ми беше нашрегнат до ркаен предел,не показах слабост,което беше най-важното.А и трябваше да се науча да устоявам на изкушенията,защото иначе планът ми нямаше да проработи.
-Та аз нищо не съм направила,Чък.
Присвих невинно рамене и взех една чаша,наливайки си вода.
Виждах как Бас вече е наистина пиян и не знаех какво ще го правя в такова състояние,но може би точно такъв ми трябваше.Пиян и склонен да се отдаде на удоволствието.
Пристигнахме.Щом шофьорът ми отвори вратата и излязох го изгледах злобно и побързах да стигна до входната врата.Естествено последвана от Чък.
-И до вратата ли ме изпращаш,драги?
Попитах иронично и му помогнах да влезе,тъй като едвам се крепеше на кракта си.
Взехме асансьора и след секунди бяхме на първия етаж.Чък веднага се настани на дивана в хола,а аз приглуших светлините и се настаних най-удобно до него,кръстосвайки крака като леко надигнах рокличката си и се показа черният ми жартиер,а и това всъщност беше целта.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 10:16 am

Дам, най - вероятно приличах на някоя пияна отрепка, което не се отдалечаваше много от истината, но всъщност макар, че контрола над тялото ми беше леко...хмм почти невъзможен и залитах като някакъв добитък, мислите ми бяха съвсем ясни, или поне ясни, за пиян човек. Усетих, че вече бяхме в къщата, а аз умело продължавах да игнорирам всяка дума излизаща от устните на Блеър, всъщност не си правех изобщо труда да я слушам, от една страна, защото определено не мислех да си развалям перфектното настроение, а от друга защото гледката която тя откриваше определено избиваше всички чисти и разумни помисли от главата ми и ги заменяше с мръсни фантазии. Само след минута ходене, усетих меката материя на дивана под себе си и очите ми отново се настаниха върху Блеър, която се настани точно до мен. Естествено погледа ми веднага стрелна към бедрата и' които бяха открити и ги покриваше само тънкия жартиер. Определено това не беше без да иска, но нямах нищо против и да определено вече бях сигурен, че иска нещо и че ще прави поредният номер, но честно казано това не ме късаеше в момента, всъщност въобще не ме интересуваше. Можех да мисля само върху мръсните фантазии, които се заформяха в съзнанието ми и в които Блеър имаше главната роля.
Скъсих разстоянието помежду ни, като ръката ми плъзна по външната част на бедрото и', а устните ми се доближиха до нейните оставайки на има - няма милиметър от нейните, усещах как я държа в напрежение и как дъхът ми гъделичкаше устните и', а алкохолният вкус, който бе в устата ми, и тя можеше да го усети.
Вместо да я целуна обаче, устните ми се спуснаха към врата и' целувайки го нежно, след което се отдръпнах.
- Мисля, че трябва да се проявиш като добра домакиня и да предложиш нещо за пиене на своят гост!? Но всъщност не си прави труда и сам знам къде държите качественият алкохол! - намигнах и' и най - нахално станах от дивана, насочвайки се към една етежерка върху която стоеше някаква отлежала бутилка вино, може би 1980-та, достатъчно старо. Сто процента беше предвидено за някоя от техните жалки ежеседмични сбирки, но нямах намерение да държа толкова хубаво вино, неопитано от специалист в област алкохол и вина.
Отворих го и отпих директно от бутилката, след което се върнах отново на дивана и погледнах брюнетката с онзи странен и проницателен поглед, но същевременно празен и безизразен, който хвърлях, когато ненавиждах някого, но при Блеър ситуацията беше по - различна и вместо негативни чувства имаше някакви позитивни, положително, които аз умело се стараех да превърна в омраза, за да може старият Чък Бас, отново да се завърне.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 10:36 am

Бях сигурна,че ще анправи нещо подобно,че ще ме целуне и точно затова се подготвях психически..и физически..всякак.Стегнах цялото си тяло като се опитвах да не изпитвам нищо,щом усетих устните му върху кожата си.Бях на косъм тялото ми да потрепери,но се сдържах.Запазих самообладание,което беше най-важното!
След като се отдръпна от мен си отдъхнах и се усмихнах леко,но незабележимо.Погледът ми отново намери Чък,който вече отпиваше от отлежалото вино,което беше предназначено за Коледа!
-Бас не...
Казах инстинктивно,но се спрях.Ако исках планът ми да проработи трябваше да променя държанието си към него.
-Исках да кажа,че не е нужно да си взимаш чаша както и направи.
Усмиханх се престорено,изправих се и застанах зад него.
-Нека ти помогна.
Казах тихо и бавно свалих сакото му,което падна на земята.
Наместих малките си ръчички ан здравите му и силни ръце като леко започнах да ги разтривам.
-Отпусни се.
Прошепнах в ухото му и той явно ме послуша като се настани отново, а дивана а аз застанах зад него като продължих бавно да разтривам гърба му,а той имах чувството,че изпадна в душевна нирвана.
-Точно така,Чък.Отпусни се..
Прошепнах отново в ухото му като прокарах нежно пръсти по врата му,а след това ги замених с устните си,целувайки нежно кожата му.Е...целувката не беше предвидена,но просто така се случи.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 12:17 pm

Блеър да се държи толкова мило?! С мен? Определено имаше нещо странично и определено кроеше нещо, а щом го забелязвах в пияно състояние, представете си, колко "добре" се прикриваше. Нямаше да е зле, ако към всичките тези любезности беше добавила и обичайното "Бас ти си свиня", поне така щеше да изглежда по - реално и правдоподобно. А сега, о да тя определено беше намислила нещо срещу мен, но честно казано не ми пукаше особено, имах козове срещу нея. Като например видео записа от Виктрола, на който Клюкарката би се зарадвала много. А майката на Блеър, още повече. Сигурно това, че дъщеря и' се е изявила като елитна стриптизьорка би повлияло доста отрицателно на ренумето и', а имаше едно запомнящо се нещо за Блеър, тя се влияеше от мнението на малка си.
Станах рязко от канапето и се обърнах към нея, а погледа ми бе някак озлобен и определено думите които предстояха да излязат от устните и' нямаше да променят мнението ми.
- Стига Блеър, сваляй картите на масата! Каква игра играеш? Може би ако първо ме беше запознала с правилата щеше да е по - честно не мислиш ли? - казах рязко и с някакъв леден тон, а злобата в погледа ми просто нарастваше. На лицето и' се изписа някаква объркана физиономия и аз се изсмях на жалкия и' опит за заблуда.
- Стига Уолдорф. Ти ми казваш "Бас ти си свиня!" на всеки пет минути, точно като по часовник, а през тези пет минути задължително ме обиждаш още няколко пъти. За напред ако играеш игрички, гледай поне да усвоиш по - добре блъфа. - намигнах и', след което някакъв ироничен смях се процеди през зъбите ми. Това, че алкохола все още влияеше на съзнанието ми, някак си смекчаваше цялата злоба в момента, ако бях трезвен...е сигурно нямаше да кажа всичко, ами просто щях да продължа играта съсипвайки Блеър, но явно днес бе щастливият и' ден.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 12:29 pm

3..2..1..точно навреме.Чудех се колко ли ще отнеме Чък да се усети,че нещо не е наред?Хм..късно.Това и беше целта.Целта ми беше да се "разкрия" като той си мисли,че това е била играта ми,но съвсем не беше така.Ако ме смяташе за толкова повърхностна много грешеше.Всичко,което правех досега беше точно за да се усети.А и както всички знаеха аз и Чък бяхме любители на игрите и адски ни биваше в това.
-Ах Чък..познаваш ме от толкова време,а все още не ме познаваш наистина..
Въздъхнах и поклатих глава като запазих пълно самообладание.Настаних се удобно на дивана като взех бутилката с вино и си налях в една чаша.
-Това до тук беше само началото,Бас.
Казах,усмихвайки се доволно като го погледнах.
-Така е,започнах игра,от която и двамата можем да пострадаме,но пък си заслужава.
Присвих рамене и отпих глътка от виното.
-Играта е такава Бас:който каже първи на другия,че го обича губи играта.А през това време..можем да играем както намерим за добре.Нали знаеш..без правила.
Усмихнах се дяволито като се изправих.
-Не можех да избягаш от чувствата си, Чък.Знам,че ще загубиш.
Потупах го по рамото като се усмихнах злобно и се заизкачвах по стълбите към стаята си.
Наистина от това можехме да пострадаме и двамата,но бях напълно готова за това.Просто исках той да го признае и ако това беше начинът,то добре тогава.Щяхме да играем игра.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 12:44 pm

Буквално и' се изсмях в лицето и макар знаейки, че наистина изпитвах някакви чувства никога нямаше да и' го призная. И по - важното, никога нямаше да загубя играта, особено от нея. А и определено щях да измъкна тези думи от устните и', каквото и да се наложеше да направя.
Когато се качи по стълбите, аз просто я последвах. Това определено нямаше да и' е приятно, но честно казано, въобще не ме беше грижа. Влязох в стаята и', а тя стоеше седнала, пред тоалетката в стаята и', взирайки се в образа си в огледалото.
- Да изпитвам чувства към теб? Блеър, а аз си мислех, че аз съм пиян! Ти си... полудяла. Липсата ти да пробудиш у някого любов, действа и при мен да знаеш и нуждата ти от нея...няма да ти я осигуря аз! - казах и' грубо и с леден тон, но в следващият момент се насочих към нея, като ръката ми грубо я хвана за лакътя, за да я изправи и след това устните ми се впиха в нейните. О да щях да си изпрося тези две думички от нея, дори и ако трябваше да не излизаме от стаята и', което пък би било доста приятно, само ако алкохолът също се пренесеше тук де.
- Ами ти Блеър, знам че искаш да го кажеш... - прошепнах нежно в ухото и', като дъха ми погъделичка кожата и' лекичко, а след това устните ми се спуснаха към врата и шията и', слизайки до рамото. Отново прокарах ръка по външната част на бедрото и', но този път всичките ми движения бяха по - нежни и внимателни.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 12:57 pm

Знаех си,че ще реагира така.Беше повече от типично за него и точно затова не се засегнах или обидих.Все пак това беше Чък Бас.А защо исках да играя тази игра..защото това беше единственият начин да го срина.
-Хаха!Много оригинално!Само дето и теб,миличък,никой не те обича.Дори баща ти.
Казах злобно и се усмихнах фалшиво,а в следващият момент той ме хвана за ръката и се изправих,а той ме целуна грубо и настоятелно.Не ми харесваше да е такъв..ядосан и груб.Дори може би в този миг наистина ме отвръщаваше.
Но в един миг целувките и движенията му станаха по-нежни,което караше кожата ми да настръхва.
-Да кажа,че те мразя.Да,така е.
Казах студено точно в очите му,а миг след това го целувах грубо.Точно както той преди малко.Нямаше да изгубя играта за нищо на света.Нямаше да му кажа онези две думички.А и ако бях толкова луда и не изпитваше нищо към мен нямаше да е съгласен да играе.Беше толкова предвидим..
-Време е да тръгваш,Чък.
Казах,отделяйки устните си от неговите като срещнах предизвикателния му поглед.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 11:10 pm

Подсмихнах се леко, като опитах да се стърпя до отвърна на поредната нападка, макар че определено от вътре ме изгаряше да го направя, но ако исках да получа тези думи трябваше да съм.."миличък"?!
- Аз не искам никой да ме обича Блеър, нямам нужда някой да го прави. - прошепнах леко в ухото и', като дъха ми нежно погъделичка кожата и', а устните ми се спуснаха отново към врата и'.
- Но въпреки това, ти Блеър Уолдорф не ме мразиш. Иначе нямаше да обявиш старт на тази игра! - отново и' прошепнах в ухото, като застанах зад нея, а ръцете ми обвиха талията и'.
- Време е да тръгваш,Чък. - каза тя, а аз най - нагло се подсмихнах, след което се дръпнах назад и се отправих към вратата. Естествено най - малкото, което ми минаваше през главата бе да си тръгна. Нямаше да го направя, просто исках да видя реакцията на Уолдорф, исках да знам че поне имаше смисъл да играя тази игра с нея.
- А ти казваше, че аз отблъсквам хората, които ги е грижа за мен. Май нещата се обърнаха Уолдорф. Искаше да получиш онова "Обичам те", но вече не се знае дали все още ще е истинско ако го изрека! - намигнах и' и ръката ми тръпна към дръжката на вратата, като я натиснах и излязох от стаята, без да поглеждам към Блеър, знаех че ще ме последва, бях убеден за това просто тръгнах с бавна, но решителна стъпка надолу, а когато стигнах първият етаж, най - спокойно се настаних на канапето, взимайки онази бутилка вино и отпивайки почти половината течност в нея, като преглътнах тежко и само миг по - късно от горния етаж се чу едно силно и пискливо "Доротаа", което предизвика една доволна усмивка от моя страна, а когато прислужницата мина покрай мен я изгледах рязко.
- Дорота, Блеър няма нужда да разбира че все още съм тук, както емиграционните няма нужда да разбират за теб. Нали!? - казах и' най - спокойно, а жената ме погледна строго и злобно, но бях сигурен,че няма да обели и думичка.
Естествено когато Блеър ме видеше щеше да и' стане...неловко!? Но и определено щеше да се ядоса, което не беше чак толкова зле в края на краищата.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyПет Апр 13, 2012 12:24 am

Махни се,махни се...само това си повтарях наум като се опитвах да не обръщам внимание на думите му.Кой беше казал,че моето "Обичам те" ще е истина?!Не,нямаше да бъде!И точно това щеше да е най-голямото ми оръжие.Да го унижа,да му се изсмея в лицето!Въпреки че вече започвах да се чудя дали съм способна да играя тази гира,дали наистина исках да заложа достойнството и репутацията си,но вече бях влязла в играта и нямаше да се откажа в никакъв случай.
Чък беше могъщ,но аз бях още по-силна от него.А когато бяхме заедно,бяхме по-силни от всякога,но сега всеки трябваше да играе за себе си.
-Довиждане,Бас.
Казах пренебрежително като тръшнах вратата след него и се отпуснах на леглото ми,размишлявайки за абсолютно всичко,което стана тази вечер.Толкова много неща!От танца ми във Виктрола,лимузината...онези две думички.Не знаех защо започнах тази игра и защо имах толкова огромна нужда точно Чък да ми каже тези две думи.Най-вероятно за да го унижа и унищожа,или пък не?
Но,ако продължавах да си затормозявам мозъка с тези мисли накрая щеше да експлоадира,а не биваше.Изобщо нямаше да съм хубава.Аз нямаше да съм жива де...Страшна логика вадех..
-Дорота!
Извиках като се изправих и зачаках прислужницата да дойде.Ето,че след миг се появи.
-Господин Бас си тръгна нали?
Попитах с леко облекчение,а тя мигновено отговори.
-Да,мис Блеър.
-Добре.-усмихнах се,но забелязах,че ме гледа някак...стреснато и..лъжеше ме.Познавах я много добре,познавах хората много добре и знаех кога лъжат и кога не.А в този случай тя определено криеше нещо.
-Дорота...нали знаеш,че не е хубаво да ме лъжеш?!
Казах,присвивайки очи.
-Кажи ми истината.
Казах строго,като същевременно обличах късата си лилава нощничка и халата си.
-Мис Блеър..аз..-смотолеви тя.
-Ясно ми е!После ще се разправям с теб!-казах ядосано и изхвърчах от стаята.
Ама разбира се!Защо пък щеше да си тръгне?!Защо пък би могъл да ми остави и миг спокойствие?!Не разбира се,това беше Чък Бас-пълния задник!Не можех да очаквам друго от него..Играта щеше да загрубее,усещах го.Никой не можеше да се шегува така с Блеър Уолдорф,било то и Чък Бас.Хохо,особено пък той!
-Бас,къде си?!
Извиках докато слизах по стълбите и след миг го видях с доволното му изражение,седнал на дивана в хола.
-Какво правиш още тук,Чък?
Попитах студено като застанах точно пред него,смръщила вежди и скръстила ръце пред гърдите си.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyПет Апр 13, 2012 7:27 am

- Бас, къде си?! - чух вика на брюнетката, която слизаше по стълбите и едно задоволство се изписа на лицето ми. Облегнах се на канапето и леката и перверзна усмивка се появи на устните ми, а погледа ми не се отдели от Уолдорф.
- Какво правиш още тук, Чък? - попита тя, заставайки срещу мен, а аз просто се засмях при вида и', не беше чак толкова ядосана на колкото се правеше, даже бас ловях, че беше доволна че все още не си бях тръгнал, ами просто я чаках.
- Просто засичах колко време ще отнеме докато си признаеш, че ти липсвам и започнеш да ме търсиш и за твоя жалост Блеър доста се забави, сега няма да има награда. А сякаш онези две думи и осем букви се напираха да излязат от устата ми... - подразних я, като след това направих отегчителна физиономия и допих виното в бутилката на екс, понеже усещах, че действието на алкохола намаляваше върху мен или пък се усилваше, симптомите не бяха съвсем ясни или поне аз в момента не бях способен да мисля за тях, защото първо имах много по - важни неща на главата от това - като например да дразня Блеър, а и второ, просто бях неспособен да се фокусирам върху някоя своя мисъл за повече от пет секунди. След това мислите просто изчезваха от главата ми, но също така и я изпълваха стотици нови.
- Но като се замисля има и утешителни награда, определено тя ще ти хареса повече.. - казах поглеждайки към малкото парче плат, което бе обвило съвършеното и' тяло. - Между другото изглеждаш много добре с тази нощничка, но знаеш ли как ще изглеждаш по - добре... - прошепнах в ухото и', след като се изправих и бях на милиметри от нея, а ръката ми плъзна към бедрото и' повдигайки леко плата нагоре.
-...Без нея... - казах със самодоволна усмивка и прокарах нежно пръсти по външната част на бедрото и', а другата ми ръка обвиха талията и'.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyПет Апр 13, 2012 7:43 am

-О,прав си!Умирах си от желание да те видя,Чък!
Казах престорено с нотка на ирония,разбира се.Вече сериозно започваше да ме изнервя,но трябваше да сдържа нервите си,защото иначе всичко щеше да пропадне.
За миг притворих очи щом ме докосна и прокара пръсти по бедрото ми.Не мжоех да излъжа,че докосванията му ми ахресваха и че наистина отново бих го направила с него.Боже прости ми!Но просто той ми влезе под кожата..Обещавам!Ще дойда на църква веднага щом си купя нови дрехи,организирам някое парти...абе щом ми се освободи време!
Опитах се да се абстрахирам от удоволствието,което ми доставяше с докосванията си.
Вярно,че ми харесваше,но нямаше да ме получи толкова лесно.И точно в следващият момент го настъпах доста силно,а той се отдръпна и седна на дивана като започна да охка.
-Няма да ме имаш толкова лесно,Бас.Няма да допусна тази грешка отново.
Усмихнах се злобничко и се настаних до него като оправих нощничката си и отметнах косите си назад.
-Сега би ли ме оставил да се наспя на спокойствие?
Попитах и повдигнах вежди като го погледнах настоятелно.
И не..не съжалявах,че го настъпах,даже изпитах такова удоволствие!Трябваше да го правя по-често.Сякаш ми ахресваше да го боли.Мда,гадничка си бях,но какво да се прави..
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyПет Апр 13, 2012 11:27 am

Усетих тежаста на токчето и' върху крака си и естествено некоординираните ми движения породени от опияненото ми от алкохола съзнание ме докараха отново върху меката материя на дивана, но вместо да се ядосам просто се облегнах на гледката пред мен. Имах чувството че ако можех да фокусирам и погледа ми да се задържа на едно място повече от десет секунди в този момент, можех да я гледам така...дооста дълго време.
- Хмм...да права си. Ти си много разумна и здравомислеща...няма да допуснеш тази грешка ОТНОВО! Всъщност случката в лимузината доказва колко си ... кхъм...наистина разумна и т.н. ами случката във Виктрола... о да ако искаш даже мога да накарам Артър да донесе касетата със записа, за да я гледаме...отново и отново. Аз нямам против! - намигнах и', като в думите ми се долавяше нотка на заядливост и също така определено и' намеквах нещо. Всъщност не мислех наистина дори да пазя касетите, мислех да ги унищожа, но беше толкова забавно да шантажирам и използвам Блеър. А изражението на лицето и', след това намек...господи беше божествено. Беше като за снимка, че да мога да си припомням времената в които Уолдорф се проявяваше като слабото и беззащитно звено.
- Сега би ли ме оставил да се наспя на спокойствие? - попита тя повдигайки вежди и и поглеждайки ме настоятелно, а аз отново просто реших да и' се подиграя. Станах от дивана и я заобиколих.
- Да, но естествено ако ти се спи на дивана! - намигнах и' и видях недоумението в изражението и' при поредния опит да фокусирам, но вместо да и' кажа нещо повече най - нахално се заизкачвах по стълбите отправяйки се към нейната стая.
- Всъщност не бих отказал и компания, но ако ти не си свободна, просто набери някоя от компаньонките ми, има ги на бързо набиране в телефона. - намигнах и' и само секунди по - късно бях в стаята и', очаквайки поредната бурна реакция, от която не ме беше грижа, понеже бях пиян. Имах оправдание и за държанието си и за това, че не обръщах внимание на злобните и' коментарчета и бях напълно сигурен, че утре щяхме да сме отново Чък и Блеър, приятели които се съюзяват срещу съсипването на някой новак или сладко отмъщение, към някой прекрачил "законите и правилата поставени от нас".
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 EmptyСъб Апр 14, 2012 1:30 am

-Това...това не биваше да се случва!Забрави за Виктрола,мизернико!
Казах разгневено и го сръчках в ребрата.Как можеше да е такова прасе?!Да е толкова манипуалтивен,гаден и ъгхххх!Изкарваше ме извън нерви.Определено си просеше някой шамар,само чаках подходящия момент.
-Само посмей да пуснеш тази касета някъде..ще останеш без полов орган!
Казах на висок тон като го погледнах изпепеляващо.Но да!Така щеше да стане!Изобщо нямаше да ми мигне окото да му клъцна"достойнството"!Щеше бързо-бързо да се раздели с него,да го видим какво щеше да прави после по цял ден?!Сигурно палеца на ръката щеше да си грице по цял ден и да се чуди от къд ему е дошло това!
Хубаво де..малко преигравах,но сега,в този момент точно това ми се искаше да направя!
- Да, но естествено ако ти се спи на дивана!-каза Чък,а аз веднагически взех една възглавница и я метнах по него!Как...как смееше?!Боже дай ми сили да се справя с тази напаст!
-Ти...прасе такова!
Изкрещях след него,като в този момент бях забравила изобщо за играта,която играехме.Не ми беше до нея.исках само да видя как умира бавно и мъчително.
-Бас не си го и помисляй!Не слагай това тяло на дявола на леглото ми!
Изкрещях,докато се качвах по стълбите,а щом минах покрай Дорота тя ме изгледа повече от странно.
-Какво ме гледаш?!Не съм забравила за това,което направи!
Скастирх я и веднага влязох в стаята си,заварвайки Бас да лежи най-спокойно върху леглото ми.Ужас!
-Ще се наложи спалното бельо да се изпере поне 3 пъти за да не остане и следа от теб!
Изсъсках като седнах до него,а той най-нахално обви ръка около талията ми!
Това вече беше прекалено!Знаех,че беше пиян,личеше си по всичко,но беше прекалено!Веднага махнах ръката му от тялото си и го зашлевих по ръката като го избутах.
-Махни се,Чък!
Едва ли не му заповядах...но така беше по-добре!Трябваше да се махне за да си тръгне в здраво състояние,защото не агрантирах че скоро няма да го нападна!Докарваше ме до такава лудост,че чак не можех да се позная!
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Домът на Блеър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Блеър
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Клуб"Чък и Блеър"
» Домът на Емили
» Домът на Рик Колин
» Домът на Роуз
» Домът на Брук и Ким ^^.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Холивуд-
Идете на: