Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 3634557V Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Домът на Джесика и Джеймс

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyВто Мар 08, 2011 7:52 am

Тя ме бутна назад ... прикоето започна да си играе с корема ми .. и да си спуска ръката все по-надолу ... Знаеше че това ще ме влуди ... надигнах се да я целуна ...
- Желая те ... - ми бяха единствените думи който можех да кажа в този момент ...
Тялото ми бе съгласно с думите ми ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyВто Мар 08, 2011 7:56 am

- Желая те ... - каза ми той, като прокарах ръката си под боксерките му.
-И аз те желая-прошепнах и го целунах бързо без да му давам възможност да задълбочи целувката.Почнах да го целувам по врата и да го хапя по ухото като го галех нежно през цялото време.Смъкнах боксерките му надоло и продължих играта си.Почнах да слизам надоло докато не срещнах ръката си и не почнах бавно да го влудявам с езика си....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyВто Мар 08, 2011 8:10 am

-И аз те желая - каза тя .. като смъкна боксерките ми надолу ..
Джес започна да ме целува по врата и продължи надолу докато не срещна ръката си ... Започна бавно и нежно да ме мъчи с език .. Всичкото това ме влудяваше ... исках я все повече и повече ... Хапех си устните ... докато се наслаждавах ... на момента ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyВто Мар 08, 2011 8:23 am

Знаех,че скоро време ще ме спре с желанието да ме целуне,за това засилих темпото и леко го ухапах.Знаех,че това щще го побърка,заради болката и за това прокарах нежно езика си там.Погледнах го засякох погледа му и забелязах че си хапе устните.Спрях и се надигнах нагоре за да го целуна...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyВто Мар 08, 2011 8:27 am

Получих целувка ... но това не промени факта че вече бях полудял ... просто всичко което тя ми причиняваше ме караше да се побърквам .. и да искам още ... Хванах се за ръба на леглото .. и когато ме заболеше го стисках вместо да си хапя устната , защото рано или късно ще се разкървави ... Исках още една целувка за това се надигнах за да си я изпрося ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 2:43 am

Усетих го как се надига и моментално го натиснах назад.
-стой си на мястото!-казах и го захапах отново,но по-леко.Прокарах езика си по дължината му и го погледнах.Обичах когато правеше тези физиономий на екстаз.Запромъквах се към него и почнах да го целувам по устните...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 3:16 am

Знаех че няма да ми позволи да се надигна за целувка ... Но нямаше да се откажа ... въпреки това тя ме изпревари .. застана до мен .. и започна да ме целува .. исках я все повече и повече .. опитах се да я преобърна и аз да застана над нея ....
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 3:35 am

Преобърнах ме се и той застана над мен.Прокарах ръце по гърдите му и надоло по корема му.притиснах тялото си в неговото и го целунах отново.Задъхвах се,а все още нищо не правехме....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 3:39 am

Застанах над нея ... започнах да я целувам и галя с ръце ... прокарах си едната ръка в косата и ... я целунах страстно ...
- Обичам те - прошепнах в ухото и ...
Прокарах устни ... по врата и се спуснах надолу ... целувах цялото и тяло .. не пропуснах нито една част от него ... Наслаждавах се на всеки .. момент ...и се надявах и тя да го прави ..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 3:43 am

-Ммм и аз те Обичам-прошепнах,като се наслаждавах на устните му галещи кожата ми.ПОбърквах се от екстаз,обожавах устните му,ръцете му..обожавах го него.След няколко минути не издържах и протегнах ръцете си към него за да го спра.Исках го сега..не можех да издържа повече...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 3:55 am

Тя ме спря с ръцете си .. знаех че го иска сега .. изгаряше си ... просто неможеше да издържи повече ...Целунах я запоследно преди да го вкарам в нея ... прехапах си устните ... Когато се намествах над нея ... мислите ми бяха .. само колко много го искам ... и колко много я Обожавах ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 4:01 am

Изтенах като го усетих в мен.Впих нокти в гърба му..усетих го как се движи все по-бързо всеки път като впиех нокти в кожата му.
-О господи Франко..-изтенах тихо и се притиснах още по-близо до него.Горях под него разтапях се...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 4:28 am

Чух как тя ми вика името .. след което се притисна към мен .. забиваше си ноктите в гърба ми което ме караше да увеличавам скороста и да ставам все по-груб ... Усещах как се задъхвам .. всичкото това беше от удоволствие ... Прехапах си устните .. и увеличих скороста.. знаех че това ще и хареса ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 4:32 am

Ставаше по-груб..харесваше ми..Извивах тялото си под него.Хапех устни,задъхвах се..усещах че губя контрол над тялото си.Извих главата си назад и впих пръсти във чаршафите.-О даа..-изтенах отново наслаждавайки се на движенията му....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 4:45 am

-O да ... - изтена Джес ... знаех че и харесва .. продължавах да ставам все по-груб и по-бърз ... Виждах ръцете и да стискат завивките .. но все още ги усещах забити в гърба ми ... - Ние сме животни - прошепнах и в ухото и я целунах .... с което продължих мойте движения ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 4:51 am

-Ммм...животни..ох-прошепнах и отворих широко очи при едно силно проникване.-Да животни сме-казах и стиснах завивките още по-силно.
Бързината и грубостта му ме влудиха.Знаех,че той няма да издържи още много и,ческоро ще свърши,но не исках това да е краят.Прехапах устни и се замислих дали да го спра и да почнем отново след малко или да го оставя да довърши започнатото....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 4:58 am

-Да животни сме - отговори ми тя .. сякаш да ме подразни ... Усещах че скоро ще свърша ... но не исках .. исках да продължа да я влудявам ... да я докарам до оргазъм ... Да продължа да усещам топлината и от вътре .. но всичко хубаво си имаше своя край ...
-Ще свърша скоро - прошепнах и
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 5:02 am

-Ще свърша скоро - прошепна ми той,a aз се подразних от факта,че пак бях права.
-Знам-казах и го обхванах с крака.Исках да му е удобно,за да му бъде приятно свършването.Усещах,че и моята кулминация ще бъде скоро...но нямаше да я стигна.
-Обичам те...-изтенах и се отдадох на последните му силни движения преди края...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 5:10 am

Обгърна ме с крака та си ... след което ми прошепна - Обичам те ..
-И аз те обичам .. - и с последни движения .. свърших ... насладих се на приятния момент... както се и бях задъхал от всичко това .. се опитах да си поема въздух ...
Целунах я ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 5:13 am

Отвърнах на целувката му.и се притиснах за кратко към негослед,което го пуснах да легне до мен.Усещах как умората се настани в мен.
-Беше хубаво-прошепнах и се сгуших в негоо.Заспах преди да успея да му кажа още нещо...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 5:27 am

-Беше хубаво-прошепнa тя .... сгушисе в мен ... и докато и отговоря Джес вече беше заспала ... Завих я да не измръзне ... и я целунах по челото .. погледах я малко ... как спи радвах и се ... докато не усетих умората .. затворих очи ..и се унесох в дълбок сън
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 5:32 am

Сънувах странен сън бях навън и седях само това...Изведнъж се събудих усетих че съм завита и изритах завивките...Джеймс спеше до мен и аз се усмихнах станах и отидох до банята....Изведнъж ми хрумна нещо супер глупаво,но исках да го нбаправя..напълних една кана с вода върнах се тихо в спалнята и го залях.Почнах да се смея,толкова ми стана смешно че чак се сгрумолясах на земята...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 5:37 am

Беше прекрасен съм .. спокойствие,тишина само аз и Джес на някаква поляна ... Всичко беше прекрасно ... но изведнъж усетих вода .. много вода... отворих очи .. скочих от леглото ..бях мокър .. адски мокър .. а насреща Джес се смееше .. с кана в ръка ... вече падаше на земята от смях ... все още в шок .. изтичах до банята .. и напълних една чаша и бързо я исипах върху Джес .. преди да се усети ..че и аз ще направя нещо такова .. беше смешно ..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 5:39 am

Видях го как скача от леглото и хукна към банята и се върна с чаша вода поля ме ,но сравнение с него бях значително суха.Продължавах да се заливам от смях и ми хрумна нещо...видях чаша вода до леглото взех я и я плиснах в лицето му...докато Джеймс се осъзна аз бях хукнала към басейна...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 5:43 am

Отново ме поля .. с водата от шкафчето ... докато се огледам .. тя хукна на някъде ... и аз тръгнах след нея ... видях я как се засилва към басейна ... знаех какво бе намислила ... все още мокър ... адски много мокър .. ... но исках да и го върна .. все пак бях много мокър .. и също ме събуди .. много грубо
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Sponsored content





Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Джесика и Джеймс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Домът на Джесика Блейз
» Домът на Кари Престън,Джесика,Алекс и сестра й.. <3
» Банкова сметка №0043 (Хейли Джеймс)
» Банкова сметка №0014 (Джеймс Франко)
» Къщата на Джесика Стам

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: Архив Къщи-
Идете на: