Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Night bar Rush - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Night bar Rush - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Night bar Rush - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Night bar Rush - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Night bar Rush - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Night bar Rush - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Night bar Rush - Page 4 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Night bar Rush - Page 4 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Night bar Rush - Page 4 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Night bar Rush - Page 4 Vote_lcapNight bar Rush - Page 4 Voting_barNight bar Rush - Page 4 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Night bar Rush - Page 4 Vote_lcapNight bar Rush - Page 4 Voting_barNight bar Rush - Page 4 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Night bar Rush - Page 4 Vote_lcapNight bar Rush - Page 4 Voting_barNight bar Rush - Page 4 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Night bar Rush - Page 4 Vote_lcapNight bar Rush - Page 4 Voting_barNight bar Rush - Page 4 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Night bar Rush - Page 4 Vote_lcapNight bar Rush - Page 4 Voting_barNight bar Rush - Page 4 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Night bar Rush - Page 4 Vote_lcapNight bar Rush - Page 4 Voting_barNight bar Rush - Page 4 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Night bar Rush - Page 4 Vote_lcapNight bar Rush - Page 4 Voting_barNight bar Rush - Page 4 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Night bar Rush - Page 4 Vote_lcapNight bar Rush - Page 4 Voting_barNight bar Rush - Page 4 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Night bar Rush - Page 4 Vote_lcapNight bar Rush - Page 4 Voting_barNight bar Rush - Page 4 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Night bar Rush - Page 4 Vote_lcapNight bar Rush - Page 4 Voting_barNight bar Rush - Page 4 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Night bar Rush - Page 4 3634557V Night bar Rush - Page 4 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Night bar Rush - Page 4 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Night bar Rush

Go down 
+12
Нийл Станс
Елизабет Дейвис
Freddie Mclaire
Нейтън Флувър
Лорелай Найджъл
Алисън Хоуп
Ефи Стонем.
Никол Дж. Стюарт
Бен Барнс
Annabelle Carter
Дияна МакКуин
Лорейна Скинър
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Night bar Rush - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 4 EmptyСря Апр 27, 2011 8:40 am

- Вода!? Сокче!? Шегуваш се нали? - засмях се
Живота в Ел Ей... Хъм...Не знам как живеят другите звезди. Аз обичам да се забавлявам. Знаете...алкохол, момчета..бяло прахче...сещате се..
Определено той не би очаквал това от мен. Кой би предполагал, че послушното момиче ще се превърне в лошото момиче, което съм сега!? Но това бях аз.
Естествено не му казах това... Ако му го бях казала сигурно постоянно щеше да ме наблюдава.. Обичаше да се грижи за мен.
- Живота в Ел Ей...живота е страхотен! Определено ще ти хареса. Има много страхотни купони, барове в изобилие... Има много момичета... - погледнах го и повдигнах вежди.
След това се огледах наоколо.
Видях Изи да влиза. Направих и знак да дойде насам.
- Хей Изи. Това е Алекс. И преди да си помислиш нещо...той е мой брат.
Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 4 EmptyСря Апр 27, 2011 8:48 am

Успях да се измъкна от хотела в който ме беше завлякла Ая и я оставих сама със Сам. Е определено им трябваше време насаме.
Тръгнах към най - близкият бар, тъй като определено нямах намерение отново да се прибирам в нас и да оставя скуката да ме завладее.
Хванах такси и 10 минути по - късно бях пред Night bar rush. Е определено малко алкохол, щеше да ми се отрази добре...
Още с влизането си в бара видях Алиша, която беше в компанията на...ъъъ доста готино момче.
Тя ми помаха и аз отидох при тях.
- Хей Изи. Това е Алекс. И преди да си помислиш всичко...той е мой брат. - каза тя и се засмях.
- Добре де...нищо не съм казала! - казах и отново се засмях, а след това се обърнах към момчето с усмивка на лицето.
- Приятно ми е ... Алекс! - подадох му ръка.
Върнете се в началото Go down
Александър Девънпорт

Александър Девънпорт


Брой мнения : 39
Join date : 25.04.2011
Име на героя : Александър Девънпорт

Night bar Rush - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 4 EmptyСря Апр 27, 2011 9:03 am

- Кога съм се шегувал с подобно нещо, Алиша?- попитах я най-сериозно клатейки, почти възмутено, глава. Сериозно, сис? Мислиш ли, че ще ти дам да пиеш? Питах я наум, макар че нямаше шанс да ми отговори. Е, аз щях да го направя вместо нея. Абсурдно е да ти позволя да пиеш в мое присъствие. Кой да знае, че ще бъда толкова сериозен в ролята си на голям брат. Мама? Аз? Алиша? Би трябвало всички да сме наясно, но май сестра ми не беше.
- Къде се изгуби онова русоляво дете и нейното пони?- попитах я, но се замислих. Или беше динозавър? Или тигър? Сестра ми имаше някакво изключително странно животно, с което ходеше почти навсякъде. Аз не го харесвах, ама никак при това, но тя като че ли се бе влюбила в него и не искаше да го остави. Не бих се изненадал, ако то е на съседния стол. Обърнах се леко, колкото да видя с крайчеца на окото си.
- Да не би сестра ми да се опита да ме сватоса?- сега моя милост повдигна вежди и се засмях. Докъде бяхме стигнали. Сестра ми се опитваше да ми уреди гадже. Хм, мисля, че все още можех да се справям сам, но нямаше да и кажа нищо. Не исках да и развалям удоволствието от факта, че желае да бъде сватовница.
Алиша помаха на някого и аз, досущ като един любопитен брат, проследих погледа и към момичето, което тъкмо влизаше.
- На колко е?- не се сдържах и успях да прошепна преди момичето да се приближи към нас.
- Съгласен съм с нея, защо трябва да си мисли нещо? Не може ли просто брат ти да е убийствено секси?- попитах някак нескромно преди да се засмея с глас и да поклатя глава. Определено ме биваше в коментарите от този род, но нека не си показвах предварително магарията.
- Всъщност е Александър!- казах пълното си име и поех дланта и в своята, за да се здрависаме.
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Night bar Rush - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 4 EmptyСря Апр 27, 2011 9:20 am

Алекс..Александър...Все тая. Кого го интерасуваха пълните имена.
Доближих се до ухото на Алекс и тихо му прошепнах.
- Тя е на 19. И обикновенно когато хората ме видят да стоя на бара с някое секси парче, веднага тръгват слухове...и после се оказваме поредната жертва на клюкарката.
- Да...може би не си чувал за нея. Тя е....тя си е клюкарката. - добавих с по-висок тон.
След това се обърнах към Изи, която вече пиеше алкохол! И аз исках. Ии...щях да си го получа. Та това беше любимото ми питие...
- Нямаш нищо против, нали!? Баткото не ми дава да си поръчам. - засмях се.
Това беше истина, но беше смешно. Аз вече бях голяма. Бях на 18 години.
И имах право да пия.
Пресегнах и взех чашата 'и с..уиски. Ммм... да...беше добро.

Върнете се в началото Go down
Ефи Стонем.
Администратор
Администратор
Ефи Стонем.


Брой мнения : 692
Join date : 16.03.2011
Име на героя : Елизабет Стонем.

Night bar Rush - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 4 EmptyСря Апр 27, 2011 9:29 am

- Всъщност е Александър!- каза той и пое ръката ми, за да се здрависаме.
- Просто Изи. - вдигнах рамене и се обърнах към бара поръчвайки си уиски. Супер тъпо от страна на "родителите" ми да ме кръстят...Изи. Е липса на идеи...най - вероятно. Алиша каза нещо на ухото на Алекс, но не обърнах особено внимание, това което ми направи впчатление беше как след това ми взе чашата.
- Чашата ми!? - казах с престорен тъжен тон след което се засмях и си поръчах ново уиски.
Е да той очевидно не й даваше, но Ал определено после щеше да компенсира...при това доста, поне доколкото я познавах.
- Знаеш, че няма как да й спреш пиенето нали? - ритуричен въпрос. Нямаше сила на света, която да я откаже от алкохола, и по някаква "случайност" и аз бях така.
Върнете се в началото Go down
Александър Девънпорт

Александър Девънпорт


Брой мнения : 39
Join date : 25.04.2011
Име на героя : Александър Девънпорт

Night bar Rush - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 4 EmptyСря Апр 27, 2011 7:42 pm

- Сестра ми- звездата!- отебелязох през смях и поклатих глава. Явно за нея бе ежедневие да се появявява по вестниците или списанията, но за мен не. Тъй като обикновено аз ги пишех, та нищо друго освен моето име под статията не ставаше ясно на света. Нито с кога съм се срещнал, нито какво, как и защо съм пил. Но момент! Тя Клюкарката ли каза?! Онази, която притежаваше едва ли не мистичен блог и голяма част от младите във Вегас я почитаха като Бог? Брей! Покрай Алиша скоро можеше и аз да намеря място из публикациите и. Не бях особено очарован при мисълта, но нека не пилея нервите си по нещо, което още не се е случило.- Всъщност чувал съм за нея.- отвърнах на Лиш лаконично и се усмихнах, тъй като бях прекалено на ясно с въпросната блогърка, макар че нито веднъж не я бях чел. Страх от конкуренция! ми бе казалa Кели, но аз не и обърнах внимание. Все пак с Клюкарката пишехме в съвсем различни сфери.
- Не се опитвам да и спра пиенето, просто Изи- намигнах на новата си събеседничка и отдръпнах чашата от ръцете на сестра си.- Просто се опитвам да я контролирам, когато е около мен.
- Ще се наложи да ме изтърпиш поне за една вечер.- отвърнах на сестра си и потропах с пръсти по барплота. Винаги го правех, когато отправях подобни предизвикателно настоятелни реплики и обикновено никой не смееше да ми се възпротитява. Надявам си и Алиша да не го правеше.- А и виж- бутнах с пръст чадърчето и и то се килна настрани.- Какъв сладък аксесоар.- Доообре! Определено звучах абсурдно, затова побързах да се засмея.
Върнете се в началото Go down
Алиша О'Конър

Алиша О'Конър


Брой мнения : 47
Join date : 24.04.2011
Име на героя : Алиша О'Конър

Night bar Rush - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 4 EmptyЧет Апр 28, 2011 7:22 am

- Добре, добре..Няма да пия. - бутнах чашата с водата.
- Всъщност трябва да тръгваме.
Тази вечер беше организирана "Предизвикателна вечер". Щеше да се състои на плажа. И щеше да е забавно..
Естествено аз и Изи бяхме записани и вече очаквахме да получим своите предизвикателства.
- Ще дойдеш ли?
Алекс не ми изглеждаше много заинтерасуван.
- Хайде! Ще бъде забавно! А и трябва някой да ме наглежда. Не трябва да прекалявам с алкохола, нали!? Ще бъдем на плажа. Ако искаш ела!
Прегърнах го и с Изи тръгнахме.
Преди да излезем се обърнах и му помахах за чао.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Night bar Rush - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 6:43 am

По принцип не беше толкова щастлив, нито доволен, удовлетворен или както искате така го наречете. Но... нима няколко бона в повече не биха накарали усмивката на всеки да разцъфти по възможно най- неповторимият начин. Точно както бе и неговата в момента. Обожаваше работата си, караше го да се чувства достатъчно добре, както и да му осигурява възможно най- бохемския живот срещу няколко дребни, редовни провинения (като изключим педофилията, от която като че ли се бе отказал или поне не го бе сполетявало такова обвинение скоро). Ограничаваше се единствено до поръчкови убийства, пласьорство и дребни престъпления, за които високо поставени персони си плащаха доста солено, Виктор би се заклел, че имат доста широки пръсти, но в интерес на истината често му се случваше да вижда нежеланието в очите им, когато получаваше парите в брой.
За сегашната си постъпка все още не бе получил нищо, но очакваше да подрони славата на Кристофър още с утрешния брой на някой вестник. Това се оказваше достатъчен стимул, за да надене кожените ръкавици, да прокара пръсти през косата си, да напасне пистолета в кобура му и да излезе от вкъщи в компанията на няколко доста заплашително изглеждащи мъже. Напъха се в новата си, излъскана до блясък кола, която прелетя цял континент, за да стигне до него. За жалост обаче много скоро му се наложи да слезе и да се отдаде на напълно деловата си работа.
Пристигнал малко по- късно, влезе напълно необезпокоявано в бара, минавайки по край не особено валидната в момента охрана. Извади огнестрелното оръжие от мястото му и го насочи право пред себе си, нахлувайки с гръм и трясък в прекалено тихото за дискотека помещение. Огледа набързо положението на препили и преяли, претанцували, изполягали на земята същества, пишещи се хора.
- Ако никой не мърда, най- вероятно няма да пострада.- разсмя се Виктор, уповаващ се напълно на защитата, която осигуряваха съучастниците му в момента.
Върнете се в началото Go down
Adriana Ambosa
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Adriana Ambosa


Брой мнения : 209
Join date : 27.03.2011
Име на героя : Adriana Ambosa
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже::
БФФ: БФФ:: Ник Блек, Lindsay Fawn

Night bar Rush - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 4 EmptyНед Ное 27, 2011 7:02 am

Както стоях в бара и спокойно отпивах от питието си на бара забелязах сексапилния мъж, който най-спокойно влезе в бара с още няколко като него.Завъртях се най-небрежно и отново отпих, но след това чух думите, които каза:
-Ако никой не мърда, най- вероятно няма да пострада.
Завъртях бързо ръка и срещнах погледа му. Изправих се най-спокойно, а той насочи пистолета си към мен. Огледа тялото ми и заплашително се развика.
-Казах никой да не мърда.-провикна се и направи крачка напред. Той държеше пистолета насочен към мен.
Аз направих нова крачка и разкопчах малка част от ципа, който държеше роклята върху тялото ми.
-Ето..Мръднах..-застреляй ме..-казах аз и се усмихнах надменно. Имаш ли нещо да добавиш освен..''Не мърдайте иначе ще ви застрелям...бла-бла-бла''-започнах аз да имитирам с престорен глас.
Хората, които бяха в бара ме гледаха странно. Явно се чудеха от къде мога да намеря тази смелост. Аз разкопчах още малко от ципа си така, че вече част от гърдите ми се виждаше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night bar Rush - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night bar Rush   Night bar Rush - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Night bar Rush
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Night club - Reo
» Crank it up night club
» Night club Dream
» Night Club "Secrets"
» Night Club "Lavo"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: