Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 3634557V Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Къщата на Раян Рейнолдс

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyСря Апр 18, 2012 2:14 am

- Забога, защо винаги, когато съм толкова близо до теб се възбуждам толкова много!? ... - казах аз след като издишах въздуха тежко и бавно, който бях поела преди секунди, преди той да ме целуне. Беше жест на това, колко ми е приятно да ме целува и да ме гали. - И сега какво? - попитах аз и направих малка пауза - Няма ли да ме пуснеш да се облека...? - държах одеалцето си с едната ръка а с другата се бях хванала за връта му...
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyСря Апр 18, 2012 2:17 am

Разтворих одеялото и тя остана гола пред мен. Аз стоях само по боксерки и казах:
-Готово.. облечена си достатъчно, за да ме задоволиш! - след тези думи я притиснах. Повдигнах краката й във въздуха, като те се обвиха около тялото ми. Усмихнах се доволно и допълних:
-Искам секс, а не дрехи! - след като казах това тя усети как се отърках в нея, но този път не я насилвах. Исках сама да извади пениса ми от боксерките и да го намести.. исках сама да го желае, както аз я желая!
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyСря Апр 18, 2012 5:49 am

Какво ли си мислеше в момента? Досещах се... една малка част от мозъка ми казваше, тръгни си, така ще те иска повече. Но достатъчно го карах да чака. Сега вече и аз го исках. Исках да бръкна в боксерките му и да си поиграя с неговия приятел. Но не можех. Ако се пуснех ... щях да падна.

- Нали знаеш, че аз не съм изпечен убиец с мускули, който да може да се държи във въздуха подпрян само на едната си ръка, докато.. действа с другата... - казах му аз с насмешка и вдигнах глава, гледах към тавана и се чувствах като някое малко дете. Засмях се... въпреки, че малките деца не правеха това, което ние правехме в момента.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyСря Апр 18, 2012 5:59 am

Когато откри вратлето си започнах да го целувам. Освободих захвата си с една ръка и действах сам. Извадих достойнството си от боксерките си и го отърках в нея. След като чих тихото стенание нежно се задвижих и тя усети как навлизам в нея. Бавно и нежно. Устните ми я целуваха по вратлето, а ръцете ми я хванаха за дупето, за да я държа във въздуха. Усмихнах се и казах:
-Знам.. но за това пък.. аз ще ти доставя удоволствието, а след това.. ти ще се погрижиш за мен.. нали?
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyСря Апр 18, 2012 6:16 am

Какво значеше това "Но после ти ще се погрижиш за мен, нали?" ... От къде да знам какво точно имаше в предвит. Никога не съм обичала да правя свирки, ако ставаше въпрос за това. Дори ги мразех. Какво да му кажа...

- Аз.. не знам... зависи какво имаш в предвит. - измъкнах се аз от ситуацията, но той продължи...
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyСря Апр 18, 2012 6:33 am

Усмихнах се доволно и я притиснах по-силно към вратата, като навлязох докрай в нея. Целунах я по вратлето и казах:
-Искам да ме възседнеш.. и да правиш див секс с мен... - след тези думи я погледнах и казах:
-Ако не.. тогава ще трябва да използваш сладката си.. уста.. и езиче.. за да ми стане хубаво.. както аз ще използвам моите, за да ти стане хубаво.. искаш ли?
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyСъб Апр 28, 2012 9:12 am

И пак. Пак се стигна до това, че ... мамка му! Защо имаше такъв характер?! Какъв беше този характер.. сякаш не му пукаше въобще за мнението му. Ами всъщност... той... беше убиец, логично. Дано не свърша като жертвите му. Изплаших се. Изведнъж се сепнах и спрях да правя всякакви движения и казах:

- Не ме карай да правя неща, които не искам, отново! - отново се палех бързо, направих малка пазуза и продължих - Прави каквото искаш ... - реших да му го кажа, защото.. и аз не знам защо. Въпреки че го желаех, много, той сякаш не ми позволяваше да се отпусна, постоянно ме държеше на щрек. Имах чувството, че ще ме нарани, отново. Не знам защо, но.. простоо ... не ми изглеждаше достатъчно обедителен в думите, че .. ще е добър с мен.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyСъб Апр 28, 2012 9:14 am

Отдръпнах се и казах:
-Еми.. понеже ми уби кефа за всичко.. ще гледам телевизия.. - подминах я, като излязох от стаята и отидох в хола. Седнах на дивана и пуснах плазмата, като започнах да прещраквам канали и да не и обръщам внимание..
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyСъб Апр 28, 2012 9:16 am

Легнах си и заспах, мислейки за него.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 EmptyСъб Апр 28, 2012 9:17 am

Станах, облякох се и отидох да намеря по-опитни момичета..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Раян Рейнолдс
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Къщата на Мел
» Къщата на Алиса Кър
» Къщата на дървото.
» Къщата на Алек
» Къщата на Джейсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Сан Педро-
Идете на: