Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Crank it up night club EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Crank it up night club EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Crank it up night club EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Crank it up night club EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Crank it up night club EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Crank it up night club EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Crank it up night club EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Crank it up night club EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Crank it up night club EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Crank it up night club Vote_lcapCrank it up night club Voting_barCrank it up night club Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Crank it up night club Vote_lcapCrank it up night club Voting_barCrank it up night club Vote_rcap 
Renesmee (996)
Crank it up night club Vote_lcapCrank it up night club Voting_barCrank it up night club Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Crank it up night club Vote_lcapCrank it up night club Voting_barCrank it up night club Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Crank it up night club Vote_lcapCrank it up night club Voting_barCrank it up night club Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Crank it up night club Vote_lcapCrank it up night club Voting_barCrank it up night club Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Crank it up night club Vote_lcapCrank it up night club Voting_barCrank it up night club Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Crank it up night club Vote_lcapCrank it up night club Voting_barCrank it up night club Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Crank it up night club Vote_lcapCrank it up night club Voting_barCrank it up night club Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Crank it up night club Vote_lcapCrank it up night club Voting_barCrank it up night club Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Crank it up night club 3634557V Crank it up night club Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Crank it up night club Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Crank it up night club

Go down 
+20
Итън Уейт
Alex Colle
Дияна МакКуин
Анжелика Мейсън
Тейлър Бангшот
Чейс О'Конър
Елизабет Дейвис
Кари Престън
Дарън Кейн
Алисън Хоуп
Артър Пендрагон
Кристофър Рандал
Lindsay Fawn
Вивиан Стюарт
Рейчъл Спаркс
Annabelle Carter
Виктор Кревйър
Джеймс Франко
Jessica Alba
Серина Ван Дер Удсън
24 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyЧет Мар 03, 2011 7:37 am

Crank it up night club 005494583
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 6:08 am

Облякох шикозната червена рокля и взех маската си.След това влязох в колата,а шофьора ми ме чакаше.
-Към Crank it up night клуб-казах разсеяно.Извадих малкото лъскаво огледалце от дамската си чанта и се огледах в него.За щтастие не попаднахме в задръстване и стигнахме бързо.Аз бях една от първите дошли на партито.
Сложих маската си и слязох от колата.В дискотеката беше почти празно,което само можеше да ме радва,защото се настаних на най-централното сепаре и зачаках другите гости,чудейки се дали ще ги позная с маски.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 6:21 am

Бал? Ужас! При това с маски!? Бляк!
Мразех официалните събития...мноого ги мразех и все пак трябваше да отида
не заради друго ами защото аз и Серина бяхме организаторки.
Облякох черната рокля и сложих някаква си маска и тръгнах към Кранк ит ъп.
Дискотеката бе превърната в някакво изискано...уф заведение. Като изключим многото маси и келнери и музиката...ами тя още не беше зазвучала.
На погледа ми застана една личност която просто нямаше начин да не забележа.
- Серина! - изкрещях и се затичах към нея, за да я прегърна. Да на ясно бях
че приличах да идиотка, всъщност аз си бях, но това си беше отделна тема.
Хъм Ес беше с някакво друго момиче, което изглеждаше мааалко ... пияно.
След като стигнах Серина я прегърнах и се усмихнах на непознатата.
- Мислех си че ще раздават питиетата чак след като се съберем или бара е вече отворен!? - казах съркастично на Ес гледайки полу пияното момиче.
Или просто на мен ми се струваше такава.

Върнете се в началото Go down
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 29

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 6:29 am

Облякох се и слязох по стълбите Джееймс беше долу.Усмихнах му се и си сложих маската.Знаех,че не му се ходи,но се налагаше бяхме обещали.
-Е айде тръгваме.-казах и го целуунах леко.Качихме се в лимузината.След няколко минути бяхме пред клуба.Все още не беше препълнен,което беше хубаво.Видях,че хората са малко и успях да разпозная Фелисити зад една черна маска.Хванах Джеймс под ръка и се запътихме към нея.
-Прекрасно парти Фел.-казах и я прегърнах...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 6:39 am

Докато чаках Джесика вече бях обмислив всички вариянти да не ходя на бала , но когато я видях да слиза по стълбите онемях .. избих си всяка мисъл да я изоставя .. и да избягам в някой бар ... тя носеше синя дълга рокля и черна маска .. която закриваше красивото и лице... Целуна ме и ме затегли към лимозината .. Стигнахме на партито , все още нямаше много хора и се радвах че никой не познавам . Докато се оглеждах , Джес ме затегли в някъква посока ... дори незнаех на къде вървим .. докато не застанахме пред няква маскирана жена .. чух Джес .. да казва " прекрасно парти Фел" след което я прегърна .. разбрах че това е Фелисити ... не бих я познал ... заогледах се и потърсих някое място където можем да седнем ..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 6:42 am

Виктор се промъкна в клуба, кажи речи, почти незабелязано..Облеклото му винаги можеше и да е по-официално или поне-специално..Можеше да добави и сако към почти официалния панталон и ризата, но това щеше да убие бунтарския му стил, който Вик не можеше просто така да захвърли заради някакъв си бал..Иначе, как щеше да остане оригинален?Ако беше сложил и сако, щеше да е идентичен и еднакъв с останалите мъже и щеше да бъде някак незабележим, факт, който не го устройваше..Той винаги трябваше да е различен по свой си начин..Може би затова беше цялата тази история със сводничеството и затвора..Въпреки че можеше да свири и от него би излязъл страхотен музикант, Виктор се отказа от това..Нямаше шанс да тръгне по пътя на брат си, и половината си рода, към славата и прожекторите на червения килим..Така щеше да е обикновен като всички останали..
Сложил венецианската си маска, която всъщност принадлежеше на един доста карнавален костюм, който Виктор не можа да не опропасти заради едната маска, но не му се ходеше окичен като пират,Отказа се да слага и много претруфената шапка и така се оказа единствено с доминото, се облегна на една от стените, загледан в множеството..Сякаш, сякаш очакваше да види някой или поне да си хареса дама..Да намери своята прекрасна незнайна дама..

П.П.:Извинявам се, че обърках реда


Последната промяна е направена от Виктор Кревйър на Нед Мар 06, 2011 6:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 6:47 am

Когато се приготвих отидох във всекидневната дасе огледам на голямото огледало.
Когато се видях реших че съм готова и е време да отлитам на там.
Излязох отвън.Шофьорът ме чакаше.Влязох в колата и той потегли.
Нямаше задръстване затова пристигнахме бързо.Преди да сляза си сложих маската.
Шофьорът излезе и ми отвори вратата,а не беше длъжен.Отблагодарих му се и влзох в клуба.Огледах се.Крис го нямаше.Идеше ми да се разрева.Само заради него бях отишла.
Отидох на бара и си поръчах маргарита.Явно питието щеше да ми е компания тази вечер.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 6:54 am

Облякох набързо черната рокля, която бях купила отдавна, но не я бях ползвала досега. Сложих си маската и съжалих, че я взех с такова голямо перо - само ми пречеше. Слязох и се качих в колата, която ме чакаше. Стигнах бързо до клуба и влязох. Не можех да разпозная почти никой, заради маските, и реших да посетя бара. Поръчах си едно мартини и погледнах момичето до себе си. Стори ми се познато. Изведнъж се сетих - Елизабет, момичето, което днес беше с братовчед ми. Носеше дълга, красива рокля с финна бродерия и невероятна сребриста маска.
- Здравей - усмихнах й се. - Къде е Крис?
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 7:08 am

Виктор се огледа по-обстойно и понеже явно така нищо нямаше да си хареса, а на "пазара" се гледаше от близо, затова тряваше да се смеси с тази тълпа, мамка му.Най-добрия начин бешее..алкохол, разбира се!Че кой друг начин?С няколко по-големички крачки стигна до бара и се облегна на ръце детински, както правеше по принцип..
-Водка, барман-провикна се и му се усмихна, не че много щеше да си проличи от тази маска..
Ох как го дразнеше и му идеше да я свали още сега, но така щеше да развали ефекта на цялата сбирщина и наистина нямаше да има смисъл от покупката, която бе направил..Представяте ли си?Кой нормален ще купи цял маскараде костюм само заради маската?Аз мога да ви кажа, Вики разбира се!Само той бе способен на такава идиотщина и го доказа с безмислената си постъпка..
Извърна се настрани и понеже нали обичаше да преценява по външния вид, очичките му веднага се лепнаха върху две жени..И главно върху тази, която имаше безбожно голямо перо на маската си..Не й ли влизаше в очите?Не й ли пречеше...Явно не много..Като един голям джентълмен, какъвто всъщност не беше, Виктор помаха едва ли не сдържано на незнайницата..
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 7:11 am

Постепенно дискотеката започна да се пълни.Първо дойде Фелисити.Тъкмо когато се бяхме заговорили,влязоха Джесика и Джеймс и дойдоха да ни поздравят.Огледах се и видах Вик и Рейчъл,а малко в дясно беше Елизабет.Отидо при нея и попитах:
-Е как се чувстваш след ъм препиването-усмихнах се
Междувременно помахах на Фелисити да дойде,за да я запозная с Лизи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 7:22 am

Сестра ми беше решила да дойде, е не беше сама
ами в компанията на Джеймс (гаджето й). Е нямаше лошо
ама Джеймс си беше голям лигьо в интерес на истината.
Серина стана и тръгна към някакво момиче и ми помаха да отида при нея.
Това й направих след като си взех питие разбира се.
След като стигнах Серина и момичето бръкнах в джоба си, за да извадя златистата кутийка с надпис B & H от която извадих една цигара и я запалих.
Този път бях избрала добре цигарите... Изпих питието си на екс и сложих чашата на някаква маса. Хич не ми пукаше на кой е всъщност (за масата става въпрос, не съм стигнала до там че да пия чужди питиета).
- Фелисити това е Елизабет! - Ес ме представи на момичето и се усмихнах леко.
Поръчах си още едно питие, само че този път текила. Е не ме опреквайте де...вечерта се оформяше доста скучновата.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Стюарт




Брой мнения : 96
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Вивиан
Години на героя : 37

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 7:25 am

След случката в бара реших да отида на онова място...Crank it up. Вече си бях купила роклята, заедно с огромната маска. Въздъхнах и се облякох. Както и предположих, маската ми беше малко по-голяма, но щях да го преживея. Слязох и видях шофьорът ми да ме чака до колата. Разсеяно казах адреса и влязох вътре.
Когато пристигнах, мястото беше започнало да се пълни. Но заради маските не успях да разпозная никой, затова тръгнах към бара. Там седеше едно момиче, но не бях сигурна дали я познавам затова просто поръчах една текила и седнах близо до бармана...
Върнете се в началото Go down
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 29

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 7:30 am

Сестра ми се усмихна и отиде да пийне едно,разбираемо.Бях сигурна,че в мислите си упреква Джеймс за нещо и се засмях.
-Скъпии как си?-попитах и се завъртях около него с цел да го подразня.Разбирасе беше невъзможно той просто искаше да седне и да не мръдне до края на вечерта е нямаше как това да се случи.
-Айде дее нека правим нещо интересно пълно е с хора!!-казах и го целунах по устните бавно след което целувката се задълбочи.Прегърнах го за миг и го пуснах като го задърпах към барът за някое питие...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 7:40 am

Продължавах да се оглеждам за място на което мога да седна и да пийна нещо.Видях сестрата на Джес .. която отиваше на някъде... тя не ми бе много приятна ... докато си отместя погледа ... Джес вече ме питаше .. разни въпроси .. веднага почнах да и отговарям с расеян поглед...
-Перфе съм - и отговорих ...
-Айде дее нека правим нещо интересно пълно е с хора!! - Джес допълни .. след което ме целуна ... Това веднага ми подсказа че можем да направим много неща ..
-Добре ... нека първо седнем и пийнем нещо - и отговорих за да я подразня .. и тайно се надявах тя да даде някоя мръсна идея ... на която сигурно щях да се съглася!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 7:47 am

Рейчъл Спаркс написа:
Облякох набързо черната рокля, която бях купила отдавна, но не я бях ползвала досега. Сложих си маската и съжалих, че я взех с такова голямо перо - само ми пречеше. Слязох и се качих в колата, която ме чакаше. Стигнах бързо до клуба и влязох. Не можех да разпозная почти никой, заради маските, и реших да посетя бара. Поръчах си едно мартини и погледнах момичето до себе си. Стори ми се познато. Изведнъж се сетих - Елизабет, момичето, което днес беше с братовчед ми. Носеше дълга, красива рокля с финна бродерия и невероятна сребриста маска.
- Здравей - усмихнах й се. - Къде е Крис?

Докато седях на бара.Едно момиче дойде до мен.Беше Рейчъл.Радвах се да я видя.Поне щях да бъда с нкой приятен.Стана ми гадно за онова дето и казах като бях със Серина.Бях пияна.Сега единствено исках само да излея питието си на Крис за дето го няма.Тя ме попита :
- Здравей
-Здрасти-усмихнах и се и я прегърнах.
-Излгеждаш страхотно.Рокличката е страхотна.
Естествено дойде въпроса за Крис.
-Къде е Крис?
Само като чух това име стиснах силно чашата и тя се счупи.
-Няма го.Иде ми да се разплача.А тази маска ми пречи.
Махнах я и сълзите почнаха да се стичат.
-Рейчъл моляте ела с мен в тоалетната да се оправя-исмолих и се.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 7:53 am

При въпроса ми Лиз свали маската си и се разплака. Стана ми гадно, че отворих темета.
- Рейчъл моля те ела с мен в тоалетната да се оправя - помоли ме Лиз и аз веднага се съгласих.
Отидохме в дамската. Беше празна, което бе добре дошло за мен. Облегнах се на стената и погледнах Лиз, която си оправяше грима.
- Сигурна ли си, че си добре? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 8:07 am

Виктор не се отказваше толкова лесно..Беше му в кръвта да се бори за това, което си е харесал и сега щеше да се бори за вниманието на същото това..Знаеше как да бъде тайнствен, как да бъде интересен и как да задържи нечие внимание..Изпи съдържанието на чашата си бавно, давайки време на жената с перото да отиде в тоалетната и да откъсне за малко вниманието си от него, ако въобще го бе видяла, но бе малко трудно да не го забележиш какъв идиот е, ама аз нали съм пристрастена към своя герой Виктор, няма да го плюя много, много..
Две-три минути по-късно се оказа в коридора, който разделяше вратите на мъжката и женската тоалетна..Бе проследил дамата си с поглед до това място..Съмняваше се да е отишла в мъжката тоалетна заедно с другата жена...По-вероятно бе да си хлипат в женската.И се оказа прав за хлипането, което беше най-очудващото..Отвори вратата тихо, която водеше към помещението с вратичките на отделните кабинки и мивките, вмъкна се почти незабелязано за останалите в клуба..Тихо се завъртя на пръсти и затвори след себе си.Обърна се и пусна една лека усмивка на жените, впивайки поглед в маската с перото, която закриваше половината красиво лице..Поклони се леко и галантно, както би направил мъж в ренесансовите векове, показвайки открития си интерес към нея..
Върнете се в началото Go down
Lindsay Fawn
V.I.P.
V.I.P.
Lindsay Fawn


Брой мнения : 503
Join date : 22.02.2011
Име на героя : Линдзи Лоън
Години на героя : 35

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 8:15 am

Бях се облякла доста предизвикателно,но това не беше проблем за мен..Влязох въре и забелязах,че всички са с официални дрехи не разголени и малко се смутих..Взех си едно питие и плахо сегнах..Започнах да се оглеждам,защото се чувствах..някак..хмм странно..Седях и наблюдвах просто започваше наистина много скучно и ако продължаваше щях да си отида..мразя скуката
Върнете се в началото Go down
Вивиан Стюарт




Брой мнения : 96
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Вивиан
Години на героя : 37

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 8:29 am

Явно нямаше да се случи кой знае какво тази вечер... Въздъхнах и поръчах едно мартини. От опит знаех, че поне с него щеше да ми е интересно...Чудех се какво ли е станало с Лизи, дали щеше да дойде..поне заради онзи...Крис. Наблизо седна още едно момиче и доколкото успях да забележа, беше смутена заради нещо...
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 8:34 am

Излязох от тоалетната.Обаче Рейчъл остана с Вик.Щеше да стане нещо.Компанията му ми беше толковеа неприятна.Сложих си маската и отидох на бара.Там видях Вив.
-Здрасти,Вив.Радвам се да тев видя и я гушнах.
-Изгеждап страхотно.-усмихнах и се.
Поръчах си едно питие и седнах до нея.
Върнете се в началото Go down
Кристофър Рандал

Кристофър Рандал


Брой мнения : 287
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Кристофър Рандал

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 9:55 am

След като се бях прибрал по нощите (или по скоро в 4 сутринта ) след тежката вечер в Cavalli club нямах време да си отпочина. Прибрах се в хотелската стая, проснах се на кревата и съм заспал толкова дълбоко, че когато в 6 вечерта камериерката дойде да почисти стаята ме сабуди с ритници (метафора бе хора, не ме рита чак толкова много, сдобих се само с няколко дребни синки). След като едвам се надигнах от пода, се огледах в огледалото, и останових че имам тъмни кръгове под очите... В пристъп на паника почнах да търся къде съм забутал кутията с гримовете. Просто бе невъзможно известа кино звезда като мен да излезе в този вид навън. Слава Богу намерих ги затрупани под купа дрехи на пода. Сложих малко пудра и коректор, и нещатата си дойдоха на мястото. Облякох един от костюмите който бях взел от химическото преди няколко дена и за моя радост, сценичните костюми също бяха при мен, та можах да свия една маска от там (не че съм джепчия като Вики, но все пак аз щях да ги нося така или иначе). Навлякох всичко, завързах маската и отидох да хвърля последен поглед върху себе си. Изглеждах перфектно. Излязох навън и за втори път извадих късмет. Шофьора ми, ме чакаше от другата страна на улицата. Пресякох улицата и се запътих към Ник. Той ме позна веднага и започна с конското:
- Господин Рандал, имахте проба на костюми преди 3 часа. Ужасно закъсняхте... - отсече той и свъси вежди.
- Знам, знам - безцеремонно отвърнах аз и влязох в колата - Карай натам. -заповеднически казах аз и му дадох поканата за маскения бал.
Ник запали колата и форсира двигателя. Първоначално тръгна по главния болевард, по който имаше задръстване, а след това се запромъква из малките улички на града. Не след дълго бях пред клуба, в което вече се провеждаше най-чакания купон на годината (е, може би за месеца). Влязох вътре и едвам стигнах до бара. Навсякъде се лутаха полупияни или направо отрязали се хора. Клуба щеше да се пръсне... Седнах в едно от крайните сепарета близо до тоалетната и си поръчах едун голям бърбан с лед. По-късно щях да премина на Абсент, но за сега това ми стигаше. Заозъртах се за познати лица, но не видях никого...
Върнете се в началото Go down
http://northford.forumn.org/
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 10:02 am

Лиз се изнесе набързо от тоалетната и аз останах с тайнствения тип със странните, и в същото време симпатични, действия. Поклони ми се по много приятен начин и аз се усмихнах. Бях го видяла на бара и от отдавна ме изгаряше любопитството - исках да разбера кой е! Отвърнах с лек поклон, след което се ухилих и набързо се изнесох.
Ако беше дошъл в дамската (има смелост този) тоалетна само заради мен, значи нямаше да има нищо против да си поиграем на котка и мишка още малко.
Затърсих с поглед Лиз и я открих на бара в компанията на някакво момиче. Запътих се право натам, като по пътя се обърнах само, за да видя дали моя ухажор ме е последвал - нямаше го. Стана ми гадно, но после се заставих да си оправя настроението и отидох при Лиз и непознатата.
Върнете се в началото Go down
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 10:12 am

Рейчъл дойде при нас.
-Рейчъл това е Вивиан.
Двете си стиснаха ръцете.Бях изпила питието,и си поръчах ново.Исках да се напия и да забравя за Крис.Каква глупачка съм само.Да му се вържа на игричките.Нямаше да стане тая.Докато си говорехме с момичетата забелязах как едно момче влиза в бара.Изглеждаше страхотно.Но ми се стори познат.Само като му видях очите го разпознах.Беше той.
-Рейчъл той дойде.-казах ядосано.Хванах и двете за ръцете и се запътихме към сапарето в което се беше настанил Крис.
Отидох пред него и си махнах маската.
-Здрасти подлецо.Неискам да те виждам никога повече.
Разревах се като бебе.Исках да го унижа както той ме бел унизил.
-Да,харесвах те.Много добре знам че си като тези които ги сменят.Уверявам те че аз няма да го позволя това да се случи с мен.-погледнах го цялата в сълзи.Взех питието на Рвйчъл и го лиснах в лицето му.
-Момичета аз мисля да си тръгвам нямам работа повече тук.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 10:17 am

Виктор си имаше своите номера и знаеше от къде и как да мине в това
заведение..Достатъчно незабележим можеше да бъде, че да не успее да
избяга на ЦРУ, но поне да се справи с една приятна игра на
"влез-излез"..Опа!Простете ми, грешка..Имах предвид игра на "хей, ако аз
съм причината, поиграй си още с мен..харесва ми"..
Вик отново не я
последва веднага, а когато я последва, красавицата с маската с голямото
перо вече се извръщаше обратно в посоката, към която се бе
насочила..Забърза крачка и наруши спокойствието на една-две двойки
профучавайки между тях..Оказа се и достатъчно бърз, за да застане пред
дамата преди тя да е достигнала бара..Хвана ръката й и я приближи към
устните си, но не я целуна..
-Предполагам, че мога да си открадна
танц.-гласът му звучеше достатъчно приглушено, че да бъде труден за
разпознаване..Беше почти сигурен, че тайнствената му игра ще бъде
развалена по-трудничко..
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club EmptyНед Мар 06, 2011 10:25 am

Станах свидетел на забавна случка (от гледна точка на това, че братовчед ми бе унизен) - Лиз се ядоса и го поля с питието ми, после се разпака и излезе. Щях да я последвам на секундата, но преди това се нуждаех от нова напитка и една за Лиз, разбира се.
- Заслужи си го - ухилих се на Крис, след което поех към бара.
Малко преди да стигна някой застана точно пред мен, хвана ръката ми и приближи устните си до моите, без да ме целуне. Едва не припаднах - беше слдкия (или поне така си мислех, не бях виждала лицето му) тип от тоалетната.
-Предполагам, че мога да си открадна танц. - прошепна той.
Аз се сетих за Лиз и как сега се нуждаеше от някой. Надявах се Вивиан или някой друг да отиде при нея... Дори в краен случай Крис, който бе изчезнал от сепарето си.
- Е, предполагам може - усмихнах се леко, след което отскубнах ръката си и се опътих към дансинга.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Crank it up night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club Empty

Върнете се в началото Go down
 
Crank it up night club
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Night club - Reo
» Night club Dream
» Night Club "Secrets"
» Night Club "Lavo"
» Night bar Rush

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: