Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_lcapДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Voting_barДомът на Джесика и Джеймс - Page 3 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 3634557V Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Домът на Джесика и Джеймс

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyСря Мар 09, 2011 5:46 am

Засилих се към басейна и скочих вътре.Погледнах го като знаех,че няма да ме последва.
-Любов как си?-попитах и се засмях като се потопих изцяло във водата...
Направих една обиколка на басейна и го погледнах...Изпитах остра болка и се приближих до ръба на басейна..повиках го с ръка и го целунах...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyСря Мар 09, 2011 5:51 am

Видях как скача в басейна .. и се спрях на ръба ... Зачудих се какво да правя сега.. дали да скоча и аз или да седна на шезлонга от страни докато Джес излезе за да си го върна ... -Любов , как си ? - ме попита тя ...
- Мокър .. - отговорих със засмен поглед ..
Реших да скоча при нея .. но видях че ми маха с ръка ... и ме привика към нея.. наведох се тя ме целуна :
- Какво ти е ? - попитах я загрижено ..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyСря Мар 09, 2011 5:54 am

-Какво ти е?-попита ме той,а аз го погледнах в очите...имаше мигове в който осъзнавах какво е той за мен...
-Обичам те-прошепнах.Излязох от басейна и се притиснах към него като го намокрих още повече.Обвих врата му с ръце и го целунах.Не искахда го пусна...исках го смао за мен завинаги...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyСря Мар 09, 2011 6:04 am

-Обичам те - ми каза тя след което излезе от басейна и ме прегърна ... Вече бях мокър все едно излизам от банята ..
- И аз те Обичам - отвърнах аз .. с усмивка на лице ... Притиснах я към себе си ...
И се сетих че все още не съм и го върнал за грубото събуждане .. Вдигнах я .. и я заносих към басейна .. Скочих в него заедно с нея ...
показах се и я изчаках и тя да излезе... Когато тя го направи .. и отвърнах
- Но аз повече те Обичам
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyСря Мар 09, 2011 6:07 am

-Но аз те обичам повече-каза той когато излязох на повърхността.
-Не е така-прошепнах и бликнаха сълзи от очите ми притиснах се към него и вдишах аромата му.Целувах го и плачех.-Толкова много те обичам ти си целият ми свят и живот...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyСря Мар 09, 2011 6:31 am

-Толкова много те обичам ти си целият ми свят и живот... - тя каза .. като ме прегърна и започна да плаче ... И аз я прегърнах... целунах я нежно по челото ... Притиснах я към себе си
-И аз те Обичам , дори няма дума да опише колко много те обичам ... и спокойно знам че всичко ще се оправи .. - казах аз ..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyСря Мар 09, 2011 6:33 am

-Надявам се...Господи колко се моля да се оправи всичко.Не искам да те изгубя-прошепнах и заплаках по силно.Прегърнах го и осъзнах,че найстина не мога без него.ако сега го пуснех щях да почна да се задушавам сигурна бях...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyСря Мар 09, 2011 6:47 am

-Надявам се...Господи колко се моля да се оправи всичко.Не искам да те изгубя- каза тя като ме стискаше все повече ...
Притиснах я все по-силно към себе си .. не исках да я пускам
-Няма да ме загубиш, не искам , да съм далеч от теб .. няма да мога да живея без теб - отговорих и аз .. Целунах я - Обичам те ... и винаги ще те обичам .. не искам да те пускам.. ти си моя живот
Не исках да я пускам никога... искам да си остане до мен .. до края на живота ми ...Сърцето ми туптеше само за нея ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyСря Мар 09, 2011 6:56 am

-Няма да ме загубиш, не искам , да съм далеч от теб .. няма да мога да живея без теб - каза ми и ме целуна - Обичам те ... и винаги ще те обичам .. не искам да те пускам.. ти си моя живот -думите му ме сразиха.Отворих очи и сълзите ми спряха.Целунах го и се притиснах към него.Да найстина в тези мигове осъзнавах че той е моят живот и че ако го изгубя..само смъртта ще може да ме отърве от мъката...а сигурно и тя нямаше да успее.
-И аз теб...нали знаеш че сърцето ми е твое и смао твое и че ще бъда завинаги твоя духом и физически.-Целлунах го и преплетох пръсти с неговите..в момента не можех да му кажа нищо друго,защото всичко би било прекалено...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyСря Мар 09, 2011 7:07 am

-И аз теб...нали знаеш че сърцето ми е твое и смао твое и че ще бъда завинаги твоя духом и физически. - ми каза тя .. след което ме целуна ... преплетохме си пръстите ...
леко се дръпнах назад
-Може да излезем от басейна .. има шансовете да настинем .. - и казах аз с усмивка на лице ..Бях адски щаслив .. заради думите който ми бе казала ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 3:09 am

-Може да излезем от басейна .. има шансовете да настинем .. -каза ми той с усмивка.
-Да добре-казах и се засмях леко.Излязох от басейна и се запътих към къщата.
-Ммм скучно ми е-казах на висок глас и хукнах пак към къщата.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 3:22 am

Тя се съгласи да излезем от басейна ... След което излезнахме и Джес се затича към къщата с думите "Скучно ми е"
-Кажи какво искаш да правим .. без да включваш вода .. и съм съгласен - отговорих аз ...
Последвах я в къщата .. бях се засили към банята да си взема суха кърпа ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 3:47 am

Причаках го зад вратата и пак го полях.Изплезих се като малко дете и пак почнах да се смея...
-Смятам даааа....-казах и се засмях на физиономията му.Хукнах отново като мислех да намеря нещо с което да го подразня...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 4:08 am

Tъкмо влезнах в къщата и се отправих към банята за кърпа .. когато видях как Джес отново ме залива с вода .. след което тя бързо избяга.. тръгнах след нея за да си го върна... затичах се след нея.. за да я хвана .. и да и го върна .. все някак щях да измисля как да и го върна...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 4:13 am

Чух го зад себе си и моментално се засилих към леглото като се завих през глава.Смеех се и знаех,че слеед скунда пак ще съм в ръцете му.Подадох леко главата си навън за да видя дали идва и пак се засмях.След секунда пак бях завита изцяло.
-Любоов-извиках под завивките и се отдадох на новата вълна смях....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 4:17 am

Тя изчезна .. за миг ... беше в спалнята .. завита през глава.. чуваше се само как се смее..
Отидох до баняте и взех една кана .. напълних я с вода ...
-Любов ...- Извика тя и продължи да се смее..
Отидох до леглото с каната в ръка .. и видях как тя беше се завила през глава .. не спираше да се смее... Излях цялата кана върху нея ... бях доволен
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 4:21 am

Изпищях и се засмях още по-силно.Скочих от леглото и се метнах на врата му.Заливах се от смях и се притисках към него.Захапах го леко за врата и се засмях.Чувах как и от двамани капе вода.
-Ти си мокъъъррррр-почнах да р-ъкам в ухото му...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 4:29 am

-Ти си Мокъррррр - казваше тя на ухото ми след като се бе хвърлила на мен .. и бе ме захапала за врата ...
- Също и ти - отговорих и аз .. и се изплезих ... прегърнах я .. и прошепнах в ухото и - Обичам те
беше .. странна сутрин ... мокра и много забавна ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 4:32 am

-И аз те обичам-казах и се заиграх с края на чаршафа.-Леглото също е мокро-казах и се засмях погледнах го и почнах да се притискам към него,да го целувам по врата,да го хапя по ушите.Прокарвах език ппо устните му.Погледнах го и видях,че е затворил очи.Притиснах устни към неговите....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 4:38 am

-И аз те обичам - отговори тя .. след което Джес започна да ме целува по врата .. да ме хапе по ушите .. знаеше че това ме възбужда .. целуна ме по устните ...
След което погледнах леглото и видях колко е мокро .. но все пак исках да легнем .. не ми пукаше .. прегърнах Джес .. след което я бутнах на леглото ..и се запромъквах към нея..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 4:44 am

Усетих леглото под себе си.Погледнах го и го целунах.Прегърнах го и го задържах за дълго,знаех че не му е много приятно,но този път не ми пукаше.Исках да го прегръщам.
-Невероятен си.-прошепнах и се притиснах още по-силно към него...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 5:47 am

-Невероятен си.-каза тя .. като продължаваше да ме прегръща все по-силно
-Знам - отговорих .. - Но все пак защо мислиш така
Целунах я и прегърнах по-силно .. не исках да мърдам от това положение .. беше ми много удобно .. и Джес ми беше в прегръдките .. това бе моят Рай
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 5:54 am

-Знам.Но все пак защо мислиш така-попита ме,а аз се притиснах към него.
-Не зная точен отговор..това чувствам..това казва сърцето ми..знаеш,че винаги казвам каквото мисля-казах и го целунах по врата като се сгуших още повече в него.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 EmptyЧет Мар 10, 2011 6:11 am

-Зная - усмихнах се - Едно от нещата който обичам в теб .. винаги си казваш всичко
Целунах я .. я погледнах с влюбен поглед .. всичко беше прекрасно .. освен факта че бяхме вир вода ... но си беше прекрасно да съм с нея
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Sponsored content





Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джесика и Джеймс   Домът на Джесика и Джеймс - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Джесика и Джеймс
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Домът на Джесика Блейз
» Домът на Кари Престън,Джесика,Алекс и сестра й.. <3
» Банкова сметка №0043 (Хейли Джеймс)
» Банкова сметка №0014 (Джеймс Франко)
» Къщата на Джесика Стам

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче :: ...кошчето :: Архив Къщи-
Идете на: