Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_lcapКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Voting_barКъщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 3634557V Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Къщата на Раян Рейнолдс

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyВто Апр 03, 2012 7:54 am

Тогава Раян излезе от банята. Погледна Фей и каза:
-Явно искаш да останеш! - след тези думи се усмихна доволно и допълни:
-Но има едно условие.. - тя го гледаше странно, а той просто каза:
-Ако искаш да останеш.. трябва да знаеш, че в моята стая не се влиза! - след тези думи Раян се доближи до нея и просто попита:
-Имаш ли нужда от нещо?
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyВто Апр 03, 2012 8:05 am

Не знаех какво да му кажа. Защо се държеше сякаш не се беше случило абсолютно нищо? Разгънах тялото си, защото се бях свила на няколко. Леко се изправих и го загледах. Не казах нищо. Той стоеше и ... просто стоеше и чакаше. И аз не знам какво, но се изправих и стоях на няколко крачки от него и накрая това място изчезна. Имаше няколко пръста между нас след което казах:

- Кърпа. - той отвори едно чекмедже и ми подаде цял халат - Благодаря! - бечувствено му благодарих и отидох да взема душ в неговата баня, защото... се чувствах ужасноо.. мръсна!

След 20 минути...

Отворих вратата и се огледах. Погледнах часовника над леглото му. Беше 04:27 часа. той се бе облякъл и оправяше това, което бе направил. Ножа в шкафа. Бавно вървях към него ии ... все повече и повече имах нужда от това да прегърна някой, но в същото време имах чувството, че това не трябваше да е той, защото щях да започна да го удрям, да го бия, с каквото ми падне. Въпреки това, мястото между мен и него отново се скъсяваше ии ... накрая ръцете ми се скръстиха зад врата му. Долепих тяло до неговото и не знам дали това бяха сълзи или капките от водата.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyВто Апр 03, 2012 8:09 am

Погледнах я и казах:
-Какво сега? Ще се правиш на жертва ли? - след тези думи я прегърнах и казах:
-Добре де..добре.. - притиснах я в себе си и допълних:
-Но виж.. ако искаш да знаеш мога да бъда и добър! - след тези думи устните ми бяха до ухото й и казах:
-Виж.. извинявам се и за да докажа, че ми пука кажи какво искаш да направя за теб. Ще направя всичко!
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyВто Апр 03, 2012 8:14 am

Боже... какво му имаше. Изведнъж изключва чувствата си, друг път е най - романтичния човек, който познавам. Никога не бях срещала такъв тип...

- Не, аз ... нищо не искам... простоо... имах нужда от тази прегръдка! - казах аз подпряла глава на гърдите му - Може ли да не спя сама? - попитах аз и гласа ми казваше, да, но не и да правим нещо, което не искам.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyВто Апр 03, 2012 8:16 am

Усмихнах се и казах:
-Няма проблем.. ще спя с теб и.. - след тези думи я повдигнах на ръце, като тя усети как я поставих на леглото. Излегнах се до нея и я прегърнах, като допълних:
-Обещавам да съм добро момче..
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 04, 2012 2:13 am

В този момент си казах: "Да, ще бъдеш точно такъв, защото ако не е така, ще си изпатиш! ", но като се замислих, аз.. нямах с какво да ... му покажа, че ще съжалява. Нито имах познат в града, нито аз бях момчето, а той момичето. Нямах представа защо го правя, защо искам да съм в такава близост с него, приположение, че до преди час, два, той .. той ме насили. Въпреки това, ми харесваше да ме прегръща, да усещам тялото му близо до моето, но не и грубо. Той ме беше прегърнал и ръката му минаваше малко пор гърдите ми. Обърнах се към него и устните ми бяха на милиметри от неговите, затова реших да не викам, а дори да го прошепна съвсем тихо.

- Ще отида да се облека, и ако искаш, ще се върна... - казах аз и изчаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 04, 2012 2:19 am

Погледнах я в очите и й казах:
-Недей! - след което я погалих по бузката и допълних:
-Искам да гледам тялото ти.. да ми покажеш всичко.. да.. да се наслаждаваш да те гледам.. - след това се усмихнах и допълних:
-Аз нямам нищо против да ме гледаш гол..
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 04, 2012 2:23 am

Замислих се дали да му се противопоставя. Амии... до сега стоях гола пред него, защо да не мога и сега? А и ако му се противопоставя, ще стане още по - лошо, защото той... той просто ще продължи да го прави едно след друго. Онова... гадното... Няма значение.

- Добре, няма ... но ми обещай, че няма да направиш нищо, от което .. от което да ме боли! - тихичко му говорех докато нагласях краката си в удобна позиция и накрая качих горния на бедрото му. Попринцип спя по - корем и единия ми крак е странно разкрачен, така че - сега щеше да си е същото.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 04, 2012 2:26 am

Усмихнах се и казах:
-Харесва ми как спиш! - след което се доближих до ушето й и попитах:
-Ако ти обещая да правим секс, но нежен и невероятен. Така, че да те подлуди от удоволствие.. ще останеш ли да живееш тук? - след тези думи я погледнах в очите и допълних:
-Ще останеш ли при.. ами.. да.. мен... - след като и обясних това допълних:
-И.. ако искаш.. можеш да ме съблечеш още сега.. защото знам, че ти харесва да ми гледаш тялото.
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 04, 2012 2:31 am

Боже... какво беше това лудо предложение. Да остана при някой, само заради секса? Не ме интересуваше секса! Не ми трябваше, защото почти не го бях практикувала. Не знаех какво да мисля, как да мисля, как да реагирам и какво ще стане ако избухна, затова просто реших да продължа да говороя със същия тон, но... не точно същия:

- Виж, не съм дошла тук заради секса! Дори не знаех, че ще има такъв! И не бих ти пускала всеки път.. не го заслужаваш, не ми изглеждаш добър... - говорех аз спокойно, можех да продължа да му изреждам причини, обстоятелства и други неща, но просто реших да млъкна.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 04, 2012 2:35 am

Бавно прокарах ръка по тялото й, като нежно я погалих между разкрачените крака, като този път бях наистина нежен. Имах опит с това и дори усетих как я накарах да се подмокри. Погледнах я в очите и казах:
-И тогава.. ако направя това. Какво ще направиш? - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Кажи ми, че не е хубаво и.. повече няма да те докосна с пръст.. дори няма да те прегръщам или каквото и да било.. ще ти дам да правиш каквото си искаш!
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 04, 2012 2:40 am

- Не е в това въпроса... въпроса е в това, че ме насили, защо? Не го исках! Това беше първия път! Не исках да е такъв! Ти... ти си виновен! - казах аз със леко повишен тон. Не исках да го ядосам, но ... да, отново аз щях да си изпатя, затова реших да добавя още нещо след това - Да, хубаво е, но когато си нежен и когато не е първия ми път! - промърморих под носа си, след което съвсем малко се отдалечих от него.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 04, 2012 2:43 am

-Знаеш ли защо го направих? Защото те желая! Исках да те изчукам още когато те видях.. исках да ме усетиш.. да ме желаеш, но.. ти просто се отдръпна. Аз съм убиец.. аз съм убивал и ще продължа да убивам, но ти.. ти ме караш да искам да обичам, а не да мразя.. ти ме караш да ти покажа колко е хубаво да правим постоянен секс дори и да боли и.. - след тези думи преглътнах и допълних:
-Не е само за секса... искам аз да съм ти първия и да го запомниш.. да го запомниш като нещо хубаво дори и да е насила! Разбра ли ме? - след което се доближих и й прошепнах на ушето й. Все още искам да продължа да го правя, но се надявам и ти да го искаш..
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyПет Апр 06, 2012 7:15 am

Добре. Чакай, чакай.... не е добре! Какво му става? Какво и кой и защо е убивал? А... оръжията ... той... убиец? Да бе да! Леле... ако беше такъв, простоо.. не знам какво правех в леглото му, гола, и как съм могла да се подведа да наема неговата къща, как го е прикрил, как... не знам.

- Чакай, чакай... - казах аз объркано и направих странна физиономия като се изправих леко - Ти... какво?! - казах аз и леко се отдръпнах от него, защото ме хвана страх. Ако бях на негово място, въобще не бих наливала масло в огъня. Така още повече ме отдалечава от себе си...
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyПет Апр 06, 2012 7:19 am

Усмихнах се и я погалих по бузата, като казах:
-Аз ще те пазя! - след тези думи се доближих до нея и допълних:
-Спокойно.. обещавам, че повече нищо.. абсолютно нищо няма да ти се случи! - след тези думи се доближих и допълних:
-Аз ще съм твоя ангел пазител... - след като прикрих малко нещата я погледнах в очите и попитах:
-Защо си мислиш, че сме заедно тук... имам чувството, че с теб ще имаме страхотна история! - усмихнах се и допълних:
-Как мислиш? Би ли ми се доверила или мислиш, че съм чудовище и заслужавам да умра? - и я загледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyПет Апр 06, 2012 7:25 am

- Аз, аз... не знам. Първо - защо си ги убивал, забога?! - леко викнах аз и след това продължих - И колко?! - това беше крайния ми въпрос. Въобще не мислех върху думите му, нямах ... не можех да го побера в ума си. Как бе възможно да е толкова лошо момче и същевременно да говори толкова мили думи?! Не знаех какво да мисля, как да постъпя, какво да правя, да се изнеса ли, защото не можех да живея с убиец, ако реши да ме убие... но пък той каза, че ще ме пази, от себе си ли? Не! Но... все пак. Ще остана...
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyПет Апр 06, 2012 7:27 am

Усмихнах се и казах:
-Защо ли? Защото за това са ми платили! - след това се усмихнах и допълних:
-И защото съм много.. много.. лош и ми харесва! - след тези думи я погалих нежно по тялото, като я доближих до себе си и попитах:
-Това.. не те ли възбужда? Лошите момчета? - и тя усети как нежно преминах по най-нежната й част, като се надявах да и хареса..
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyПет Апр 06, 2012 7:35 am

O, боже! Отново ли?! Еми, няма да е! Не искам! Просто искам да си стоим така! И да не правим нищо, защо винаги трябваше да пипа там където не искам.

- Какво очакваш? - казах аз като намерих ръката му и кръстосах пръстите си между неговите. Загледах го, ту в едното око, ту в другото. Не знаех към кое да гледам, нито едно от двете не ми изглеждаше искрено, не намирах нищо добро в очите му. Но се загледах малко повече .. започнах леко да пресвивам очи, в очакване на отговора му.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyПет Апр 06, 2012 7:38 am

Усмихнах се доволно и казах:
-Искам да си признаеш, че те привличам.. че лошите момчета са в кръвта ти и желаеш да си с едно от тях! - след тези думи се доближих и попитах:
-Но нали знаеш, че за да се случи това.. трябва да опитомиш лошото момче в мен? - гледах я любопитно и допълних:
-Та.. искаш ли да живеем заедно и да видиш, че аз съм точно това, което очакваш.. пишеше го в обявата, груб, невъзпитан.. типичния пример за лошо момче! - след тези думи се доближих още повече и тя усети дъха ми, а след това чу и говора ми:
-Или не си прочела малките редове?
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyПет Апр 06, 2012 7:50 am

Боже. Когато прочетох това в обявата си помислих, че той е едно ... разглезено, мамино момченце, което не може да се грижи за себе си. Нямах представа, че е... наемен убиец, забога! Това е ... налудничево!

- Не, всъщност не чета нито малките редове, нито между редовете! И засега не искам да правим абсолютно нищо! Простоо.. заспи! - не бях магьосница, но пък... все пак .. той ми каза, че нищо няма да ми се случи, докато съм с него. В крайна сметка ние... бяхме ли заедно или не... май не, просто ... ме използваше!
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyПет Апр 06, 2012 8:31 am

Засмях се и казах:
-Добре! - след което се отпуснах и попитах:
-А ти ще спинкаш ли с мен? - гледах любопитно, докато лежах със затворени очи до нея. Преглътнах и допълних:
-Така де.. ще се радвам да спиш в обятията ми! - и след тези думи ръката ми нежно я погали по голото гръбче.
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 11, 2012 9:21 am

Така ми беше много неудобно. Проветрявах всяка част от тялото си. (хД) Реших да отида поне да си сложа бельо. И се надявах този път да няма проблем.

- Ъм.. връщам се след МАХ 5 минути. Отивам да си сложа нещо... за да не съм гола. - ставайки, събрах и одеалото заедно с мен. Как ли щеше да реагира? Правех се, че не искам да забелязвам физиномията му, но всъщност изгарях от желание да го погледна.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyВто Апр 17, 2012 6:22 am

Погледнах я и казах:
-А на мен ми е топло.. - изправих се и бавно започнах да свалям дрехите си. Останах само по бельо.. усмихнах се доволно и казах:
-Фей.. няма ли да дойдеш да ме гушнеш? - и зачаках разперил ръце пред леглото... докато чаках да видя секси дупето й.
Върнете се в началото Go down
Fay Summers.
Study right!?
Study right!?
Fay Summers.


Брой мнения : 62
Join date : 28.03.2012
Име на героя : Fay Summers.
Години на героя : 31

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 18, 2012 2:05 am

Засмях се шумно, но след това високия смях се превърна в кикотене и го погъделичках по краката. Той не помръдна, явно нямаше гъдел. Спрях да се смея.

- Раян, отивам да се облека! - казах аз и се засмях отново като поклатих глава настрани няколко пъти. Запътих се към вратата и натиснах бравата, в същото време изпуснах малко от одеалото си, но голото ми тяло не се разкри, просто малко го рахлабих. Но веднага пуснах дръжката и повдигнах одеалото. Мисля, че това нямаше да му хареса.
Върнете се в началото Go down
Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс


Брой мнения : 142
Join date : 31.03.2011
Име на героя : Раян Рейнолдс

Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 EmptyСря Апр 18, 2012 2:08 am

Но аз просто се изправих и изтичах след нея. Притиснах я към вратата и не и позволих да излезе. Целунах я по вратлето и казах:
-Не отивай никъде.. искам да съм с теб.. да те прегръщам.. да те целувам.. да правя палави неща с теб! - след тези думи я погледнах и допълних:
-А ти.. искаш ли да съм по-нежен.. да ти се отдам така, както никога? - загледах я и целунах нежно устните й, като вплетох езиче в нейното. Доближих устните до ушето й и й прошепнах:
-Желая те!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Раян Рейнолдс   Къщата на Раян Рейнолдс - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Раян Рейнолдс
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Мел
» Къщата на Алиса Кър
» Къщата на дървото.
» Къщата на Алек
» Къщата на Джейсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Сан Педро-
Идете на: