Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Добре дошли в Stars RPG едно място където мечтите стават реални! Купони, звезди, забавления...изживейте всичко това само при нас!
Надяваме се да се регистрирате и да помогнето за развитието на форума ни!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Деймън или Стефан (от дневниците на вампира)?
Crank it up night club - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:06 am by Renesmee

» Познай цвета на очите на следващия.
Crank it up night club - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:05 am by Renesmee

» Скинс generation 1 или 2?
Crank it up night club - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Кой номер обувки носи следващия?
Crank it up night club - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:04 am by Renesmee

» Сам или Дийн (от Свръхестествено)
Crank it up night club - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Познай любимия герой от Дневниците на вампира на следващия!
Crank it up night club - Page 3 EmptyЧет Авг 20, 2015 2:03 am by Renesmee

» Гласувайте за нас!/BG Top and etc./
Crank it up night club - Page 3 EmptyВто Юли 28, 2015 7:04 am by Майкъл Слейтър

» Отбор 1 срещу отбор 2
Crank it up night club - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:30 pm by Майкъл Слейтър

» На кой подписа от двата предишни?
Crank it up night club - Page 3 EmptyВто Юни 16, 2015 5:29 pm by Майкъл Слейтър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 12, 2023 8:31 am
Top posters
Алисън Хоуп (1388)
Crank it up night club - Page 3 Vote_lcapCrank it up night club - Page 3 Voting_barCrank it up night club - Page 3 Vote_rcap 
Серина Ван Дер Удсън (1032)
Crank it up night club - Page 3 Vote_lcapCrank it up night club - Page 3 Voting_barCrank it up night club - Page 3 Vote_rcap 
Renesmee (996)
Crank it up night club - Page 3 Vote_lcapCrank it up night club - Page 3 Voting_barCrank it up night club - Page 3 Vote_rcap 
Ефи Стонем. (692)
Crank it up night club - Page 3 Vote_lcapCrank it up night club - Page 3 Voting_barCrank it up night club - Page 3 Vote_rcap 
Annabelle Carter (680)
Crank it up night club - Page 3 Vote_lcapCrank it up night club - Page 3 Voting_barCrank it up night club - Page 3 Vote_rcap 
Kaya Lourence (617)
Crank it up night club - Page 3 Vote_lcapCrank it up night club - Page 3 Voting_barCrank it up night club - Page 3 Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (509)
Crank it up night club - Page 3 Vote_lcapCrank it up night club - Page 3 Voting_barCrank it up night club - Page 3 Vote_rcap 
Lindsay Fawn (503)
Crank it up night club - Page 3 Vote_lcapCrank it up night club - Page 3 Voting_barCrank it up night club - Page 3 Vote_rcap 
Дияна МакКуин (500)
Crank it up night club - Page 3 Vote_lcapCrank it up night club - Page 3 Voting_barCrank it up night club - Page 3 Vote_rcap 
Никол Дж. Стюарт (452)
Crank it up night club - Page 3 Vote_lcapCrank it up night club - Page 3 Voting_barCrank it up night club - Page 3 Vote_rcap 
Vip friends of the forum
Crank it up night club - Page 3 3634557V Crank it up night club - Page 3 Scaled.php?server=821&filename=2l8x8om
Гласувайте за нас!!!
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Bulgarian TOP


Flag Counter
Crank it up night club - Page 3 Flags_0
Статистика
Имаме 365 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Melanie.

Нашите потребители са написали 21252 мнения in 1206 subjects

 

 Crank it up night club

Go down 
+20
Итън Уейт
Alex Colle
Дияна МакКуин
Анжелика Мейсън
Тейлър Бангшот
Чейс О'Конър
Елизабет Дейвис
Кари Престън
Дарън Кейн
Алисън Хоуп
Артър Пендрагон
Кристофър Рандал
Lindsay Fawn
Вивиан Стюарт
Рейчъл Спаркс
Annabelle Carter
Виктор Кревйър
Джеймс Франко
Jessica Alba
Серина Ван Дер Удсън
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 5:07 am

Леко се свестих.Успях да видя някакво момиче.Беше Jessica.Успях да кажа само :
-Помогнете ми.Една луда ме нападна.Глвата ме боли.
Сълзите продължаваха да текат по лицето ми.
Беше ме толкова страх.Молех се сега Крис да е до мен.
-Jessica страх ме е.!Неискам да съм сама.-плаках като бебе.
Хванах ръката и силно.Исках да усещам някой до мен.
Върнете се в началото Go down
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 5:14 am

-спокойно тук съм-прошепнах и я погалих по косата.-Къде подяволите е линейката-поптах злобно Джеймс като продължавах да я галя по косата усещаш я как плаче и ми стана кофти за нея.-Спокойно,успокой се всичко ще се оправи.-просължавах да я утешавам.Кои подяволите беше толкова тъп,че да нападне сама жена?Не исках да знам.А тя защо беше сама..не трябваше ли да е с Крис...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 5:36 am

Оглеждах се за линейката ... Джес вече за трети път сигурно ме бе питала къде е тя .. а аз продължавах да отговарям че казаха до 5мин ще дойде ... ама и на мен ми се изчерпваше търпението вече...
Видях в далечината нещо да мига .. и се чу шум от линейка.. тя идваше
Наведох се към тях и им казах че линейката скоро ще е при нас и всичко ще е наред ..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 5:53 am

Jessica ме галеше по косата и постоянно питаше Джеймс къде е линейката.
-Неискам линейка-измолих се.
-Добре съм.Ще се оправя.-започнах да се оправдавам.
Неисках да си тръгва.Усещах че поне на някой му пука за мен.
-Искам Крис....-промълвих тихо.Исках го само за мен.Нямаше да го деля с никоя друга.
Джеймс се наве и каза че линейката ще дойде скоро.
-Jessica страх ме е.
Върнете се в началото Go down
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:02 am

-Спокойно,няма от какво да те е страх.Нещата ще се оправят.-казах и погледнах към приближаващата линейка.-Къде е Крис?-попитах и се ядосах от факта,че тя е сама.-Джеймс любов моя нали ще помогнеш?-попитах го и погалих отново Елизабет.Погледнах я и видях че все още плаче.-Ох мила недей така.Любов дай ми кърпичка-казах и протегнах ръката си към него в очакване...
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:05 am

Артър Дейнс написа:
Направих кривата си усмивка.
-Би ли желала да излезеш с мен...утре да кажем?
Попитах я все още гледайки я в очите.Давех се в тях и ми харесваше.Надвесих се още по-близо към нея.
-Може и да не ходим никъде,а просто да ми дойдеш на гости и да се опознаем,като ми позволиш да ти сготвя.

-Може и да не ходим никъде,а просто да ми дойдеш на гости и да се опознаем,като ми позволиш да ти сготвя.-предложи Арти
-Среща...страхотно....у вас ...още по-добре-думите сякаш сами излязоха от устата ми.
-Ох на глас ли го казах?-попитах и се засмях.Съдейки по доволната му усмивка май не бях сгрешила...
-Е вече заслужи да си сваля маската-казах и му смигнах.Бързо се справих със завързаните на панделка сатенени ленти на маската.Дръпнах я от лицето си и му се усмихнах...
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:12 am

Останах без думи пред красотата й,успях да се усмихна.
- Много ми хареса отговорът ти...-целунах бузата й.-Ако искаш по-нататък ще се разберем в колко часът да ми дойдеш на гости или още по-добре да си разменим телефоните.
Бях като зашеметен,ат устата ми излизаха думи,но дори не съм сигурен какво казвам,нито дали има някакъв смисъл.Замълчах за дълга минута гледайки я и отворих отново уста.
-Знам,че това е изтъркано и аз определено не си падам по тези реплики,но... Как е могъл Бог да пусне на земята такъв ангел....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:14 am

Aз ..незаех вече какво да очаквам .. от тази вечер .. Джес ме попита "Джеймс любов моя нали ще помогнеш?"
- С всичко посилите ми - отговорих аз
- Любов дай ми кърпичка - допълни тя като ми протегна ръка в очакване..
Започнах да ровя из джобовете си .. забравих че бях с костюм .. най-накрая изнамерих кърпичка и я подадох ...
Погледнах линейката , която вече спираше пред нас .. и си мислех .. че това става само по филмите.. и кой би бил способен на такова нещо .. да направи нещо на жена , на Елизабет ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:20 am

Джесика го помоли за кърпичка за да изтрие сълзите ми.
Не чуставах нищо вече.Болката която изпитвах вече я намаше.
Линейка спря пред нас.Изтръпнах от притесняние.
-Джес неискам да влизам,неискам.Искам само Крисссс.-започнах да се дърпам.
Бях изпаднала в паника.Толкова ме беше страх.Докторите дойдоха до мен и ме вдигнаха.
Попитаха Джейм и Джес от колко време съм лежала така на земята.И какво ми е.
Не смеех да кажа нищо.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:24 am

Артър Дейнс написа:
Останах без думи пред красотата й,успях да се усмихна.
- Много ми хареса отговорът ти...-целунах бузата й.-Ако искаш по-нататък ще се разберем в колко часът да ми дойдеш на гости или още по-добре да си разменим телефоните.
Бях като зашеметен,ат устата ми излизаха думи,но дори не съм сигурен какво казвам,нито дали има някакъв смисъл.Замълчах за дълга минута гледайки я и отворих отново уста.
-Знам,че това е изтъркано и аз определено не си падам по тези реплики,но... Как е могъл Бог да пусне на земята такъв ангел....

-Знам,че това е изтъркано и аз определено не си падам по тези реплики,но... Как е могъл Бог да пусне на земята такъв ангел....-каза Артър
За момент просто онемях,а после не знаех какво правя..
-Не е изтъркано -простичко отвърнах.След това се приближих към него и последва дълга целувка.
-Определено ще ти дам номера си-засмях се.Извадих една моя визитка(странно какво правеше в чантата ми,но пък свърши работа) и му я подадох.
Върнете се в началото Go down
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:25 am

Беше ми много неприятно да я гледам така.В мислите ми беше само Крис как щях да го цапардосам като го видя.
-Елизабет спокойно!-казах с треперещ глас и се притиснах към Джеймс.Охх милата беше ми много жал-Ел ще намеря Крис обещавам!!!-казах й като я вкарваха в линейката...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:36 am

Вече бях потресен когато видях как парамедиците да вдигат и да качват Елизабет в линейката .. беше ужасно ..
-Ще намеря Крис обещавам!!!- каза Джес на Елизабет .. докато се притискваше към мен
а аз се зачудих какво ще направи когато го намери...
- Защо ти е Крис .? - я попитах .. - Какво си намислила?
Знаех си че нещо е намислила ... но точно какво все още неможех да се сетя ..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Annabelle Carter
All of the famous people of the world
All of the famous people of the world
Annabelle Carter


Брой мнения : 680
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Annabelle Carter
Години на героя : 29

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: брат - Hero
Гадже: Гадже:: търси се
БФФ: БФФ:: Ivy Dawson, Никол Дж. Стюарт

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:44 am

Качиха ме в линейката.Ужасих се.Пространството беше толкова малко.
Неисках да съм сама.Но за жалост никой не можеше да се качи.
Докато ме качваха казах на Джес.
-Моляви елате в болницата.Не искам да съм сама.-измилих се като малко дете.
Сълзите не спираха и неспираха.С какво бях заслужила всичко това.
Винаги съм се старала да бъда добра и за пример.
Върнете се в началото Go down
Jessica Alba




Брой мнения : 138
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джесика Алба
Години на героя : 30

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:49 am

-Ще дойдем обещавам.-казах аз и се замислих,дали ще ми стигне времето да отида да се преоблека и да отида до болницата..просто щяхме да прескочим до нас.
-Скъпи трябва да отидем до нас да се преоблечем и после ще отида в болницата при ел...-казах и го прегърнах
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко




Брой мнения : 185
Join date : 04.03.2011
Име на героя : Джеймс Франко
Години на героя : 36

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 6:55 am

Чух Джес да и обещава че ще отидем в болницата .. след което се обърна към мен с думите - Скъпи трябва да отидем до нас да се преоблечем и после ще отида в болницата при ел... - прегърна ме ... за момент се зарадвах че ще се махнем от това място и че ще сваля .. този костюм , вече се стресирах в него ....
-Добре .. съгласен съм - след което се заогледах да видя лимузината ни ... вдигнах телефона за да се обадя на шофьора след като не я видях ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Emon6
Рейчъл Спаркс




Брой мнения : 351
Join date : 05.03.2011
Име на героя : Рейчъл Спаркс

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 7:14 am

Малко преди изхода се зачудих дали да си ходя, все пак бях дала пари за маска, която едва ли ще нося отново, но после се отказах. Залит-залит и стигнах задния изход. Отворих с огромни усилия, след което се озовах в някаква тъмна уличка. Видях светлини на линейка и смътно се притесних, но бях толкова пияна, че не успях да си събера мислите.
Точно тогава пред мен спря едно лъснато, чисто новичко и скъпо (баш по мой вкус) ферари, от което слезе... Мистър Хикс?? Моля? В замъглената си глава го чух да каза:
-Мадам, може би ще има нужда от превоз?..Не са ме учили да оставям дамите си по средата на вечерта без да ги изпратя до вкъщи..
Ухилих се. Явно не ме бе забравил, а аз се напих напразно. Ужас, сега ще се излагам...
Качих се бавно в колата, за да не си ударя главата и го погледнах. Той запали и излезе от малката уличка. Минахме покрай тълпи от журналисти и фенове.
- Накъде? - попита той.
- Нямам представа - засмях се глупаво. - Където кажеш.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 7:41 am

Супер най - добрият ми приятел и най - добрата ми
приятелка си уговориха среща. Радвах се за тях и все пак ми беше доста ъм странно.
Все едно. Преместих се в другият край на бара, за да не преча на двойката или по - скоро бъдещата двойка. Подсмихнах се и си поръчах отново текила. Явно Арти беше прав. Не мога да се напия без компания. Е все някак щях да преодолея този факт (сарказъм бе хора, обичах да съм сама)!
След изпиването на текилата погледът ми отново се стрелна към белите прахчета (или по - точно хероина). Сега? После? Сега? Честно казано се двоумях кога да ги "изфукам" . Мдам, когато намеря с кой, но за сега щяха да останът непокътнати.
Събрах си нещата. Всъщност чантата и якето и излезнах от клуба. Вече ставаше невероятно скучно. Може би за пореден път щях да сменя местонахождението си, ако вече бяха останали барове които не съм посетила тази нощ не!
Отвън папараците защракаха с фотоапаратите си, а аз клатушкайки стигнах до колата си. Ахъм не бях чак толкова пияна, че да не мога да карам! Или пък бях?
Е нямаше особено голямо значение...когато съм пияна съм голям непукист, така че... Точно сега точно не ме интересуваше дали ще катастрофирам или не!
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 7:44 am

Серина Ван Дер Удсън написа:
-Знам,че това е изтъркано и аз определено не си падам по тези реплики,но... Как е могъл Бог да пусне на земята такъв ангел....-каза Артър
За момент просто онемях,а после не знаех какво правя..
-Не е изтъркано -простичко отвърнах.След това се приближих към него и последва дълга целувка.
-Определено ще ти дам номера си-засмях се.Извадих една моя визитка(странно какво правеше в чантата ми,но пък свърши работа) и му я подадох.

-Определено ще ти дам номерът си.-каза тя и се засмя със своя ангелски смях.Сърцето ми заби и в съзнанието си чувах само нея.Когато тя бръкна в чантичката си и извади една визитка аз бавно посегнах към малкото картончи,но вместо това хванах ръката й и я дръпнах нежно към мен и обвих свободната си ръка около кръста й.
-Да знаеш,че аз не си поплювам.- прошепнах и я целунах,една изключително дълга и страна целувка.След това просто не исках да я пусна.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Удсън

Серина Ван Дер Удсън


Брой мнения : 1032
Join date : 23.11.2010
Име на героя : Серина Ван Дер Удсън

Информация за героя.
Семейство: Семейство:: Алисън-сексаа
Гадже: Гадже:: Dean Winchester
БФФ: БФФ:: Blair Waldorf,Ariadne Dawson.

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 7:51 am

-Да знаеш,че аз не си поплювам.- прошепна и ме целуна
-Това се надявах и да кажеш-отвърнах и му се усмихнах.След това пак го целунах.
-Повярвай ми...прекарвам си много добре,но май чух сирени на линейка..трябва да проверя какво става.Идваш ли с мен?-попитах след малко,притеснена.
Върнете се в началото Go down
Артър Пендрагон

Артър Пендрагон


Брой мнения : 301
Join date : 06.03.2011
Име на героя : Arthur Pendragon

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyПон Мар 07, 2011 8:15 am

-Ти иди аз след малко ще дойда да ти помогна.-усмихнах се и я целунах отново.
След това се обърнах към бара и се запътих на някъде.Имах да уреждам една сметка,а и е по-добре да не ме виждат там.Последните четири пъти когато беше дошла линейка беше дошла заради мен,заедно с полицията. И кръвта по ръцете ми,блузата ми и пода не беше моя.

ПП Аз ставам,че трябва да уча ;)
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyЧет Мар 24, 2011 10:59 am

След партито у Крис, с Дарън решихме да се поразходим. Дълго обикаляхме по улиците.
-Искаш ли да отидем до някой клуб? - попитах го аз.
- Да.. за мен ще бъде удоволствие. - отговори ми той.
Тогава се качихме в колата, а шофьора ни закара до клуба, който му казах. Както обикновенно имаше много хора, които чакаха да влязат, но ние не бяхме от тях. Охраната ме познаваше. С Дарън се насочихме право към входа, а охраната вдигна червеното кадифено въже за нас.
Влязохме.
- Надявам се да ти харесва тук.. Това е едно от любимите ми места. С приятелите ми обичаме да идваме тук. - засмях се и продължих да говоря докато отивахме към бара.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyЧет Мар 24, 2011 11:10 am

- Надявам се да ти харесва тук.. Това е едно от любимите ми места. С приятелите ми обичаме да идваме тук - засмя се Алисън, докато вървяхме към бара.
Местенцето определено си го биваше. А, и обстановката ми допадаше повече от тази на афтърпартито. Седнахме на бара и аз си поръчах обичайното - чиста водка.
- Страхотно е - отвърнах след като отпих жадно от питието си.
Имаше нещо, което не ми даваше мира. Познавах я от съвсем скоро и не знаех почти нищо за нея, но изгарях от желание да науча повече и повече... Най-вече дали имам някакъв шанс...
- Ал - започнах. - Знам, че не се познаваме добре и... Просто питам... От любопитство... Имаш ли някой специален в живота си?
Е, това прозвуча "жестоко", Дарън.. Както и да е, изпих водката на екс и зачаках.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyЧет Мар 24, 2011 11:17 am

Изглейда на Дарън му хареса мястото. Че на кой няма да му хареса?!? Това беше един от най-добрите клубове в града..
Той си поръча вадка, а аз един коктейл.
- Ал - започна да ми говори. - Знам, че не се познаваме добре и... Просто питам... От любопитство... Имаш ли някой специален в живота си?
Когато чух това...отклоних поглед и погледнах към чашата ми.
- Всъщност не. Няма такъв човек в момента. Около турнето не ми оставаше време за това. - засмях се насила и отпих от коктейла.
Ами ти? Има ли някоя специална жена в живота ти?
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Дарън Кейн

Дарън Кейн


Брой мнения : 104
Join date : 18.03.2011
Име на героя : Дарън Кейн

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyЧет Мар 24, 2011 11:22 am

Отговора ми хареса.
- Няма... За сега - ухилих се, след което я оставих за малко.
Отидох при DJ-ят и му поръчах да пусне някое бавно и приятно парче. След което се върнах при Алисън и я дръпнах към себе си, понасяйки я към дансинга.
- Нямаш нищо против един танц с мен, нали? - ухилих се и се задвижих с такта на песента.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хоуп
Администратор
Администратор
Алисън Хоуп


Брой мнения : 1388
Join date : 11.11.2010
Име на героя : Алисън Хоуп

Информация за героя.
Семейство: Семейство::
Гадже: Гадже:: Alex Colle
БФФ: БФФ:: Effy Stonem.

Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 EmptyСъб Мар 26, 2011 2:55 am

DJ-ят смени музиката. Пусна някаква бавна песен на...всъщност сега не се сещам чия беше тази песен...
-Нямаш нищо против един танц с мен, нали?- попита ме Дарън.
Всъщност аз никога не си бях падала много по танците, но не му отказах, защото преди да му кажа, той вече ме беше повлел към дансинга.
Танцувахме заедно, а след като песента свърши се върнахме отново на бара.
Тогава телефона ми отново звънна. Беше спешно и трябваше да се прибера. Чувствах се гадно, че пак го изоставям така, но нямах избор.
- Наистина много съжалявам, че се поличава така, но трябва да тръгва. Обещавам някой път да ти се реванширам за днес.
След тези думи се отправих към изхода.
Върнете се в началото Go down
https://stars-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Crank it up night club - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Crank it up night club   Crank it up night club - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Crank it up night club
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Night club - Reo
» Night Club "Secrets"
» Night Club "Lavo"
» Night club Dream
» Night bar Rush

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Los Angeles / Лос Анджелис :: Нощни клубове-
Идете на: