Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Crank it up night club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Crank it up night club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Crank it up night club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Crank it up night club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Crank it up night club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Crank it up night club - Page 7 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Crank it up night club - Page 7 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Crank it up night club - Page 7 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Crank it up night club - Page 7 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Crank it up night club - Page 7 Vote_lcapCrank it up night club - Page 7 Voting_barCrank it up night club - Page 7 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Crank it up night club - Page 7 Vote_lcapCrank it up night club - Page 7 Voting_barCrank it up night club - Page 7 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Crank it up night club - Page 7 Vote_lcapCrank it up night club - Page 7 Voting_barCrank it up night club - Page 7 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Crank it up night club - Page 7 Vote_lcapCrank it up night club - Page 7 Voting_barCrank it up night club - Page 7 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Crank it up night club - Page 7 Vote_lcapCrank it up night club - Page 7 Voting_barCrank it up night club - Page 7 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Crank it up night club - Page 7 Vote_lcapCrank it up night club - Page 7 Voting_barCrank it up night club - Page 7 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Crank it up night club - Page 7 Vote_lcapCrank it up night club - Page 7 Voting_barCrank it up night club - Page 7 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Crank it up night club - Page 7 Vote_lcapCrank it up night club - Page 7 Voting_barCrank it up night club - Page 7 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Crank it up night club - Page 7 Vote_lcapCrank it up night club - Page 7 Voting_barCrank it up night club - Page 7 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Crank it up night club - Page 7 Vote_lcapCrank it up night club - Page 7 Voting_barCrank it up night club - Page 7 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Crank it up night club - Page 7 3634557V Crank it up night club - Page 7 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Crank it up night club - Page 7 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Crank it up night club

Go down 
+20
Итън Уейт
Alex Colle
Дияна МакКуин
Анжелика Мейсън
Тейлър Бангшот
Чейс О'Конър
Елизабет Дейвис
Кари Престън
Дарън Кейн
Алисън Хоуп
Артър Пендрагон
Кристофър Рандал
Lindsay Fawn
Вивиан Стюарт
Рейчъл Спаркс
Annabelle Carter
Виктор Кревйър
Джеймс Франко
Jessica Alba
Серина Ван Дер Удсън
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Neolis Mentions
Study right!?
Study right!?
Neolis Mentions


Брой мнения : 52
Join date : 17.05.2011
Име на героя : Неолис Меншънс

Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyСря Май 18, 2011 10:49 am

Неолис записа номера й, а самодоволната усмивка не слизаше от лицето му, закачена там, като Джокондата в Лувъра. Все още усещаше приятното пулсиране на зачервените му устни.
- Лека нощ, Елизабет.
Побърза да каже той, гледайки я с замечтан или по-скоро заканителен поглед, докато тя се качваше в таксито. Дори и да не влагаше обикновената си "романтика", спокойно можеше да зави, че девойката бе секси и в никакъв случай не съжаляваше, че се разделиха по този начин. Вярно, че само преди секунди приличаше на неуравновесен хлапак, но в крайна сметка бе постигнал онова което искаше.
Вдигна ръка пред едно минаващо такси и се качи вътре с усмивка на лице.
Все още стискаше простичкия си телефон, на който само преди секунди изписваше с цифри телефонния й номер.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyВто Май 24, 2011 9:24 am

Бях полудяла. Не знам какво ме бе прихванало и защо реших, че точно тази вечер трябва да изляза и да се напия. При това сама. нито познавах града, нито знаех на кого да звънна при спешни ситуации. Но след наполовина изпитата бутилка бяло вино ми се прииска да изляза. Не ми беше до танцуване до зори, просто исках да не мога да чувам и собствените си мисли. Така че си извиках такси, а докато дойде потърсих в Гугъл кои са най-добрите клубове в Ел Ей.
В клуба не си играех, а направо си поръчах двойно уиски. След третата поръчка вече, главата ми започна да се замайва. Сама си бях виновна, но си поръчах още едно.Не бях такава, това наистина не бях аз, но в момента не можех да се контролирам, по-скоро сякаш някой друг ме контролираше
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyСъб Юли 02, 2011 5:57 am

Тъй като на Ник имаше работа дойдох сама.Когато влязох всички се обърнаха и ме видяха.Отидох до някои познати хора поздравих ги.После отидох при други и така доста време се размотавах насам натам.След всичко това отидох до тоалетната да се пооправя.
После отидох на бара.Там имаше много момчета.Признавам си всички са доста хубави.Имах чувството че бармана флиртуваше с мен,но аз не му обръщам внимание.Все пак си имам гадже в което съм много влюбена и не бих излизала с друг.Поръчах си едно мартини.Когато ми го дадоха отпих глъдка и започнах да се чудя къде ли е Ник.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyСъб Юли 02, 2011 10:08 pm

Както си седях и си пиех питието изведнъж някой се обади.Когато видях непознатия номер се учудих и побързах да дигна.Щом казах ало от другата страна ми казаха че се обаждат от болницата.Първоначално много се стреснах,защото нямах представа за кой ставаш дума.После ми обясниха че една кола блъснала Ник и че той е доста зле и трябва да отида в болницата.Когато чух това цялата се разтреперих и затворих телефона.Набързо платих сметката си и си тръгнах.Разбира се запътих се към болницата.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyСря Юли 27, 2011 1:56 am

След напразен опит да намеря любимият си dvd диск реших да не стоя в къщи депресираща се на някоя романтична комедия или пък да се наплашвам на някой психо - трилър, а вместо това да отида в някой нощен клуб и с малко повечко късмет да се напия. Е добре де напиването си беше лесно, но не беше толкова приятно без компанията на някой секси тип или по - скоро...кхъм...някоя.
Облякох черна - доста оскъдна черна рокля и високите токчета. Взех ключовете на колата и след броени минути бях пред crank it up night club и първата ми задача бе да си поръчам двойно уиски.
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyСря Юли 27, 2011 3:51 am

Нощта е прекрасна и нямам намерение да остана в къщи.Затова облякох една червена къса рокля с доста дълбоко деколте което стига до края на гърдите ми.Обух червени високо обувки оправи се.Вече съм готова да отида да потанцувам.Взех чантата и ключовете от колата си и излязох от вкъщи.След известно време се озовах пред Crank it up night club.Влязох вътре.Веднага се насочих към бара.Поръчах се един коктейъл.Слем минута той беше готов бармана ми го подаде и аз отпих една глътка.Като се озъртах насам натам.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyПет Юли 29, 2011 3:06 am

След второто уиски вече наистина ми доскуча и реших да се огледам за някой, може би познат...всъщност и аз не знаех за кой се оглеждам, сякаш търсех някой определен, но на полезрението ми попадаха само непознати лица. Мда жалко, че в клуба който посещавах поне 4 пъти в седмицата, не познавах никой, освен бармана, но след като и него смениха...беше доста скучно. Но един идиот по малко...не беше огромна загуба.
Само след секунди зазвуча любимата ми песен и аз се понесох към дансинга, заедно с уискито си, като почнах да танцувам в такт с музиката. Честно казано усетих хорските погледи върху мен или поне част, което пък ме накара да се засмея. Не бях от онези момичета които ги беше срам, даже обратното на това. Нямах срам, дори и грам.
След минута се чу някакъв женски писък или по - скоро някой ме наруга. Обърнах се и видях някакво тъмнокосо момиче...олято с нещо. Погледнах и чашата си с уиски и...
- Опа! Ето защо не е позволено да се танцува с питиетата. - казах леко засрамено, ооо явно съм имала малко срам. Гадно. - Виж аз съжалявам, мога ли да се ъм...реванширам? - попитах с миловиден тон.
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyПет Юли 29, 2011 3:23 am

Тъй като ми доскуча да седя на бара реших да потанцувам.Музиката е добра тъй че нищо не ме спира.Пийнах една глътка от коктейла и отидох на дансинга.Започнах да танцувам.Както танцувах едно непознато момиче разсипа уискито си върху мен."Ужас" казах си наум.Момичето каза че се извинява затова и отговорих.
-Няма проблем.Ще отида до тоалетната ще я поизмия и е като нова.
-Но ако искаш ела с мен?Разбера се ако нямаш компания.
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyПет Юли 29, 2011 3:33 am

До-о-обре последствията не бяха големи, всъщност нямаше последствия или ъм...поне за мен, не мога да кажа същото обаче за роклята. Мдам жалко за нея...беше доста секси.
- Ъ да, естествено ще дойда с теб! Най - малкото, което мога да сторя заради роклята, но хей не е толкова зле...предполагам ще се изпере. - казах забила поглед в пода и полюшквайки се леко от пети към пръсти, като някое малко детенце, което беше наказано от директорката в началното училище.
С момичето тръгнахме към тоалетната. Като стигнахме и тя пусна мивката да тече и започна да мие, аз се облегнах на съседната мивка и леко се прозях от скука.
- Между другото аз съм Елизабет, но можеш да ме наричаш Ефи! Ефи Стонем. - представих се, като и' смигнах лекичко.
Върнете се в началото Go down
Ани Пуенте

Ани Пуенте


Брой мнения : 87
Join date : 06.04.2011
Име на героя : Ани Пуенте

Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyПет Юли 29, 2011 3:49 am

Когато отидохме в тоалетната пуснах мивката,взех една кърпичка и започнах да си почиствам роклята и тялото където имаше уиски.Тя се представи.Каза че се казва Ефи.Реших и аз да се представя.
-Аз съм Ани.Приятно ми е да се запознаем.
-Имаш ли някакви планове за вечерта?Защото ако искаш можем да седнем на някоя маса и да си поговорим и да танцуваме разбира се.Искаш ли?
Върнете се в началото Go down
http://one-different-world.bulgarianforum.net/forum
Adriana Ambosa
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Adriana Ambosa


Брой мнения : 209
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Adriana Ambosa
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Ник Блек, Lindsay Fawn

Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyНед Дек 25, 2011 7:58 pm

На купона в изоставената вила се бях запознала с Ефи..Ефи Стонем..Сестрата на Тони.. Бях взела номера и..Днес беше толкова скучен ден, че наистина се нуждаех от човек като нея..Някой с който да се напия..и да ми стане по-весело... Звъннах й и се разбрахме в 9 пред Crabk it up..night club.. Облякох се и излязох..Бях там към 8:57..Паркирах и слязох..Видях Ефи да върви срещу мен с чаровната си усмивка..
-Здравей..-поздравих я великодушно и се усмихнах....Заедно тръгнахме към входа на клуба..Показахме личните си карти и влязохме в дома на забавленията..и алкохола..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 EmptyВто Дек 27, 2011 9:08 pm

Разрезите по китките на Ефи бяха покрити от някаква превръзка. Бяла марла, която вече трябваше да сменят, защото бе попила кръв по - бързо от очакваното. Момичето не можеше да извика сестрата, а и не го смяташе за необходимо. Не беше саката, нито пък немощна.
Стана от леглото, към което имаше чувството че е прикована...буквално. Поради това, че досадната мед. сестра не и' даваше да прави нищо и и' нареждааше да си почива. За какво му беше на Тони, да и' наема медицинска сестра, след като я изписаха. ...
Момичето взе аптечката от нощното си шкафче и взе един бинт и една марла. Почисти кръвта от китките си и уви бинт около раните.
Само минута по - късно телефона и' извъня. Беше Айра...нда това име не говореше особено много на Еф, но все пак вдигна телефона.
- Здравей Ефи! - каза един женски глас по телефона, познат за момичето. Ами да, това беше момичето с което Тони бе отишъл на партито планирано от самата нея, Серина и Али. Двете се уговориха да се видят...в някой клуб. Определено разсейването щеше да е добре за брюнетката, която наскоро си бе прерязала вените. Плюс това алкохол...определено щеше да и' е от полза.
Затвори телефона и веднага се втурна в банята да се оправи. Медицинската сестра бе излязла за малко от дома и', за да вземе нещо и Еф се възползва от възможноста. Взе ключовете за колата на Тони и миг по - късно вече се носеше по шосето с бясна скорост. Не и' отне много да стигне до Crank it up night club. Минути всъщност...
Паркира колата на брат си и се насочи към клуба.
- Здравей! - каза Айра, която очевидно я чакаше пред дискотеката.
Еф просто се усмихна чаровно. Двете влезнаха в клуба и за непълнолетната беше като "прераждане" буквално. Не беше пила от сигурно 2 седмици, или иначе казано от купона, който бе организирала.

П.С.;; Сори за забавянето ;ххх
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Crank it up night club - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Crank it up night club
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Night club - Reo
» Night club Dream
» Night Club "Secrets"
» Night Club "Lavo"
» Night bar Rush

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: