Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Night bar Rush - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Night bar Rush - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Night bar Rush - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Night bar Rush - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Night bar Rush - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Night bar Rush - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Night bar Rush - Page 3 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Night bar Rush - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Night bar Rush - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Night bar Rush - Page 3 Vote_lcapNight bar Rush - Page 3 Voting_barNight bar Rush - Page 3 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Night bar Rush - Page 3 Vote_lcapNight bar Rush - Page 3 Voting_barNight bar Rush - Page 3 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Night bar Rush - Page 3 Vote_lcapNight bar Rush - Page 3 Voting_barNight bar Rush - Page 3 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Night bar Rush - Page 3 Vote_lcapNight bar Rush - Page 3 Voting_barNight bar Rush - Page 3 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Night bar Rush - Page 3 Vote_lcapNight bar Rush - Page 3 Voting_barNight bar Rush - Page 3 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Night bar Rush - Page 3 Vote_lcapNight bar Rush - Page 3 Voting_barNight bar Rush - Page 3 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Night bar Rush - Page 3 Vote_lcapNight bar Rush - Page 3 Voting_barNight bar Rush - Page 3 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Night bar Rush - Page 3 Vote_lcapNight bar Rush - Page 3 Voting_barNight bar Rush - Page 3 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Night bar Rush - Page 3 Vote_lcapNight bar Rush - Page 3 Voting_barNight bar Rush - Page 3 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Night bar Rush - Page 3 Vote_lcapNight bar Rush - Page 3 Voting_barNight bar Rush - Page 3 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Night bar Rush - Page 3 3634557V Night bar Rush - Page 3 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Night bar Rush - Page 3 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Night bar Rush

Go down 
+12
Нийл Станс
Елизабет Дейвис
Freddie Mclaire
Нейтън Флувър
Лорелай Найджъл
Алисън Хоуп
Ефи Стонем.
Никол Дж. Стюарт
Бен Барнс
Annabelle Carter
Дияна МакКуин
Лорейна Скинър
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Мар 30, 2011 2:51 am

- Спести си номерцата за някоя курвичка! Вие мъжете сте толкова прозрачни, а дори не подозирате. Какво следва..."мисля, че съм те виждал, но не помня къде...оуу чакай спомних си в сънищата си"- засмя се и изпи още един шот.
Засмях се.
- Виж аз въобще не те мисля за курва. Но...- не продължих изречението. Направо я целунах по устните.
- Харесва ли ти? Защото на мен много ми харесва. - усмихнах се и отново я целунах, но този път беше много по-страстно. След това зачаках реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Мар 30, 2011 3:00 am

Уау.. какво ставаше с Изи. Туко що се запознаха с това момче, а вече се целуват. Ее такава си беше Изи. Сега сигурно щяха да избягат някъде, за да са сами.
- За .. самотните, който обичат жените и мъжете за една нощ. - каза Нейт.
- За .. самотните, който обичат жените и мъжете за една нощ. - повторих аз.
Мислех да бъда като Изи. Действай сега! - това си повтарях постоянно.
Добре тога..ще действам, защото наистина ми харесваше това момче.
Тогава го целунах по устните. След това бързо се отдалечих. Определено алкохола и беше дошъл в повече. Не знаех как ще реагира.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Мар 30, 2011 3:10 am

Нейт не каза нищо, само гледаше момичето с един странен, но адски доволен поглед. Искаше да продължи тази тяхна игра.
Нейтън се наклони към Алисън, приближавайки столчето си към нея и допря устни до нейните, целувайки я страстно. Обичаше когато имаше пробиви в това. Тя го хвана за врата леко, а след това се отдръпна.
- Съжеляваш ли? Или пък си доволна? - повдигна той една вежда, като се заигра с едно от ледчетата в чашата му. След това пак погледна Алисън, която го гледаше с неразбираем поглед.
- Не ме улесняваш много. - усмихна се той.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Мар 30, 2011 5:31 am

Погледът ми определено можеше да се определи като объркан. Гледах към Емет с някакъв нетипично за мен учуден поглед.
Май алкохола ми беше в повече... нямаше логика да съм толкова объркана, но беше факт че бях.
Приближих се към Ем и го погледнах в очите.
- Ами ако кажа, че не ми е харесало? - повдигнах вежда...- Ти какво ще направиш? - попитах го и прехапах долната си устна.
Игра? Не това не беше игричка, този път го попитах сериозно.

Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Мар 30, 2011 7:20 am

- Ами ако кажа, че не ми е харесало? Ти какво ще направиш? - попита Изи прехапа долната си устна.
- Какво ще направя ли? Ще направя това...- казах след това се доближих до нея, прокарах ръката си в нейната мека коса и я целунах още по-страстно от преди.
- А това не ти ли харесва? - бях убеден че й харесва, но мисля, че само си играеше с мен.
- Какво ще кажеш да продължим някъде другде. Не мисля, че тук е много подходящо. - усмихнах се и платих на бармана каквото дължеше Изи.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Мар 30, 2011 7:33 am

Нейт се доблици до мен и отново ме целуна.
Определено ми хареса.
- Съжеляваш ли? Или пък си доволна? - Нейт повдигна една вежда и отново заигра с едно от ледчетата в чашата му. След това пак погледна кем мен.
- Не ме улесняваш много. - усмихна се той.
- В никакъв случай не съжалявам. Напротив, много ми харесва. - усмихнах се и го целунах по устните бавно и нежно.
- А на теб харесва ли ти? Или искаш да спрем до тук? - мисля, че знаех отговора му, но все пак го попитах. След това започнах да играя с пръст по неговото тяло.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Нейтън Флувър
Study right!?
Study right!?
Нейтън Флувър


Брой мнения : 70
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Нейтън Флувър

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Мар 30, 2011 7:45 am

- А на теб харесва ли ти? Или искаш да спрем до тук? - изглеждаше сякаш знаеше отговора му, но продължи с един пръст да минава по тялото му. Той усещаше тръпката, която тя му предоставаше лека полека.
Той само се усмихна, като се насочи към врата й и започна да целува нагоре, дишайки умерено. Малко щом се доближаваше, тя усещаше дишането му в ухото й.
- И питаш. Да се махаме от тук. - прошепна той, като двамата станаха, а Нейт се пресегна да вземе бутилките на хората, като ги слагаше под ръка и се усмихваше доволно, а с другата държеше близо до себе си Алисън.
- Ако искаш кажи чао на приятелката ти, но виждам,че има компания и тя.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Мар 30, 2011 8:09 am

Притиснах тялото си до това на Ем и го целунах леко по - врата...
- Ммм не... не си мой тип! - излъгах...беше точно мой тип, но мисля, че щеше да пропусне да узнае тази част.
- Но пък нямам нищо против да се позабавляваме! - прошепнах му и се отдръпнах от него като отново се настаних на бар стола.
Е нямах никакво намерение да правя секс с него само, за да му се вдигне бройката...можеше и да изглеждам лесна, но щяха да са му нужни много повече от няколко комплимента и целувки.
Прокарах едната си ръка по тила на Ем и го придърпах леко до себе си...лицата ни бяха на сантиметри...дишането ми се учести и го целунах...леко. След което зачаках реакцията му.
Знам, че искаше да се осамотим, но на мен публичните места не ми пречеха..Шегувам се де.
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyЧет Мар 31, 2011 5:37 am

- Ммм не... не си мой тип!
- Но пък нямам нищо против да се позабавляваме! - прошепна Изи и се отдръпна от мен като отново се настани на бар стола.
Изи прокара едната си ръка по тила ми и ме придърпа леко до нея...лицата ни бяха на сантиметри...дишането й се учести и ме целуна...леко.
Харесваше ми, че се прави на недостъпна. Знаех, че ме желае, дори и да го отказваше.
- Ее...щом не искаш няма да го правим веднага, въпреки че знам колко много ме желаеш.
Отново я целунах бавно и продължително.
- Поне искаш ли да потанцуваме малко? Няма да ми откажеш отново, нали?!?
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyЧет Мар 31, 2011 5:53 am

Засмях се леко.
- Много си самовлюбен...ами ако ти кажа, че въобще не ме интересуваш!? - повдигнах вежда и прехапах устна, за да не се засмея, но без особен ефект.
- Вероятно ще излъжа! - казах и отново се засмях след което долепих устни до неговите за поредната целувка. Ръката ми се спусна по тялото му напипвайки копчетата на ризата му и започнах да ги разкопчавам едно по едно.
- Може пък и да пропуснем танците и да се усамотим някъде! - казах след като се отдръпнах от него..
Върнете се в началото Go down
Freddie Mclaire

Freddie Mclaire


Брой мнения : 61
Join date : 13.03.2011
Име на героя : Freddie Mclaire

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyЧет Мар 31, 2011 6:06 am

Изи започна да разкопчава копчетата на ризата ми едно по едно.
- Може пък и да пропуснем танците и да се усамотим някъде!- каза тя.
Най-после се предаде. Знаех колко много ме желаеше и рано или късно щеше да се случи.
- Добре тогава. Да отиваме. Сега съм отседнал в един хотел. Ако искаш може да отидем там. - засмях се и закопчах откопчаните копчета на ризата ми, след което я целунах за пореден път.
Платих на бармана и дори му оставих щедър бакшиш. С Изи бързо излезнахме от пълния бар и тръгнахме към хотела.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 5:36 am

Таксито ги остави точно пред входа на бара.Дмитрий му плати и я последва.Влязоха в бара и музиката изпълни учите й.Както във всеки един бар и тук бе претъпкано.Елизабет се загледа в танцуващите момичета на бара и скоро усети,че някой я дърпа за ръката.
-Идвам..-измрънка тя и го последва без да спори.Тя идваше тук за първи път,но явно съквартирантът й,често посещаваше този бар.След десет минутно блъскане в изпотените тела на хората Дмитрий най накрая бе открил свободно място.Настаниха се и Елизабет си поръча двойно уйски,след което продължи да зяпа към танцуващите момичета..
Върнете се в началото Go down
Нийл Станс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Нийл Станс


Брой мнения : 54
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нийл Станс

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: няма
Гадже: Гадже:: няма
БФФ: БФФ::

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 5:42 am

Поръчах си чиста водка и се огледах за познати лица.Питиетата ни доидоха,но сякаш тя не забеляза.Гледаше танцуващите момичета,поставих ръка на рамото й и прошепнах в ухото й.
-Ако искаш иди и потанцувай,забавлявай се.Но стой близо или поне така,че да мога да те виждам.-азах и се усмихнах.Исках да се забавлява,а не да й е скучно.След това допълних.-Има охрана на входа,но това не спира кретените да влизат и излизат от тук когато им скимне.
Имаше много опасни типове по такива места,аз бях един от тях.Хубавото беше,че никой не смее да се закача с мен.Репутацията ме следва,независимо в кое заведение влезна.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 5:50 am

-Нямам настроение за танци.-отвърна тя и поклати леко глава и това беше самата истина.
-Може би след някое,друго уйски..-добави и му се усмихна.След като се загледа по дълго в лицето на Дмитрий тя забеляза,че той има доста красиви черти и бързо сведе поглед.До сега не беше поглеждала с друго око на него,освен приятелски..
-Изглеждаш секси..мисля,че тази вечер няма да останеш сам.-промълви тя и огледа танцуващите момичета на около като не спираше да се усмихва.
-Няма ли да ми разкажеш нещо повече за себе си?
Върнете се в началото Go down
Нийл Станс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Нийл Станс


Брой мнения : 54
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нийл Станс

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: няма
Гадже: Гадже:: няма
БФФ: БФФ::

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 5:57 am

Усмихнах се на комплимента й и повдигнах ръмене щом тя каза,че тази нощ може да не остана сам.
-Спри да гледаш онези момичета.-казах и се и я накарах да ме погледне.-Те са тези,които трябва да те гледат и завиждат на красотата ти...
С това приключих тази тема,обърнах се към бара и отпих от водката си.Тя е много красива,не съм сляп,видях го още щом се запознахме.Но не искам да развалям нещата между нас,не искам да стане неловко ако не се получи.
-Зависи какво искаш да знаеш?-на лицето ми се появи крива усмивка и също толкова бързо изчезна.-Роден съм в Русия...имам голямо семейство и се надявам някой ден да се върна...макар и за малко.-отново се завъртях към нея.-Сега е твой ред.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 6:14 am

Елизабет замълча за момент,като се чудеше какво да му каже и какво да скрие..
-Родена съм в Ню Йорк и не искам никога да се връщам там.Защо?!?Защото мразя този град и хората живеещи в него.-каза всичко на един дъх и отпи няколко големи глътки от уйскито си.Погледна към него и видя въпросителният му поглед.Въздъхна тихо и продължи..
-Опитах се да се самоубия..не ме питай "защо"!Реших да се разкарам от там и да започна на ново.Е това съм аз..-промълви тя и разпери леко ръце,като ги прокара по цялото си тяло.
-Сега вече знаеш с каква откачалка живееш!-измрънка тя и се изкикоти.
Върнете се в началото Go down
Нийл Станс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Нийл Станс


Брой мнения : 54
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нийл Станс

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: няма
Гадже: Гадже:: няма
БФФ: БФФ::

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 6:20 am

Усмихнах се.
-Не е чак толкова зле...-казах и дръпнах столът и към мене.-Всеки е правил нещо което тогава е смятал за правилно,а сега му изглежда глупаво и детинско.-говоря от личен опит.Не искам да я укорявам,нито да й държа сметка за това как живее животът си.-Важното е че не правиш такива опити повече...нали?
Повдигнах едната си вежда въпросително и се засмях.
-Най-лесното нещо което можеш да направиш е да продължиш напред без да поглеждаш назад.
Говорехме сериозни неща,а ако някой от двама ни успее да се напие ще е много лошо.
-Разбирам,че с работата не върви,а с гаджетата как е?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 6:26 am

-Сигурно се шегуваш?!-измрънка тя и се засмя.Откакто провали последният си опит за връзка Елизабет бе решила да не се захваща с никой..Имаше ли смисъл?!?
-Сама ми е повече от добре.-добави набързо тя и издърпа столът си назад.Придърпа почти празната чаша към себе си и изпи останалото в нея,след което си поръча още.
-Истина ли е,че вие руснаците обичате водка?-полюбопитства тя и се ухили на замисленият Дмитрий.
Върнете се в началото Go down
Нийл Станс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Нийл Станс


Брой мнения : 54
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нийл Станс

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: няма
Гадже: Гадже:: няма
БФФ: БФФ::

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 6:33 am

Повдигнах чашата си с водка на дъното.
-Обожаваме я,но това вашето тук...-направих нещо като гримаса.-Не е возка.Ако опиташ от водката,истинската руска водка... ще си помислиш,че са те накарали да погълнеш запалена факла.
Така са определяли туристите нашото национално пиене.Усмихнах се леко когато дръпна столът си назад.Двамата си пращахме смесени сигнали и не бях сигурен какво иска от мен,нито какво искам аз от нея.Реших и да не питам.
-Ходила ли си в Русия?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Дейвис

Елизабет Дейвис


Брой мнения : 223
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Elizabeth Bonner

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 6:37 am

-Да.Бях на пет,когато баща ми реши,че иска да се разходи из Москва.Хареса ми,но..там не е за мен.-отвърна му тя и отново се усмихна.Донесоха и второто й уйски..Не изчака много и отпи няколко глътки.Беше жадна,а и имаше намерение да се напие тази вечер.Беше и писнало да се въздържда и да е културна..Елизабет беше решила тази вечер да копунясва..
-Искаш ли да танцуваме?-попита го тя,докато в същото време следеше някакво момче с поглед.Ако Дмитрий и откажеше танца тя реши,че този непознат ще е нейното забавление тази вечер..
Върнете се в началото Go down
Нийл Станс
All the normal people in the world.
All the normal people in the world.
Нийл Станс


Брой мнения : 54
Join date : 17.04.2011
Име на героя : Нийл Станс

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: няма
Гадже: Гадже:: няма
БФФ: БФФ::

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyПон Апр 18, 2011 6:48 am

Погледнах я и се усмихнах,явно настроението й беше дошло.Но очите й шареха ту към мен ту в друга посока.Проследих погледът й и усмивката ми изчезна.Обърнах се към бара.
-Не съм в настроение...съжалявам.
Довърших водката си и си поръчах нова.Няма да й преча да се сваля с непознати,защо и да ми пука с кого се сваля. Тя има свободата да прави каквото си иска.
-Върви...той те чака.-казах след секунда и обърнах втората чаша водка на екс.След това си поръчах нова,беше ужасна.Изобщо не мога да я усетя.Проклета имитация на водка.След като изпих на екс и третата чаша,реших,че не си струва да давам пари за вода.Платих на барманът и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 7:08 am

За пръв път ми беше гадно, че така изоставих момчето.
Прибрах се в къщи и си взех един душ. Облякох някакви дрехи и си потърсих телефона. По дяволите! Не можах да го открия. Къде ли пак го бях забравила.
Преди седмица ми се беше случило същото нещо.
Не можех да се обадя на Алекс, за това направо отидох в бара, където се бяхме разбрали да се срещнем. Не се бяхме виждали от....всъщност не помня от кога.
Пристигнах в бара. Странно беше, че нямаше кой знае колко много хора. Отидох към бара и си поръчах един шот. Бармана ми донесе шота и аз го изпих.
Огледах се за някого, с когото да поговоря. Не обичах да стоя сама. Но нямаше никой. Ее...имаше, но не ми се разговаряше с такива тъпаци. Надявах се Алекс да дойде възможно най-скоро.
Върнете се в началото Go down
Александър Девънпорт

Александър Девънпорт


Брой мнения : 39
Join date : 25.04.2011
Име на героя : Александър Девънпорт

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 7:23 am

Ако успеех правилно да си изиграя картите можеше и да успея да се уредя със запустялата пожарна. Харесваше ми, а и това, което съзнанието ми бе успяло да обрисува определено не беше зле. Но и какво по-готино от това да живееш в пожарна?! Извика детето в мен и поклатих глава. За мъж на 26 трябваше да разсъждавам по-трезво, но понякога онова непораснало момче се обаждаше. Вярно, че го правеше рядко, но идеите му бяха абсурдни.
Крачех бързо, но въпреки това имах шанса да "прелистя" последните смс-и, дори отговорих на някои от тях. Исках да набера и Алиша, но реших, че срещата ни щеше да загуби част от чара си и ако и кажех, че ще закъснея леко. Обикновено не го правех, но тя щеше да ми просто, затова и реших да тръгна пеша, а не да отида с превозно средство до въпросния клуб. Вечерта беше хубава и ми предоставяше възможността да разгледам града и хората в него. Да се запозная с местните забележителности и все неща в този ред.
За малко щях да се блъсна в момиче излизащо от бара, в момента, в който аз влязох. Ето го и риска да вървиш и да си "играеш" с телефона си. Прегледах набързно околните сепарета, но секунда по-късно я видях да седи на бара. Приближих се тихо и седнах на стола до нейния.
- Водка- кимнах на бармана- А на нея чаша вода с коктейлно чадърче- намигнах към Алиша и се засмях на физиономията, която направи.
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 7:37 am

Някакъв тип се доближи и седна до мен. Поръча си водка и каза:
- А на нея чаша вода с коктейлно чадърче.
Обърнах се да видя кой веше и дали беше за мен тази "вода".
Боже мой! Та...та това беше самия Александър. Отначало не можах да го позная. Не се бяхме виждали от много време.
Бях много развълнувана.
Прегърнах го силно и после казах:
- Ама ти наистина ли!? Вода!? - засмях се.
- Вече не съм малкото момиче, което помниш. Това време отдавна мина. Вече не съм доброто момиче. Много се промених.
Обърнах се към бармана и му казах вместо вода да ми донесе водка.
- А и ти доста си се променил. Изглеждаш....по-секси.
Уау...определено вече алкохола ме хващаше. Не помня колко бях пила преди да дойде Алекс, но определено беше много.
Върнете се в началото Go down
Александър Девънпорт

Александър Девънпорт


Брой мнения : 39
Join date : 25.04.2011
Име на героя : Александър Девънпорт

Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 EmptyСря Апр 27, 2011 8:04 am

- Въпреки всичко си оставаш на вода!- кимнах и убедено, неспособен да променя решението си. Що се отнасяше до семейството ми бях прекалено защитнически настроен и не изгарях от желание да напивам сам собтствената си сестра. Дори и да ми беше доведена сестра, ами пак ми беше сестра! Точка, запетая и удивителна по въпроса! Макар че повечето хора отказваха да разберат защо това е възможно. Ограничени задници! Помислих си по техен адрес. Споменах ли, че бях невероятен инат и цапнат в устата? Е, вече знаете!
- Лиш...- погледнах я недоверчиво след като ме нарече секси. Явно бе успяла да се почерпи в мое отсъствие. Е, това щеше да и бъде за цялата вечер, защото нямах намерение да и поръчам нищо друго освен вода. Добре де, може и сок. Допълних наум и се засмях сам, тъй като тя си нямаше и на идея какво се върти из главата ми. И определено нямаше да и хареса. Но, хей, аз съм си аз! И инатът ми е пословичен.- Мисля, че водата ще ти се отрази добре.- отвърнах и и побутнах чашата към нея. Барманът явно ме хареса, тъй като водата и бе сипана в чаша за мартини и резенче портокал я украсяваше, но имаше и желаното от мен коктейлно чадърче. Тъкмо завъртях очи, за да кажа: "Благодарско, пич!" и видях, че барманът всъщност е добре изглеждаща барманка.
- Благодаря ти...- загледах се за миг в табелката и- Трина.- допълних и вдигнах чашата си с водка като за тост преди да отпия. Намигнах и бързо, тя ми се усмихна и аз отново погледнах към сестра си.
- Е, бейби сис, как си прекарват звездите в Ел Ей?- подметнах закачливо преди да се засмея. Алиша бе успяла да си изгради бъдещето посредством невероятния си глас и сега се бе превърнала в звезда. Яко е да си талантлив. Помислих си с усмивка, без да злорадствам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night bar Rush - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Night bar Rush
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Night club - Reo
» Crank it up night club
» Night club Dream
» Night Club "Secrets"
» Night Club "Lavo"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: