Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Victrola strip club. - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Victrola strip club. - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Victrola strip club. - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Victrola strip club. - Page 2 Vote_lcapVictrola strip club. - Page 2 Voting_barVictrola strip club. - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Victrola strip club. - Page 2 Vote_lcapVictrola strip club. - Page 2 Voting_barVictrola strip club. - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Victrola strip club. - Page 2 Vote_lcapVictrola strip club. - Page 2 Voting_barVictrola strip club. - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Victrola strip club. - Page 2 Vote_lcapVictrola strip club. - Page 2 Voting_barVictrola strip club. - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Victrola strip club. - Page 2 Vote_lcapVictrola strip club. - Page 2 Voting_barVictrola strip club. - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Victrola strip club. - Page 2 Vote_lcapVictrola strip club. - Page 2 Voting_barVictrola strip club. - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Victrola strip club. - Page 2 Vote_lcapVictrola strip club. - Page 2 Voting_barVictrola strip club. - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Victrola strip club. - Page 2 Vote_lcapVictrola strip club. - Page 2 Voting_barVictrola strip club. - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Victrola strip club. - Page 2 Vote_lcapVictrola strip club. - Page 2 Voting_barVictrola strip club. - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Victrola strip club. - Page 2 Vote_lcapVictrola strip club. - Page 2 Voting_barVictrola strip club. - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Victrola strip club. - Page 2 3634557V Victrola strip club. - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Victrola strip club. - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Victrola strip club.

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Victrola strip club. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victrola strip club.   Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 7:29 am

Подсмихнах се с цялото самодоволство, което бушуваше в момента в мен, а то определено не беше малко. Колкото и да не искаше да си го признае, Блеър определено не беше добра актриса и не можеше да ме заблуди, знам че не мислеше нищо от нещата които казваше, даже бих се обзаложил, че в действителност и' пукаше. Пукаше и' за случката от преди малко и колкото и да криеше, знаех, че и' се искаше тя да се повтаря отново и отново, може би повече от колкото на мен ми искаше, макар че точно в този момент в който почти всички мисли бяха излетяли от главата ми, ми беше все едно за случката от преди около половин час.
- Артър спри колата! - казах с твърд глас, към недъгавия шофьор, след което повдигнах вежди, когато усетих как набива спирачките. - Това би трябвало да ти говори, че трябва и да излезеш от проклетата кола! - намигнах му и само след секунда, той се намираше пред капака на колата, чакайки да му кажа, отново да заеме шофьорското място и да тръгнем към дома на Уолдорф.
- Не би ме доближила!? Блеър кого по - точно се опитваш да заблудиш, мен или себе си? - казах напълно сериозно, но веднага препокрих въпроса, който прозвуча като на някой влюбен тийн, като добавих и подигравателен смях.
- Хмм...след като ти ме предизвика, отново е мой ред Уолдорф и ти няма какво да правиш освен да изпълняваш, все пак се намираме по средата на нищото, където няма обхват и шофьора няма да тръгне, без аз да му кажа. - намигнах и', но бях напълно сериозен в думите си.
- Тъ защо наистина се качи на сцената на Виктрола и не ми казвай, че беше само заради предизвикателството, защото Блеър Уолдорф никога не би се унижила така за нищо, особено ако е наясно, че в заведението има камери, които са я заснели. - казах след което си налях бърбън и изпих съдържанието на чашата на екс, усещайки как алкохолното действие, замъгляваше мислите ми и обстановката, а от устата ми излизаха само безсмислици. Погледа ми бе разсеян, но все пак успях да го задържа за малко върху Уолдорф.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Victrola strip club. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victrola strip club.   Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 7:43 am

-Ще..ще те убия!
Казах ядосано и стиснах зъби като затворих очи за миг.Вече самити ми мисли започваха да се объркват.Защо правеше всичко толкова трудно за Бога?!
-Артър!Артър,глупако!
Извиках,но той дори не пожела да ме чуе!Как...как смееше?!Никой не можеше да не отвърне на молбите ми!Е...аз не че отправях кой знае колко молби към някого изобщо,но сега дори се унижих да моля некадърният шофьор да се върне,но не!Слушаше ужасният си шеф!
-Бас...такава си..свиня!
Не се сдържах..просто трябваше да му го кажа..сякаш ми олекна,поне малко.Защо го правеше?
-Защо ме мразиш толкова Боже...-поклатих глава ис лед секунди изражението ми от измъченос тана дяволско.
-И защо ме мразиш и ти толкова Бас?!
Изкрещях в лицето му и отново се нацупих.Наистина имах чувството,че ме рмази толкова много и че правеше всичко възможно да не се прибера у дома и да ме дразни!Вече излизаше извън правилата на играта...е..не че при нас някога е имало правила.Точно затова всички се страхуваха и "бягаха" когато аз и Чък се карахме,точно защото нямаше правила и двамата знаехме,че можем да стигнем до края.
-Ако трябва ще вървя пеша!Няма да търпя повече присъствието ти!Отвръщаваш ме!
Казах твърдо и го погледнах изпепеляващо,типично за мен.
-Защо се качих..не защото не отказвам предизвикателства,а защото исках да докажа на себе си,че ми стиска!А ти..ти просто се възползва от това!Мръсник!
Казах ядосано и взех чантата си като излязох от колата и започнах да вървя напред.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Victrola strip club. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victrola strip club.   Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 7:58 am

И сега какво, очакваше се че ще тръгна след Блеър и ще я гоня по шосето!? Пхах мдам в някоя алтернативна вселена, която всичко беше с краката на горе и Чък Бас догонваше момиче. Хах...това не можеше да се случи никога! Но все пак не бях спечелил спора, а аз мразех да губя или да оставям нещо недовършено и да исках да получа честен отговор или поне някой, който да ми се хареса малко повече, не че утре щях да помня кой знае колко, имайки се предвид че самият аз усещах, че съвсем леко съм прекалил с алкохола, а в жабката на лимузината имаше и хашиш, който Артър само чакаше нареждане да ми даде, а това можеше и да се случи скоро.
Блеър, вече се бе отдалечила, а тази игра на котка и мишка започваше да ми писва, правилата бяха прекалено скучни, а и загубилия щеше да е доста унижен пред самия себе си. И въпреки това мислех да изкривя малко играта. Извиках Артър и му казах да кара бавно след Блеър, като само след секунди лимозината беше точно до нея. Една дяволита усмивка се появи на лицето ми след като смъкнах прозореца и Блеър погледна насам.
- Стига вечер е. Не се инати и влез в колата! - убедих я и когато тръгна да влиза, заключих вратата.
- Естествено след като ми кажеш истината Блеър, знаеш че не обичам заблудите нито пък лъжите, отправени към мен. Плюс това не аз се възползвах ти беше тази която започна и всъщност защо започна изобщо, вече май имаш два въпроса на които да отговаряш, след което можеш да се качиш и за нула време ще стигнем до милия ти дом. - намигнах и' след това погледа ми стрелна към минибара, но вместо да наливам от алкохола в чаша и само да си хабя времето и нервите да наливам през една секунда, взех цялата бутилка бърбън, като отпих солидна глътка директно от нея, а алкохолната течност се разля парещо в гърлото ми.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Victrola strip club. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victrola strip club.   Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 8:53 am

Тези токчета..сигурно бях вървяла 10 метра и вече започваха да ми убиват адски много,но нямаше да се преклоня и да се кача отново в онази лимузина на разврата!Та Чък беше известен с това..с тази прокълната лимузина и с нещата,които ставаха вътре..как можах?!Превърнах се в една от поредните,които бяха минали от там..как може да си толкова глупава Блеър?!
В един миг видях добре познатата ми лимузина и чух гласа на Чък.
В никакъв случай нямаше да се кача отново при него!Но...какво пък..ако продължавах така щяхд а се прибера сигурно ан сутринта,а и краката ми щяха да заприличат на...на нещо лошо.Дори не мжоех да оприлича на какво,но щеше да е много болезнено.Дали щяха да ги гипсират?!
-Добрее..
Измрънках и тъкмо,когато понечих да отворя вратата Чък я заключи!Грррр!Какви ли не идеи ми минаха през главата как го убивам,възкръсва и пак го убивам!Как смееше да ме унижи така!
-Мразя те!
Казах и присвих очи злобно.
-Няма какво да ти кажа,Бас!Край на играта!
Покалтих глава и тръгнах напред сърдито с кръстосани ръце пред гърдите и високо вдигната глава.
Всъщност истината беше,че самочувствието ми беше напът да се срине,но пък нямаше да го показвам точно пред Чък!Ако трябва щях да вървя до сутринта с окървавени ходила,но нямаше да отстъпя!Чък Бас щеше да си плати скъпо!Много скъпо,само трябваше да измисля как точно..Нямаше право да си гирае така с мен,Блеър Уолдорф.Никой не можеше да ме разиграва.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Chuck Bass
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Chuck Bass


Брой мнения : 118
Join date : 21.03.2011
Име на героя : Chuck Bass

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: all alone
Гадже: Гадже:: Blair Waldorf.
БФФ: БФФ::

Victrola strip club. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victrola strip club.   Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 9:07 am

Подсмихнах се самодоволно, а след това направих престорена тъжна физиономия. Колко беше удовлетворяващо да се подигравам с Блеър и да и' се присмивам от страни, но пък точно в тази ситуация, когато видно се предаваше някак не беше толкова забавно и тръпката от победата я нямаше. Щеше да е много по - сладка ако имаше съпротива или поне да беше казала нещо по - смислено от "Бас ти си свиня" или пък "Мразя те", това вече взе да става прекалено еднотипно и банално, но пък като се замисля и Блеър вече спадаше към тези критерии, или поне това щях да и' втълпя, че мисля. Играта за нея можеше и да е свършила, но за мен определено не беше, а всъщност едвам сега започваше.
- Край!? Естествено, че ще се предадеш. Хах...Блеър Уолдорф се предава, играта е приключила?!? "Великата" Уолдорф би казала тези думи със задоволство и само ако печели наистина, но очевидно не си толкова велика вече, а? Превръщаш се в копие на жалките ти подръжнички...как им бяха имената!? Даже и това не мога да запомня, а толкова пъти съм бил с тях, но естествено това е тайна...штт. Скоро и името на Блеър Уолдорф ще се забрави както и тяхното. Ще станеш еднотипна и банална като всички други. - намигнах и' и отново отпих от бутилката със силната алкохолна течност. Знам, че бях прекалено груб, че бях просто един пиян задник, а Блеър вероятно се бе вързала на всяка една дума и все пак не мислех да се извинявам, не виждах смисъл за какво. А и когато истинската Блеър се завърнеше тя определено щеше да ми благодари. Тази тъжна и скучна брюнетка, която се влачеше по шосето, определено нямаше нищо общо с "Кралица Би." беше се предала и гледката си беше просто жалка.
Отключих вратата на лимузината и я отворих.
- Хайде качвай се! С това темпо до никъде няма да стигнеш! - казах и', но тя не искаше да се качи.
- За Бога Уолдорф КАЧВАЙ СЕ! - повиших тон след което отново усетих алкохолна течност да се разлива в устата ми, но този път количеството беше много по - голямо. Усетих как главата ми се замайваше още повече, а лицето ми придобиваше някаква безизразна и отнесена физиономия.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf
Study right!?
Study right!?
Blair Waldorf


Брой мнения : 252
Join date : 26.11.2011
Име на героя : Блеър Уолдорф

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Chuck Bass
БФФ: БФФ:: Серина Ван Дер Удсън

Victrola strip club. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victrola strip club.   Victrola strip club. - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 9:24 am

-Кълна се Бас!Ще те убия със собствените си ръце!
Извиках и го погледнах адски ядосано.Уж нямаше да вярвам на нито една негова дума,а какво стана?!Всяка една негова дума се беше забила в съзнанието ми,но...беше прав.Това не беше "Кралица Би."Не знам къде беше отишла,но точно в този момент се завърня вече с готов план за действие.
-Съжалявам,че избухнах така,Чък.
Направих загрижено изражение и се настаних най-удобно в колата.Бях изградила идеално стратегията си..интересно как успях за няколко секунди?!Бях феномен...така си беше.
-Докъде бяхме стигнали?
Попитах съвсем любезно и видях как се налива с алкохол,което накара лицето ми да се намръщи и най-спокойно взех бутилката от ръцете му.
-Стига ти толкова за тази вечер..
Казах,усмихвайки се накриво като оставих бутилката някъде настрани.
Щом !ък искаше игра щеше да си я получи и то тъпкано.Нямаше да разбере кога вече се е влюбил в мен и кога съм му заключила вратата,както той направи с мен току-що.Щеше да усети унижението,но двойно по-силно.Знаех,че бях достатъчно силна да играя тази игра..с цената на всичко.
-Карай по-бавно, Артър.Не бързаме за никъде.
Казах доволно,като малката усмивчица не слизаше от лицето ми като същевременно леко разтръсках глава и косата ми се спусна по раменете ми.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-paris.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Victrola strip club. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victrola strip club.   Victrola strip club. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Victrola strip club.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Strip bar ''Erotic Dream''
» Cavalli club
» Club "Neon"
» Club "Black"
» Club "Burlington"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: