Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Домът на Блеър - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Домът на Блеър - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Домът на Блеър - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Домът на Блеър - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Домът на Блеър - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Домът на Блеър - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Домът на Блеър - Page 3 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Домът на Блеър - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Домът на Блеър - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Домът на Блеър - Page 3 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 3 Voting_barДомът на Блеър - Page 3 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Домът на Блеър - Page 3 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 3 Voting_barДомът на Блеър - Page 3 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Домът на Блеър - Page 3 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 3 Voting_barДомът на Блеър - Page 3 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Домът на Блеър - Page 3 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 3 Voting_barДомът на Блеър - Page 3 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Домът на Блеър - Page 3 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 3 Voting_barДомът на Блеър - Page 3 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Домът на Блеър - Page 3 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 3 Voting_barДомът на Блеър - Page 3 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Домът на Блеър - Page 3 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 3 Voting_barДомът на Блеър - Page 3 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Домът на Блеър - Page 3 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 3 Voting_barДомът на Блеър - Page 3 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Домът на Блеър - Page 3 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 3 Voting_barДомът на Блеър - Page 3 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Домът на Блеър - Page 3 Vote_lcapДомът на Блеър - Page 3 Voting_barДомът на Блеър - Page 3 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Домът на Блеър - Page 3 3634557V Домът на Блеър - Page 3 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Домът на Блеър - Page 3 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Домът на Блеър

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 9:22 am

Само след секунди се озовах на меката материя на леглото, дори не бях сигурен кога и как бях легнал, но беше факт, че вече бях на леглото и само миг по - късно вратата на стаята се тресна, а една усмивка се появи на лицето ми, когато разбрах, че Блеър е дошла. Е явно все пак нямаше да има нужда да се обажда на някоя от компаньонките в телефона ми. Естествено, тогава я занасях, но сега сериозно се чудех дали някоя от момичетата нямаше да ми е от полза.
Брюнетката седна до мен, а ръката ми несъзнателно обгърна талията и', но естествено Блеър не забрави да включи истеричната си страна, като избута ръката ми, зашлеви я и ме избута.
- Махни се, Чък! - каза настоятелно тя, а единствената реакция, която успях да направя беше да се засмея, силно и очевидно, но след това се надигнах леко, подпирайки се на лакът и погледа ми, намери нейния, а очите ми просто се взираха в нейните, като само миг по - късно пръстите на ръката ми погалиха нежно бузата и', а лицето ми се приближи към нейното, беше на милиметри, устните ни бяха на броени милиметри така, че дъхът ми гъделичкаше кожата и', но вместо да целуна устните и', моите се отклониха към бузата и'.
- Знаеш ли, доста си секси, когато си ядосана, може би трябва да те дразня по - често. - намигнах и' аз и секунда по - късно, устните ми намериха нейните, като я обърнах така, че да легне и да съм отгоре. Естествено тя просто не можеше да не бъде онази недостъпна Блеър, дори и за миг. Опита се да ме избута, а аз просто се отдръпнах леко нагоре.
- Стига Блеър, кажи ми че наистина не го искаш и спирам. Завинаги! Но ако кажеш, че го искаш...оставам! И знам, че е второто, защото ако не беше така, много отдавна да си се отървала от мен. Факта, че те предизвиквам цяла нощ да го направиш и ти не го направи говори сам по себе си, и може би ще получа онова "Обичам те", по - рано от колкото си мислех, или пък ти ще го получиш...човек никога не знае развоя на нещата. - подсмихнах се, след което легнах до нея и изчаках реакцията и', която най - вероятно щеше да е бутане от леглото или нещо, което беше свързано с малко повече болка, но ...
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 9:49 am

Извъртях очи,когато каза,че трябвало да ме дразни по-честно,но...не успях да не отвърна на целувката му.Сякаш на това бях непосилна да не отвърна..Сякаш,когато беше толкова близо до мен,когато ме целуваше ми харесваше адски много,а когато бяхме на разстояние един от друг мислех,че е отвръщаващ или поне така си втълпявах.Опитвах се да притъпя всички чувства,които изпитвах към него.Нямаше да му кажа проклетите думи!Нямаше..Нямаше да позволя да ме притисне чак толкова,а станеше ли това..вече нямаше да съм просто Блеър Уолдорф.Признаех ли му,че го обичам вече нямаше да съм Блеър Уолдорф без Чък Бас.
Истината беше,че се подхождахме толкова много,че ни беше страх от това.От последствията,които щяха да засипят всички около нас,защото ако бяхме двойка щяхме да сме..да сме нови хора.Зависими един от друг..принадлежащи един на друг,а двамата знаехме много добре,че и двамата бяхме силни характери и съюзим ли се срещу някой просто ще унищожим из основи живота му.
По дяволите,Бас!Защо го правиш?!-помислих си щом се доближи толкова близо до мен.Взирах се в очите му и не можех да го изгоня.Исках повече от всичко да остане.Бях на кръстопът...да послушам разума си и да му кажа да си върви или да послушам сърцето си и да му кажа да остане.Досега винаги бях слушала разума си,като изключим случката във Виктрола и рядко ме бе подвеждал,но никога не бях слушала сърцето си.Може би трябваше да направя точно това.Може би трябваше за миг да спра да бъда Ледената кралица и да го допусна до себе си,въпреки че бях почти сигурна,че ще се подиграе с мен и после ще съжалявам,но поех риска.
-Остани.
Казах тихо като го погледнах дори леко уплашено.Беше ме страх от това,което може да последва.От думите му..от действията му,от..моите думи.От възможността да кажа,че го обичам.
Блеър!Просто спри да мислиш!-казах си наум и се наместих върху него като нежно впих устните си в неговите,прокарвайки пръсти през косата му.
-И не смей да се заяждаш!
Казах като леко се нацупих,подмсихнах се и след това отново впих устните си в неговите.
Толкова ми харесваше да го целувам..да оставам без дъх заради страстните и продължителни целувки.Заради самият него.Точно,защото беше Чък Бас,а аз Блеър Уолдорф.Толкова се различавахме,но и толкова си приличахме.Сякаш не можехме един без друг.Сякаш ако Чък го нямаше в моя свят,просто нямаше да е светът на Блеър Уолдорф.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 6:37 am

Не бях много изненадан от избора и'. Не всъщност бях...доста. Мислех, че пак ще се опита да ме изгони, но този път не мислех да стоя като някой глухоням, който просто не чуваше, беше ми писнала тази нейна "недостъпна" страна и факта, че свали "бариерите" адски много ме изненада.
Погледа ми набързо намери нейния и долови някаква нищожна нотка на страх. Ъгх сигурно си мислеше, че сега щяха да последват подигравките и т.н. Всъщност не беше изключено, но само ако пред мен стоеше някоя друга, а не Блеър. Не бях чак толкова голям задник по отношение на нея. Е да, до преди малко определено показвах друго, но това беше .. плод на пиян мозък или просто наистина от вътре ми идваше да я дразня. Ъъъ какво по дяволите изобщо правех в момента, защо ми беше да мисля точно в ТОЗИ момент. Точно от това се боях, че ще се превърна в някой "лигьо" покрай нея и вместо да действам в момента който ми бе отреден, аз просто да губя допълнително време в мисли, като можех да го прекарам сред удоволствие.
- И не смей да се заяждаш! - каза тя впивайки устни в моите. Господи целувките и' ме влудяваха и ме караха да я искам още повече, ако въобще беше възможно.
- Хмм виж за това можем и да поспорим малко. - казах измежду целувките, като естествено само целях да я подразня леко, и естествено си беше чиста доза шега. Подсмихнах се леко, след това отново впих устните си в нейните, като я целунах доста по - нежно от предишните пъти, а ръката ми само с едно движение се отърва от халата и', правейки си път към външната част на бедрото и', и набирайки нощницата и' нагоре.
Самодоволната усмивка отново се залепи на устните ми, които слязоха по - надолу към врата и', като го целуваше нежно и оставяше леко влажни следи след себе си.
Отдръпнах се за малко, поглеждайки в очите и', а ръката ми нежно отметна един кичур от косата и',който бе застанал пред лицето и'.
- Блеър аз...о-об...- просто не можех да изрека тези две думи, бяха най - трудното нещо, което някога съм казвал, а факта, че тя щеше да е първият човек в целия ми живот, който получаваше тези думи доста усложняваше нещата.
Преди да съм се изпуснал напълно, че я обичам, отново впих устните си в нейните. Всъщност не бях съвсем сигурен дали беше така, просто знаех че значеше нещо за мен...
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 7:00 am

Естествено,че щеше да се заяде,но този път шегата си беше просто шега.без никаква злоба или ирония,което си беше адски странно.Е..странно за Чък,защото неговите шеги винаги съдържаха скрита ирония.
Просто се подсмихнах и отново целунах устните му игриво и страстно.Чък ме караше да се чувствам така,както никой друг не ме бе карал да се чувствам,дори и Алекс.Но с него всичко беше някак..сигурно и по-скоро отношенията ни се базираха на общо детство и планове на родителите ни за съвместен живот.
Може би наистина не беше грешка, че бях дошла в бара тази вечер,че след това не си тръгна и сега беше в стаята ми. Чък набра нощницата ми, която беше на път да се свлече сама. Свалих едната презрамка и след това просто спрях действията си за миг,защото той прикова погледа ми към неговия.Щом чух,че е напът да каже онези вълшебни думички сърцето ми започна да бие като лудо и притаих дъх.Нежно прокарах пръстите си по едната му буза и просто бях в очакване да ги чуя,но уви,това не стана.
Разбирах,че му беше трудно..на мен също,затова просто не повдигнах въпроса и отново се отдадох на горещите му целувки като тихи стонове излизаха от устните ми.
Толкова исках да чуя онези две думи..сякаш бяха толкова важни за мен,по-скоро..Чък беше толкова важен за мен.Дори не бях осъзнала кога точно се случи това "привличане" между нас,но беше адски силно.Но явно тази вечер нямаше да чуя думите,но..имаше време.За да играя тази игра определено трябваше да се въоръжа с огромно търпение.Е щом трябваше,щях да го направя!
Отново се отнесох в размисли!Стига си мислила Блеър!-казах си укорително наум и погледът ми се върна на Чък като бързо се отървах от ризата му,целувайки нежно врата му.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Домът на Блеър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 8:27 am

Ъъ по дяволите какво изобщо правех!? Бях на косъм да кажа на Блеър, че я обичам. Аз да не бях умопобъркан или пък шизофреник!? Мдам мислех си че изпитвах нещо към нея, но може би бяха просто заблуждения на пияният ми мозък и опияняващото чувство от възбудата, която ми доставяше само с целувките си. В момента се чувствах като някой голям глупак, идиот...чувствах се като Алекс! За Бога той си падаше по всичките тези чувства и глупости. Само по това, че беше на осемнадесет и вече бе сгоден си личеше. Да както и да е, той не беше в ред, но от друга страна аз си бях ... аз! В Чък Бас не трябваше да се долавя никаква нотка на ЛЮБОВ!? Ъгх самата мисъл за онези неща, които бушуваха в стомаха ми, наподобяващи пърхащи пеперуди, милиони, не даже милиарди пеперуди просто ме побъркваха. Все едно не бях аз...все едно беше някой съвсем различен Чък. И това, че почти и' признах, господи аз глупак ли бях!? Очевидно да!
О бях наясно, че се бе досетила, Блеър Уолдорф не изпускаше нищо, на нея нищо не можеше да и' обегне. А това, че дори и в погледа ми се четяха всичките онези положителни чувства ме побъркваше още повече. Гледах устните ми да не се отделят от нейните за дълго, за да не види онзи влюбчив поглед, който очите ми бяха попили. А колкото и' пъти да се опитвах да си докарам някакво непукистично изражение просто не се получаваше. Когато беше толкова близо до мен, не можех да изпитвам безразличие или пък непукизъм. А когато съм далеч от нея, имах чувството че единственото което щях да усещам е някаква празнина и липса. О за Бога, сериозно какво ми ставаше?
"Просто престани да мислиш Чък, избий си мислите от главата и просто действай!" - обади се вътрешния ми глас, на който изобщо не знаех че съм собственик, но който определено беше прав. Трябваше да спра да мисля. Да си избия всички мисли от главата. Точно това и' направих. Вместо да изпадам в безсмислени и отвличащи вниманието от гледката пред мен мисли, просто и' се насладих.
Секунда по - късно след "съсредоточаването" ми, осъзнах, че щеше да отнеме прекалено много време, за да смъкна нощницата от нея и за това просто стиснах плата по - силно и той се разкъса, като се свлече на пода, а на лицето ми се появи доста самодоволна усмивка, която бях сигурен, че щеше да помръкне, след очакваната истерична реакция на Блеър, но аз определено не мислех да си помръчавам настроението и да прекъсвам случващото се в момента за това просто я целунах, заглушавайки евентуалните лекции и оставяйки я неспособна да говори.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Домът на Блеър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 3 EmptyСъб Апр 28, 2012 10:33 am

Добре де...явно сега не беше момента да ми го каже,но знаех че съвсем скоро той ще настъпи.Щом сега едвам не ми го каза,нямаше да се забави още дълго.Сякаш тези думи щяха толкова да погалят егото ми,че щях да съм на седмото небе.Или по-скоро щяха да потвърдят чувствата му към мен и щяха да ми дадат една сигурност.
Възбудата в мен нарастваше с всяка една секунда.Дишането ми ставаше по-тежко,сърцебиенето ми все по-учестено.Бас ми доставяше удоволствие до такава степен,че накрая имах чувството,че сърцето ми ще се пръсне.
Щом разкъса парчето плат върху мен тялото ми леко потрепери.И сега би следвала една дълга лекция за това,което той стори,но това щеше да се случи преди..преди да започна да изпитвам чувства към него.Искаше ми се отново всичко да е толкова лесно..да е толкова лесно да го отблъсна,но не можех.Това щеше да е най-голямата грешка в живота ми.Колкото и да твърдях,че мразя Чък всъщност беше точно обратното.Не исках той да напуска живота ми и за миг..сякаш без него животът ми нямаше да е същия,нямаше да съм Блеър Уолдорф.
След всички тези мисли най-накрая се усетих,че просто съм се оставила на целувките му и съм се отнесла на някъде.О не,това не биваше да е така.
Погледнах го за миг като се усмихнах и леко прехапах долната си устна.След миг Бас се озова без дрехи,единствено по боксерките,които след няколко минути нямаше да са върху тялото му.
Бях на път отново да му се отдам и отново не смятах че това е грешка.Сякаш исках да съм точно с него в този момент и дори се радвах,че първият ми път беше именно с Чък.
Устните ми се спуснаха по врата и гърдите му,а пръстите на ръцете ми се бяха заровили в косата му.Кожата му беше нагорещена,излъчваше топлина,която идеално си пасваше с тялото ми.Сякаш всичко в нас се привличаше взаимно.
Сега бях забравила за всичките ни дразги и спорове,просто го желаех.Желаех отново да бъда негова,да съм в обятията му и устните му да целуват кожата ми непрестанно.Сякаш Чък ме караше да се чувствам наистина жива и наистина желана.Сякаш той ми даваше всичко,от което имах нужда.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Домът на Блеър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър   Домът на Блеър - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Блеър
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Клуб"Чък и Блеър"
» Домът на Емили
» Домът на Рик Колин
» Домът на Роуз
» Домът на Брук и Ким ^^.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Холивуд-
Идете на: