Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Домът на Бен Барнс EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Домът на Бен Барнс EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Домът на Бен Барнс EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Домът на Бен Барнс EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Домът на Бен Барнс EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Домът на Бен Барнс EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Домът на Бен Барнс EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Домът на Бен Барнс EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Домът на Бен Барнс EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Домът на Бен Барнс Vote_lcapДомът на Бен Барнс Voting_barДомът на Бен Барнс Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Домът на Бен Барнс Vote_lcapДомът на Бен Барнс Voting_barДомът на Бен Барнс Vote_rcap 
Renesmee (996)
Домът на Бен Барнс Vote_lcapДомът на Бен Барнс Voting_barДомът на Бен Барнс Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Домът на Бен Барнс Vote_lcapДомът на Бен Барнс Voting_barДомът на Бен Барнс Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Домът на Бен Барнс Vote_lcapДомът на Бен Барнс Voting_barДомът на Бен Барнс Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Домът на Бен Барнс Vote_lcapДомът на Бен Барнс Voting_barДомът на Бен Барнс Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Домът на Бен Барнс Vote_lcapДомът на Бен Барнс Voting_barДомът на Бен Барнс Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Домът на Бен Барнс Vote_lcapДомът на Бен Барнс Voting_barДомът на Бен Барнс Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Домът на Бен Барнс Vote_lcapДомът на Бен Барнс Voting_barДомът на Бен Барнс Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Домът на Бен Барнс Vote_lcapДомът на Бен Барнс Voting_barДомът на Бен Барнс Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Домът на Бен Барнс 3634557V Домът на Бен Барнс Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Домът на Бен Барнс Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Домът на Бен Барнс

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyНед Мар 20, 2011 4:12 am

Апартамента на Бен беше в ремонт и чак след седмица-две ще има завършен вид.

Домът на Бен Барнс Glamourcondominium2-thumb1
Домът на Бен Барнс Glamourcondominium3-thumb1
Домът на Бен Барнс Glamourcondominium4-thumb1
Домът на Бен Барнс Glamourcondominium5-thumb1
Домът на Бен Барнс Glamourcondominium6-thumb1
Домът на Бен Барнс Glamourcondominium7-thumb
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyНед Мар 20, 2011 4:45 am

Стигнахме до сградата в която се намираше апартамента ми и платих на шофьора.След това изскочих от таксито и отворих вратата на Фелисити.Поведох я нагоре към апартамента.
-Да те предупредя...в момента правя ремонт и не изглежда много добре.-засмях се и отключих входната врата.Оставих якето на закачалката и се събух.След това влезнахме в хола и се настанихме на дивана.
-Каква нощ само...-повтори и въздъхнах.Не бях виждал подобно нещо до сега,може би защото не ходех на награждавания,но едва ли това се случва често.
-Доста си буйна.-похвалих я и я целунах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyНед Мар 20, 2011 8:24 am

- Просто мразя да ме правят на глупачка! - казах му и вдигнах рамене. Не исках да развалям всичко, за това просто ... опитах се да забравя за случката. Придърпах Бен към себе си и го целунах. Ръката ми плъзна по мускулестите му гърди разкопчавайки копчетата на ризата му. Усмихнах се дяволито и отново го целунах...този път по - страстно.
Мда...напоследък имах лошият навик да хлътвам по някой...и после всички да са наранени. Уф ама и аз съм една...за какви глупости си мислех ...
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyНед Мар 20, 2011 8:31 am

Щом тя ме челуна отвърнах на целувката й.Плъзнах ръка нагоре по бедрото й и под роклята.Пръстите на свободната си ръка ги прокарах през косата й до тилът й и с едно движение се озовахме в легнало положение на дивана,а аз над нея.Плъзнах и другата си ръка по бедрото й и с още едно движение я свалих от нея и захвърлих роклята на пода.Започнах да целувам нежно вратът й,ръменете й и устните й.Тя с лекота свали сакото ми и ризата,които се озоваха на пода.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyНед Мар 20, 2011 9:04 am

С лекота свалих сакото и ризата му които се озоваха на пода при роклята ми. Разкопчах колана му и го издърпах, сваляйки панталона му. Прехапах долната си устна и отново го целунах влагайки доста повече страст от предишните пъти. Притиснах се още по - силно в него, ако това въобще беше възможно.. Исках просто да се уверя, че наистина е тук...просто беше твърде хубаво, че да е истина...

П.П.: Сори че е кратко и тъпо, но нямам никаква муза ;ss
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Мар 21, 2011 2:51 am

Целувах ненаситно устните й докато плъзках пръстите си нагоре и надолу по кожата й.Плъзнах устните си по вратът й и й направих лека смучка малко над ключицата.
-Дали не бързаме?-прошепнах преди отново да впия устни в нейните.Плъзнах пръстите на лявата си ръка надолу по шията,леко и внимателно между гърдите й към корема,докато не стигнах между краката й.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Мар 21, 2011 3:19 am

Ръката му плъзна между бедрата ми и един стон на сладост се откъсна от устата ми. Впих устни в неговите за поредната целувка и след това му казах:
- Не...не мисля че избързваме! - намигнах му и побързах отново да го целуна. Устните ми плъзнаха към врата му и след това отново се впиха в неговите..
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Мар 21, 2011 4:05 am

Взех Фелисити на ръце и я занесох в спалнята където по пода се озоваха остатъкът от дрехите ни.Двамата се любехме цяла нощ.Докосвах я нежно и внимателно,но от време на време ставах груб.Стараех се да й доставя удоволствие по всякакъв възможен начин.
На сутринта се събудих,прегърнал Фелисити.Тихо излезнах от спалнята,щом се върнах носех поднос със плодове и кафе.Плъзнах го на масата до леглото и отново се настаних до нея и я прегърнах.
-Добро утро,красавице.-прошепнах в ухото й и целунах бузата й.-Донесох кафе...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Мар 21, 2011 6:20 am

Отворих очи и видях Бен. Определено идеалната гледка за начало на деня. Усмихнах му се и го целунах на бързо.
- Добро утро! - казах му и се засмях леко, изправяйки се до седнало положение. Точно тогава усетих някаква болка в главата. Явно алкохолът си беше казал думата...или пък беше боя който си хвърлихме с Катрин!? Всъщност болката в главата не ме притесняваше особено..
- Днес отново ще има купон! Ще ходим ли? - попитах го без особен интерес. Предполагам, че ще е интересно но пък предпочитах да прекарам още една вечер с Бен..
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Мар 21, 2011 9:04 am

Първо й подадох чаша вода и болкоуспокояващо.След това поставих таблата с кафето и плодовете пред нас и взех едната чаша.
-Мхм...парти....да... Не съ много по тези неща,но ако ти ще ходиш и аз ще дойда.-усмихнах се и я целунах,след това отпих от кафето си.Сложих чашата на подноса и вързах косата си назад на ниска опашка за да не ми пречи.
-Не съм много по купони и партита,предпочитам спокойна вечер с теб.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Мар 21, 2011 10:53 am

- Дам май е по - добре да не ходим! - усмихнах му се. Честно казано и аз предпочитах една спокойна вечер с него. Вярно, че бях от типа който по цяла нощ обикаляше клубовете..пиеше, харесваше едновечерни забавления с непознати и дори се дрогираше, но напоследък се променях доста. И промяната ми харесваше, все пак ако не бях променена сега нямаше да съм с Бен.
Отместих подноса от мен, за да стана от леглото.
- Къде е ... банята? - засмях се леко и Бен ми я посочи. Влезнах вътре и застанах под душа пускайки топлата вода да се стича.

Видях някаква хавлия и взех увивайки я около тялото си. Когато излезнах от банята Бен още беше в спалнята. Седнах на леглото до него и го целунах.
- Искаш ли да се разходим? - попитах го. Определено имах нужда от чист въздух. Да помисля...но исках да съм с него...
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyВто Мар 22, 2011 12:49 am

Докато тя беше в банята прочетох вестника и изпих кафето си.Тя излезе увита в една от кърпите и седна на леглото до мен.
-Звучи чудесно.-усмихнах се и я целунах.
Обвих ръце около нея и я дръпнах в една продължителна целувка.След това станах от леглото и отидох в банята за да си взема душ и да си измия зъбите. Увих една кърпа около кръста си и се върнах в спалнята.
-Къде искаш да отидем на разходка?-попитах я докато връзвах отново косата си на ниска опашка.Денят е прекрасен и идеята ми се струва много добра.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyВто Мар 22, 2011 2:15 am

Докато Бен беше в банята успях да намеря и останалите си дрехи, които бяха разпръснати буквално из целият апартамент.
След това се върнах в спалнята при него и той ме пита къде искам да отидем.
- Ами какво ще кажеш за плажа? - попитах го ухилена и се приближих до него, за да го целуна.
Бях доста щастлива с него, направо сияех и ако някой ме види направо нямаше да ме познае...Е явно от това имах нужда...промяна.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyВто Мар 22, 2011 2:31 am

Докато разговаряхме нахлузих едни дънки,а отгоре една и навих ръкавите й нагоре.
-Плажът... това е чудесна идея.-сложих ръце на кръста й и се наведох за да я целуна отново.От както съм тук нито веднъж не съм бил на плажа,дори не знаех,че има плаж.Двамата се обухме и тръгнахме натам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Апр 11, 2011 8:23 am

Беше ми се наложило да отсъствам за няколко дни от Ел Ей и първата ми работа след като се върнах бе да видя Бен. Той дори не знаеше, че съм се върнала...щях да го изненадам.
Минах през някакъв ресторант и взех някаква храна за вкъщи. Скоро стигнах пред апартамента му и почуках на вратата. Не го бях виждала толкова много време...просто нямах търпение да го видя, да го прегърна...и така нататък...
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Апр 11, 2011 8:31 am

Бях в хола и оправях едни сметки и документи.На масата пред мен имаше десетина хвърчащи лишчета,чаша кафе и лаптопа ми.Бях само по долнище на анцунг,а благодарение на недоспиването ми и липсата на време да се обръсна бях малко брадясал.Фелисити я нямаше от няколко дни и сякаш нямах причина да живея,а най-лошото е че незнам кога ще се върне.
На вратата се позвъня и аз с лениви движения станах и отидох да отворя.
-Фелисити...-възкликнах като ударен от колата на любовта.Прегърнах я радостен,повдигнах я и я целунах.-Господи,колко много ми липсваше!
Целунах я отново,не исках да я пусна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Апр 11, 2011 8:43 am

- И ти ми липсваше страшно много! - казах и го целунах.
Отдръпнах се лекичко и погледнах към белите пликове в ръцете ми.
- Нося храна! - казах и се засмях. Влезнах към апартамента и оставих торбите на масата след това седнах на дивана и Бен направи същото.
Целунах го отново, този път по - страстно и продължително. Не исках този миг да свършва, беше ми толкова добре с него...
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Апр 11, 2011 8:49 am

-Страхотно!-казах щом видях пликовете,а коремът ми потвърди и удоволствие щом миризмата достигна до носът ми.
Двамата седнахме на дивана и ласките започнаха.Не можех да отделя устните си от нейните,а ръцете ми се плъзнаха по тялото й.Господи,обичам я толкова много.
-Съжалявам ако ти боцкам...
Казах и почесох наболата си брада.Време е да се обръсна,а тъкмо свикнах с нея.Все пак не искам да й е непреятно докато се целуваме.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Апр 11, 2011 9:06 am

- Съжелявам ако ти боцкам... - извини се той и аз се засмях и го целунах леко по бузата.
- Брадата ти отива! - отбелязах и се засмях отново. Толкова много ми липсваше той и целувките му, че дори не бях забелязала брадата.
Облегнах главата си на рамото му и се свих в прегръдката му загледана на някъде.
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Апр 11, 2011 9:11 am

Засмях се и я целунах.Тя се сви в прегръдката ми и ме разтопи още повече.Почесох брадата си.
-Щом ти харесва...да я оставя ли?
Усмихнех се и целунах челото й.Щом на нея й харесва,нямам нищо против да я оставя,а ао и умръзне ще я махна без да се замислям.Не ме интересуваше,независимо каквото и да реши най-важното за мен в момента,е че тя е до мен.
-Обичам те...-прошепнах в ухото й и я целунах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyПон Апр 11, 2011 11:16 pm

- Обичам те... - прошепна той в ухото ми и ме целуна. Усмихнах се доволно и се отдръпнах леко от него.
- Аз те обичам повече! - подкачих го и се засмях, след което отново долепих устни до неговите за поредната целувка.
Определено ми харесваше да прекарвам по този начин времето си с него...
Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyВто Апр 12, 2011 5:11 am

-Аз те обичам най-много...
Засмях се и обвих ръце около нея,след това легнах назад и я дръпнах да легне върху мен.Коремът ми се обади но се престорих на луд.
-Какво прави докато не бяхме заедно?
Попитах я докато прокарвах пръсти през косата й и след това се заиграх с един кичур.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyВто Апр 12, 2011 5:28 am

- Скучаех...мислех си за теб...май е само това! - засмях се и отново го целунах доста продължително.
Станах от дивана и тръгнах към белите пликове. Вътре стояха няколко кутийки с храна. Подадох на Бен някаква...не знаех какво точно имаше вътре...просто бяха доста и не помнех, аз също взех една.

Върнете се в началото Go down
Бен Барнс
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Бен Барнс


Брой мнения : 128
Join date : 17.03.2011
Име на героя : Бен Барнс

Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyВто Апр 12, 2011 5:43 am

Взех кутията и я погледнах леко недоверчиво,но щом тя я е взела едва ли ще е нещо лошо.Повдигнах ръмене и отворих кутията.
-Имам чувството,че не съм ял откакто последно се видяхме...
Просто нямах апетит и от време на време когато коремът ми къркореше отварях вратата на хладилника и...я затварях.Май наистина нищо не съм ял...или поне така си мисля.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс EmptyВто Апр 12, 2011 6:04 am

Погледнах го учудено. Той сериозно ли говореше?
- Бен ужасен си! Трябва да се храниш! - казах му със сърдит тон.
- Но поне знам, че повече няма да те оставям сам! - продължих и се загледах в една точка. Не исках Бен да не се храни или пък да не се забавлява само защото мен ме няма...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Бен Барнс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Бен Барнс   Домът на Бен Барнс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Бен Барнс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Домът на Емили
» Домът на Рик Колин
» Домът на Роуз
» Домът на Блеър
» Домът на Брук и Ким ^^.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Къщите :: Квартал Венис-
Идете на: