Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Crank it up night club - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Crank it up night club - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Crank it up night club - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Crank it up night club - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Crank it up night club - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Crank it up night club - Page 2 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Crank it up night club - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Crank it up night club - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Crank it up night club - Page 2 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Crank it up night club - Page 2 Vote_lcapCrank it up night club - Page 2 Voting_barCrank it up night club - Page 2 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Crank it up night club - Page 2 Vote_lcapCrank it up night club - Page 2 Voting_barCrank it up night club - Page 2 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Crank it up night club - Page 2 Vote_lcapCrank it up night club - Page 2 Voting_barCrank it up night club - Page 2 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Crank it up night club - Page 2 Vote_lcapCrank it up night club - Page 2 Voting_barCrank it up night club - Page 2 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Crank it up night club - Page 2 Vote_lcapCrank it up night club - Page 2 Voting_barCrank it up night club - Page 2 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Crank it up night club - Page 2 Vote_lcapCrank it up night club - Page 2 Voting_barCrank it up night club - Page 2 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Crank it up night club - Page 2 Vote_lcapCrank it up night club - Page 2 Voting_barCrank it up night club - Page 2 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Crank it up night club - Page 2 Vote_lcapCrank it up night club - Page 2 Voting_barCrank it up night club - Page 2 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Crank it up night club - Page 2 Vote_lcapCrank it up night club - Page 2 Voting_barCrank it up night club - Page 2 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Crank it up night club - Page 2 Vote_lcapCrank it up night club - Page 2 Voting_barCrank it up night club - Page 2 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Crank it up night club - Page 2 3634557V Crank it up night club - Page 2 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Crank it up night club - Page 2 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Crank it up night club

Go down 
+20
Итън Уейт
Alex Colle
Дияна МакКуин
Анжелика Мейсън
Тейлър Бангшот
Чейс О'Конър
Елизабет Дейвис
Кари Престън
Дарън Кейн
Алисън Хоуп
Артър Пендрагон
Кристофър Рандал
Lindsay Fawn
Вивиан Стюарт
Рейчъл Спаркс
Annabelle Carter
Виктор Кревйър
Джеймс Франко
Jessica Alba
Серина Ван Дер Удсън
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 10:29 am

По най-бързият начин напуснах това място.Не исках никога да идвам тук.
Първо минах през тоалетната да си оправя грима.Навън имаше папараци а аз неисках да се появя в някое списание разплакана и подути очи.След около 30 мин вече бях готова да си тръгна.Излязох навън,но колата ми я чакаше.Обадих се на шофьорат ми.Отговорът му беше спукана гума.Трябваше да чакам.Щях да си тръгна пеша но обувките бяха неудобни.
Група деца и техните родители минаха и ме познаха.Почнаха да ме питата дали може да им дам офтографи.Съгласих се.Все пак бяха деца.Пък и аз имах слабост към малки малчогани.Помолих една жена за химикалка.Тя бръкна в чантата си и ми подаде.
Започнах да разписвам тетрадки,тенски и лисчета.Едвам сдържах сълзите си.
Само децата ме правеха щастлива.Когато им разписах автографите си тръгнаха.Поне за момент се бях разсеяла от горчивината която беше заровена дълбоко в мен.Чаках толкова дълго шофьора че незнаех колко е часът вече.Чуствах се толкова изморена от всичките тези емоций които изпитвах.
Тогава видях някакво момиче което крещеше името ми.И каква голяма фенка ми е.Започна да ме дърпа.Изплаших се до смърт.За момент си помислих че сърцето ми е спряло.Опитах се да я отблъсна но тя не ми позволяваше.Какво щях да правя.Започнах да викам за помощ.Казах и да ме остави обаче тя продължаваше.Този път реших да се отблъсна с по-голяма сила от нея.Опитът беше успешен,но настъпих роклята и си ударих главата в земята.Не изпаднах в несвяст,все едно бях надрусана.Не можех да си кажа името.След няколко неуспешни опита успях да промълвя думата помощ.Момичето избяга.Беше се уплашила.Аз лежах на земята.Не можех да стана.Всичките емоций изчезнаха след удара.Исках само Крис да е до мен.Без да се напирам,немърдаща сълзите ми рукнаха.Започнах да изпадам в несвяст.Единственото което повтарях беше Крис,Крис,Крис.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 8:32 pm

Виктор не видя успя да види поражението и срама на брат си, за жалост..Обаче сто процента Рейчъл, скъпата русокоса братовчедка на Крис, която цялата рода пазеше от ВИк, а той така си я бе харесал, беше някъде наоколо и нямаше да пропусне да сподели клюката..Все пак май и тя и лошото момче, споделяха еднакво удоволствие да дразнят Кристофър и да злорадстват по негов адрес..Определено имаха поне един общ интерес, ако не друго..
Извърна се за секунди към брат си, наистина не разбра какво е станало, но мокрия му вид, буквално подгиснала горна дреха от алкохол, го удовлетворяваше напълно..Удостои го само с помахване и нагла усмивчица и последва дамата си..Тя преспокойно подклаждаше огъня в играта им и разпалваше всякакво желание в него да си поиграят и да я разкрие..Накрая, да бъдат господин и госпожица Непознати..Никой и Никоя, поне до края на тайнствената вечер..Всички знаем как щеше да завърши в крайна сметка, не е нужно да напомням..По пътя към дансинга махна с ръка на отговарящия за музиката и песента се смени с друга..От спокойна на по-динамична и определено подходяща за по-мръсни танци..Още преди да се е обърнала към него, Виктор я хвана през кръста и притисна тялото й в своето безсрамно и така че всички да ги видят..Нямаше да крие увлечението си от останалите..Нямаше шанс да го направи, беше си щедър и открит човек, но точно тази жена нямаше намерение да подели с никой в същата тази вечер..
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 9:34 pm

Танцът тотално ме разгорещи и съвсем хлътнах по действията на тайния си обожател. Надявах се да не се окаже някой изрод или някой познат, който нарочно го прави. Изкушавах се само с едно движение да сваля маската му, тъй като и без това не можеше да се приближи повече от това (не че имах нещо против). Спомних си за Лиз и прекрасния ми братовчед, и незнайно защо в главата ми изникна мисълта за Вик, с който се бях запознала в Кавалито. Зачудих се дали и той бе тук... Не че ми трябваше, де, вече си имах компания.
Песента свърши и аз се отскубнах елегантно от прегръдката на непознатия. Имаше нещо пленяващо във факта, че нямах представа кой е - реших да го наричам мистър Хикс (оригинално!). Запромъквах се между тълпите от хора, грабнах две питиета от бара и тръгнах да излизам, за да намеря Лиз, ако още бе тук.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 9:56 pm

Виктор бе недоволен, че след края на песента тя толкова бързо се отдръпна от него..Знаеше колко й е приятно и колко много бе приятно и на него..Щеше да е грях, ако не си го признае или поне на нея..Тайнствената красива, на която трябваше да измисли все пак някакво име..Пък да я нарича "Никоя" някак не му се връзваше..Госпожица..Госпожица..Тайнствена..Не може да го вини, не беше голям мислител и си го признаваше, затова обаче бе човек на действията..Не се изкушаваше толкова да свали маската й..Така щеше да развали целия ефект прекалено бързо..По-бързо отколкото му се искаше..
Реши да я остави за малко тази вечер..После пак щеше да се яви пред погледа й, въпреки че бара бе малък и можеше да я наблюдава от сегашното си местоположение, в едно отдалечено сепаре в един от ъглите, от където се виждаше всичко..Седеше сам и проследяваше движенията й с поглед без да се притеснява, че може да го помисли за някоя леко откачен тип с наклонности към обсебване..Пиеше спокойно питието си и се наслаждаваше на, върнатата обратно, по-спокойна музика..
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 10:15 pm

Малко преди да напусна бара се обърнах се огледах с надежда. Нямаше и следа от мистър Хикс. Изведнъж цялото ми настроение се скапа. Мразех да става така.
Какво направих?! Очевидно му бе писнало от постоянното ми бягане и бе решил да ме замени с някоя по-лесна. Идваше ми да ревна. Боже, какво ми ставаше?! Та аз дори не го познавах - нито знаех името му, нито как изглежда. Изпих водката на екс и поръчах още една. Помъчих се да изтрия малкото преживяване с непознатия и да възвърна предишния си купонджийски дух, но нещо не се получи. А и Лиз явно нямаше намерение да влиза, така че реших да си тръгвам. Реших да мина през задния вход, за да избегна папараците и феновете.
Усетих, че се ядосвам. Аз да си скапвам вечерта, заради непознат. Това не ми се бе случвало. Поръчах още една водка и я изпих на екс, после още една, след което минах на няколко уискита. Трябваше да спра и да се прибера, ако още можех да ходя. Тръгнах към изхода с леко залитане.
Върнете се в началото Go down
Виктор Кревйър

Виктор Кревйър


Брой мнения : 270
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Виктор Кревиър

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 10:30 pm

Виктор сякаш си нямаше друга работа и трябваше да преброи колко питиета бе изпила..В крайна сметка се оказа, че загуби бройката, но бе сигурен, че е изпила достатъчно, за да не успее да се прибере сама..Можеше да я остави да се пробва, просто да й викне такси или нещо от този сорт, но му беше прекалено интересно къде живее..Така щеше да научи повече за нея пък и ето ти един завършек на вечерта- страхотен.Почти страхотен..Непознатата с маската с голямото перо се запъти към задния изход, клатушкайки се несигурна в равновесието си..Вик нямаше проблеми с уличните тълпи фенове..Предвидливо излезе като белите хора през главния вход и се запъти към паркинга..Взе колата си, която разбира се, бе купена съвсем нелегално..Легално нямаше как да си позволи такава скъпотия, колкото и да му се искаше..Подкара по една тясна улица и се озова пред задния вход..Слезе тъкмо на време, за да й отвори вратата към задната седалка и галантно да я упъти с ръка точно къде й е мястото..
-Мадам, може би ще има нужда от превоз?..Не са ме учили да оставям дамите си по средата на вечерта без да ги изпратя до вкъщи..-говореше тихо със своя гърлен глас, дразнещо-приятно, галещ сетивата..
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 12:46 am

Влезнах в клубът и се промъкнах между хората към бара. Барманката,Кейс,се изненада да ме види.
-Глупчо,не си на работа! Върви и се наспи,не си се срещал с калъфката от четири дена!-засмя се тя.
-Не се тревожи,аз съм нощна птица,а и днес си взех последният изпит за семестъра и искам да празнувам! За това дай на сам два шота "Мариячи" и ми кажи наздраве!
Тя се засмя и сипа в две малко чашки текила,лимонен сок и сол и ми подаде едната.
-Наздраве!-двамата казахме в един глас и изпихме на екс съдържанието на малките чашки. След това си поръчах един "Бял Руснак" и я оставих да работи.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 12:52 am

Слез дългите разговори с гостите на партито ни седнах на бара и си поръчах един алкохолен коктейл.(с Фелисити бяхме организаторки,така че нямаше как да не обърнем внимание на поканените).
-Мерси-казах на бармана и му смигнах,а след това отпих от питието си.
Погледнах встрани и чак сега забелязах хората около мен.
-Здравей-казах на едно русо момче отляво и се усмихнах.Радвах се да видя някой непознат...бях доста отегчена.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 1:01 am

Вечерта се очертаваше доста скучна. Загубих Ес от погледа си, а също така и Джесика.
Е не че изгарях от нетърпение да си говоря с нея в компанията на
Джеймс ама в момента и него щях да изтърпя.
Уоу това не го казах аз нали?
Отново тръгнах към бара и си поръчах уиски. Първото естествено беше чисто
и на екс. Е всеки си имаше своите начини за пиене...ок!?
Погледът ми се стрелна към познатото русо същество издокарано с червена рокля.
- Серина...съвсем честно преобърнах дискотеката, за да те намеря! - казах с доста сериозен тон и малко ядосана заради внезапното й изчезване.
След това погледът ми видя и един мъжки силует.
Оу явно Ес не беше сама...хах нямаше да е зле на истина да се позабавлява, все пак организирането на бала си беше тежко и за двете ни. А що се отнася до мен една бутилка уиски и малко трева щяха да повдигнат настроението ми доста...

Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 1:30 am

Усмихнах се на русата красавица и се обърнах към нея. Двамата се предстваихме един на друг.
-Значи ти си организаторката. Последният път ... тоест вчера като си тръгвах от работа мисля че те видях. Беше много красива,но сега си зашеметяваща.
Казах с лек и мил тон и се усмихнах.При нас дойде едно момиче и започна да говори с Серина,когато ме погледна и се усмихнах и й намигнах. Докато те си говореха отпих от питието си.
-Серина...един танц?-попитах я след като внимателно оставих чашата си на бара и подадох ръка към нея.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 1:41 am

Когато непознатото до този момент момче се обърна и ми се усмихна,но можех да не отбележа,че е много красив.
-Значи ти си организаторката. Последният път ... тоест вчера като си тръгвах от работа мисля че те видях. Беше много красива,но сега си зашеметяваща.-каза Артър
''Оо и ласкател''-помислих си..,но отвърнах само:
-Мерси
Тъкмо се канех да кажа още нещо,когато чух познат глас:
-Серина...съвсем честно преобърнах дискотеката, за да те намеря! - Фелисити
-Много ли тъгува за мен...-казах-Спокойно шегувам се-допълних и я прегърнах.
-Серина...един танц?-попита Артър и ми подаде ръка.
-Разбира се-отвърнах и се усмихнах
-След малко ще се видим-казах на Фелисити и хванах протегнатата му ръка.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 1:49 am

Поведох я към дансинга и направих знак на колегата да пусне нещо не толкова диво за да не се изложа пред момичето.
- Е,Серина,доколкото знам си от Ню Йорк като мен. Липсва ли ти голямата ябълка?
Попитах я за да започна разговор,с едната си ръка я придържах близо до мен,като я бах поставил около кръста й,а с другата внимателно държах ръката й до сърцето си. И за миг не отместих очите си от нейните.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 1:51 am

- Мда...невероятнооо много! - казах и се ухилих като някакво хлапе.
Момчето предложи танц на Серина и двамата на бързо изчезнаха от погледа ми.
Уау Ес доста бързо си намираше компания...за разлика от мен, ама това хич не ми пречеше. както споменах бутилка уиски и малко трева...невероятна компания.
Засмях се леко при тази мисъл.
Изведнъж започнах да ровя в чантата си в търсене на познатата кутия цигари. Вместо това се натъкнах на...оу супер...белите прахчета (или за тези които не зацепват хероин). Мдам само, че точно сега не ми беше до...това.
Вместо това си поръчах текила и естествено я изпих без "екстрите".
Мамка му...защо не можех да се напия!? Сигурно бях изпила 10 уиските и 2 текили и...нищо!
Скоро Серина и ъм непознатият (или по - скоро момчето което не разпознах заради маската) се приближаваха към бара.
Е нормално съвсем се бях отплеснала и не забелязах как времето мина.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 1:55 am

Когато тръгнахме към дансинга музиката се смени и започна една бавна песен.
''-Просто съвпадение..едва ли''-помислих си
Той ме хвана за кръста и започнахме да се поклащаме в такт с музиката.
- Е,Серина,доколкото знам си от Ню Йорк като мен. Липсва ли ти голямата ябълка?-попита Артър
-Дали ми липсва?Определено да,но тук също ми харесва.
-На теб?-попитах и повдигнах вежда загледана в очите му.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 1:59 am

-Не,преди ми липсваше,защото тук нямах нищо което да ме задържи.-казах и се усмихнах.- Вече не е така.
Танцувахме бавно и след като свърши песента я заведох обратно при приятелката й. Момичето ми се струваше много познато,но все още не можех да се сетя и тогава лампичката в главата ми светна.
-Да се напиеш ли искаш,Фелисити?
Попитах я и се засмях.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 2:08 am

Ухилих се още веднъж щом Ес и момчето се приближиха.
- Зависи кой пита! - казах и се засмях... е естествено се шегувах, нямах абсолютно никакво намерение да крада компанията на Серина.
Момчето си свали маската и видях лицето му.
- Артър? - повдигнах страшно учудено вежда. - Не мислех че ще дойдеш! - казах и отново се ухилих. Явно Арти беше решил да намине и не беше сгрешил, защото иначе нямаше с кой да сватосвам Серина. Не че имаха нужда от услугите ми. Виждах, че и двамата се справят доста добре и без помощта ми.
- И за протокола...да искам да се напия и за жалост всичките ми опити са ... неуспешни! - казах и извъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 2:16 am

Не само тя остана изненадана. Много хора от колегите не очакваха да ме видят тази вечер и ме вардеха да не се напия заради предстоящата операция.
-Не можеш да се напиеш,защото пиеш сама!-казах й и се засмях отново.-Не е като предният път когато се събрахме компанията. Нямаше и четири чаши уиски и вече беше под масата.-засмях се и я прегърнах.
"Диване!"-помислих си.Сестра ми също трябва да е някъде тук.Направих бързо сканиране на хората около нас и се обърнах към момичетата.
- Как върви живота?-попитах небрежно.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 3:24 am

-Не,преди ми липсваше,защото тук нямах нищо което да ме задържи.-каза Арти и се усмихна.- Вече не е така.А аз за няколко секунди се изгубих в усмивката му.Когато се усетих,че задържам погледа си прекалено дълго извърнах глава и се засмях.
Песента свърши и ние се върнахме при Фелисити.
-Да се напиеш ли искаш,Фелисити?-попита той
Учудих се,че се познават.След секунди Артър вече беше свалил маската си.Хубавите му черти определено надминаха очакванията ми.Те се заговориха,а аз си поръчах друго питие.
-Е разказвайте ми сега от къде се познавате-казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 3:40 am

Обърнах се към Серина и веднага се усмихнах.
-Израснали сме заедно в Ню Йорк. Познаваме се доста добре и сме най-добри приятели,но щом започна кариерата й ни оставаше малко време заедно,а и аз почнах да работя когато бях на 14 и ни оставаше много малко време да се виждаме. После се преместих в Ню Йорк и напълно изгубихме връзка и тя много ми липсваше.-обърнах се към Фели .- Много се радвам отново да те видя.-след това отново се извърнах към Серина.-А вие двете от къде се познавате?
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 3:53 am

-А вие двете от къде се познавате?-попита Артър
-Случайно се запознахме покрай работата по един филм.-казах и се усмихнах.
След това изпих остатъка от питието си и реших да не си поръчвам повече,защото не исках да се изложа пред Артър.За жалост алкохолът лесно ми влияеше....

Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 4:06 am

Усмихнах се защото май тя леко се притесни от мен и за това да я отпусна се наведох и прошепнах в ухото й.
-Нали не притесняваш от мен?-попитах я несигурен,но усмивката ми беше на шест.-Защото ако се притесняваш от мен едва ли ще има някакъв шанс да ми кажеш "Да" когато те поканя на среща...
Отдръпнах се и отново я погледнах в очите.Сигурно ще е още по-зашеметяваща без маската.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 4:19 am

- Нали не притесняваш от мен?-прошепна в ухото ми Артър
- Не разбира се-отвърнах,но не съвсем убедително
- Защото ако се притесняваш от мен едва ли ще има някакъв шанс да ми кажеш "Да" когато те поканя на среща...
- Ами пробвай и ще видиш-подразних го аз,а след това се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 4:24 am

Направих кривата си усмивка.
-Би ли желала да излезеш с мен...утре да кажем?
Попитах я все още гледайки я в очите.Давех се в тях и ми харесваше.Надвесих се още по-близо към нея.
-Може и да не ходим никъде,а просто да ми дойдеш на гости и да се опознаем,като ми позволиш да ти сготвя.
Върнете се в началото Go down
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 4:41 am

Елизабет МакКуин написа:
По най-бързият начин напуснах това място.Не исках никога да идвам тук.
Първо минах през тоалетната да си оправя грима.Навън имаше папараци а аз неисках да се появя в някое списание разплакана и подути очи.След около 30 мин вече бях готова да си тръгна.Излязох навън,но колата ми я чакаше.Обадих се на шофьорат ми.Отговорът му беше спукана гума.Трябваше да чакам.Щях да си тръгна пеша но обувките бяха неудобни.
Група деца и техните родители минаха и ме познаха.Почнаха да ме питата дали може да им дам офтографи.Съгласих се.Все пак бяха деца.Пък и аз имах слабост към малки малчогани.Помолих една жена за химикалка.Тя бръкна в чантата си и ми подаде.
Започнах да разписвам тетрадки,тенски и лисчета.Едвам сдържах сълзите си.
Само децата ме правеха щастлива.Когато им разписах автографите си тръгнаха.Поне за момент се бях разсеяла от горчивината която беше заровена дълбоко в мен.Чаках толкова дълго шофьора че незнаех колко е часът вече.Чуствах се толкова изморена от всичките тези емоций които изпитвах.
Тогава видях някакво момиче което крещеше името ми.И каква голяма фенка ми е.Започна да ме дърпа.Изплаших се до смърт.За момент си помислих че сърцето ми е спряло.Опитах се да я отблъсна но тя не ми позволяваше.Какво щях да правя.Започнах да викам за помощ.Казах и да ме остави обаче тя продължаваше.Този път реших да се отблъсна с по-голяма сила от нея.Опитът беше успешен,но настъпих роклята и си ударих главата в земята.Не изпаднах в несвяст,все едно бях надрусана.Не можех да си кажа името.След няколко неуспешни опита успях да промълвя думата помощ.Момичето избяга.Беше се уплашила.Аз лежах на земята.Не можех да стана.Всичките емоций изчезнаха след удара.Исках само Крис да е до мен.Без да се напирам,немърдаща сълзите ми рукнаха.Започнах да изпадам в несвяст.Единственото което повтарях беше Крис,Крис,Крис.



Охх това момче бешше найстина гголям мързел.Изпих си текилата и излязох навън като се усмихвах леко всеки път като усетех,че някой ме снима.Роклята ми беше огромна и найстина неудобна.Но все пак бяхтвърдо решена да се разходя.Усети Джеймс зад себе си.засилих крачка и се спрях като застреляна.Пред мен лежеше Елизабет.Беше в несвяст.Свлякох се до нея и повдигнах главата и леко и премерих пулса и.Обърнах се и видях Джеймс.
-Извикай линейка!-казах като продължавах да подпирам главата на Елизабет.-Охх мила какво е станало?С питтиетата ли прекали?-попитах шепнешком...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 EmptyПон Мар 07, 2011 4:59 am

Видях че Джес избърза с питието си и излезе навън ... веднага станах и тръгнах след нея ... тя засили крачката и за момент спря на място като простреляна ... видях че гледа към земята , там беше Елизабет .. не помръдваше .. Джесика се свлече до нея .. и се обърна към мен с думите "Да извикам линейка" но вече бях зает да набирам номера .. на бърза помощ ... погледнах отново към Елизабет и Джес ..
-Как е тя , какво и е - попитах Джесика ...и допълних на жената от телефона - Изпратете Линейка пред Crank it up Night Club...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Sponsored content





Crank it up night club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Crank it up night club
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Night club - Reo
» Night Club "Secrets"
» Night Club "Lavo"
» Night club Dream
» Night bar Rush

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: