Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_lcap(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Voting_bar(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_lcap(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Voting_bar(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_rcap 
Renesmee (996)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_lcap(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Voting_bar(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_lcap(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Voting_bar(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_lcap(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Voting_bar(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_lcap(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Voting_bar(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_lcap(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Voting_bar(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_lcap(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Voting_bar(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_lcap(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Voting_bar(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_lcap(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Voting_bar(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Vote_rcap 
Vip friends of the forum
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  3634557V (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 (18+) Къщата на Рейчъл и Самата

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyВто Мар 08, 2011 9:18 pm

Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Мар 10, 2011 1:34 pm

Таксито приближи главната улица на богаташкия квартал..Още от първите къщи си личеше какви хора живеят тук- спретнати, консервативни и сдържани, а в същото време семейства с много лични драми..Богаташки идиотщини, в които, може би за съжаление, бе включено и семейството на Виктор..Дворовете пред палатите бяха с добре окосена трева и цветни лехи, до болка идеални и дразнещо еднакви..
Сводника се бе постарал доста, докато намери къщата, всъщност беше приготвена за предната му приятелка, но някак си нямаше желание да вижда тази разпор-..няма значение..имаше много прилагателни за нея..И понеже се славеше с това, че любовниците му получаваха доста скъпи подаръчета, нямаше да разваля репутацията си..Около 100 метра преди да спре таксито, Вик завърза очите на Рейчъл с черна летна, за да не вижда нищо без да й обясни защо го прави..Ако й обяснеше, къде отиваше целия ефект от изненадата?На вятъра!Шофьора ги остави пред високата ограда на палат, скриваща двора му..Вик отвори голямата порта и поведе Рейчъл съвсем бавно и внимателно по пътеката към голямата къща..
-Имам изненада за теб, Рейч.-засмя се Виктор, докато вървеше пред нея, хванал я за ръцете, за да я напътства горе долу добре..
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Мар 10, 2011 8:01 pm

Вик завърза очите ми с някаква мека материя, при което ме напуши смях. Не правеха ли така по филмите? Но какво пък - успя да разпали любопитството ми още повече.
Той ме държеше за ръцете и ме водеше нанякъде (надявах се не в някой публичен дом). По едно време лентата ми се свлече леко надолу и аз успях да зърна част от... къща, ако не се лъжа. Но не бе тази на Крис (слава Богу!).
- Хайде, де, Вик - приканих го, защото просто не издържах. - Каква е изненадата?
От малка си падах много, ама много любопитна и трудно устоявах на думите "Имам изненада за теб".
Усетих как Вик ме хваща през кръста и тръгнахме по нещо дървено, защото токчетата ми направо кънтяха...
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Мар 10, 2011 9:29 pm

Виктор отвори френския прозорец на всекидневната и я въведе вътре..Хареса му безграничното й любопитство, което сигурно можеше да я побърка, но Вик предпочиташе да си я побърква по различен начин..Застана зад Рейчъл и развърза бавно черната, сатенена лента, откривайки гледката пред нея..
-Това е изненадата ти, мила моя.-прошепна в ухото й Виктор.-Отвори очи.-подкани я също така нетърпеливо..
Искаше да види реакцията й, да знае дали я е зарадвал..Някак си копнееше да го направи и затова къщата, която бе избрал за предишната си приятелка, която бе зарязал в Мексико с нелегален паспорт и виза и сега нямаше как да се върне..Умно, нали?И гадно..много, много гадно, но не му пукаше, ама хич!
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Мар 10, 2011 9:56 pm

Послушах го и отворих очите си нетърпеливо.
Зяпнах. Намирахме се в просторна всекидневна на огромна къща с множество прозорци. Бе точно в мой стил. Особено гледката през прозорците и факта, че те бяха френски. Ухилих се.
- Това ли е къщата ти? - попитах.
Бях живяла в мноого имения, мезонети, къщи, че дори и боксониери (е, сега, не всички бяха мои, но това е друг въпрос), но това място определено ми взе ума.
Исках да я разгледам цялата, но не знаех дали Вик ще позволи, все пак си е неговия дом.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyЧет Мар 10, 2011 10:12 pm

-Нем, това не е моята къща- поклати глава отрицателно Виктор и я подмина, настанявайки се на дивана..
Беше удобно, плюшено и меко канапе, подходящо за всякакви случаи, да не говорим, че беше и удобен за спане, а такива дивани рядко се намираха..Качи краката си на стъклената масичка- един отвратителен навик, но не можеше да си го изкорени и това си е..
-Това е твоята къща, Рейчъл.-намигна й и зачака втората реакция, която всъщност очакваше и преди първата, но явно русокоската бе решила, че я води в собствената си къща..
П.П.: Съжалявам, че толкова кратко, но ме боли главицата ;ss
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyПет Мар 11, 2011 1:50 am

Моята какво?!?! Зяпнах го - не се шегуваше. Само ме гледаше самодоволно, разположил се нагло на белия диван.
Не бях поръчвала на никой от агентите ми да купува или наема къща. Всъщност никога не знаех колко щях да се задържа в градовете, затова оставах по хотелите или у приятели. Досега не си бях имала къща.
Гледах Виктор. И накрая схванах (нали съм руса).
- Купил си ми къща! - писнах.
Идваше ми да го гушна, но бързо разкарах това чувство - щеше да е странно да прегръщам Виктор Кревйър.
Заслужаваше нещо друго... Тръгнах бавно към него, хванах го за ръката и го поведох към горния етаж, където предполагах, че се намират спалните. Харесах си една врата и уцелих стая в кафяви нюанси. Това определено щеше да е за гостите. Леглото изглеждаше удобно и аз се вмъкнах вътре. Вик ме последва и застана точно, където ми трябваше.
Бутнах го силно на спалнята и му се ухилих. Заех се с дънките му. Разкопчах ципа и махнах колана, когато той се надигна и изхлузи потника ми.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyПет Мар 11, 2011 8:23 pm

-Дам, купих ти къща.-намигна й Виктор, но в следващия момент бе повлечен по стълбите към втория етаж, без да има особено голяма представа къде точно отиват, но идеална какво следва..
Рейчъл бутна сводника на леглото и се качи върху му, безсрамно започнала да сваля дънките му.Ръката му мина по гърба й, докато другата бе хванала единия край на панталона.В следващия момент се чу звук от скъсване на фин плат и можете да се досетите, кое вече не бе годно за използване..Вик махна парцаливата дреха от тялото й, ръцете му си намериха идеално място на дупето й, притискайки слабините й в своите, докато устните му безсрамно се разхождаха навсякъде по тялото й, докъдето имаха достъп в тази леко неудобна поза, която бе заел под русокоската..
-Мислех, че не искаш само секс.-тихичко се засмя Виктор и я погледна в очите..
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyПет Мар 11, 2011 11:09 pm

Както беше започнал, накрая щях да остана без здрави дрехи. Въздъхнах и погледнах към скъсания плат.. Ще го преживея, някак.
Възбудих се от движенията, които Вик описваше с език по тялото ми, но силно желаех да му дам свобода на действията, затова се претърколих, така че аз да съм отдолу. Разкарах бикините и сутиена си.
- Мислех, че не искаш само секс - тихичко се засмя Виктор и ме погледна в очите.
Това ме изненада.
- Аз... - ухилих се дяволито. - А пък аз си мислех, че ти искаш точно това...
Той сигурно щеше да каже още нещо и щеше да развали настроението ми, ако не се бях надигнала да го спра с целувка... И май направих грешка...
П.П - любов, сори, че е късо и тъпо, но нещо не ми е дошла музата (ако изобщо имам такава ;д) ;**
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyВто Мар 15, 2011 9:47 am

Точно така момиче, помисли си Виктор..Езика му се заразожда безсрамно навсякъде по тялото й..Спря се на гърдите й и ги дари с подобаващо внимание..Облиза зърната й, докато не реши, че кожата й е настръхнала до краен предел продължи надолу по тялото й..Ръцете му се движеха успоредно с устните и оставяха червени следи от драскания, от двете страни на редичката с целувки, които щяха да й стоят поне две седмици, нямаше да й прости, я!
-Да ти е сладко, скъпа ми, Рейчъл.-засмя се Виктор и разтвори краката й така, че да има пълен достъп..
Прокара език по венерения й хълм, облиза се лакомо и определено мръснишки и засмука клитора й без да се свени..
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyВто Мар 15, 2011 10:17 am

Простенах от удоволствие, макар че отношението на Вик бе доста грубо, не че изобщо ми пукаше. Бях се върнала към старото си аз и следователно не ме интересуваше... Оох. Добре, но няма да стане! Извих се като котка нагоре към възглавниците и изчаках Вик да ме последва, след което го бутнах доста силно на леглото и го възседнах. Щом ще играем грубо, така да бъде. Настаних се удобно точно, както когато яздех любимия си кон Пегас (не онзи летящия). Вик проникна в мен, докато аз го захапах за ухото, но не по онзи лигав и нежен начин, ами... Хъм, да речем, че ако бях вампир щях да се изкефя. След което "нежно" одрах кожата на гърдите му (добре, че се оправих маникюра), минавайки с устни отгоре.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  EmptyПет Мар 18, 2011 7:11 am

След като с Вик приключихме побързах да се оправя за предстоящите Оскари. Изкъпах се набързо и открих прекрасна вечерна рокля, която пасваше за случая. Не знаех дали Вик ще ходи, но и не ми пукаше. Лошото беше, че нямаше с кой да отида, а не ми се ходеше сама... Дано там намерех приятна компания... Приготвих се и излязох от нас, викайки колата, която принципно ме разкарваше насам-натам...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (18+) Къщата на Рейчъл и Самата    (18+) Къщата на Рейчъл и Самата  Empty

Върнете се в началото Go down
 
(18+) Къщата на Рейчъл и Самата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интервю с Рейчъл Спаркс
» Банкова сметка №0017 (Рейчъл Спаркс)
» Къщата на Мел
» Къщата на дървото.
» Къщата на Алек

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Венис-
Идете на: