Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Cavalli club - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Cavalli club - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Cavalli club - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Cavalli club - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Cavalli club - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Cavalli club - Page 6 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Cavalli club - Page 6 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Cavalli club - Page 6 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Cavalli club - Page 6 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Cavalli club - Page 6 Vote_lcapCavalli club - Page 6 Voting_barCavalli club - Page 6 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Cavalli club - Page 6 Vote_lcapCavalli club - Page 6 Voting_barCavalli club - Page 6 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Cavalli club - Page 6 Vote_lcapCavalli club - Page 6 Voting_barCavalli club - Page 6 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Cavalli club - Page 6 Vote_lcapCavalli club - Page 6 Voting_barCavalli club - Page 6 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Cavalli club - Page 6 Vote_lcapCavalli club - Page 6 Voting_barCavalli club - Page 6 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Cavalli club - Page 6 Vote_lcapCavalli club - Page 6 Voting_barCavalli club - Page 6 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Cavalli club - Page 6 Vote_lcapCavalli club - Page 6 Voting_barCavalli club - Page 6 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Cavalli club - Page 6 Vote_lcapCavalli club - Page 6 Voting_barCavalli club - Page 6 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Cavalli club - Page 6 Vote_lcapCavalli club - Page 6 Voting_barCavalli club - Page 6 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Cavalli club - Page 6 Vote_lcapCavalli club - Page 6 Voting_barCavalli club - Page 6 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Cavalli club - Page 6 3634557V Cavalli club - Page 6 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Cavalli club - Page 6 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Cavalli club

Go down 
+23
Ани Пуенте
Freddie Mclaire
Kayla Fray.
Сам Лайвли
Зендая Блек
Ейври Уайт
Дияна МакКуин
Алекзандър Лайтууд
Кендра Уилкинсън
Taylor Foster
Катрин Пиърс <3
Jenny Humphrey
Chuck Bass
Дейвид
Никол Дж. Стюарт
Елизабет Дейвис
Вивиан Стюарт
Рейчъл Спаркс
Серина Ван Дер Удсън
Lindsay Fawn
Виктор Кревйър
Кристофър Рандал
Annabelle Carter
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Ейври Уайт




Брой мнения : 66
Join date : 08.04.2011
Име на героя : Ейври Уайт

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСря Апр 13, 2011 7:50 am

С Ая тръгнахме първо към тях, за да се преоблече. След това хванахме такси и стигнахме пред Cavalli club. Мамка му...пред входа имаше някаква охрана.
Погледнах към него притеснено, гадно си беше да си само на 17 и да си без лична карта, но после се сетих за предимството си, че бях известна и с Ая минахме през Вип входа, след което се запътихме направо към бара.
- Един шот водка! - казах на бармана и той ми донесе набързо шота, след което погледнах към Ая ...
Върнете се в началото Go down
Зендая Блек
Study right!?
Study right!?
Зендая Блек


Брой мнения : 80
Join date : 03.04.2011
Име на героя : Зендая Блек

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСря Апр 13, 2011 8:46 am

След като се изкъпах и се преоблякох, с Ейв си взехме такси и отидохне до Cavalli club. Добре, че Ейв беше известна и лесно минахме през Вип зоната. Запътихме се направо към бара.
- Един шот водка! - каза Ейв.
- И за мен един шот водка. - казах на бармана и той веднага ни ги донесе.
След малко Ейв ме погледна. Гледаше ме продължително. Не се сдържах и се засмях.
- Какво? Какво има? - попитах я и продължавах да се смея...
Върнете се в началото Go down
Ейври Уайт




Брой мнения : 66
Join date : 08.04.2011
Име на героя : Ейври Уайт

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСря Апр 13, 2011 8:55 am

- Какво? Какво има? - попита ме тя и аз я погледнах сериозно.
- Дочух някакви слухове...за едно момче...май беше Сам или нещо подобно! Как си пропуснала да ми кажеш!? - казах със сериозен тон, но нали знаете, че не ми отиваше много да съм сериозна, за това захапах устна, за да не се разсмея...за жалост без особен успех, но това си е друг въпрос.
Изпих шота и поръчах на бармана още един...всъщност два. Исках да се напия...здраво.
Върнете се в началото Go down
Зендая Блек
Study right!?
Study right!?
Зендая Блек


Брой мнения : 80
Join date : 03.04.2011
Име на героя : Зендая Блек

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСря Апр 13, 2011 9:26 am

Когато Ейв ми каза, че е научила, че се срещам със Сам, не можах да повярвам.
- Какво?? Вече се говори за това? Не мога да повярвам. - засмях се и изпих шота.
- Как си пропуснала да ми кажеш!?- каза Ейв сериозно...еее...не чак толкова сериозно.
- Просто съм забравила. А и това се случи скоро - преди около седмица, може би две.
Ами ти?? Има ли някой? Или все още не? Защото тук ми изглежда, че все ще се намери някой. - казах и се огледах наоколо. Имаше доста пияни и готини типове.
Ейвъри си поръча още два шота...
- Нека са четири. - извиках на бармана. Не бях много в настроение, но алкохола помагаше. Той винаги помага.
Върнете се в началото Go down
Ейври Уайт




Брой мнения : 66
Join date : 08.04.2011
Име на героя : Ейври Уайт

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:11 am

- Нека са четири! - каза Ая на бармана и се засмях леко. Честно казано никога не я бях виждала да пие много, но самата аз почнах с този вреден навик от скоро. Е добре де за другите беше вреден...на мен си ми харесваше. А пък и така поне забравях за проблемите си, които повярвайте ми хич не бяха малко.
- Е какво става с теб? Напоследък не сме имали възможност да си говорим! - засмях се щом разбрах, че звуча като някоя 35 годишна. Беше направо абсурдно..
Върнете се в началото Go down
Алекзандър Лайтууд
Study right!?
Study right!?
Алекзандър Лайтууд


Брой мнения : 60
Join date : 11.04.2011
Име на героя : Алекзандър Лайтууд

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyПет Апр 15, 2011 5:59 am

Реших отново да посетя този клуб.. Хареса ми, имаше хубави момичета в него.
Запътих се към бара и си поръчах уиски. Определено не исках всяка вечер да прекарвам в бара, но днес ми се ходеше.
До мен бяха две хубачи момичета, аз ги погледнах и намигнах, след което се засмях.
-Здравейте, дами, как сте? - попитах и се усмихнах накриво.
Върнете се в началото Go down
Ейври Уайт




Брой мнения : 66
Join date : 08.04.2011
Име на героя : Ейври Уайт

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyПет Апр 15, 2011 6:31 am

Докато с Ая си говорехме...или по - скоро докато се наливахме с шотове едно момче приближи до нас и ни поздрави. Не си направих труда дори да се обърна към него, нямаше никакъв смисъл. Поредното скучно момче, което се опитваше да забие някое момиче, колкото за бройката. Е не че имах нещо против неангажиращият секс, но просто...е добре де май нямах оправдание.
Погледът ми все пак отдаде внимание на момчето, оглеждайки го преценително. Не изглеждаше чак толкова...скучен, досаден и...така де можете да си се сетите и сами.
- Здрасти! - поздравих го простичко след което изпих още един шот и се усмихнах към непознатият.
Върнете се в началото Go down
Сам Лайвли

Сам Лайвли


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Sam Lively

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyПет Апр 15, 2011 7:55 am

С Ая не се бяхме виждали от отдавна.От рождения ден на Серина и затова реших да й звънна.
Била с някаква приятелка в Cavalli. Готино местенце. Зарязах бутилката с водка,която бях започнал. Преоблякох се и тръгнах на там.
Както винаги имаше страхотни опашки. Няколко момичета от опашките се разкрещяха,но без да им обръщам внимание тръгнах към Вип зоната.Почти веднага след,като влезнах видях Ая и приятелката й.
Върнете се в началото Go down
Зендая Блек
Study right!?
Study right!?
Зендая Блек


Брой мнения : 80
Join date : 03.04.2011
Име на героя : Зендая Блек

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyПет Апр 15, 2011 8:12 am

Докато с Ейв се напивахме, едно момче дойде до нас. Не му обърнах никакво внимание.
- Здравейте, дами, как сте? - каза новия.
Ейври го поздрави. Може би се зараждаше ново приятелство?!? Не се знаеше..но ми беше скучно. Завъртях очи и си поръчах поредния шот. Огледах се наолоко. Видях, че Сам се приближава. След малко дойде при нас.
- Хей, Сам. - поздравих го, усмихнах се и го прегърнах.
Обърнах се към Ейв.
- Таа...да ви запознаем. Ейври това е Сам. Сам това е Ейври. - казах бързо и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Сам Лайвли

Сам Лайвли


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Sam Lively

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСъб Апр 16, 2011 7:13 am

Ая ми се усмихна и ме прегъна.След това ме представи на приятелката си.
- Таа...да ви запознаем. Ейври това е Сам. Сам това е Ейври.
-Приятно ми е Ейври. - усмихнах се и и подадох ръка.
Беше ми някак позната.Май е бях виждал някъде по телевизията.Обърнах се към Ая.Без да очаква я целунах продължително.
Върнете се в началото Go down
Ейври Уайт




Брой мнения : 66
Join date : 08.04.2011
Име на героя : Ейври Уайт

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyПон Апр 18, 2011 5:12 am

А значи това беше прословутия Сам. Не беше зле...изглеждаше свестен.
- Приятно ми е Ейври. - усмихна се той и ми подаде ръка, а аз я поех, за да се здрависаме. След това Сам целуна Ая, а аз извъртях очи и се обърнах към бара взимайки си още едно питие и поглеждайки към онова момче, което тъкмо бе дошло при нас.

Модератор: Забележка относно постовете, трябва да са минимум 5 реда. След още едно провинение, следва наказание! Прочети пак правилата тук!
Върнете се в началото Go down
Kayla Fray.
Study right!?
Study right!?
Kayla Fray.


Брой мнения : 36
Join date : 06.05.2011
Име на героя : -

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 10:57 am

От доста време не се бях виждала с Фреди и нямах търпение за срещата днес. Облякох се подходящо, след което тръгнах към клуба в който щяхме да се видим. Хванах си такси и не след дълго бях пред клуба. Още с влизането си се огледах за него, но не го видях. Тръгнах към бара, настанявайки се на един от бар-столовете и си поръчах уиски.
След като изпразних чашката реших да му се обадя.
- Ефи...аз...съжелявам, че забравих за срещата...
Ще ти се реванширам. -
каза той.
- Майната ти! - отвърнах след което затворих телефона. Е да бях ядосана, не го бях виждала от доста време...какво очаквате.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 11:06 am

След разговора, по телефона с Ефи, веднага си тръгнах от плажа и се прибрах у нас. Възможно най-бързо си взех душ и се преоблякох. Излязох и тръгнах с колата си към "Cavalli club".
Пристигна и влязох вътре. Огледах се за Ефи. Тя стоеше на един от бар-столовете и изглеждаше ядосана. И аз на нейно място бих направил същото.
Приближих се бавно към нея.
Наведох се и я целунах.
- Знам, че си ми ядосана, но ще се реванширам. - усмихнах се и се настаних до нея.
Върнете се в началото Go down
Kayla Fray.
Study right!?
Study right!?
Kayla Fray.


Брой мнения : 36
Join date : 06.05.2011
Име на героя : -

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 11:16 am

Извъртях очи. Но все пак той беше актьор, трябваше да свиквам, че вечно ще закъснява и ще забравя за срещите ни.
- Както и да е. - казах поръчвайки си уиски...отново. Радвах се че е тук, макар и да не го показвах. Все пак мразех тези емоционални моменти като: Радвам се да те видя...толкова ми липсваше. Блях. Е да те определено не бяха за човек, който не знаеше как да ги изразява и честно казано ми се гадеше от тях.
- Все пак работата ти е такава... - казах след кратка пауза и отново се обърнах към него, изчаквайки някаква реакция от негова страна.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 11:39 am

- Да...работата... - извъртях главата си.
Всъщност сега работата не беше виновна, но не можех да 'и кажа, че съм бил на плажа и съм целувал някакво момиче. Не че изпитвах нещо към онова момиче, но бях сигурен, че Ефи щеше да се ядоса.
Повиках бармана.
- Уиски! - извиках и отново погледнах към Ефи.
-Та..много ли ме чака?
Върнете се в началото Go down
Kayla Fray.
Study right!?
Study right!?
Kayla Fray.


Брой мнения : 36
Join date : 06.05.2011
Име на героя : -

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyПет Май 06, 2011 11:52 am

Усмихнах се леко. Вече ми беше минало. Е да лесно се палех, но пък ми минаваше учудващо бързо.
- Може да се каже! - вдигнах леко рамене, след което се доближих до фредс и го целунах нежно.
- Но очевидно чакането си струваше! - засмях се леко, след което отново впих устни в неговите.
Отдръпнах се и отпих от уискито си, след което запалих една цигара и вдишах от дима. Странно колко успокояващ беше.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСъб Май 07, 2011 12:45 am

Преди да излезна от нас, бях написал един списък с нещата, които можем да правим днес. Мисля, че дойде време да и' го дам.
Извадих от джоба на дънките ми едно листче сгънато на няколко пъти. На листа пишеше:

"Неща за вършене:
- Да набием някоя бабичка по пътя.
- Да лежим в затвора за един ден.
- Да изпием всичкия алкохол в клуба.
- Да се натискаме в тоалетната.
Моля отбележи!"


Леко бутнах листчето към Ефи и зачаках отговора и', като нервно тропах с пръсти.
Върнете се в началото Go down
Kayla Fray.
Study right!?
Study right!?
Kayla Fray.


Брой мнения : 36
Join date : 06.05.2011
Име на героя : -

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСъб Май 07, 2011 12:52 am

Фреди извади някакъв лист от джоба си и ми го подаде. След като го прочетох се засмях доста силно.
А при вида на сериозното му изражение смехът ми се усили.
- Може би...три и четири! - засмях се и зачаках някаква реакция от негова страна. Изглеждаше сериозен, а аз...е добре де аз не приемах този лист на сериозно.
Дръпнах си от цигарата и отново погледнах към Фреди, като прехапах долната си устна, за да не се разсмея...отново.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСъб Май 07, 2011 1:05 am

-Три и четири...- повторих аз.. Супер.
Засмях се и повиках бармана.
- Нека да започнем с... Донеси ни всичкото уиски, което имате.
След тези думи, бармана ме погледна малко странно, но не му обърнах особено внимание.
- Върви! - направих му знак за тръгва, след като видях, че стои на мястото си.
След малко той се върна с няколко бутилки.
Подадох едно на Ефи и се усмихнах.
- Наздраве!
Върнете се в началото Go down
Kayla Fray.
Study right!?
Study right!?
Kayla Fray.


Брой мнения : 36
Join date : 06.05.2011
Име на героя : -

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСъб Май 07, 2011 1:57 am

Е значи беше сериозен, за листа. Супер...особено частта с лиешаването на бара от алкохола му. Засмях се и взех шишето, което ми подаде.
- Наздраве. - повторих след което отпих доста от шишето. Оставих го на бара и установих, че съм изпила около половината на екс. Разтърсих леко глава, след което отново взех шишето и допих останалото съдържание. Главата ми леко се замая, а погледа ми не фокусираше доста, но какво очаквате. Изпих цяла бутилка на екс, а това въобще не беше малко. Имах късмет поне, че организмът ми бе свикнал с алкохола...иначе след третата бутилка щях да съм труп.
- Изоставаш! - подсмихнах се на Фреди.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСъб Май 07, 2011 2:18 am

Вече бях изпил една бутилка и определено алкохола се усещаше.
Пресегнах към втората бутилка. Изпих половината на екс и след това я захвърлих. Погледнах към Ефи и после към останалите бутилки с уиски.
С един замах ги бутнах и после бързо повдигнах Ефи. Целунах я и след това я сложих на бар-плота. Качих се отгоре и' и започнах страстно да я целувам, като същевременно свалях дрехите и'.
Въобще не ми пукаше, че всички ни гледаха.
Върнете се в началото Go down
Kayla Fray.
Study right!?
Study right!?
Kayla Fray.


Брой мнения : 36
Join date : 06.05.2011
Име на героя : -

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСъб Май 07, 2011 2:32 am

Фреди започна да сваля дрехите ми, а аз му помогнах с неговите. Честно казано не ми пукаше, че сме на публично място, нито пък че всички гледаха втренчено в нас двамата.
- Такова клише си само! - казах из между целувките и се засмях леко. Отново долепих устни до неговите за да го целуна страстно, след което устните ми заслизаха към врата му.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСъб Май 07, 2011 8:35 am

Целувах Ефи все по-страстно и по-страстно.
След само няколко минути някакъв тип се приближи до мен и ми каза да престанем, защото това не му било мястото. Ядосах му се много за дето посмя да ни прекъсне. Оставих Ефи и се засилих към онзи тип. Ударих до силно в лицето и той падна на земята. След малко се появи и полицията. Всъщност това го очаквах. Няколко полицаи се приближиха към мен и ме хванаха. Заведоха ме към изхода. Видях, че след мен вървеше и Ефи.
- Пуснете я! - извиках към полицаите. Тя все пак не беше виновна. Моя беше идеята за онзи глупав списък. Оо...да...списъка..Сега щяхме да изпълним и задача 2 - "Да лежим в затвора за един ден.".
Оставаше само да се сбием с някоя бабичка, но това беше малко по-трудно, защото около клуба нямаше такива.
Е Ефи влязохме в полицейската кола. Целунах я и казах:
- Сега ще изпълним и задача 2.
А след това потеглихме към полицейското управление.
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyСъб Май 28, 2011 3:58 am

Денят ми мина повече от прекрасно и исках да се поразведря и затова реших да отида в някой клуб.След като мислих дълго в кой да ходя се спрях на този.Все пак казват че е най-популярен.
След това се преоблякох.Разбира се че облякох най-хубавата си рокличка и най хубавите обувки,и тръгнах.
Когато пристигнах пред клуба ми се стори че няма много хора,но кокато влязох беше почти пълно.
Огледах се и реших да седна на бара.Поръчах си една кола и започнах да се оглеждам насам натам.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 EmptyНед Юли 03, 2011 4:35 am

Мислех си че скука в ЕлЕй няма, но очевидно съм грешала, защото цял ден бях завладяна от това чувство. Беше ми невероятно скучно, а честно казано не ми се правеше нищо. Освен може би...добрата компания на малко отлежал алкохол, който лесно би ме напил. Останалото вече си е ясно.
Облякох набързо една къса черна рокля, върху която сложих карирана риза на дължината на роклята и изглеждах така.
Излязох от вкъщи и се насочих пеша към Кавали клуб. Определено това беше любимият ми клуб. Охраната веднага ме пусна щом ме видя (а честно казано и двамата бяхме наясно, че нямах годините за клуба, но на кой ли му пукаше!?). След влизането ми веднага се насочих към бара поръчвайки двойно уиски с лед. При други обстоятелства бих го пила чисто, но честно казано нямах намерение да се напивам от първата чашка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cavalli club - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cavalli club   Cavalli club - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Cavalli club
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Club "Neon"
» Club "Black"
» Club "Burlington"
» Club "Region"
» Supper Club

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: